Vězeňské llamy

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Uživatelský avatar
Aknah
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 171
Registrován: 02 pro 2006 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Vězeňské llamy

Příspěvek od Aknah »

Tomak píše:Tak si choďte do dungu pro musty ne?
Ja to vyresil tak, ze lidem v dngu sumonim jezditka .p
Juuu to ted bude narvanej Dec o Panamina bude zajem :-D
A to do toho dungu chodis ciste jako sumoner jezditek ne? a nic jineho uz nedelas :oP
Cava
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 11
Registrován: 12 kvě 2011 20:14

Re: Vězeňské llamy

Příspěvek od Cava »

Alspoň vědí PK kde se dnes vyplatí kempit.
Thelvyn De Jojar
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 45
Registrován: 28 čer 2007 08:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Vězeňské llamy

Příspěvek od Thelvyn De Jojar »

Haalvig píše:Je na čase začít obchodovat ze zásob.

Kdo si neudělal své zásoby, určitě bude moct nakoupit u toho, kdo je má.
to vieš!ty čo ich majú hafo ich zopár desiatok predajú aby sa nabalili a zvyšok si budú šetriť zas len pre seba.
skôr sa mi zdá že si neviete domyslieť výsledok svojich činov a potom je ťažké uznať svoju chybu,že sa to jaksi zvrtlo ináč ako ste zamýšlali.
ked som začínal na dp tak som jazdieval len na mustoch,pretože boli lacné,teraz ked je ekonomika posraná,mám jazdiť na lame za 25k???kedysi som sky,čoko musty kupoval po 15-20k.
dnes mi zas nešlo portovať z púšte a dosť velkého okolia a vypisovalo,že stadeto nejde portovať. ani cez knihy ani runy.ak je to zas nejaký skvelý výmysel,tak pánboh zaplať :unibrow:
Sir Arthorius
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 11 úno 2010 17:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Vězeňské llamy

Příspěvek od Sir Arthorius »

jako ja mam par mustangu ale ja to dělam tim stylem že pokud někam na něm jedu tak jedině pod tou podminkou že to je v gz a nebo když mam nějakej druh vic jak dvakrat lajznu si s nim i do dungu ale vyjimečně, lam a koni mam taky malo takže si myslim že se zrovna tohle moc nepovedlo jak už někdo naznačil spiš se to zvrhlo každej šmejd na tom vyděla a nebo si to bude sušit pro sebe na horši časy
Uživatelský avatar
Haalvig
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 68
Registrován: 12 pro 2010 23:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Vězeňské llamy

Příspěvek od Haalvig »

Thelvyn De Jojar píše:
Haalvig píše:Je na čase začít obchodovat ze zásob.

Kdo si neudělal své zásoby, určitě bude moct nakoupit u toho, kdo je má.
to vieš!ty čo ich majú hafo ich zopár desiatok predajú aby sa nabalili a zvyšok si budú šetriť zas len pre seba.
skôr sa mi zdá že si neviete domyslieť výsledok svojich činov a potom je ťažké uznať svoju chybu,že sa to jaksi zvrtlo ináč ako ste zamýšlali.
ked som začínal na dp tak som jazdieval len na mustoch,pretože boli lacné,teraz ked je ekonomika posraná,mám jazdiť na lame za 25k???kedysi som sky,čoko musty kupoval po 15-20k.
dnes mi zas nešlo portovať z púšte a dosť velkého okolia a vypisovalo,že stadeto nejde portovať. ani cez knihy ani runy.ak je to zas nejaký skvelý výmysel,tak pánboh zaplať :unibrow:
Takže máme někde rovnou dát stone na výdej jezdítek, abyste za ně už nikdy nemuseli nikomu platit? Z toho důvodu, že to tak přece bylo a že jezdítko je jako vzduch, který dýcháme - bez něj nejde žít!

S tím nesouhlasím.

Proč, když bylo spawnu ve světě víc než nyní, se stávalo, že kolikrát bylo víc jak 75% spawnu jezdítek xdní v kuse obsazených Nightama a nikomu nevadilo, že je zpomalen přísun jezdítek? Protože jsou zásoby a je z čeho obchodovat.

