Empair

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Odpovědět
Retromancer
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 390
Registrován: 11 úno 2010 15:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Retromancer »

Robin de Martis píše:Jahahaha ani nevíš jakou radost si mi udělal. ZROVNA TY! Sám vševidoucí Retromancer se nechal vyprovokovat...
Nejsem vševidoucí, ať už to má znamenat cokoli. A také nevím, kde v tom vidíš vyprovokování? Prostě jsem zkonstatoval fakt, který byl vzhledem k tvým postům v tomhle topiku naprosto zřejmý.

Kdyby sis například ty založil tady na fóru topik o tom, že končíš, a nahrál si do něj video s největšími provokačními úspěchy (což je jediné v čem exceluješ), mou reakcí by bylo ho nečíst.

To je právě ten podstatný rozdíl mezi normálním člověkem a tebou. Normální člověk nemá potřebu číst (nebo sledovat) něco, co se mu nelíbí.
Uživatelský avatar
Smoce
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 349
Registrován: 12 úno 2009 21:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Smoce »

Ah jo :-D samej komediant :)

Empe, krom toho, že takle usiluješ nasrat GM, aby tě nechali hrát, je dobrej nápad, a taky jsem pro.... (Aspoň to tak vypadá)
DP umírá a není to jen díky GM, hráči už nejsou co bejvalí.
Jak už tu někde zaznělo, vůdci jsou buď smazání, nebo BAN's.

Dřívější Mamon poklady umožnili skládat silné skupiny a tak i dospět k uspokojení hráču a ega GM, že se jím povedlo něco pěkného. Nyní to už je spíš závislost na UO, v poslední době co jsem měl čas hrát, tak najít lidi co by něco šli, byl fakt boj. Proto jediné co teď dělám abych nemusel chodit decaity, s kterého mám 20k a 1 itemek tak občas nějaký scriptík na Phoenixa...

Baltove změny typu HP inspirující s 56b jen místo 100% tam je 256HP. Ale i přes to všechnu čest. Ukázal, že 51a umí vše co balt chce....

Na DP jsou 3 typy lidí:
- co chcou mamon (aby mohli v invulka pokořovat dungy typu desp4 a jiné )
- co nechcou mamon (stačí jím cove a decik)
- co hrajou jen na skilli a craftí

Přeberte si to jak chcete. Ale stejně si myslím, že změny, které provedli GM. Jsou razantní a už lidi neinspirují ke hraní.
Proč lidi nehrajou? aby došli po 6 hodinách dung s 800K ? S cenama spotřebáku, a s námahou jej získát to je fakt ztráta času. Neříkám, že by gm měli dávat rare, ale aspoň by mohli přizpůsobit hrající hráči:doba dungu:obtížnost

což dneska se moc nesleduje.....

PS: Odpověďi jsou zbytečné :-) můj názor, moje myšlení, moje prostoje... třeba za čas lognu a bude zas hrát spousta lidiček:-)
Wrall Nightmare

Re: Empair

Příspěvek od Wrall Nightmare »

Na druhou stranu mi prijde, ze posledni dobou GMka doplnujou poklady casteji, coz je super. Ale mozna se mi to jenom zda..
Uživatelský avatar
Goremoth
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 07 zář 2006 19:43
Bydliště: Trutnov

Re: Empair

Příspěvek od Goremoth »

Robin de Martis píše:
K tomuhle snad mohu napsat snad jen "Čo ti jebe?"

