Chtělo by to restart

Vaše nápady a návrhy
Odpovědět
Acarus

Re: Chtělo by to restart

Příspěvek od Acarus »

Balsamiko píše:kdyz to tak po sobe ctu, vyznelo to trosku jako bych vam nadaval. To tak v zadnem priade byt nemelo, chtel sem jen upozornit na chybu, tot vse
Jo v pohode, tak prvni vec doufam ze fixed.
Dracula
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 14 říj 2006 08:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Chtělo by to restart

Příspěvek od Dracula »

Parada) Ted rano, tj 27.4 sme byli dest. A bez ohlaseni restartu, sejvu atd najednou lag. Ale ne lag jako lag. Jako 40minut trvajici lag, po jehoz skonceni naskocila krasna znama cerna obrazovka a vsichni tuhy... Dobry, stane se. Ale ze behem tech 40ti minut server "normalne" bezel takze i tela zmizely? No to je hodne vtipny... Servr se zadrel v 11:00 a v 11:40 se rozbeh, takze bych se zeptal sli nebude nakej navrat save nebo tak
Sky Rider
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 1
Registrován: 18 lis 2006 10:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Chtělo by to restart

Příspěvek od Sky Rider »

Mě by zajímalo spís jenom to, zda to byla nějaká závažná chyba, nebo nějaká shoda okolností.Případně možnost opakování takového "lagu" v blízké budoucnosti. (ano, taky jsem byl v tom Destu :) )
Ocroc

Re: Chtělo by to restart

Příspěvek od Ocroc »

Save se vrací jen pokud se něco pokazilo a ovlivnilo to větší část serveru, umření výprav na jakékoliv lagy se mezi tyto případy nepočítá.

Pokud vám zmizely těla, tak hra normálně běžela a chyba byla na straně providera. Již se to párkrát v minulosti stalo a není možné říci že se to znovu nestane.
Dracula
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 14 říj 2006 08:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Chtělo by to restart

Příspěvek od Dracula »

Na lagy? No pripoustim ze to byl "lag". Ale to ze 40minut nejde nalogovat?
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Chtělo by to restart

Příspěvek od Dudek »

Příště, prosím, před restartem udělat save, tohle, co proběhlo dneska, mě moc nenadchlo.
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Acarus

Re: Chtělo by to restart

Příspěvek od Acarus »

Dudek píše:Příště, prosím, před restartem udělat save, tohle, co proběhlo dneska, mě moc nenadchlo.
Mno vzhledem k tomu, ze byl save cca 5 minut pred a nekolika lidem zmizely bagly, kvuli zatim blize nespecifikovane chybe, tak sem se rozhodl, to proste shodit bez save s tim, ze ty bagly smazal resync, takze jelikoz se dava save pred resyncem bude vsecko v poradku. Anobrz ty bagly smazal save, takze obe bylo spatne.
Mianek
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 135
Registrován: 08 zář 2006 22:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Chtělo by to restart

Příspěvek od Mianek »

dnes v 6:44 zajímavý lag, vypadalo to jako save, ale nepsaný.... to je teď normální? 3/4 roku jsem nehrál, tak jen pro info... díky
Legie (navzdy!!)
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Chtělo by to restart

Příspěvek od Rod Sacketts II »

místo restartu by stačilo - Server -> ON <-
Acarus

Re: Chtělo by to restart

Příspěvek od Acarus »

Rod Sacketts II píše:místo restartu by stačilo - Server -> ON <-
mno nevim, kdyz se to moc nema rado z vodou ...
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: Chtělo by to restart

Příspěvek od Papez »

Nevím, kde je problem, ale nejde kouzlit minimálně v Jhelomu, Britu a Magincii - kouzla se "seknou" a jde je pouze fiznout.
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Uživatelský avatar
Hajek II.
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 273
Registrován: 13 zář 2006 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Chtělo by to restart

Příspěvek od Hajek II. »

Jo taky jsme chcipli:) a prej to takhle uz padlo i v noci, na webu samozrejme zadna zminka o tom:)
Acarus

