ZOH

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Uživatelský avatar
Rampa McKvak
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 214
Registrován: 10 říj 2006 13:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rampa McKvak »

Zejtra to bude stejnak nejvic zapas :) Doufam, ze tem smuckam z tajgy nakopem rit...

Ad Oveckin: muze bejt prase, ale je to hrac, ktery ma vsechny atributy top hrace - vetsina dobrych hracu ma nejakou tu cupr abilitku typu strela, klicka, zrychleni. Tenhle zloduch kombinuje vsechno. Podle me je to Pan hrac.
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od King »

ja verim ze rusy porazime slovaci vyhrajou nad lotyšskem
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Uživatelský avatar
Caroline
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 237
Registrován: 07 zář 2006 19:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Caroline »

Vyhrajem, mame Jagra ...
Čím více zrnek písku odteklo z přesýpacích hodin našeho života, tím jasněji vidíme skrze jejich sklo...
..Jean Paul
Uživatelský avatar
Legend Of Pain
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 596
Registrován: 26 kvě 2008 16:31

Příspěvek od Legend Of Pain »

Caroline píše:Vyhrajem, mame Jagra ...
Tak toto je kvalitný názor
:lol: :lol:
clear brainwashing
dNb prezents
Uživatelský avatar
Caroline
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 237
Registrován: 07 zář 2006 19:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Caroline »

Legend Of Pain píše:
Caroline píše:Vyhrajem, mame Jagra ...
Tak toto je kvalitný názor
:lol: :lol:
:lol: no co co cooo....ja ho proste bastim ..ne fakt se mi zda, ze vsem dava nejakou vetsi akci do tel i hokejek... :wink:
Čím více zrnek písku odteklo z přesýpacích hodin našeho života, tím jasněji vidíme skrze jejich sklo...
..Jean Paul
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od King »

Caroline píše:
Legend Of Pain píše:
Caroline píše:Vyhrajem, mame Jagra ...
Tak toto je kvalitný názor
:lol: :lol:
:lol: no co co cooo....ja ho proste bastim ..ne fakt se mi zda, ze vsem dava nejakou vetsi akci do tel i hokejek... :wink:
Porad i kdyz sam tvrdi ze je uz "stary" tak vynika v tom tymu
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Uživatelský avatar
Rampa McKvak
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 214
Registrován: 10 říj 2006 13:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rampa McKvak »

King píše:
Caroline píše:
Legend Of Pain píše:Tak toto je kvalitný názor
:lol: :lol:
:lol: no co co cooo....ja ho proste bastim ..ne fakt se mi zda, ze vsem dava nejakou vetsi akci do tel i hokejek... :wink:
Porad i kdyz sam tvrdi ze je uz "stary" tak vynika v tom tymu
Tak je to obrovska moralni autorita. Je obrovskej i fyzicky a musim uznat, ze to, jakym zpusobem umi odstavit hrace jednou rukou a druhou delat s klidem klicku, to se jen tak nevidi :) Ja osobne mam velmi rad styl Eliase.
Uživatelský avatar
Mrakoplas
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 699
Registrován: 08 zář 2006 22:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrakoplas »

trosku mne desi tema sedivejma vousama:p

ja teda nic proti slovakum... ale tim, ze je nasi porazili, tak u mne uz muzou prohrat vsechno... to neni nenavist, jen takova ta odveka rivalita:)

(treba na slovensko rusko jsem si vstal a fandil vam jak vlastnim) ...
Naposledy upravil(a) Mrakoplas dne 20 úno 2010 13:47, celkem upraveno 2 x.
Omlouvam se za svuj dobry humor...

Pod vlivem Mamonstva
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od King »

a jak se vam libil dnesni hokej proti lotyšsku ?
Prvnich 5 minut to byl super hokej dali 3 goly pak jak by kazdy zacal hrat na sebe
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Uživatelský avatar
Rampa McKvak
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 214
Registrován: 10 říj 2006 13:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rampa McKvak »

Ja jsem byl tou dobou uz znacne zmetamorfozovany do takoveho hyperstavu, ze jsem byl rad, ze se drzim na nohach... Ten match mi unikl, bohuzel :(
Uživatelský avatar
Hunter
thug
Příspěvky: 1929
Registrován: 07 zář 2006 19:27
Bydliště: depends
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter »

King píše:a jak se vam libil dnesni hokej proti lotyšsku ?
Prvnich 5 minut to byl super hokej dali 3 goly pak jak by kazdy zacal hrat na sebe
Ten hokej byl nuda od začátku do konce, toho, že jsem na něj čekal a díval se jsem litoval asi tak do dvou minut, co jsem ho zapnul ;P

Prvních pět minut proklamovalo, že ten hokej nebude hokej, ale trénink střel na bránu a zbytek hry bylo zoufalý zadrbávání v útočný třetině kombinovaný s machringem, na kterej jsme fakt neměli.

