Pokračování relogu

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Breezeway
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 211
Registrován: 07 zář 2006 19:41
Kontaktovat uživatele:

Pokračování relogu

Příspěvek od Breezeway »

Výsměch

Odesláno: 20 úno 2014 14:49
Od: Bloody King
Komu: Breezeway

To jsi tedy rozsekla. Celý den, ani nevíš proč ta pauza vznikla. Tady se nikdy nerešilo true pk a true frakce. Tento server nikdy nebyl a nikdy nebude RP, pouze si tak můžete hrát, takže sem tahat něco o celém dnu je poněkud mimo. Neumis pvp, nelez mimo GZ a buď jen v cechu craftu (ostatně si vzpomínám, že jsem tě tam potkával často) a nemen své zvyky. Pauza bylo opatření kdysi kvůli vypravam. Někoho jsi potkal někde za blue/frakci a relogl na pk. Tak se zavedla, ale to bylo při 150-200 lidí (bez dualu), ale teď je poněkud zbytečná a otravuje to akorát. Tudíž nechápu za co lobbujes, ale uvědom si že staré časy už nepřijdou pokud tu budou takovéto kraviny. Já i plno dalších lidí by se třeba vrátilo, kdyby se poresili takovéto nesmysly, které vznikli jen kvůli takovým uplakankum jako jsi ty.

Tesilo mě a zkus zapojit někdy mozek (blondýna?)
Bloody King
Slovo "Matka", je Boží jméno na rtech a v srdcích našich dětí.

Breezeway [Sanct Lor] - Vánek před bouří (Důchodkyně)
Phawna [Sanct Lor] - Sestra noci (Unavená alchymistka)
Jindriska [Sanct Lor] - Craftswoman (Vzteklá pracantka)
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco pro pobavení II

Příspěvek od Vorlon »

když to vezmeš kolem a kolem, tak má pravdu
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco pro pobavení II

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Mě Pauza vyhovuje. Pokud nevyhovuje PKčkům nemusej Pkčka hrát na pvP za modráky maj frakci.
True PK můžou bejt furt nikdo je nevyhání je to jen jejich rozhodnutí že budou kazit hru jiným.
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco pro pobavení II

Příspěvek od Vorlon »

nastavení DP rozhodně true pk nepodporuje, proto kazdy pk musi mit modraka, nebo nemusi, ale pokud chce delat vse, co dp nabizi, tak musi mit modraka k tomu pk... pokud by se podporila myslenka true pk, verim tomu, ze true pk by bylo dost a nemuseli by tu porad true krafti brecet neco o pauze na relog, ke ktery by se meli vyjadrovat spis pvp hraci

edit: a co porad mate s tim, ze pk kazi hru druhejm, ty pokud uteces pk do baracku a ono te nestihne zabit, tak kazis hru ty tem pk, porad sou to hraci, porad hrajou uo, porad hrajou na dp, porad to k ty hre patri, to ze je nekdo pk tak kazi hru druhejm a to ze je nekdo modrej tak nekazi hru nikomu? chuj by mi z tech vasich nazoru rupnul
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Něco pro pobavení II

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Vorlon píše:nastavení DP rozhodně true pk nepodporuje, proto kazdy pk musi mit modraka, nebo nemusi, ale pokud chce delat vse, co dp nabizi, tak musi mit modraka k tomu pk... pokud by se podporila myslenka true pk, verim tomu, ze true pk by bylo dost a nemuseli by tu porad true krafti brecet neco o pauze na relog, ke ktery by se meli vyjadrovat spis pvp hraci

