Progresivni guilda pana Empa

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Uživatelský avatar
Bizon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 154
Registrován: 08 srp 2007 16:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Bizon »

Sakra. Mohl bych vědět, kam zmizel post od Robin de Martis a následná moje reakce a žádost o vysvětlení ? :!:
Existují tři zásadní situace, kdy muž nevratně ztrácí svoji čest:
Když kvůli své zbabělosti nepomůže napadenému, když kvůli svému chtíči podvede svou lásku a když kvůli své pohodlnosti nesplní slib daný dítěti..!

Bizon
Uživatelský avatar
Holly Word
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 12
Registrován: 14 pro 2006 15:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Holly Word »

Arandil píše:Pro ty pomalejsi,hlavni duvod nebyl ten,aby jsme ziskali mamon MY ale ten,aby jste o nej dosli VY.Uz chapes? :)
a? Me je osobne celkem uz putna jestli mi ho veme PK past, typu "není šance" a chytré hlavě k tomu stači i dva lidé, jestli mi ho veme přepasťovaná místnost, dung, nebo cc.... Je to equip, ja nemám nic než jen to, jen truhly s equipama, třetí smrt po sobě me začne už trochu mrzet a víš co Ara? Při vylehu v topkách jsme se smáli, všeci přišli o mamon, který si sehnali poctivě svýma rukama a přesto nebyli nasraní. Pokud jsme obětmi pojezdu a vrazi se natolik uschopní... a mají Dobrý Den, na vt zazní "no jo pojezd, jdem dom" nás nemužeš nasrat Ara, hrajem protože nás UO baví a chcem se pokoušet zdolavat výzvy všech pater všech dungeonů ve nejakem tom čase co si na to najdem... Nás baví budovat, ne ničit... to je težší. Ale pravdou je že tisíc lidí, tisíc charakterů, proto

.....MÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝR jou
Naposledy upravil(a) Holly Word dne 04 led 2011 16:53, celkem upraveno 1 x.
Prafotr Morava
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1667
Registrován: 07 zář 2006 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Prafotr Morava »

Hunter píše:Thunderstorm
TO BYL BOREC! :p
[color=green][size=167]Čaj? Pickwick![/size]
[/color]
Uživatelský avatar
Holly Word
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 12
Registrován: 14 pro 2006 15:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Holly Word »

Arandil píše:Toto co si povedal teraz?Si si zabudol rano dat lieky ne ?Aby som ta trosku poopravil vo vasom pripade neslo o to aby sme sa namamonili my ale o to aby sme odmamonili vas,preco?Nemame radi mentolky,celkom jednoduchy dovod na pochopenie nie ? Teraz k dalsej fekalii co si vypustil z papule.My ideme po mamone a vy ne ? Co k tomu povedat? HO TO VO.Lebo vlastne my placeme v kazdom druhom poste na webe,ze nemame poklad,ze nas tu nechcu a je to strasne :( (teda sice my plakat nemusime lebo mame suport a vsade mame strasne vela pixelikov nad ktorymi onanujeme ale vies jak,musis vedet s kym hrat !).No...asi tolko odo mna k tvojmu postu?Ne skor rannemu vykalu.

*Peace*
Já mluvím o způsobu jeho získáni.. FAKT TĚŽKY JAK PALEC VE ŠPEKATÉM ZADEČKU - udělat past a zabít pvm skupinu v pvp skupině a ještě v mnoha, mnoha případech tak weak... zvláštní oba máme stejný název pro druhé Mentolky "- To se mi líbí ", jen my to máme trochu sprostější, no...

P.S.: sem o tom mluvil jak se vždy oběví x strašně drsnáckejch kecu... "tváříte se jako Gengstas - přitom neumíte zabít ani čas".
Rainbow
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 209
Registrován: 08 zář 2009 13:45

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Rainbow »

Já chápu, že nikomu nic nevratili......umřeli ste .....your problem......proč mají na stránkách něco jiného nechapu.....asi fakt tak mystifikace
Uživatelský avatar
Wilson
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1598
Registrován: 07 zář 2006 20:26
Bydliště: ŠKO-ENERGO Aréna
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Wilson »

Rainbow píše:Já chápu, že nikomu nic nevratili......umřeli ste .....your problem......proč mají na stránkách něco jiného nechapu.....asi fakt tak mystifikace
tak tady jde spis o to proc nekoho vzrusuje co ma kdo na svejch strankach :pp

tj asi tak kdybych onanoval nad tim co mas ty ve statusu na gejbuku :p
Arandil
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 126
Registrován: 26 zář 2006 20:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Arandil »

Holly Word píše:
Arandil píše:Toto co si povedal teraz?Si si zabudol rano dat lieky ne ?Aby som ta trosku poopravil vo vasom pripade neslo o to aby sme sa namamonili my ale o to aby sme odmamonili vas,preco?Nemame radi mentolky,celkom jednoduchy dovod na pochopenie nie ? Teraz k dalsej fekalii co si vypustil z papule.My ideme po mamone a vy ne ? Co k tomu povedat? HO TO VO.Lebo vlastne my placeme v kazdom druhom poste na webe,ze nemame poklad,ze nas tu nechcu a je to strasne :( (teda sice my plakat nemusime lebo mame suport a vsade mame strasne vela pixelikov nad ktorymi onanujeme ale vies jak,musis vedet s kym hrat !).No...asi tolko odo mna k tvojmu postu?Ne skor rannemu vykalu.

*Peace*
Já mluvím o způsobu jeho získáni.. FAKT TĚŽKY JAK PALEC VE ŠPEKATÉM ZADEČKU - udělat past a zabít pvm skupinu v pvp skupině a ještě v mnoha, mnoha případech tak weak... zvláštní oba máme stejný název pro druhé Mentolky "- To se mi líbí ", jen my to máme trochu sprostější, no...

