Pokračování relogu

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Vorlon »

To je mi jasny ze nejsi pedofil. Psala si zrzka? To je chyba, pak mam jeste jednu nabidku, mam doma strojek na vlasy, rad ti ho pucim, protoze...
Prafotr Morava
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1667
Registrován: 07 zář 2006 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Prafotr Morava »

Náhodou ryko je fešák :D
[color=green][size=167]Čaj? Pickwick![/size]
[/color]
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Vorlon »

Denny pls prijd na kafe. Prej si mam hrat s kasparkem
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Sir Artuhr »

Breezeway píše: Ano máš pravdu. Jde jenom o hec....
No takze zase opet nic k veci. Mozna bych se zamyslel jestli takovy dospelak jako ty ma potrebu sem postovat. Prosim prehodnot to a neztrapnuj nas tady uz svyma hec postama. Vyhrala jsi.
Jestli sis nevsimla topik jsem zalozil pro potrebu naprosto seriozni debaty o konkretnim tematu, o konkretni zmene a byl zde prostor pro souhlasne i nesouhlasne argumenty. Nez si opet zacla psat ty a nandala si nam to tim jakou si z nas delas srandu. Tvoje posty byly jen nic nerikajici vystrely do tmy a hlavne uplne mimo misu + to ze jsi sem zacla tahat nejaky obecny plky a moralni pohledy na PvP. Proboha proc? To tady nikdo neresi a ani nechce. Nikoho to nezajma.. Zadny padny argument jsem tady od tebe neslysel a nejspis si pletes zaklady PvP a michas dohromady PK, Frakci a Modraky a neustale blekotas neco s prasenim, coz s tematem nema vubec nic spolecneho.

Tato zmena by stavajici situaci pro vas PvM hrace nikterak nezmenila. Jedine hrace ktere zkraceni muze zasahnout jsou PvP hraci, protoze se zkrati relog z frakce na pk a opacne a to muze znamenat urcity prostor k praseni. Kazdopadne i mnou navrhovanych 15 minut je v PvP pomerne dlouha doba. Potencional aktivnich hracu PvP by se mel vyuzit na max. dokud jsou ochotni behat i frakci.
Uživatelský avatar
Breezeway
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 211
Registrován: 07 zář 2006 19:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Breezeway »

Vorlon píše:To je mi jasny ze nejsi pedofil. Psala si zrzka? To je chyba, pak mam jeste jednu nabidku, mam doma strojek na vlasy, rad ti ho pucim, protoze... kazda spravna cipka ma byt vyholena
To si vážně tak ubohý sprosťák nebo máš jenom dneska blbý den ?
Slovo "Matka", je Boží jméno na rtech a v srdcích našich dětí.

Breezeway [Sanct Lor] - Vánek před bouří (Důchodkyně)
Phawna [Sanct Lor] - Sestra noci (Unavená alchymistka)
Jindriska [Sanct Lor] - Craftswoman (Vzteklá pracantka)
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Vorlon »

Asi nejsi dneska prvni kdo me *štve

E: to, co jsi psal před chvílí se s tímhle dost značně liší.
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Vorlon »

Holt mi to neda no
Prafotr Morava
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1667
Registrován: 07 zář 2006 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Prafotr Morava »

Však se na ní vykašli, ono jí to přestane bavit samo, když jí bude každý ignorovat. Do pléna nic konstruktivního stejně nehodí.
Jo a kafe nepiju, to už bys mohl vědět :D
[color=green][size=167]Čaj? Pickwick![/size]
[/color]
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Sir Artuhr »