edit: a co porad mate s tim, ze pk kazi hru druhejm, ty pokud uteces pk do baracku a ono te nestihne zabit, tak kazis hru ty tem pk, porad sou to hraci, porad hrajou uo, porad hrajou na dp, porad to k ty hre patri, to ze je nekdo pk tak kazi hru druhejm a to ze je nekdo modrej tak nekazi hru nikomu? chuj by mi z tech vasich nazoru rupnul
Řekni mi co PK nemůže oproti modrákům? Krom běhání po GZ XD
Možná tak že od PKček si lidi moc nechtěj kupovat věci když musej mimo GZ kde se stává že ty PK hamoněj tim pokusem o kill obchodníka.... Modrákům věříš že tě v GZ / trhu nebudu chtít zabít.
Jo ale PK kazí dejme tomu suma sumárum 75% lidí který pojely hru, to je to maximum co DP nabýzí aby sis ho vycucal :p tak máš postih protože nejsi 'slušný' hráč ( slušný sem dal do uvozovek zabíjení neni slušnost.... A Někteří Blue taky nejsou slušný žeee )
A co ti brání teď v tom hrát True PK? Dokonce i na trh se PKčka dostanou nějak. Nebo si myslíš že Pravý PK vypadá jinak než to tvoje? Ne jen ho hraje jinej hráč "true stylem".. Teda nehraje žádnýho modráka. I Vendorů máji Pkčka dost 4 -6 o kterých teď z hlavy vim. Joo ty bys chtěl odměnu za PK jako bonus toho že hraješ DP, teprve pak až bys měl odměnu bys byl True? Teda Pravý PK ?
Tak Hold ber tu relog pauzu jako nevýhodu získávání mamonu od PvM lamek. Stejně tak jako když jak Dobří tak špatný PvM hráči riskují své Ekvipy v Dungu. Neni to hold čistě PvP server.

Ta druhá část je argumentace malýho ha..líka co se snaží vše přečurat.

Prosim o přesun části vlákna od Breezeway až sem, potažmo dál. Nen to 'Něco pro Pobavení', ale pokec.
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Vorlon »

ja vole nevim, jestli ti to tu mam nakreslit v nejakym carovym kodu, aby si to pochopil, ale jelikoz si evidentne pk nikdy nehral, tak zdaleka netusis, co pk oproti modrakum nemuze. mozna by sme tuhle diskuzi mohli rozjet priste v hospode, tam me nikdo za plno sprostejch slov, ktery by sis ted vyslech, banovat nebude
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Sir Artuhr »

Od Bryzvej jsem stejne nic konstruktivniho necekal a jeji nutnost vyjadrit se ke vsemu a nejlepe k tematum kterym vubec nerozumi je uplna klasika DP fora. Podstatne je ze jeji nazor je ciste subjektivni a neni vubec podstatny.

Akorat nechapu proc se tady resi zase PK a to jestli jsou nebo nejsou na DP sikanovana Tohle byl preci topik o frakci a podpore jeji aktivity. To ze jsou hraci na DP pokakani z pk je zapricineno predevsim tim, ze utirani zadecku hracum od GM uz doslo do takovych rozmeru, ze se hraci dopredu boji cehokoliv, co by mohlo jakkoliv zvyhodnit PK. A to jsem jenom zalozil jen topik na foru.

Ale opet apeluju na tech par jedincu, aby driv nez zacnou psat posty zapojili hlavu a konecne pochopili, ze zruseni teto pauzy nepridava zadnou vyhodu hracum, kteri hraji PK. A nechapu proc ciste PvM hraci tady do toho nejvic kecaji. PvP neni primarne obsahem tohoto serveru a komu se to nelibi at tu nehraje, ale nevidim duvod proc by se kvalita a prostredi PvP nemohlo touto jednoduchou zmenou zlepsit. Oproti tomu jak se tu piluje PvM je tahle zmena uplne zanedbatelna a nevyzaduje temer zadnou casovou investici k jeji realizaci.
Uživatelský avatar
Breezeway
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 211
Registrován: 07 zář 2006 19:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Breezeway »

Sir Artuhr píše:Od Bryzvej jsem stejne nic konstruktivniho necekal a jeji nutnost vyjadrit se ke vsemu a nejlepe k tematum kterym vubec nerozumi je uplna klasika DP fora. Podstatne je ze jeji nazor je ciste subjektivni a neni vubec podstatny.

