Progresivni guilda pana Empa

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Braag
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 8
Registrován: 07 zář 2006 19:22

Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Braag »

Tak jsem si dneska prohlížel weby guild a mé očko narazilo i na zápis dungeonu této guildy. Více informace zde. Je mi však známo, že despa včera šla úplně jiná výprava a tedy zde empíři nemohli jít Despa. Dle kuloárních informací šli totiž říši, kde jakýsi nejmenovaný drak zlootil několik mrtvol vylehnuvší výpravy. A proto takovýto zápis dovádí ke spekulacím.

Nemá tato guilda koule na to přiznat, že si přilepšili k pokladu i těly lidí a nechtějí to vrátit ? Stydí se za toto v mnohých očích odsouzeníhodné chování? Ukrývat lži ve lžích, to teda...
Udělejte si obrázek.
Prafotr Morava
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1667
Registrován: 07 zář 2006 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Prafotr Morava »

A co jako? Proč by měli vracet těla lidí kteří tam předtím lehli?
[color=green][size=167]Čaj? Pickwick![/size]
[/color]
Braag
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 8
Registrován: 07 zář 2006 19:22

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Braag »

Prafotr Morava píše:A co jako? Proč by měli vracet těla lidí kteří tam předtím lehli?
Ať si to klidně nechaj. Ale proč se za to stydějí? Však ta výprava o to přišla. Jen to schovávání se za jiný dung je dost zajímavé.
Uživatelský avatar
Wilson
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1598
Registrován: 07 zář 2006 20:26
Bydliště: ŠKO-ENERGO Aréna
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Wilson »

to je ale uličník ten empair!
Uživatelský avatar
Pallando
Poskok
Příspěvky: 521
Registrován: 07 zář 2006 19:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Pallando »

Já bych to svedl teda na hodňouše Bejka, když už tu budeme jmenovat! :p


edit: smajlík :oops:
Naposledy upravil(a) Pallando dne 02 led 2011 15:27, celkem upraveno 1 x.
Přeji pěkný den!
Uživatelský avatar
Sarrisa
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 8
Registrován: 13 kvě 2007 23:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Sarrisa »

Normálně toho Empaira zlinčujeme to je vrchol nechat výlehu vší výpravu v představě ze tam ty těla mají :) :clap:
Uživatelský avatar
Bizon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 154
Registrován: 08 srp 2007 16:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Bizon »

Prafotr Morava píše:A co jako? Proč by měli vracet těla lidí kteří tam předtím lehli?
Protože je to ukázka toho, co jsi zač. Pokud pochopíš, co je tím míněno.

Ale každopádně to není nic proti pravidlům, atd. Tak že je to každého osobní věc a pohled na svět. Nic víc, nic míň.
Existují tři zásadní situace, kdy muž nevratně ztrácí svoji čest:
Když kvůli své zbabělosti nepomůže napadenému, když kvůli svému chtíči podvede svou lásku a když kvůli své pohodlnosti nesplní slib daný dítěti..!

Bizon
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Dudek »

Hlavně si pak někteří zase budou stěžovat, že tam není žádnej pořádnej drop a podobně.
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Uživatelský avatar
Holly Word
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 12
Registrován: 14 pro 2006 15:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Holly Word »

Ach bože... kámen se kutálí, voda stále teče, Cove opět před/za branami zažívá vrcholné PvP, na Trhu se opět vytahují topka a rare jezdítka a GPčka šli dung a zase došli! Pojďme jim závidět, že tam tolikrát lehli, až se poučili ze svých chyb a většinou nelehají, ale když lehnou!! nechají tam věci, které se opravdu oplatí tahat do Top dugeonů - od toho ty věci přeci jsou. I když v bance jim je pěkně a v GZ se dobře nosí...

... řešte sami sebe
Uživatelský avatar
Holly Word
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 12
Registrován: 14 pro 2006 15:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Holly Word »

Bizon píše:
Prafotr Morava píše:A co jako? Proč by měli vracet těla lidí kteří tam předtím lehli?
Protože je to ukázka toho, co jsi zač. Pokud pochopíš, co je tím míněno.

Ale každopádně to není nic proti pravidlům, atd. Tak že je to každého osobní věc a pohled na svět. Nic víc, nic míň.
Takže vlastně všeci jsme svině a prasátka... už jen protože chodíme dungy!! Zkus si vzit par bandu a projdi se po světě, tam poznáš ty pravý... Nech brouka žít.