Navíc máte možnost si své spawny vybojovat zpět - záleží jen na vás, jak rychle to bude.... taming na tamnutí nějakého druhu klamáků má polovina povolání, takže dodávat může poměrně silná část hráčské obce.
Z mých rukou nechť světu plyne prospěch a život.
Protokoll
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 87
Registrován: 30 lis 2011 16:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Vězeňské llamy

Příspěvek od Protokoll »

Haalvig píše:Navíc máte možnost si své spawny vybojovat zpět - záleží jen na vás, jak rychle to bude.... taming na tamnutí nějakého druhu klamáků má polovina povolání, takže dodávat může poměrně silná část hráčské obce.
chceš tím snad říct, že proto, že má nějakej osel 10K lam tak ti my máme házet klamáky do bedny ?
:paranoid: to sem z toho jelen teda...
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Vězeňské llamy

Příspěvek od Dudek »

Možná by nebylo od věci zveřejnit, kolik zatím bylo odevzdáno klamáků.
Edit: popřípadě, jestli se hodnotí jen počet, nebo taky jejich level
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Thelvyn
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 10
Registrován: 09 lis 2011 18:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Vězeňské llamy

Příspěvek od Thelvyn »

Haalvig píše: Proč, když bylo spawnu ve světě víc než nyní, se stávalo, že kolikrát bylo víc jak 75% spawnu jezdítek xdní v kuse obsazených Nightama a nikomu nevadilo, že je zpomalen přísun jezdítek? Protože jsou zásoby a je z čeho obchodovat.
To je zase pravda, ač nejsem tamer ( mebo spíš začínající ), občas jsem na ty koně narazil, když byl kuň většinou tam nebyl, když byla nightka byla tam i několik dní ... někdy i tyden, sám jsem si to občas schválně chodil kontrolovat, a když jsem ji zabil, několik dni jsem na koně třeba nenarazil ... prostě jsou tameři lempli lenivi ... tamnout a zmizet, ale práce žádna ... :) teda až na ten tamming :)to je vopruz :)
Protokoll
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 87
Registrován: 30 lis 2011 16:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Vězeňské llamy

Příspěvek od Protokoll »

Thelvyn píše:
Haalvig píše: Proč, když bylo spawnu ve světě víc než nyní, se stávalo, že kolikrát bylo víc jak 75% spawnu jezdítek xdní v kuse obsazených Nightama a nikomu nevadilo, že je zpomalen přísun jezdítek? Protože jsou zásoby a je z čeho obchodovat.
To je zase pravda, ač nejsem tamer ( mebo spíš začínající ), občas jsem na ty koně narazil, když byl kuň většinou tam nebyl, když byla nightka byla tam i několik dní ... někdy i tyden, sám jsem si to občas schválně chodil kontrolovat, a když jsem ji zabil, několik dni jsem na koně třeba nenarazil ... prostě jsou tameři lempli lenivi ... tamnout a zmizet, ale práce žádna ... :) teda až na ten tamming :)to je vopruz :)
no jasně ale proč to bylo ?
dva důvody:
první:
protože taming je sám o sobě prasáckej skill a neni sranda ho natrénovat. Proto ho má jen velmi málo rangů. Ti co ho nemají, tak nemají potřebuju zabíjet najty, protože toho koně prostě netamnou.... a ty co ho mají (ano i já ho mam) tak si s sebou na tamování nikdy neberou tak dobrej eqip aby s tim mohli zabijet najtu. Né že by to s tim +5 lukem nešlo, ale každej dobře víme, že je pravděpodobný, že dřív než tu najtu zabiju, tak mě na tom respu někdo zprasi.

druhý:
problém ceny:
jednodušše,.. proč se trápit s najtou a riskovat smrt, když tu samou lamu můžu koupit levně u bachařky.

ALE ta nízká cena přece nebyla proto aby si hošící jezdili v base na tlamě, nebo aby byl levnej přísun jezdítek. Prvotní důvod byl přece ten, že ta lama má jenom 20-50 hp, a neni tak problém o ní přijít při sebevětší pytlovině...(nemyslim teď pvp) .. narozdíl od mustangů a zostů, který měli několikanásobnou výdž,....