Akorat nechapu proc se tady resi zase PK a to jestli jsou nebo nejsou na DP sikanovana Tohle byl preci topik o frakci a podpore jeji aktivity. To ze jsou hraci na DP pokakani z pk je zapricineno predevsim tim, ze utirani zadecku hracum od GM uz doslo do takovych rozmeru, ze se hraci dopredu boji cehokoliv, co by mohlo jakkoliv zvyhodnit PK. A to jsem jenom zalozil jen topik na foru.

Ale opet apeluju na tech par jedincu, aby driv nez zacnou psat posty zapojili hlavu a konecne pochopili, ze zruseni teto pauzy nepridava zadnou vyhodu hracum, kteri hraji PK. A nechapu proc ciste PvM hraci tady do toho nejvic kecaji. PvP neni primarne obsahem tohoto serveru a komu se to nelibi at tu nehraje, ale nevidim duvod proc by se kvalita a prostredi PvP nemohlo touto jednoduchou zmenou zlepsit. Oproti tomu jak se tu piluje PvM je tahle zmena uplne zanedbatelna a nevyzaduje temer zadnou casovou investici k jeji realizaci.
Chlapče, chlapče :) tvé posty číst je celkem nuda, jsou jeden jako druhý. Asi máš velkou spotřebu kopíráku ne? Ale nic jiného od tebe člověk nemůže čekat. Politováníhodné. Bohužel tvé posty jsou stejně tak krátkozraké a nicneříkající a sotva vidí širší souvislosti dál něž k tečce za poslední větou. Už jenom to komolení mého nicku, pokud neumíš číst nebo máš chromé prsty na psaní, tak skus použít klávesové zkratky Ctr+C a Ctrl+V na zkopírování :) To je ta věc co děláš se svými posty neustále dokola. Hele, není ti to blbý ?

Hele ono je to jedno jestli relogujete za 15 minut nebo za hodinu. Stejně půlka lidí za modré mamky pobíhá po DP a práská červeným taťkům, kteří vzápětí přibíhají naprášeného nebožáka zabít. Tak se holt dohodněte kdo a kdy bude dělat mamku a kdo taťku a střídejte se :lol:

To vaše pvp a prasení se navzájem a podobně. Já sice chápu, že ty a tobě podobní si musíte neustále něco dokazovat a poměřovat si ty své pindíky kdo ho má větší a tvrdší. Nejlépe se ještě k tomu povyšovat nad ostatní že? :lol: Pokud vám to udělá dobře, nechám vám postavit každému sochu mužského penisu, alespoň pět metrů vysokou. Na každou sochu nechám připevnit zlatou tabulku s vašimi jmény, aby bylo poznat čí je čí. Už to vidím, ten nápis: Sir Arthur, největší penis na světě. Akorát by to chtěl aby jste si každý napsal z jakého materiálu bude každá konkrétní socha. To aby jste se ještě mohli hádat, který jste víc natvrdlý. Pardon tvrdší.

EDIT: Pardon zapomněla jsem. Jsem zrzka.
Slovo "Matka", je Boží jméno na rtech a v srdcích našich dětí.

