Progresivni guilda pana Empa

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od King »

tak sme si hold spletli dung a kdyz uz syme tam byli tak prece nepujdeme pryc... :(

protoze mocny empair neumi popsat runy no !
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Robin de Martis »

Končím s hraním!
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Johny Matovic »

takato medialna manipulacia no toto ;p
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Erik Nighelt »

Holly Word píše: Nech brouka žít.
jo :!:
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Holly Word
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 12
Registrován: 14 pro 2006 15:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Holly Word »

tak na pravou míru je to třeba úvest, mě je osobně úplně fuk co si tu kdo píše, já na DP forum nechodím téměř od zásady, že na každý normální post tu číhá 100 naprosto debilních odpovědi, konspiraci, ironických vysvětlení, závistivých postů a podobně... Ale za dobu co jsem na serveru, mam snad vřelé vztahy se všemi a to že se Arandil káknul na Empa a Emp se káknul na Arandila tu vyvolalo vlny, které smetly rozum snad už i rozumným. Od doby co na nás Ara nasazoval špehy, práskače, kempil nám dungeony, baráky, mapoval ventrilo i UOmapu uplnynul už nějaký pátek, ale umíme se s tím porvat po našem a neoplácíme stejnou mincí, protože tohle chování je pod úroveň každého, kdo má k PvM nějaký vztah...a proto se nedivte když máme radost z jejich neúspěchu, tak jako všichni máte radost z naších. Pořád říkáte GP jsou mamonáři, GP to a GP ono, Emp a Empovci a já pořád nechápu, kde se to ve vás bere? to že se tak chová Ara a jeho banda, kteří jdou jen za mamonem, který hodlají vyloupit z nás je pochopitelné, tam ta rivalita je znát. Ale ve zbytku nechápu o co jde? Neznáte nás, nesuďte nás a nebo já nevím suďte, mě to je putna... Já/my se nestarám/e do Vás, nechápu proč řešíte vy nás.

D4- Co se tohoto patra týče a dalších dvou, nevím... vemte si, že by jste tam šli vy se svýma gildama, než by jste přišli na to jak to vůbec dojit, několikrát by jste odkopli nebo tam přinejmenším nechali equipy a po nějaké době by jste to došli a neměli poklad. Myslím, že vaše zklámání by bylo na místě zrovna tak, jako to naše. Ale vy se tam ani nepodíváte, ani se o to nepokusite, protože taktika na ten dungeon a časová náročnost je více než nadměrná a musím říct, že mě to třeba mrzí, že to nikdo jiný nechodí, není s kým bojovat, není koho učit, s kým se radit o situacich, které nastaly... Velkých gild rapidně ubylo, dobří hráči odcházeli a odcházejí ale dungy a jejich obtížnost zůstává nebo se zvyšuje. Kdo to bude chodit kromě nás? Kdo má vůbec koule na to tam jít, strávit tam minimálně třetinu dne?
Uživatelský avatar
Bizon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 154
Registrován: 08 srp 2007 16:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Bizon »

Holly Word píše:něco napsal/a
Pokud jsem dobře pochopil tento topic, tak to bylo o tom, že jste vybrali těla vylehnuvších bojovníků a rozdělili si je jako loot, aniž byste se je pokusili třeba vrátit. Místo toho jste napsali posměvačný topic na Vaše stránky.

Myslím si, že tento topic není o tom, jak jste nejlepší, jak máte největší koule, jak máte čas strávit v dungu 80% dne, atd. A my ostatní na to nemáme. Což si nám s nadřazeností sdělila. Za což Ti všichni jistě děkujeme.

Ode mě to není o závisti. Choďte si co chcete, ale když jsem si přečetl, kdysi dávno Vaše stránky, tak jsem si říkal: "Hmm. Pěkné. Parta kámošů, kteří hrají čestně a v rámci slušnosti." Ale je vidět, že stránky jsou sice pěkné, ale dál už asi nic moc. Pouze posměch, nadřazenost, drzost vůči GM, atd.

Možná trochu sebereflexe by neuškodilo. :idea:
Existují tři zásadní situace, kdy muž nevratně ztrácí svoji čest:
Když kvůli své zbabělosti nepomůže napadenému, když kvůli svému chtíči podvede svou lásku a když kvůli své pohodlnosti nesplní slib daný dítěti..!

Bizon
Uživatelský avatar
Anger
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 500
Registrován: 08 zář 2006 12:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Anger »

Normalne bych je smazal jasny amoralni chovani vuci hracum a vubec Lagovani serveru a obchazeni pravidel :)))
Uživatelský avatar
Holly Word
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 12
Registrován: 14 pro 2006 15:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Holly Word »

Bizon píše:
Holly Word píše:něco napsal/a
Pokud jsem dobře pochopil tento topic, tak to bylo o tom, že jste vybrali těla vylehnuvších bojovníků a rozdělili si je jako loot, aniž byste se je pokusili třeba vrátit. Místo toho jste napsali posměvačný topic na Vaše stránky.