EDIT*: a velkej průser spočívá právě v tej najtě, protože to samotný zabití vám ještě nezajistí jezdítko. Prakticky to znamená že uděláte špinavou práci a někdo další si to v pohodičce tamne.
^^^tohle je ten pravej důvod^^^

no a co se stalo? nějakej blbec zneužil nastavení a nabugoval/nakoupil (ale na 90% si bugoval) tisíce lam....

někdo z týmu si toho všim a co udělal ?.... jednoduše si se všema jezdítkama v***l z*dek.

takže nejenom že si sami nenatamujete ani rozumně nenakoupíte, ale ještě se necháte krmit takovejma nesmyslama jako "nasbírání klamáků" :evil:



*ten největši problém a já ho tam nenapíšu X)




P.S. A to udělátko u kočiček, který tamuje na první pokus a to několikrát za sebou (možná neomezeně) <- by se mi taky líbilo
Naposledy upravil(a) Protokoll dne 13 led 2012 17:22, celkem upraveno 3 x.
Arex
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 6
Registrován: 22 dub 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Vězeňské llamy

Příspěvek od Arex »

Stim bonzovani kdyz se zabiji
najta
mas svatou pravdu ne kazdej teda ted mluvim za me da najtu na jednu ranu.me to trvalo dyl nekolik krat se stalo ze me tam pojeli.prisel modrak kopl a hned tam bylo pk.
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Vězeňské llamy

Příspěvek od Mephist »

Haalvig píše:Proč, když bylo spawnu ve světě víc než nyní, se stávalo, že kolikrát bylo víc jak 75% spawnu jezdítek xdní v kuse obsazených Nightama a nikomu nevadilo, že je zpomalen přísun jezdítek? Protože jsou zásoby a je z čeho obchodovat.
To nebylo proto, ze by lidi nechteli ty jezditka a meli zasoby, ale protoze ranger v ressrobe s hulkou a par shrinkama nema jak tu nightu zabit..
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Vězeňské llamy

Příspěvek od Pheme »

Jestli jste chteli udelat zpusob tamovani mene pohodlny pro tamercrafty, dobre. Jestli jste chteli, aby lidi prestali kupovat jezditka u bacharky, ale radeji na trhu, take dobre. Ale proc pisete o obrovskem poctu zasob jezditek a delate nejakou vyhazovaci zbirku klamaku, podle ktere udelate pocet spawnu jezditek. To s tim ma co spolecneho? Nejspis premyslite ve vetsich souvyslostech, nez je ma mysl schopna pobrat, ale tak zkuste se nekdy snizit na mou uroven a napsat co a proc to vlaste delate
Irto
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 208
Registrován: 16 říj 2011 11:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Vězeňské llamy

Příspěvek od Irto »

Protokoll píše: první:
protože taming je sám o sobě prasáckej skill a neni sranda ho natrénovat. Proto ho má jen velmi málo rangů. Ti co ho nemají, tak nemají potřebuju zabíjet najty, protože toho koně prostě netamnou.... a ty co ho mají (ano i já ho mam) tak si s sebou na tamování nikdy neberou tak dobrej eqip aby s tim mohli zabijet najtu. Né že by to s tim +5 lukem nešlo, ale každej dobře víme, že je pravděpodobný, že dřív než tu najtu zabiju, tak mě na tom respu někdo zprasi.

druhý:
problém ceny:
jednodušše,.. proč se trápit s najtou a riskovat smrt, když tu samou lamu můžu koupit levně u bachařky.

ALE ta nízká cena přece nebyla proto aby si hošící jezdili v base na tlamě, nebo aby byl levnej přísun jezdítek.

EDIT*: a velkej průser spočívá právě v tej najtě, protože to samotný zabití vám ještě nezajistí jezdítko. Prakticky to znamená že uděláte špinavou práci a někdo další si to v pohodičce tamne.
^^^tohle je ten pravej důvod^^^
Neprotiřečíš si tak trochu?

Četl jsi to co GM puvodně psali že bachařka nemá a nikdy neměla být primarním zdrojem jezditek?

Odpověď na ten tvuj: EDIT "pravej duvod"
Hele dam ti radu, teď tu špinavou praci za tebe nikdo neuděla a ani tu odměnu za tebe nikdo nevyžere. Je to pěkně vymyšleno jen to chce trochu po tom světě běhat, koukat kolem sebe, tamovat, a občas něco zabit. Věřím že na to přijdeš celkem rychle mě to trvalo cca dva dny od doby co ocroc napsal že je ta možnost.