Breezeway [Sanct Lor] - Vánek před bouří (Důchodkyně)
Phawna [Sanct Lor] - Sestra noci (Unavená alchymistka)
Jindriska [Sanct Lor] - Craftswoman (Vzteklá pracantka)
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Vorlon píše:ja vole nevim, jestli ti to tu mam nakreslit v nejakym carovym kodu, aby si to pochopil, ale jelikoz si evidentne pk nikdy nehral, tak zdaleka netusis, co pk oproti modrakum nemuze. mozna by sme tuhle diskuzi mohli rozjet priste v hospode, tam me nikdo za plno sprostejch slov, ktery by sis ted vyslech, banovat nebude
Tak se rozepiš co postava S 3 a víc Killama nemůže oproti modrákovi co sem už nenapsal...
Sir Artuhr píše:.....
Ale opet apeluju na tech par jedincu, aby driv nez zacnou psat posty zapojili hlavu a konecne pochopili, ze zruseni teto pauzy nepridava zadnou vyhodu hracum, kteri hraji PK. A nechapu proc ciste PvM hraci tady do toho nejvic kecaji. PvP neni primarne obsahem tohoto serveru a komu se to nelibi at tu nehraje, ale nevidim duvod proc by se kvalita a prostredi PvP nemohlo touto jednoduchou zmenou zlepsit. Oproti tomu jak se tu piluje PvM je tahle zmena uplne zanedbatelna a nevyzaduje temer zadnou casovou investici k jeji realizaci.
Trávil jsem čas na PK mapě ( příznávam se a pranýř nechci ) a podle mě ta relog pauza dost znevýhodňuje pojezdy. Ať v dungu nebo jen Tamerů. Je rozdííl když na tebe naběhne 1 nebo 2 oproti 5 co tam můžou bejt za 15 minut ( teď z modráků ) to nepočitam milovanou a zahanbenou frakci ( zahanbenou její nevýdělečnosti oproti pojezdu hráčů [ většinou lepší EQ ] )
Když to zůstane tak aspoň je šance si na tom servru užít i ve volném světě za lamího krále. I já zvládam ustát 1 až 2 nepřátele, ale aby byly PK BHW spanilé jízdy to fakt nechci.

Proc ten podemnou furt utočí na Breezeway ? Zvedáš si počet příspěvků ?
Naposledy upravil(a) Rod Sacketts II dne 20 úno 2014 21:17, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Sir Artuhr »

Breezeway píše:
Chlapče, chlapče :) ....
Moje posty se ti mozna zdaji jako pres kopirak jen kdyz odpovidam na tvoje posty. Nemyslim si totiz ze ma cenu investovat jakykoliv cas na psani podrobnejsich postu, kde bych se snazil tobe neco osvetlit.

A pokud mluvis o kratkozrakosti, tak kratkozrakost je tvoje domena. V tve naivni predstave ruzoveho sveta mas mozna pocit ze PvP je jen pro ty zle kluky, co si honi ego a pindiky. Jenze PvP neni primarne o praseni nebo praskani. Je to uplne rovnoceny typ zabavy na DP jako je PvM. Ackoliv ty v tom zabavu nevidis, tak nekteri lide to vidi jinak a nemaji potrebu si skrz hru cokoliv dokazovat.

Takze priste az roztocis svuj kolotoc nesmyslu o penisech, tak doporucuju si napred nejakeho poradneho najit, at te prejde potreba se vyjadrovat k necemu o cem nejsi zjevne schopna objektivne premyslet:)
Tuzemack
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 172
Registrován: 28 lis 2012 10:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Tuzemack »

Je to smutný, že k tomu mají GM takovýhle přístup a locknou to bez udání důvodu a navíc se ani nepodepíše :). Však jim to možná někdy dojde, až na ty frakční eventy bude chodit jen pár lidí a celkově frakce zase utichne :).
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Lucky »

Muzu se zeptat, jaky je rozdil mezi:
Hraju modreho - cove pvp, zaharvim a za 15 minut relognu na pk, pokud se mi chce, nebo neni co jineho delat.
X
Hraju frakcniho - cove pvp, zaharvim a za 15 minut relognu na pk, pokud se mi chce, nebo neni co jineho delat.