Myslím si, že tento topic není o tom, jak jste nejlepší, jak máte největší koule, jak máte čas strávit v dungu 80% dne, atd. A my ostatní na to nemáme. Což si nám s nadřazeností sdělila. Za což Ti všichni jistě děkujeme.

Ode mě to není o závisti. Choďte si co chcete, ale když jsem si přečetl, kdysi dávno Vaše stránky, tak jsem si říkal: "Hmm. Pěkné. Parta kámošů, kteří hrají čestně a v rámci slušnosti." Ale je vidět, že stránky jsou sice pěkné, ale dál už asi nic moc. Pouze posměch, nadřazenost, drzost vůči GM, atd.

Možná trochu sebereflexe by neuškodilo. :idea:
tak pochopil jsi to uplne spatne :DD ale co by se od DP fora dalo cekat ze... kazdy stejne vidi jen co chce. Neslo mi o to vam rict ze na to nemate koule, osobne ja uz taky ne a vubec nemam chut travit v dungu vicnez petinu dne.. navic 8hodin v dungu mi porad pripada jako ferova tretina dne a ne 80 procent, pokud uz mluvis o prekrouceni. Tela vylehnuvsich bojovníku, kdysi jsem je vracel, osobně, ale u Arandila a jeho přisluhovaču od nas nečekjte nic co ma s vracením a "děkujeme, přijdte nas zase zkusit pojet, napraskat nebo špehovat" společného... o komkoliv jiném bych hlasoval nebo nechtěl equipy a byl-li by mi to clovek blízky, který neumí jen pomlouvat a škodit, vratím mu je a jeho díky Holly, jsi fajn je pro mě víc než samotný poklad.... Xkrat jsem to už udělal a Xkrat jsem člověku co šel kolem daroval při otazce nemáš regy na kop bronzový deed... neby řeč o tom, že jsme nejlepší, nebyla reč aní o tom že máme nejvetší koule, tohle by měla byt otázka k zamyslení pro GM, jestli je správně, že težký dungy nikdo nechodí, protože bud na to nema čas nebo na to nema ani nervy to zkouset. A jestli není náhodou lepši udělat XY menších dungů s težšímy moby aby si zahrali i stredne velke a male gildy.. Čestní jsme k těm, kdož jsou čestní k nám. Hrdost a čest nám je vlastní, ucta k sobe navzajem i druhym take, ale k lidem, kteri se tvari jako kamaradi, dame jim sanci chodit s nama dungy, naucit je to chodit, prijmeme je mezi sebe a za to se nam dostane napraskani vypravy a nasledny posmech a nazaver, kudla v zadech. Opravdu, ale opravdu jsme meli uprimnou radost, nechat si jejich equipy... a udelali bychom to JIM znova. POsměch? Kde se posmívám? Nadrazenost? Asi mi neslouzi oci jak by mely a drzost vuči GM? Ukaž :).
Marcus De Raven
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 87
Registrován: 09 zář 2010 19:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Marcus De Raven »

V dnešní uspěchané době časová náročnost, alespoň pro mě co se dungů týče, hraje velkou roli.

Bohužel nejsem zkušený dungař a nemám sebemenší radu jak pomoci, je mi líto.
Uživatelský avatar
Bizon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 154
Registrován: 08 srp 2007 16:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Bizon »

Holly Word píše:
Bizon píše:Ale je vidět, že stránky jsou sice pěkné, ale dál už asi nic moc. Pouze posměch, nadřazenost, drzost vůči GM, atd.
POsměch? Kde se posmívám? Nadrazenost? Asi mi neslouzi oci jak by mely a drzost vuči GM? Ukaž :).

Jsem snad mluvil o Tobě? Ale pro Tebe to zvýrazním. A vážně po mě nechtěj, abych Ti vypisoval, kde a co. Stačí si přečíst pár Vašich novinek. Klidně si o tom můžeme popovídat na ICQ, ale tady už pro mě není o čem.

Jinak pro člověka, který nemá zmapovanou minulost DP, kde, kdo, co, s kým, proč a jak a ani ho to v podstatě moc nezajímá, to neukazuje dobrý dojem.

Ale každopádně je to jen můj názor, který Vás v podstatě nemusí zajímat.

Jinak, co se týká Arandila a jeho bojovníky, tak si je dejte do Black listu a je pokoj. A taky je možnost guildovních válek.
Existují tři zásadní situace, kdy muž nevratně ztrácí svoji čest:
Když kvůli své zbabělosti nepomůže napadenému, když kvůli svému chtíči podvede svou lásku a když kvůli své pohodlnosti nesplní slib daný dítěti..!