Jsou to naši, čili fandim, ale - nedalo se na to koukat. Alespoň že jsme tedy s vypětím všech sil s Lotyškem vydyndali výhru. Ale srovnávat to třeba s tak krásným hokejem, jakej generuje Švýcarsko, to by mi musela huba upadnout ;P

Jinak s tou glorifikací Jágra se nedá než souhlasit. Ač jsem si říkal, co tam ještě dělá, tak nedá se svítit, je to pořád pan hráč. Zbytek týmu hraje taky (někdy) pěkně o to nic, ale tenhle pán tam stejně stále dost výrazně vyčuhuje. Nu držím nám palce, ať proti Rusku hrajeme hokej a ne to, co včera (teda dneska).
Nexios
Dexxter
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 392
Registrován: 07 zář 2006 20:00
Bydliště: Blava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dexxter »

nejak to tu upadlo :twisted:
[i]"V boji s holi sme vyrovnanymi souperi, ale jeho litajici kung-fu je lepsi nez moje"[/i]
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir Artuhr »

Neboli narod vidlaku fandi jejich symbolu Jardovi Jagrovi..Vidlakovi par excelance:p
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od King »

Dexxter píše:nejak to tu upadlo :twisted:
neboj to pride v sobotu rano 3:30
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Uživatelský avatar
Hunter
thug
Příspěvky: 1929
Registrován: 07 zář 2006 19:27
Bydliště: depends
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter »

Sir Artuhr píše:Neboli narod vidlaku fandi jejich symbolu Jardovi Jagrovi..Vidlakovi par excelance:p
Tak hokej pořád hrát umí.

A navíc měří skoro dva metry. A když má hlad, tak si utrhne malej kousek. Ale když se potřebuje soustředit, tak si utrhne velkej kousek.
Nexios
Uživatelský avatar
Dave Lister
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 1036
Registrován: 31 led 2007 00:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dave Lister »

co to je ZOH?
hemeneks more gadzo vazelina!
Uživatelský avatar
Styx
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 35
Registrován: 14 dub 2007 13:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Styx »

pekne udelane video, pripominajic slavnou Historii.. http://www.youtube.com/watch?v=gtyvVE2Dx7w

treba to jeste nekdy vyjde.Tak mala zeme a takove uspechy v hokeji.. davam tomu daleko vetsi uznani, nez sablikove.. je pekne kolik toho musi clovek natrenovat, aby sklizel takovyhle uspechy, ale halu za 1.5 mld bych nestavel
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od King »

Hunter píše:
Sir Artuhr píše:Neboli narod vidlaku fandi jejich symbolu Jardovi Jagrovi..Vidlakovi par excelance:p
Tak hokej pořád hrát umí.

A navíc měří skoro dva metry. A když má hlad, tak si utrhne malej kousek. Ale když se potřebuje soustředit, tak si utrhne velkej kousek.
tak na tuhle reklamu si jeste pamatuju
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Uživatelský avatar
Rampa McKvak
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 214
Registrován: 10 říj 2006 13:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rampa McKvak »

Sir Artuhr píše:Neboli narod vidlaku fandi jejich symbolu Jardovi Jagrovi..Vidlakovi par excelance:p
Nefandim jeho intelektu, bobe :wink:
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir Artuhr »

Rampa McKvak píše:
Sir Artuhr píše:Neboli narod vidlaku fandi jejich symbolu Jardovi Jagrovi..Vidlakovi par excelance:p
Nefandim jeho intelektu, bobe :wink:
Vyseptala modla:p A nejvic alergickej, kdyz v TV slysim: Jagruv tym nezvladl olympiadu lol:p
Proste jedine Martina. To je proste holka, ktere se neda nefandit. Presne nekoho takovyho jsme potrebovali.
Odpovědět