Breezeway píše:
Sir Artuhr píše:
Breezeway píše:
Nejsem proti PvP. Jsem proti tomu, kam se to zvrhne, když zkrátí pauzu na relog na pk. O nic jiného mi nejde. Pro mě za mě se ve frakcích bijte hlava nehlava.
Prosim osvetli nam jaky realny dopad bude mit zkraceni pauzy na PvP a kam se to zvrhne. Velice rad se necham poucit expertem na PvP.
Já? Já myslela, že ty jsi mistr světa na PvP. Tak mě přesvědč o tom, že nemám pravdu, nebo uveď takové argumenty, které bych byla ochotna akceptovat jako rozumné. Ne že napíšeš:"Tak dlouhý timer na relog je blbost. Prudí to lidi." Dopadne to jako vždy, když se povolí. Nedala bych tomu ani měsíc a zkrácený timer primárně určený k oživení pvp by vedl k relogům na pojezdy dungů a podobně ve velkém. Na to tu hraju už dost dlouho abych si udělala takový názor. Netvrdím, že třeba konkrétně ty osobně by si to zneužíval, třeba ti křivdím, ale vždy se někdo najde kdo tohle poruší a zneužije. Nebo mi chceš tvrdit že se za všechny 100% zaručíš? Asi ne. Udělá to jeden, pak dva a následuje klasický domino efekt a opět se budou pojezdy probírat na foru, bude se tu "brečet" a tak dál do kola a dokola a dokola. Takže mi přijde vhodnější to nechat tak jak to je. Na to že tu denně hraje +-80 lidí podle webu a o tuhle změnu tu lobuješ ty a asi čtyři další. To snad nepotřebuje další komentář.
Zrejme to bude tim, ze aktivnich hracu je sice asi 80 ted, ale hracu aktivnich na foru je asi jen 20. A ja to osobne ani zneuzivat nemuzu, protoze PK mam zakazany a ani ho nehraju. Nelobuju za PK. Lobuju za zachovani aktivity frakcniho PvP.

A jak muze zmena relog pauzy ovlivnit pojezdy dungu probuh? Kdyz tady navrhuji aby byl zkracenej relog z frakce na pk. Lidi co hraji ted aktivne hraji PK tu frakci ani nelognout, protoze se jim to nevyplati riskovat postih za relog. Proto frakce umira. Ja uz nevim jak ti to jinak rict. Pokud by se to zkratilo, tak kdyz bude clovek loglej na frakci, tak si rekne: Aha nekdo nasel pojezd jdeme. A ma 15 minut pauzu. Ted je situace takova ze tu frakci vubec nelogne. Mozna maximalne modraka(kde ma tech normalnich 15 minut) tudiz logne rovnou PK a jde rovnou na pojezd. Takze se vam vyparil 15ti minutovej naskok pred PK v dungu. Jako tohle je jen logicka dedukce. Nic slozityho.

Shrnuto: Zadnej normalni aktivni PK hrac ti nebude hrat frakci a riskovat hodinovou pauzu na relog, kdyz se objevi nekde pojezd. 15 minut z modraka na Pk se jeste da, ale hodina je nemyslitelna.
Sikulka
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 373
Registrován: 08 zář 2006 06:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Sikulka »

Breezeway píše:
Sir Artuhr píše:Od Bryzvej jsem stejne nic konstruktivniho necekal a jeji nutnost vyjadrit se ke vsemu a nejlepe k tematum kterym vubec nerozumi je uplna klasika DP fora. Podstatne je ze jeji nazor je ciste subjektivni a neni vubec podstatny.

Akorat nechapu proc se tady resi zase PK a to jestli jsou nebo nejsou na DP sikanovana Tohle byl preci topik o frakci a podpore jeji aktivity. To ze jsou hraci na DP pokakani z pk je zapricineno predevsim tim, ze utirani zadecku hracum od GM uz doslo do takovych rozmeru, ze se hraci dopredu boji cehokoliv, co by mohlo jakkoliv zvyhodnit PK. A to jsem jenom zalozil jen topik na foru.

