Empair

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Odpovědět
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Empair »

Leonidus píše:Mám jeden vlastně ještě jeden zásadní dotaz... Bojíš se predátorů ?
... jen alienů :-)
Miky Mora píše:Videjko pěkný, škoda že to tak dopadlo. Jak tu lidi píšou, aktivita serveru kvůli tomu šla hodně dolů - to si možná i chtel slyšet (vidět) :).
tak nemám radost z toho, že UO upadá ale že se zatím nikomu nepodařilo otevřít truhli v D4 mě na srdíčku potěšilo
Acarus píše:Clovek s minulosti jako Emp, by si vzdycky mel davat pozor co dela, nebyl prvnim clovekem, co kvuli buggem kradenym vecem byl smazanej, a jen kvuli tomu, ze to byl hrac, ktery vedl guildu nebudu plivat do xichtu tem, co hrajou slusne bez prohresku a necham ho jen tak hrat dal jako nejakeho nedotknutelneho. Pravidla se v zavislosti na tom kolik hraje lidi menit nebudou.
Já myslím, že nemá smysl o tom diskutovat, rozhodutí jíž padlo a já sem se tím smířil. Spíš ohodnoť videjko ... :)

PS: pravidla DP sux :-)

4 Elite: Je zbytečné to řešit. S tím nic neuděláme ale díky za obhajobu. Už se těším na sraz.
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Empair »

Leonidus píše:Dotaz jen k Empovi: Zajímalo by mě na závěr když máš bloknutou IP může hrát i tvoje přítelkyně dál ? nebo ne ? To je jen mimo celou debatu . Dík
Já sem nedostal Block IP. Jen mi smazali acc.

Prechovavani a schovavani kradenych veci, kryti buggovani viz predchozi prohresek. + ucet ban13 a deff1. Ac.

I když to sem nepochopil ... ty věci byli v securce na acc deff1 ... kde jsem Postavu Mistr a Doomed Soul ale smazali mi acc ban13, kde jsem měl ostaní postavy. Jako chápu, že kdžbych ty věci chtěl schovat a zastrčil je na nějaký NB acc ale já sem to měl na acc, které sem posledních 6 měsíců v kuse trénoval. Mistr byl můj mazlížek, měl GM BS, Tink, Carp, Tailor, Bow, Cook, Mining, Lumber, Fish, Musican Ship dokonce sem mu udělal i Taming ... :) + navlečen v Ada kompletu. Uznej, že to není acc kam by se schovávali kradené věci.

Ale na druhou stranu hrál sem na druhou šanci, takže co ... prohřešek to byl tak nění o čem mluvit.
Night Warrior
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 21 dub 2008 19:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Night Warrior »

Mne je to celkom luto aj keď som Empa moc nepoznal tú chvíľku čo som mal možnosť s ním hrať dokazoval že nie je taký ako mnohý o ňom hovoria.. Neváhal vziať do dungu aj slabšieho hráča, keď bolo treba pomohol aj sa s nami zasmial... Musím pochváliť rozlúčkové video a dokonca som sa na jednom screenshote aj našiel :D GL Empík

PS: Komu se to nelibi, at mi p**el políbí.
Elite
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 25 pro 2010 15:15

Re: Empair

Příspěvek od Elite »

Leonidus píše:Bohužel milý Elite nemusíš se fixovat jen na Empaira a s ním chodit dungy....., ale vím že ho hájíš, když jsi byl jeho "poskokem"
hahahahahahaha rofl lol hahaha, ted sem malem umrel smichy:D:D:D:D to se ti povedlo:D:D vubec sem nechodil dungy se vsema velkejma guildama, dokonce s Arou, kacerama, VIR atd, ne ja chodil jen s Empem a byl jeho poskok, mas pravdu, ty vis co ja za ty leta na DP delal, jj si nejlepsi!:D hej ja fakt umru smichy:D:D
Elite
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 25 pro 2010 15:15

Re: Empair

Příspěvek od Elite »