P.S.: sem o tom mluvil jak se vždy oběví x strašně drsnáckejch kecu... "tváříte se jako Gengstas - přitom neumíte zabít ani čas".

Holy ono jde asi o to,ze ty se snazis soudit me a jak ste to rekli ? Moje posluhovace?:p Pri tom ty absolutne nevis jak to chodi u nas v dungach,my mame za sebou tolik vylehu,ze kdyby nam slo o mamon tak na to uz davno sereme to za prve a za druhe Emp moc dobre vi proc jsem ho zacal tak prasit,nevim co nakecal vam ale ja o tom vim svy no a proste nemam rad kdyz si bere nekdo do huby me nebo nekoho s kym hram kdyz ja s veci treba nemam vubec nic spolecne tak pak necekej,ze budu na tebe milej vis...a hlavne kdyz kecas blbosti
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Empair »

Dobrá zábava to číst :) komentovat to nebudu ale jen pro infomovanost nazasvěcených bych uvedl pár faktů abych i ostaní byli v obraze o čem vlastně ten topick je :).

Byli jsme pride říši, polootili pár těl z guildy harpagon a vybrali poklad.
Nevrátili jsme jim eqipy protože jsme znepřátelené guildy.
Na našem webu se oběvil Despice místo Pride.
Byl to záměr postera (bejk) vyvolat zmatek, protože je to prostě Bejk :)

Toť vše.
Naposledy upravil(a) Empair dne 04 led 2011 17:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Holly Word
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 12
Registrován: 14 pro 2006 15:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Holly Word »

Odeberu se zas k večnému spánku na Forku :D... Mě to nějak všechno přijde úsměvné, ty domněnky lidí, spekulace o tom jak my strašně nekřivdíme mystifikací a zanecháním víry ve svá těla, těm jež křivdí všem... http://www.youtube.com/watch?v=UmvnXKRf ... re=related
:clap: mýýýr
Uživatelský avatar
Holly Word
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 12
Registrován: 14 pro 2006 15:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Holly Word »

Empair píše:Dobrá zábava to číst :) komentovat to nebudu ale jen pro infomovanost nazasvěcených bych uvedl pár faktů abych i ostaní byli v obraze o čem vlastně ten topick je :).

Byli jsme pride říši, polootili pár těk z guildy harpagon a vybrali poklad.
Nevrátili jsme jim eqipy protože jsme znepřátelené guildy.
Na našem webu se oběvil Despice místo Pride.
Byl to záměr postera (bejk) vyvolat zmatek, protože je to prostě Bejk :)

Toť vše.
že ja to musim vždycky pojmout tak do hloubky, mi asi nereknes co vole :D... Vystiženo, perfektne, lock :D

ps.: tve kámo ty máš postůůůů :D nechápu, že máš na to žaludek :D
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Sir Artuhr »

ps: :D :D :D :D :D Teda to je zuzovej topicek :clap: :clap: :clap: :lol: :P
Princes of Love
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 11
Registrován: 20 led 2009 18:30

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Princes of Love »

One Love=džadža mi hoši :p Roztrhej te si občanky !
Uživatelský avatar
Hunter
thug
Příspěvky: 1929
Registrován: 07 zář 2006 19:27
Bydliště: depends
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Hunter »

Dobrá zábava to číst :) Komentovat to nebudu, ale jen pro infomovanost nazasvěcených bych uvedl pár faktů, abych i ostatní byli v obraze o čem vlastně ten topic je :)

Byli jste Desp, tam umřeli.
Byli jste Pride říši, polootili pár těl z guildy Harpagon a vybrali poklad.
Nevrátili jste jim equipy, protože jste znepřátelené guildy a chtělo to hlavně náplast na ten Desp.
Na vašem webu se objevil Despise místo Pride.
Byl to záměr postera (Bejk) vyvolat zmatek, protože je to prostě Bejk :) A hlavně tedy proto, neboť jste nechtěli psát o tom, že jste zhebli v Despu.



Nic ve zlým, mně je to rly jedno. Nadruhou stranu ti Empe fandim. Protože mít takovej fanclub plnej fulltime pozorovatelů každýho tvýho kroku(jak ve hře, tak sirka v F5 na tvejch stránkách to jistí), to teda chtělo pár let důsledný práce. Založit uplakaný topic o tom, co máš napsaný na stránkách, to už je vážně drsnotka ;P

Keep up the good work.
Naposledy upravil(a) Hunter dne 04 led 2011 18:36, celkem upraveno 1 x.
Nexios
Prafotr Morava
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1667
Registrován: 07 zář 2006 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Prafotr Morava »

Ta písnička je otřesná. Jak po obsahové, tak po hudební stránce :)
[color=green][size=167]Čaj? Pickwick![/size]
[/color]
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Johny Matovic »

No sup sup este sa trosku pohadajte, bavi ma to citat :p
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Lucky »

Souhlasim, klidne min empa a vic robina at je cemu se smat.
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Sir Artuhr »

No tak lidi podme udelat Empovi radost a vyhnat pocet stranek topiku aspon na 5:))
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Robin de Martis »

A nechcete se raději bavit o květinářství? Já ten obchod fakt nenávidím...
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
Perseus
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 323
Registrován: 27 zář 2006 11:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Perseus »

Co máš proti květinářství?? Obchod kde koupíš kytičku nemůže být nikterak strašný :-)
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Sir Artuhr »

Bavil bych se o tom, proc nemame radi robina. To ten topik jiste dosahne daleko vice starnek nez peti:p
Odpovědět