Jinak samozrejme pk omezeni je zde dost, od pristupu do jistych lokaci az po nemoznost pouzivat nektere zbrane, je videt, ze naprosto netusis.
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Uživatelský avatar
Breezeway
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 211
Registrován: 07 zář 2006 19:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Breezeway »

Sir Artuhr píše: Moje posty se ti mozna zdaji jako pres kopirak jen kdyz odpovidam na tvoje posty. Nemyslim si totiz ze ma cenu investovat jakykoliv cas na psani podrobnejsich postu, kde bych se snazil tobe neco osvetlit.
Nezdají, oni jsou, jeden jak druhý a nejenom odpovědi na mé posty. Nechápu, že tě tedy baví odpovídat, když je to taková ztráta času. Vždyť tě nikdo nenutí. Že by nějaká obsese ??? :oP
Sir Artuhr píše: A pokud mluvis o kratkozrakosti, tak kratkozrakost je tvoje domena. V tve naivni predstave ruzoveho sveta mas mozna pocit ze PvP je jen pro ty zle kluky, co si honi ego a pindiky. Jenze PvP neni primarne o praseni nebo praskani. Je to uplne rovnoceny typ zabavy na DP jako je PvM. Ackoliv ty v tom zabavu nevidis, tak nekteri lide to vidi jinak a nemaji potrebu si skrz hru cokoliv dokazovat.
Růžovou bytostně nesnáším. Ale jak tak koukám, růžová je spíše tvá doména :lol: A nepleť si pojmy s dojmy. Nejsem proti PvP. Jsem proti tomu, kam se to zvrhne, když zkrátí pauzu na relog na pk. O nic jiného mi nejde. Pro mě za mě se ve frakcích bijte hlava nehlava.
Sir Artuhr píše: Takze priste az roztocis svuj kolotoc nesmyslu o penisech, tak doporucuju si napred nejakeho poradneho najit, at te prejde potreba se vyjadrovat k necemu o cem nejsi zjevne schopna objektivne premyslet:)
V tohle směru jsem více než spokojena a žiju spokojeným sexuálním životem. Skus si ty najít nějaký, třeba ti to taky pomůže.
Slovo "Matka", je Boží jméno na rtech a v srdcích našich dětí.

Breezeway [Sanct Lor] - Vánek před bouří (Důchodkyně)
Phawna [Sanct Lor] - Sestra noci (Unavená alchymistka)
Jindriska [Sanct Lor] - Craftswoman (Vzteklá pracantka)
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Sir Artuhr »

Breezeway píše:
Nejsem proti PvP. Jsem proti tomu, kam se to zvrhne, když zkrátí pauzu na relog na pk. O nic jiného mi nejde. Pro mě za mě se ve frakcích bijte hlava nehlava.
Prosim osvetli nam jaky realny dopad bude mit zkraceni pauzy na PvP a kam se to zvrhne. Velice rad se necham poucit expertem na PvP.
Prafotr Morava
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1667
Registrován: 07 zář 2006 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Prafotr Morava »

Breezeway píše:
Chlapče, chlapče :) tvé posty číst je celkem nuda, jsou jeden jako druhý. Asi máš velkou spotřebu kopíráku ne? Ale nic jiného od tebe člověk nemůže čekat. Politováníhodné. Bohužel tvé posty jsou stejně tak krátkozraké a nicneříkající a sotva vidí širší souvislosti dál něž k tečce za poslední větou. Už jenom to komolení mého nicku, pokud neumíš číst nebo máš chromé prsty na psaní, tak skus použít klávesové zkratky Ctr+C a Ctrl+V na zkopírování :) To je ta věc co děláš se svými posty neustále dokola. Hele, není ti to blbý ?