Ale opet apeluju na tech par jedincu, aby driv nez zacnou psat posty zapojili hlavu a konecne pochopili, ze zruseni teto pauzy nepridava zadnou vyhodu hracum, kteri hraji PK. A nechapu proc ciste PvM hraci tady do toho nejvic kecaji. PvP neni primarne obsahem tohoto serveru a komu se to nelibi at tu nehraje, ale nevidim duvod proc by se kvalita a prostredi PvP nemohlo touto jednoduchou zmenou zlepsit. Oproti tomu jak se tu piluje PvM je tahle zmena uplne zanedbatelna a nevyzaduje temer zadnou casovou investici k jeji realizaci.
Chlapče, chlapče :) tvé posty číst je celkem nuda, jsou jeden jako druhý. Asi máš velkou spotřebu kopíráku ne? Ale nic jiného od tebe člověk nemůže čekat. Politováníhodné. Bohužel tvé posty jsou stejně tak krátkozraké a nicneříkající a sotva vidí širší souvislosti dál něž k tečce za poslední větou. Už jenom to komolení mého nicku, pokud neumíš číst nebo máš chromé prsty na psaní, tak skus použít klávesové zkratky Ctr+C a Ctrl+V na zkopírování :) To je ta věc co děláš se svými posty neustále dokola. Hele, není ti to blbý ?

Hele ono je to jedno jestli relogujete za 15 minut nebo za hodinu. Stejně půlka lidí za modré mamky pobíhá po DP a práská červeným taťkům, kteří vzápětí přibíhají naprášeného nebožáka zabít. Tak se holt dohodněte kdo a kdy bude dělat mamku a kdo taťku a střídejte se :lol:

To vaše pvp a prasení se navzájem a podobně. Já sice chápu, že ty a tobě podobní si musíte neustále něco dokazovat a poměřovat si ty své pindíky kdo ho má větší a tvrdší. Nejlépe se ještě k tomu povyšovat nad ostatní že? :lol: Pokud vám to udělá dobře, nechám vám postavit každému sochu mužského penisu, alespoň pět metrů vysokou. Na každou sochu nechám připevnit zlatou tabulku s vašimi jmény, aby bylo poznat čí je čí. Už to vidím, ten nápis: Sir Arthur, největší penis na světě. Akorát by to chtěl aby jste si každý napsal z jakého materiálu bude každá konkrétní socha. To aby jste se ještě mohli hádat, který jste víc natvrdlý. Pardon tvrdší.

EDIT: Pardon zapomněla jsem. Jsem zrzka.
mozem tuto sochu poprosit v reale pred barak alebo vyhotovujes len ingame? material by som nechal na teba
Bloody King
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 68
Registrován: 21 úno 2007 21:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Bloody King »

[quote="Prafotr Morava"][/quote]

Člověče, myslím že ty hraješ dost dlouho abys věděl a logicky si odvodil kolik lidí kvůli téhle breezewayině dostalo sekeru ba hůř. Kolik lidí bylo znechuceno nebo přestali běhat, někteří i hrát. Pochopil jsem proč se to zavedlo, ale následek? Lamky (Breezeway, Rod,...) , které lobbovaly nejvíce a mysleli si, že se všemi vyjebou na to doplatili nejvíce. Frakce upadla, jak jinak, pk bylo víc, proto se začala pk diskriminován, atd atd atd. Nebudu tu vypisovat celou historii, madam rezavá, sexuálně uspokojená, ale přesto toužící po několika metrovém penisu se zlatou cedulkou a z nějakého tvrdého materiálu by mě mohla nařknout, že se opakuji.

Only for Breezeway:
Kamarádko, možná je teď pravá chvíle objevit WoW, tam o věci nepřijdeš a nebudeš plakat, dokonce tam zavedli přímo pro tebe postavu. Vytvoř si pandu, dej ji zrzavou chocholku a minimum inteligence. Děkovat nemusíš.
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Sir Artuhr »

Tohle neni topik o tom kdo nejvic urazi Bryzvej. To je uplne zbytecny a nevhodny. Vsem hracum, kteri hru alespon trosku znaji, opet dokazala ze o hre na DP v podstate nic moc nevi a tim zostudila nejvic sama sebe. Ale nemyslim si ze je potreba se tu snizovat k osobnim urazkam.