P.S.: mi připadá že mimo lidí co s námi dungují a mají naší důvěru na DP jsou už jen prasátka a lidi co se bavěj tím, že se POKOUŠEJÍ nám to znepříjemnit, ale i pro ně máme pochopení...
Uživatelský avatar
Wizzy
Evil League Of Evil
Příspěvky: 1437
Registrován: 07 zář 2006 19:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Wizzy »

Asi to tam nenapsal aby to nekazilo jeho snahu vsechny presvedcit jak jsou ti nejublizenejsi slusni hraci. Ale who cares ze jo :p
ICQ:242676139 | IRC: #dp

... Vision vs Speech test ...
Uživatelský avatar
Mara z Acoma
Hitgirl
Příspěvky: 287
Registrován: 11 zář 2006 02:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Mara z Acoma »

Jako o equipy moc nejde ne? Ale napsat sli jsme desp, kdyz jsme sli pride, to mi hlava nebere :p Ja bych se jeste pochlubila tim, ze jsme meli navic equipky nejakych lamek :p Ze by se za to zrovna empovci stydeli... Zvlastni. Ale viz wizzy, who cares.
Show is over motherlovers!
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Sir Artuhr »

O Empairovi bych si rozhodne obrazek nedelal vubec zadnej. Jednodusse Ultima neni hra! Je to styl zivota!!
Uživatelský avatar
Stanly
Inkless
Inkless
Příspěvky: 25
Registrován: 17 dub 2007 20:09

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Stanly »

Uživatelský avatar
Hodmal
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 01 říj 2006 14:58

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Hodmal »

Holly Word píše:Takže vlastně všeci jsme svině a prasátka... už jen protože chodíme dungy!! Zkus si vzit par bandu a projdi se po světě, tam poznáš ty pravý... Nech brouka žít.

P.S.: mi připadá že mimo lidí co s námi dungují a mají naší důvěru na DP jsou už jen prasátka a lidi co se bavěj tím, že se POKOUŠEJÍ nám to znepříjemnit, ale i pro ně máme pochopení...


Nikdo nerika, ze jste svine a prasatka jen mi tohle prijde trapny jestli to delate za ucelem aby vam nikdo nesel vybrat desp nebo aby tam ta vyprava sla znovu a utrela nos to by chtelo nejdriv zaridit aby o tech vypravach nevedeli prave tyhle lidi ;p protoze pak je efekt docela opacnej.... :wink:
Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Pallando
Poskok
Příspěvky: 521
Registrován: 07 zář 2006 19:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Pallando »

Mě přijde úsměvné, jak vás velice snadno rozhodí to, co si kdo píše na své guild stránky. Aspoň vidíme, kolik máme pravidelných fanoušků.

Mohl bych vám to tu vysvětlit a většina by to asi pochopila, ale stejně tak dobře nemusím, takže tak. :wink: Sledovat konspirační teorie je zábavnější.
Přeji pěkný den!
Aken
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 143
Registrován: 21 lis 2006 18:35

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Aken »

Člověk by neřekl co vše se na tom foru dá řešit.
Uživatelský avatar
Pallando
Poskok
Příspěvky: 521
Registrován: 07 zář 2006 19:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Pallando »

Eliska píše:
Pallando píše:Mě přijde úsměvné, jak vás velice snadno rozhodí to, co si kdo píše na své guild stránky. Aspoň vidíme, kolik máme pravidelných fanoušků.

Mohl bych vám to tu vysvětlit a většina by to asi pochopila, ale stejně tak dobře nemusím, takže tak. :wink: Sledovat konspirační teorie je zábavnější.
Jj v těch jste nejlepší hlavně v té, jak na vás GM team nemá rád a chce vás dostat ze serveru.

Oh, přesně tak a proto jsem před dvěma týdny znovu po roce a půl nehraní logl. Protože mě chce GM tým dostat ze serveru :( . Ještěže už teď vím na koho se tu obracet pro objasňující odpovědi díky Elisho.
Přeji pěkný den!
Uživatelský avatar
Mara z Acoma
Hitgirl
Příspěvky: 287
Registrován: 11 zář 2006 02:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Mara z Acoma »

Pallando píše:Oh, přesně tak a proto jsem před dvěma týdny znovu po roce a půl nehraní logl. Protože mě chce GM tým dostat ze serveru :( . Ještěže už teď vím na koho se tu obracet pro objasňující odpovědi díky Elisho.
Bohuzel se to porad nedari, jste vsichni jako bumerang :p Ale to neni z Eliscine hlavy, tos snad pochopil ne :p
Show is over motherlovers!
Uživatelský avatar
Hodmal
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 01 říj 2006 14:58

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Hodmal »

Pallando píše: Oh, přesně tak a proto jsem před dvěma týdny znovu po roce a půl nehraní logl. Protože mě chce GM tým dostat ze serveru :( . Ještěže už teď vím na koho se tu obracet pro objasňující odpovědi díky Elisho.
Na elishku se obracet nemusíš stačí zavítat na svoje stránky ;)

Výňatek z vašich stránek kdy si ! dovolili ! GM vám nedoplnit Despice 1+4:
"Moc mě nenapají slova, kterými bych GM poděkovat za tento vánoční dáreček. Snad jen pokud nás tu nechcete tak se to udělat i jinak.."
Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Odpovědět