Nick Robin de Martis už mám dobrejch 9 let.. Nikdy jsem neměl jinačí :p
ok tak se teda omlouvam a uz dam pokoj, ja mel holt vzdycky talent videt souvislosti kde nejsou ;)) doufam ze jsem se te moc nedotknul
Leonidus
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 02 led 2008 18:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Leonidus »

Wrall Nightmare píše:Na druhou stranu mi prijde, ze posledni dobou GMka doplnujou poklady casteji, coz je super. Ale mozna se mi to jenom zda..
Doplňujou je častěji, taky si myslím a dokonce i s lepšími itemy ( teda to je moje myšlenka ).... Jinak jukej na to Wrale :p) a teď už nám to Emp nevybere :D :D :D .. Škoda, že jsi proběhl dřív tu jedničku ..

http://top.smoce.net/

PS: Akorát lituju že sebou beru toho neandrtálce Robina jak všichni o něm píšou :D :D :D :D .. Ale snad mu tu jeho konfliktní rodinu u nás v guildě vynahradíme ...
Uživatelský avatar
Wilson
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1598
Registrován: 07 zář 2006 20:26
Bydliště: ŠKO-ENERGO Aréna
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Wilson »

proč děláš ze sebe Robina bože? Tady nikdo netvrdil, že nikdo jinej kromě empa neumí dát despa, ale to že sme ho chodili v pohodě i bez empa ...
Leonidus
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 02 led 2008 18:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Leonidus »

Wilson píše:proč děláš ze sebe Robina bože? Tady nikdo netvrdil, že nikdo jinej kromě empa neumí dát despa, ale to že sme ho chodili v pohodě i bez empa ...

Wilíku já bych byl rád, kdyby jste to chodily i bez něj právě . Je mi líto, že jste přestaly kvůli tomu že dostal banána ... Tak mi to ukaž a choďte, když měl vychovat takovou super grupu pvm hráčů...

A tenhle post byl určenej pro někoho, kdo to sem do fóra předtím psal že se to už nedává.. Tak si to ještě jednou přelouskej, je to tam napsaný :p)
Uživatelský avatar
Wilson
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1598
Registrován: 07 zář 2006 20:26
Bydliště: ŠKO-ENERGO Aréna
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Wilson »

Leonidus píše:Wilíku já bych byl rád, kdyby jste to chodily i bez něj právě . Je mi líto, že jste přestaly kvůli tomu že dostal banána ... Tak mi to ukaž a choďte, když měl vychovat takovou super grupu pvm hráčů...
Já nemám potřebu ti něco dokazovat. Bez empa jsme to chodili, to že teď zrovna nechodíme zásadně nesouvisí s tím jestli emp má blok nebo nemá, a propo myslím, že ti to může bejt úplně fuk co chodíme/nechodíme ...
Leonidus
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 02 led 2008 18:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Leonidus »

Wilson píše:
Leonidus píše:Wilíku já bych byl rád, kdyby jste to chodily i bez něj právě . Je mi líto, že jste přestaly kvůli tomu že dostal banána ... Tak mi to ukaž a choďte, když měl vychovat takovou super grupu pvm hráčů...
Já nemám potřebu ti něco dokazovat. Bez empa jsme to chodili, to že teď zrovna nechodíme zásadně nesouvisí s tím jestli emp má blok nebo nemá, a propo myslím, že ti to může bejt úplně fuk co chodíme/nechodíme ...
To máš pravdu.. Ale i tak nabízím své služby, kdyby jste náhodou potřebovaly prsknout decík tak mi napiš.. Rád pomůžu :D :D :D :D :D

Ne *JOKE*, doufám, že tě to tolik neprovokuje.. Tak ať Vám to prostě v GP dopadne dobře..
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od King »

Wilson píše:
Leonidus píše:Wilíku já bych byl rád, kdyby jste to chodily i bez něj právě . Je mi líto, že jste přestaly kvůli tomu že dostal banána ... Tak mi to ukaž a choďte, když měl vychovat takovou super grupu pvm hráčů...
Já nemám potřebu ti něco dokazovat. Bez empa jsme to chodili, to že teď zrovna nechodíme zásadně nesouvisí s tím jestli emp má blok nebo nemá, a propo myslím, že ti to může bejt úplně fuk co chodíme/nechodíme ...
on si to totiz nikdo neuvedomuje ale to neni tim ze emp dostal ban ale tim ze nehraju ja ...
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
dark fuzzy
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 156
Registrován: 06 dub 2009 20:42

Re: Empair

Příspěvek od dark fuzzy »

Leonidus
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 02 led 2008 18:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Leonidus »