Takze se podme vratit k tematu.... A jeste zkusit vymyslet neco s tou pauzou.
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Strigwyr »

boze brezneway ty si ...

to uz sa inak vyjadrit nejde :D stale si tu mliet to svoje a toto som mal vzdy najradsej na dp fore ludia co sa vyjadruju o niecom co videli tak na hotpikoch...

vsetky tieto protiargumenty proti kratsiemu relogu su komplex z toho ze ma zase pojazdi "playa killa" a ja pridem o svoju kopku zlatych minci a rastliniek a p*covin co tu skoro kazdy zbiera nenasytne uz 10 rokov dokola :D takze gratulujem vsetkym pk hracom co ta tak zakomplexovali do strachu o mamon ze ta donutili sa tu takto nasilne vyjadrovat na fore. good luck s pochopenim tejto nálože
PVP - http://www.fire.websnadno.cz
PVM - http://www.egolego.weblahko.sk

( Firestorm / Icestorm / Cherry Kisska /// Strigwyr / Agrael / Ego / Nelly Wayne / Raid Trooper )
Bloody King
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 68
Registrován: 21 úno 2007 21:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Bloody King »

Omlouvám se, nechal jsem se unést, ale naběhla si na to sama.

K tématu: dá se to ošetřit jinak ke spokojenosti většiny. Pokud jde o čisté PvP.

Blue => PK a PK a=> Blue = 15 minut
O/CH => PK a PK => O/CH = 20 minut + 40 minut zákaz použití dungovní zóny
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Vorlon »

S tou dungovni zonou bych se nepoustel do vetsich akci, viz jeskyne v delu apod
Uživatelský avatar
Artwelis
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 35
Registrován: 14 zář 2013 21:34

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Artwelis »

Problem s PvP ve frakcich byl od pocatku DP. Je to zapricineno celkovym nastavenim v PvM a odmenama za PvP ve frakci. (Lootnout PvM postavu v dungu za PK je radove vetsi mamon nez sejmout PvP postavu ve frakcnich bojich)
Nemyslim si, ze by to slo jednoduse opravit jen zkracenim pauzy na relog.

Vzdy tu bude skupina lidi, kteri preferuji praseni pred PvP. Dle meho by GM meli dat ve frakcich takove odmeny, aby se hracum vyplatilo jet PvP ve frakci nez PvP za PK.
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Vorlon »

Pojet modraky v dungu, kde mas sanci treba na, ted placnu, dva top komplety a plno spotrebaku behem 5ti minut... to nikdy nevyrovnas odmenou pro frakce
Uživatelský avatar
Artwelis
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 35
Registrován: 14 zář 2013 21:34

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Artwelis »

Vorlon píše:Pojet modraky v dungu, kde mas sanci treba na, ted placnu, dva top komplety a plno spotrebaku behem 5ti minut... to nikdy nevyrovnas odmenou pro frakce
No prave, proto jsem psal, ze je to problem uz od pocatku DP a neni lehke to nejak opravit (pokud to vubec jde)

A proto jsem treba v jinem topiku placnul uplne zruseni PK, coz muze byt absurdni a brutalne prehnane. Nicmene by to oddelilo PvP od PvM a umoznilo lepe nastavit pomer zisk/odmena jak za PvP tak za PvM
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Erik Nighelt »

:D :D
..když skončí jeden profesionál - ego - tak přijde druhý - brýzwej
:clap:

nemá smysl tu o čemkoliv diskutovat, takovéhle téma bych nahodil do o/ch fora, ale teď už ani tam ne, když gm co to řešily na to dlabou a ty dvě co tu zbyly viděli pvp max. v postech od brýzwej
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Shadowsong »

Erik Nighelt píše: nemá smysl tu o čemkoliv diskutovat, takovéhle téma bych nahodil do o/ch fora, ale teď už ani tam ne, když gm co to řešily na to dlabou a ty dvě co tu zbyly viděli pvp max. v postech od brýzwej
podme diskutovat, ale ked sa mi nebude pacit vas nazor, tak "tu nema zmysel o comkolvek diskutovat" :p aj ked tento topic je fakt zas raz perla. v kazdom pripade
E: Souhlasím, na pauze se nic měnit nebude, pokud chcete pokračovat, tak do pokecu.
tak vo co go? podla mna je oddelenie hrania frakcie od pk jedine spravne. chapem ze by ste niektory najradsej behali frakciu kde su rewardy a modraci na vas nemozu, v pripade potreby hned relogli na pk na pojazd a potom zas naspat na frakciu, a podobne... :roll:
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Odpovědět