Hele ono je to jedno jestli relogujete za 15 minut nebo za hodinu. Stejně půlka lidí za modré mamky pobíhá po DP a práská červeným taťkům, kteří vzápětí přibíhají naprášeného nebožáka zabít. Tak se holt dohodněte kdo a kdy bude dělat mamku a kdo taťku a střídejte se :lol:

To vaše pvp a prasení se navzájem a podobně. Já sice chápu, že ty a tobě podobní si musíte neustále něco dokazovat a poměřovat si ty své pindíky kdo ho má větší a tvrdší. Nejlépe se ještě k tomu povyšovat nad ostatní že? :lol: Pokud vám to udělá dobře, nechám vám postavit každému sochu mužského penisu, alespoň pět metrů vysokou. Na každou sochu nechám připevnit zlatou tabulku s vašimi jmény, aby bylo poznat čí je čí. Už to vidím, ten nápis: Sir Arthur, největší penis na světě. Akorát by to chtěl aby jste si každý napsal z jakého materiálu bude každá konkrétní socha. To aby jste se ještě mohli hádat, který jste víc natvrdlý. Pardon tvrdší.

EDIT: Pardon zapomněla jsem. Jsem zrzka.
Mně je to v podstatě volný. Chápu Arthura pohled a souhlasím s jeho argumenty. Chtěl sem vyčíst i nějaké argumenty z tvého postu, ale žádné jsme nenašel, obsah je pouze vysmání se reagovanému, udělat ze všech pvp hráčů malé děti, protože ty jsi přeci velká mamina. Můžu mít vůbec dotaz? Ty na dp ještě hraješ? Aktivně se účastníš chození dungeonů a pvp, že do tohoto tématu tak aktivně přispíváš? A aby nebyla mýlka, než začneš rozepisovat čupr sloh o pvp, já pvp nehraju a pk nemám, navíc ta změna neni o nich.
[color=green][size=167]Čaj? Pickwick![/size]
[/color]
Uživatelský avatar
Breezeway
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 211
Registrován: 07 zář 2006 19:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Breezeway »

Prafotr Morava píše:Mně je to v podstatě volný. Chápu Arthura pohled a souhlasím s jeho argumenty. Chtěl sem vyčíst i nějaké argumenty z tvého postu, ale žádné jsme nenašel, obsah je pouze vysmání se reagovanému, udělat ze všech pvp hráčů malé děti, protože ty jsi přeci velká mamina. Můžu mít vůbec dotaz? Ty na dp ještě hraješ? Aktivně se účastníš chození dungeonů a pvp, že do tohoto tématu tak aktivně přispíváš? A aby nebyla mýlka, než začneš rozepisovat čupr sloh o pvp, já pvp nehraju a pk nemám, navíc ta změna neni o nich.
Ano máš pravdu. Jde jenom o hec. Fascinuje mě s jakou urputností a hysterickou arogancí tu někteří brání vlastní, no nazvěme to ideou. Snaží ty, kteří s nimi nesouhlasí umlátit ani ne tak množstvím argumentů, ale maximálním množstvím postů s jedním a tím samým opakujícím se, no to se už pak ani argumentem nazvat nedá. Z takových si opravdu mohu akorát dělat srandu.

A ano, hraju aktivně. Pvp se vyhýbám co to jde, to uznávám, ale bránit se umím, jestli myslíš tohle. PK nevedu , nikdy jsem neměla a ve hře je trpím, protože mi nic jiného nezbývá. Pk ke hře patří, o tom žádná, ale ne ve stylu za blue uvidím výpravu tak si rychle relognu a hurá na ně, když potkají v tamujícího ranga nebo někoho v dole, v lese. To samé platí i o frakčních bojích. Alespoň dle mého názoru, který si tu, k nelibosti některých, dovoluji veřejně postovat. Proto jsem za zachování pauzy na relog co největší. O nic jiného nejde. Na duegony moc času nemám, ale sem tam si taky zajdu. A jako aktivně hrající si snad mohu dovolit svůj názor k dané problematice. A to že se někomu nelíbí? Nechává mě to klidnou a je to pouze jeho problém.