Night Warrior píše:Mne je to celkom luto aj keď som Empa moc nepoznal tú chvíľku čo som mal možnosť s ním hrať dokazoval že nie je taký ako mnohý o ňom hovoria.. Neváhal vziať do dungu aj slabšieho hráča, keď bolo treba pomohol aj sa s nami zasmial... Musím pochváliť rozlúčkové video a dokonca som sa na jednom screenshote aj našiel :D GL Empík

PS: Komu se to nelibi, at mi p**el políbí.
no Hej, jen protoze lidi sou sobecka egoisticka stvoreni a kazdej hned bere cloveka s vudcima schopnostma za arogantniho kohosi a lidi kteri mu duveruji za jeho poskoky...
no co dodat, asi by se nad sebou meli zamyslet, cista zavist akorat si to nepriznaj, prave kvuli svemu nadutemu egu :roll:
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Robin de Martis »

Ještě někdo tu empovi volíže prdelku, jak byl užasnej? Ještě nějakej empuv post o tom kolik toho prošel a kolik toho vlastně měl a proč vlastně stojí o to ho tu mít?
Myslíš, že stačilo! Děkujeme, odejděte!
Nák nechápu smysl tohoto topicu. Chtěl si se rozloučit? Ahoj...To bychom měli...,ale ukazovat kdo má většího pindíka a větší tatrovku můžeš jít s na pískoviště před barák(určitě se tam potkáme)...
Saionara

btw. D4 je teď prej přejmenovanej Empomajsterubahdanž

TEZCE ZAVIDIM!!


predevsim ten denicek...
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
Elite
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 25 pro 2010 15:15

Re: Empair

Příspěvek od Elite »

Empair píše:...
Ja vim, ale clovek se obcas fakt pekne zasmeje co ti lidi vypusti zesebe:)
jj taky se tesim

Jako napr co ted napsal Robin, hhh jdou tu krasne videt 2 typy lidi, jedni ktere zraly tvoje uspechy a vsechno cos delal bylo pro tvoje ego, ne ze si pomahal lidem, a druzi kteri vedi svoje:)
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Empair

Příspěvek od Pheme »

Kdyz jste se tak pekne rozpovidali tak...
Kazdej lepsi hrac az na par vyjimek ma ego az na pudu. Druha vec, ze nikdo neni cernej, nebo bilej
Samozrejme lidi kteri maji zajem o poradny poklady musi bejt smutny vzdy, kdyz jim odejde hrac ktery je tema dungama vodil. At uz prestane hrat, nebo dostane banan. A ted, kdyz uz nemuzou prejit do jine gildy ktera chodi poradne dungy, protoze jich moc k vyberu neni, co delat? Patlat se v dungach bez mamonu na ktery si tak nejak uz zvykli, nebo seknout s uo
A kdyz uz o flusanci slusnym hracum. Tak me pripadalo to, ze po plosnem banu spousty hracu si jedni z tech kteri to zavinili. arandil a gogo hrali vesele dal
Jamie
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 118
Registrován: 17 bře 2008 15:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Jamie »

Robin de Martis píše:Ještě někdo tu empovi volíže prdelku, jak byl užasnej? Ještě nějakej empuv post o tom kolik toho prošel a kolik toho vlastně měl a proč vlastně stojí o to ho tu mít?
Myslíš, že stačilo! Děkujeme, odejděte!
Nák nechápu smysl tohoto topicu. Chtěl si se rozloučit? Ahoj...To bychom měli...,ale ukazovat kdo má většího pindíka a větší tatrovku můžeš jít s na pískoviště před barák(určitě se tam potkáme)...
Saionara

btw. D4 je teď prej přejmenovanej Empomajsterubahdanž

TEZCE ZAVIDIM!!


predevsim ten denicek...
Napis mi na iCQ vysvetlim ti o cem tenhle topik je, pak (k tomu reseni dojdes doufam ty sam, az to pochopis) se vratis na to forum a omluvis se vsem
jakej si byl "hloupej" kluk a ze si je donutil cist takovejdle blabol ju. Jedine tohle reseni to dokaze TROCHU napravit ... vsechno ostatni bude uz jen prihazovani do kotle. Tak nad tim popremeslej...
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Robin de Martis »