Jezditka v přirodě tamnout jdou jak psal ocroc v jiném tematu. Jo pravda je k tomu potřeba trochu normalni equip nějaké šipky +7/+9 zbraň, 200regu od každeho a hodi se druidka. Na klamaky muže vyrazit každý a při te přiležitosti najit i kam se schovali jezditka :p

Osobně jsem v klidu a low levl klamakama jsem přispěl do bedničky, nemohu než gratulovat GM teamu za opravdu dobrou změnu. Ano hold lidé a automaticka makra na kop a tamnuti nebo kop druheho spawnu maji smolika.

EDIT: Jo a možnost ziskat lamku za dara za komplet denickovy questy beru jako uplně zabavnou že. Toho si ani nevšimnete že se všem dala možnost ziskat jednou za den jezditko zdarma :D
Malwen
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 15
Registrován: 13 led 2007 22:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Vězeňské llamy

Příspěvek od Malwen »

Si i matne pamatuji, ze neco takoveho spustili i na offic serveru, v nejakem rozhovoru o tom mluvil Richard Garriott. Ale tam jim meli .... zacit mydlit i vendory.... Tenkrat rikal ze snad mesicni skriptovani questu hraci zlikvidovali za jeden den.... to neni pro nas dobra vizitka, jako pro hrace....
A ten q na lamy jde splnit jen jednou, ale i tak.... jeden z nejlepe placenych nb questu :) ted uz mozna nejlip :D
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Vězeňské llamy

Příspěvek od Pheme »

No nb quest ktery sel delat jen jednou a odmenou byla lama znam, ale ten quest za ktery ted zavedli odmenu lamu je tusim neco jineho (vy ho asi kazdy znate, ale ja jako clovek ktery nechodil z gz jsem ho splnit nemohl)
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Vězeňské llamy

Příspěvek od Thief »

Pár spawnů jezdítek už bylo rozmístěno, stačí jen je najít. Jinak tu máte možnosti získání jezdítka přes Alidu, případně na trhu o obchodníků.
Bachařka má sloužit pouze jako poslední možnost zakoupení jezdítka.
Každný nový spawn bude stát 2500 klamáků. Je jedno jaký je to lvl, ať se může zapojit každý tamer.
Proč právě klamáci? Hladové vlky přece neopiješ rohlíkem, chtějí maso a nic víc.
Protokoll
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 87
Registrován: 30 lis 2011 16:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Vězeňské llamy

Příspěvek od Protokoll »

Irto píše: EDIT: Jo a možnost ziskat lamku za dara za komplet denickovy questy beru jako uplně zabavnou že. Toho si ani nevšimnete že se všem dala možnost ziskat jednou za den jezditko zdarma :D
jestli myslíš serpenty, tak to lze jen jednou.
Irto
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 208
Registrován: 16 říj 2011 11:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Vězeňské llamy

Příspěvek od Irto »

Protokoll píše:
Irto píše: EDIT: Jo a možnost ziskat lamku za dara za komplet denickovy questy beru jako uplně zabavnou že. Toho si ani nevšimnete že se všem dala možnost ziskat jednou za den jezditko zdarma :D
jestli myslíš serpenty, tak to lze jen jednou.
Ne myslim piše o tom i quido nademnou ale koukam že bohužel ani nečtete co se zde piše a kdo to piše.
http://www.darkparadise.cz/main.php?pg=novinky
01.01.2012 19:26

Vážení hráči,

Došlo k úpravě odměny za zabití zlého mága v questu Lovci Odměn. Nyní nově dostanete i jedno zvířátko určené k urychlení pohybu po světě.

*GM Team*
Protokoll
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 87
Registrován: 30 lis 2011 16:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Vězeňské llamy

Příspěvek od Protokoll »

Irto píše: Došlo k úpravě odměny za zabití zlého mága]

jasně, myslíš tedy Q, kterej můžeš splnit jen jednou za den a jen jeden člověk. Pominu-li to, jak je to časově i bojově náročný, tak gratuluju guildě Dohr, která je schopná tenhle Q plnit několik dní v kuse a to během časných ranních hodin,
Arandil
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 126
Registrován: 26 zář 2006 20:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Vězeňské llamy

Příspěvek od Arandil »

Protokol pytal sa ta niekto nieco?
Odpovědět