To že z pvp hráčů dělám malé děti pravda není. Dělají to sami ze sebe. Vidím opakovaně ve hře. Když sjedou oni mne tak jsou velcí hrdinové ale když dostanou na zadek tak akorát brečí. A to doslova. Vidět některé souboje frakcí je také lahůdka.vJsem zvědavá jak by dopadl zátah na sprosťáky. To so občas vídám je až s podivem. A odmítám uvěřit, že by se tak choval "dospělý" člověk. Jak říkám, děti.
Slovo "Matka", je Boží jméno na rtech a v srdcích našich dětí.

Breezeway [Sanct Lor] - Vánek před bouří (Důchodkyně)
Phawna [Sanct Lor] - Sestra noci (Unavená alchymistka)
Jindriska [Sanct Lor] - Craftswoman (Vzteklá pracantka)
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Vorlon »

Dobre. Kdyz to jinak nejde, tak ja te teda oprcam, maminy mi uplne nevadej, ale pls, ze u toho budes mlcet
Uživatelský avatar
Breezeway
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 211
Registrován: 07 zář 2006 19:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Breezeway »

Sir Artuhr píše:
Breezeway píše:
Nejsem proti PvP. Jsem proti tomu, kam se to zvrhne, když zkrátí pauzu na relog na pk. O nic jiného mi nejde. Pro mě za mě se ve frakcích bijte hlava nehlava.
Prosim osvetli nam jaky realny dopad bude mit zkraceni pauzy na PvP a kam se to zvrhne. Velice rad se necham poucit expertem na PvP.
Já? Já myslela, že ty jsi mistr světa na PvP. Tak mě přesvědč o tom, že nemám pravdu, nebo uveď takové argumenty, které bych byla ochotna akceptovat jako rozumné. Ne že napíšeš:"Tak dlouhý timer na relog je blbost. Prudí to lidi." Dopadne to jako vždy, když se povolí. Nedala bych tomu ani měsíc a zkrácený timer primárně určený k oživení pvp by vedl k relogům na pojezdy dungů a podobně ve velkém. Na to tu hraju už dost dlouho abych si udělala takový názor. Netvrdím, že třeba konkrétně ty osobně by si to zneužíval, třeba ti křivdím, ale vždy se někdo najde kdo tohle poruší a zneužije. Nebo mi chceš tvrdit že se za všechny 100% zaručíš? Asi ne. Udělá to jeden, pak dva a následuje klasický domino efekt a opět se budou pojezdy probírat na foru, bude se tu "brečet" a tak dál do kola a dokola a dokola. Takže mi přijde vhodnější to nechat tak jak to je. Na to že tu denně hraje +-80 lidí podle webu a o tuhle změnu tu lobuješ ty a asi čtyři další. To snad nepotřebuje další komentář.
Slovo "Matka", je Boží jméno na rtech a v srdcích našich dětí.

Breezeway [Sanct Lor] - Vánek před bouří (Důchodkyně)
Phawna [Sanct Lor] - Sestra noci (Unavená alchymistka)
Jindriska [Sanct Lor] - Craftswoman (Vzteklá pracantka)
Uživatelský avatar
Breezeway
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 211
Registrován: 07 zář 2006 19:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Breezeway »

Vorlon píše:Dobre. Kdyz to jinak nejde, tak ja te teda oprcam, maminy mi uplne nevadej, ale pls, ze u toho budes mlcet
Ne díky, nejsem pedofil :(

edit.: Ale jestli máš potřebu, skus onanii. Hraní s kašpárkem by ti na chvilku mohlo vydržet.
Naposledy upravil(a) Breezeway dne 20 úno 2014 23:39, celkem upraveno 1 x.
Slovo "Matka", je Boží jméno na rtech a v srdcích našich dětí.

Breezeway [Sanct Lor] - Vánek před bouří (Důchodkyně)
Phawna [Sanct Lor] - Sestra noci (Unavená alchymistka)
Jindriska [Sanct Lor] - Craftswoman (Vzteklá pracantka)
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokračování relogu

Příspěvek od Vorlon »

Ne . Beru to zpet. To bych rozdejchaval dlouho
Odpovědět