Re: Chtělo by to restart

Příspěvek od Acarus »

Hajek II. píše:Jo taky jsme chcipli:) a prej to takhle uz padlo i v noci, na webu samozrejme zadna zminka o tom:)
Uz to mam, o tom nocnim sem nevedel, ale je to tak. Delalo to par itemu ve svete kdyz je hrac poklikal. Jdu to opravit. Bud mensi navrat save, kvuli moznosti smazani nekolika predmetu, kdyz to hazelo chyby pri save.
Uživatelský avatar
Grim
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 77
Registrován: 12 pro 2010 23:10

Re: Chtělo by to restart

Příspěvek od Grim »

Itemy mé výroby, omlouvám se za nepříjemnosti. Vím, kde byla chyba a nebude se opakovat.
Kontakt: ICQ 727 506 222 nebo PM zde na foru
Legolend
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 176
Registrován: 13 úno 2007 17:56

Re: Chtělo by to restart

Příspěvek od Legolend »

Po včerejším večerním restartu se zřejmě něco zvrhlo a nejede to... :-)

(Ne, nejsem kretén když to sem píšu - možná o tom GM's vědí nicméně na novinkách ani čárka...)

Díky ;-) :-)

Edit: 1:15 AM prý padla koule, takže se omlouvám a snad to někdo nahodí jak dojde :-)
Legolend [Etoiles]
and many others...

Ha, promluvil jsem,odcházím, za čas příjdu a kuknu na odpověď :P
Acarus

Re: Chtělo by to restart

Příspěvek od Acarus »

Legolend píše:Po včerejším večerním restartu se zřejmě něco zvrhlo a nejede to... :-)

(Ne, nejsem kretén když to sem píšu - možná o tom GM's vědí nicméně na novinkách ani čárka...)

Díky ;-) :-)

Edit: 1:15 AM prý padla koule, takže se omlouvám a snad to někdo nahodí jak dojde :-)
1:45 padla koule, v 8:45 to balt nahodil, nikdo jinej tu zrovna v tomto casove useku drive nebyl. Proc spadla se koukam. Ale zda se ze tentokrate za to nemuze nikdo z osazenstva, zadnej critical error a nebo tak neco, pod to rozstrelil nakej hrac nakym packetem, a nebo to koulovitost.

Kazdopadne se omlouvame za neprijemnosti.
Mervin
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 14
Registrován: 07 led 2008 14:10

Re: Chtělo by to restart

Příspěvek od Mervin »

ahoj pročpak nám to nejede už 45 minut?
Acarus

Re: Chtělo by to restart

Příspěvek od Acarus »

Zaseky koule kdy se nasledne nejde ani pripojit jako cca pred 3-5 minutama jsou zapricineny hraci, poslou spatne packety (yoko i phoenix, vetsinou pri makrovani) a koule to nevydejcha driv nez danej clovek odlogne, ci je odlognut, nastesti je freeznuta vcetne npc. Na odstraneni problemu a odfiltrovani packetu pracuejeme.
Acarus

Re: Chtělo by to restart

Příspěvek od Acarus »

Chyba neni na strane serveru, ale je chyba nekde v konektivite. Bud to najede behem vecera. Nejpozdeji zejtra zjistim co a jak. Dneska jsem bohuzel mimo. Mozna Balt behem vecer bude nablizku tak se pojede podivat. Velmi se omlouvam za nehratelny vecer.
Irto
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 208
Registrován: 16 říj 2011 11:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Chtělo by to restart

Příspěvek od Irto »

Acarus píše:Chyba neni na strane serveru, ale je chyba nekde v konektivite. Bud to najede behem vecera. Nejpozdeji zejtra zjistim co a jak. Dneska jsem bohuzel mimo. Mozna Balt behem vecer bude nablizku tak se pojede podivat. Velmi se omlouvam za nehratelny vecer.
Už to asi opravily, aspoň mi to jede
Odpovědět