Áááááá teď pozor přicháázííí..... SMÍCH!!! ...
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
Elite
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 25 pro 2010 15:15

Re: Empair

Příspěvek od Elite »

Jamie píše:...
Tomu to nevysvetlis,
Stejne jako by mel byt psychologickej test na ridicak, i na internet by mel byt nakej test. Normalni lidi by pak nemuseli resit neuroticke vylevy psychicky narusenych jedincu.
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od King »

vždycky sem byl lepsi nez emp :P a empe čekam na to video co máš rozdelane aneb 10 duvodu proč je Kapr lepší než Emp
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Leonidus
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 02 led 2008 18:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Leonidus »

King píše:vždycky sem byl lepsi nez emp :P a empe čekam na to video co máš rozdelane aneb 10 duvodu proč je Kapr lepší než Emp
4you Kapříku :p) : Teď už můžeš rozklíčovat aspoň jak jsi se dostal k tomu temp. pokladu.

a myslím, že jsi byl lepší než Emp :D

pro Empa : nechceš sem hodit nějaký hlasování, jestli je někdo pro aby jsi se někdy vrátil a dostal příležitost hrát nebo někdo proti ... Docela by mě zajímalo kolik lidí by bylo pro a kolik proti... Nebo to nech jak jsi měl myšlenku ve smyslu "rozlučkový post"

pro Elite: začni testovat nejdřív sebe .. Vsadím se že ta myš v bludišti tě 100procentně porazí :D :D :D :D :D
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Johny Matovic »

Empair píše: Mistr byl můj mazlížek, měl GM BS, Tink, Carp, Tailor, Bow, Cook, Mining, Lumber, Fish, Musican Ship dokonce sem mu udělal i Taming ... :) + navlečen v Ada kompletu.
A ja mam krafta v +25 komplete ma max bs,tinkering carp, tailor, bow,min dokonca ma aj Mw kudlu a glass kladivko.
Staci to na to aby mi dal na neho tomb schovat dake kradnute veci?
Keby nieco tak mam este ranga so "snom kazdeho ranga" a trackingom aj tam by som mohol nieco schovat....
Takze nech sa ozve :p
a dobre sa poznam s Gm raslom a prudomom tak by ma mozno ani zmazat nemuseli teda
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Icewind
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 10 říj 2007 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Icewind »

Jak to tak tady čtu, rád bych přidal zase pro změnu moje zkušenosti:

Jsem absolutni Ultima-noob a k Ultimě mě přivedl Emp, když začal hrát na druhou šanci. Ze začátku jsem si říkal jak někdo takovou kravinu může hrát :D a začátek se mi zdál moc složitý na to abych to chtěl zkusit (moc trénování na začátku, začínaní z ničeho), ale když mi emp slíbil, že mě do začátku založí, tak jsem rozhoupal k první postavě.

Nikdy jsem to moc neuměl, za klerika mě položilo PK jen s 1TMR a 1 KVF svitkem :lol: ale fakt je, že to nikdy nebyla pro Empa překážka mě vzít do dungeonu kde bych si něco mohl alespoň odnést. Je jasné, že jsem měl jako spolubydlící jisté výsady oproti "těm ostatním", ale podle mých zkušeností pro Empa nebylo moc za těžko jít se skupinou NB nějaký dung, (který si ovšem ale sami nejdřív naplánovali) a de-fakto si za to ani nic nevzít. Takže tady mluvit tady o nějaké přehnané namyšlenosti je asi trochu mimo. Kdyby byl namyšlený, tak by se s takovým póvlem ani nezaobíral. Že má ego dost vysoko, je fakt, ale ruku na srdce, kdo se rád nepochlubí, že dosáhl něčeho co většina ne? (on to sice projevuje i jinde, ale to je prostě Emp :)) To, že to pak ti, co to prostě tak neumí berou jako namyšlenost, egoismus atd je spíš jejich vlastní blbost, méně cennost a neumění uznat, že je někdo prostě lepší než oni.