King píše:
Wilson píše:
Leonidus píše:Wilíku já bych byl rád, kdyby jste to chodily i bez něj právě . Je mi líto, že jste přestaly kvůli tomu že dostal banána ... Tak mi to ukaž a choďte, když měl vychovat takovou super grupu pvm hráčů...
Já nemám potřebu ti něco dokazovat. Bez empa jsme to chodili, to že teď zrovna nechodíme zásadně nesouvisí s tím jestli emp má blok nebo nemá, a propo myslím, že ti to může bejt úplně fuk co chodíme/nechodíme ...
on si to totiz nikdo neuvedomuje ale to neni tim ze emp dostal ban ale tim ze nehraju ja ...
Přesně tohle jsem chtěl říct :D :D :D :p)
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Arianna »

No jak to tady tak pročítám, tak Tome nic proti ale musím se smát...Teď se nějak nezastávám GP nebo tak, Empa sem neznal a je mi víceméně jedno zda skončil nebo ne...Ale prostě ty tvoje kraviny co tu píšeš to nemá obdoby...Ano spousta guild když jim skončí hlavní mág co byl schopen odprskat cokoliv vetšinou narazí a nějakou dobu nehrajou a buď se toho ujme někdo jiný a pokračují dále, pokud ovšem ne, tak je víceméně konec... Za druhé nevím jestli si tady honíš ego tím, že jste včera došli D2, protože tady pokud jsem dobře četl nepadlo ani slovo, že to nikdo nemůže dojít...(ano dali to i Templáři a myslím, že takový humbuk tady nedělali).. Za další, asi se považuješ za hodně schopného mága, když tu píšeš to co píšeš. Ale sorry nikdy jsem tě desp prskat neviděl a s prominutím ani o to nestojím. Vaše guilda taky stojí dost na Arovi (jo je to dobrý mág a umí hrát kdejakou postavu to se popřít nedá a kdo tvrdí opak tak sním asi nikdy nehrál), ale nevěřím tomu že by vaše guilda po skončení Ary předváděla nějaké excelentní kousky...

Jinak k videu- líbilo se mi, mám rád tyhle shrnutí nějaké éry na DP, takže chválím...
Leonidus
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 02 led 2008 18:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Leonidus »

Arianna píše:No jak to tady tak pročítám, tak Tome nic proti ale musím se smát...Teď se nějak nezastávám GP nebo tak, Empa sem neznal a je mi víceméně jedno zda skončil nebo ne...Ale prostě ty tvoje kraviny co tu píšeš to nemá obdoby...Ano spousta guild když jim skončí hlavní mág co byl schopen odprskat cokoliv vetšinou narazí a nějakou dobu nehrajou a buď se toho ujme někdo jiný a pokračují dále, pokud ovšem ne, tak je víceméně konec... Za druhé nevím jestli si tady honíš ego tím, že jste včera došli D2, protože tady pokud jsem dobře četl nepadlo ani slovo, že to nikdo nemůže dojít...(ano dali to i Templáři a myslím, že takový humbuk tady nedělali).. Za další, asi se považuješ za hodně schopného mága, když tu píšeš to co píšeš. Ale sorry nikdy jsem tě desp prskat neviděl a s prominutím ani o to nestojím. Vaše guilda taky stojí dost na Arovi (jo je to dobrý mág a umí hrát kdejakou postavu to se popřít nedá a kdo tvrdí opak tak sním asi nikdy nehrál), ale nevěřím tomu že by vaše guilda po skončení Ary předváděla nějaké excelentní kousky...

Jinak k videu- líbilo se mi, mám rád tyhle shrnutí nějaké éry na DP, takže chválím...

Nevím, ale to že už dunguješ s GP dokazuje na jaké straně jsi .... :clap:

O tom, že Empair skončil se může každý domnívat to a zas tohle .... Ono si vem kolik kdo má postav a jaké jsou pohyblivé IP atp...