Tak nějak postupem času jsem pochopil, že jsem lepší scriptař, než hráč, takže jsem si trénoval postavy, psal makra na zakázku, upravoval kde co, nebo macroval věci pro Empa za nějaké pěkné odměny.

Vlivem Empova excesu jsem přišel o postavy (které jsem ale stejně už řádně dlouho nehrál) ale těžko bych mohl tvrdit, že je nespravedlivý, zloděj a nebo podobné nesmysly, které určitě na jeho hlavu padly, na to ho znám moc dlouho. Ať si má ego kde chce, ať je trochu nezvladatelný když se připije, je to v mnoha věcech férový člověk. Jisté je, že pokud nebude hrát Emp, tak se k Ultimě asi těžko vrátím, protože nevím co bych tam dělal.

BTW, Empe, nechceš se přecejenom zkusit v rámci bakalářky/diplomky začít zabývat tím scriptováním UO světa? Minimálně by jsi to mohl zkusit se zeptat. :P Pokud by to vyšlo, mohl by vniknout docela zajímavý UO server.
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Shadowsong »

so long, and thx 4 all the fish
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Empair »

Icewind píše:Vlivem Empova excesu jsem přišel o postavy (které jsem ale stejně už řádně dlouho nehrál) ale těžko bych mohl tvrdit, že je nespravedlivý, zloděj a nebo podobné nesmysly, které určitě na jeho hlavu padly, na to ho znám moc dlouho. Ať si má ego kde chce, ať je trochu nezvladatelný když se připije, je to v mnoha věcech férový člověk. Jisté je, že pokud nebude hrát Emp, tak se k Ultimě asi těžko vrátím, protože nevím co bych tam dělal.
Zdarek Honzo, máš trochu milné Info ... tvoje postavy se neztratili i když si je nelognul už hoooooooooodně dlouho ... abych byl konkrétní Icewinda, Icefista, Icecube má v držení wilson a aktivně za ně hraje. :-)
Icewind píše:BTW, Empe, nechceš se přecejenom zkusit v rámci bakalářky/diplomky začít zabývat tím scriptováním UO světa? Minimálně by jsi to mohl zkusit se zeptat. :P Pokud by to vyšlo, mohl by vniknout docela zajímavý UO server.
napadlo mě to ... dokonce sem mluvil s tombem a ten píše úplně nový emulátor ale co se týče zavěrečné práce mám ji už vybranou
Icewind
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 4
Registrován: 10 říj 2007 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Icewind »

Empair píše: Zdarek Honzo, máš trochu milné Info ... tvoje postavy se neztratili i když si je nelognul už hoooooooooodně dlouho ... abych byl konkrétní Icewinda, Icefista, Icecube má v držení wilson a aktivně za ně hraje. :-)
Tak tim lip :) Se aspon muzu podivat jak to vlastne vypada :) I kdyz nejak moc necekam, ze bych zacal nejak vic hrat... :)
Empair píše: napadlo mě to ... dokonce sem mluvil s tombem a ten píše úplně nový emulátor ale co se týče zavěrečné práce mám ji už vybranou
Emulator? Jako myslíš podpurny program jako je treba joko?
Night Warrior
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 21 dub 2008 19:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Night Warrior »

Pod pojmem Emulator bych cekal spis neco jako Sphera
Uživatelský avatar
Darkness
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 761
Registrován: 08 zář 2006 21:39

Re: Empair

Příspěvek od Darkness »

Pekny videjko chvalim. Jinak empa si pamatuji jako dost dobreho pvmera a jednu chvejli i dobre pvpera ale at je dobry hrac ci ne at je to nejaka vyrazna postava na dp ci ne tak za chyby se plati a to hrac ktery ktery hraje na druhou sanci by mel vedet tuplem. Jinak hodne zdaru v rl. zivote.
Odpovědět