Je mi líto, že Harpagoni teď nejsou tolik aktivní jako dřív a je mi líto že si myslíš že vše u mě stojí právě na Arovi. Například dnešní sorc si prsknul Thief, který si to i vedl a ara tam házel bandama.. :p

Já jsem se osobně nikdy za prska do velkýho dungu necpal, jelikož vím že na to nemám koule asi jako ty :D a každý prostě hraje, nebo se snaží hrát svůj oblíbený charakter.

PS: mé posty jsi přečetl správně jsem rád že sis všiml, že jsem se snažil naznačit tomu, že když skončí hlavní mág tak to jde do kytek, ale tvrdím, že je to prostě škoda ..
Uživatelský avatar
Wilson
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1598
Registrován: 07 zář 2006 20:26
Bydliště: ŠKO-ENERGO Aréna
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Wilson »

Leonidus píše:Nevím, ale to že už dunguješ s GP dokazuje na jaké straně jsi .... :clap:
Aha od kdy, když zajdeš s někým jeden jediný dung, tak to hned znamená že s ním pravidelně dunguješ jo?
Leonidus píše:Je mi líto, že Harpagoni teď nejsou tolik aktivní jako dřív a je mi líto že si myslíš že vše u mě stojí právě na Arovi. Například dnešní sorc si prsknul Thief, který si to i vedl a ara tam házel bandama.. :p
Sorc je zrovna dung kde to rly na prskovi nestojí a dokáže to uprskat kdejakej Robin, ale tak dobře si to zkusil :D
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Robin de Martis »

Wilson píše:
Sorc je zrovna dung kde to rly na prskovi nestojí a dokáže to uprskat kdejakej Robin, ale tak dobře si to zkusil :D
Tak příště vemem tebe, aby ten dung fakt stál za kravskýho Wilzna... Teda pokud se zrovna nevetřeš k Amonthii, abys nemusel chodit ty deceity...
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Arianna »

Leonidus píše:


Je mi líto, že Harpagoni teď nejsou tolik aktivní jako dřív a je mi líto že si myslíš že vše u mě stojí právě na Arovi. Například dnešní sorc si prsknul Thief, který si to i vedl a ara tam házel bandama.. :p
A podle čeho usuzuješ, že nejsme aktivní? podle toho že jsme dlouho nebyli D2/D3/Pride?
Night Warrior
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 21 dub 2008 19:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Night Warrior »

Keď tu vidím tie nepriateľské reči mám sto chutí loknúť, zmazať túto tému fakt som nečakal že sa nájde takýto neprajník čo sa musí za každú cenu vyjadriť.. keď sa ti to nepáči tak sem jednoducho nechoď, nečítaj to, nepostuj.. len nechápem prečo má pre teba taký význam hádať sa s niekym pre pár pixelov jak keby ultima bola real world...
Uživatelský avatar
Darkness
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 761
Registrován: 08 zář 2006 21:39

Re: Empair

Příspěvek od Darkness »

Night Warrior píše:Keď tu vidím tie nepriateľské reči mám sto chutí loknúť, zmazať túto tému fakt som nečakal že sa nájde takýto neprajník čo sa musí za každú cenu vyjadriť.. keď sa ti to nepáči tak sem jednoducho nechoď, nečítaj to, nepostuj.. len nechápem prečo má pre teba taký význam hádať sa s niekym pre pár pixelov jak keby ultima bola real world...
A tady je chyba protoze ona je hrozne mocna a az moc realna vic nez realny svet
Princes of Love
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 11
Registrován: 20 led 2009 18:30

Re: Empair

Příspěvek od Princes of Love »

Arianna píše:
Leonidus píše:


Je mi líto, že Harpagoni teď nejsou tolik aktivní jako dřív a je mi líto že si myslíš že vše u mě stojí právě na Arovi. Například dnešní sorc si prsknul Thief, který si to i vedl a ara tam házel bandama.. :p
A podle čeho usuzuješ, že nejsme aktivní? podle toho že jsme dlouho nebyli D2/D3/Pride?
Asi začnu hrát a začneme despovat ne ?:(
Odpovědět