Bizon
Uživatelský avatar
Darkness
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 761
Registrován: 08 zář 2006 21:39

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Darkness »

Nenechte se kluci drzim vám palce!
Uživatelský avatar
Bizon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 154
Registrován: 08 srp 2007 16:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Bizon »

Holly Word píše:......, ale u Arandila a jeho přisluhovaču od nas nečekjte nic co ma s vracením a "děkujeme, přijdte nas zase zkusit pojet, napraskat nebo špehovat" společného...
Já myslím, že dostatečně odpověděla. Možná by byl dobrý "lock".
Existují tři zásadní situace, kdy muž nevratně ztrácí svoji čest:
Když kvůli své zbabělosti nepomůže napadenému, když kvůli svému chtíči podvede svou lásku a když kvůli své pohodlnosti nesplní slib daný dítěti..!

Bizon
Arandil
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 126
Registrován: 26 zář 2006 20:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Arandil »

tak na pravou míru je to třeba úvest, mě je osobně úplně fuk co si tu kdo píše, já na DP forum nechodím téměř od zásady, že na každý normální post tu číhá 100 naprosto debilních odpovědi, konspiraci, ironických vysvětlení, závistivých postů a podobně... Ale za dobu co jsem na serveru, mam snad vřelé vztahy se všemi a to že se Arandil káknul na Empa a Emp se káknul na Arandila tu vyvolalo vlny, které smetly rozum snad už i rozumným. Od doby co na nás Ara nasazoval špehy, práskače, kempil nám dungeony, baráky, mapoval ventrilo i UOmapu uplnynul už nějaký pátek, ale umíme se s tím porvat po našem a neoplácíme stejnou mincí, protože tohle chování je pod úroveň každého, kdo má k PvM nějaký vztah...a proto se nedivte když máme radost z jejich neúspěchu, tak jako všichni máte radost z naších. Pořád říkáte GP jsou mamonáři, GP to a GP ono, Emp a Empovci a já pořád nechápu, kde se to ve vás bere? to že se tak chová Ara a jeho banda, kteří jdou jen za mamonem, který hodlají vyloupit z nás je pochopitelné, tam ta rivalita je znát. Ale ve zbytku nechápu o co jde? Neznáte nás, nesuďte nás a nebo já nevím suďte, mě to je putna... Já/my se nestarám/e do Vás, nechápu proč řešíte vy nás.

D4- Co se tohoto patra týče a dalších dvou, nevím... vemte si, že by jste tam šli vy se svýma gildama, než by jste přišli na to jak to vůbec dojit, několikrát by jste odkopli nebo tam přinejmenším nechali equipy a po nějaké době by jste to došli a neměli poklad. Myslím, že vaše zklámání by bylo na místě zrovna tak, jako to naše. Ale vy se tam ani nepodíváte, ani se o to nepokusite, protože taktika na ten dungeon a časová náročnost je více než nadměrná a musím říct, že mě to třeba mrzí, že to nikdo jiný nechodí, není s kým bojovat, není koho učit, s kým se radit o situacich, které nastaly... Velkých gild rapidně ubylo, dobří hráči odcházeli a odcházejí ale dungy a jejich obtížnost zůstává nebo se zvyšuje. Kdo to bude chodit kromě nás? Kdo má vůbec koule na to tam jít, strávit tam minimálně třetinu dne?
Toto co si povedal teraz?Si si zabudol rano dat lieky ne ?Aby som ta trosku poopravil vo vasom pripade neslo o to aby sme sa namamonili my ale o to aby sme odmamonili vas,preco?Nemame radi mentolky,celkom jednoduchy dovod na pochopenie nie ? Teraz k dalsej fekalii co si vypustil z papule.My ideme po mamone a vy ne ? Co k tomu povedat? HO TO VO.Lebo vlastne my placeme v kazdom druhom poste na webe,ze nemame poklad,ze nas tu nechcu a je to strasne :( (teda sice my plakat nemusime lebo mame suport a vsade mame strasne vela pixelikov nad ktorymi onanujeme ale vies jak,musis vedet s kym hrat !).No...asi tolko odo mna k tvojmu postu?Ne skor rannemu vykalu.

*Peace*
Uživatelský avatar
Reginald
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2006 23:34
Bydliště: nejvedsi mesto v ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Reginald »

Arandil píše:Aby som ta trosku poopravil vo vasom pripade neslo o to aby sme sa namamonili my ale o to aby sme odmamonili vas
ara? tohle mi nedává osobně moc logiku hele..ze zkušenosti vím že někoho sundat v hight dungu je docela dobrý namamonění..:pp
Cizí chyby máme na očích, svoje za zády.
NEJSEM REGIS!
Arandil
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 126
Registrován: 26 zář 2006 20:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Arandil »

Pro ty pomalejsi,hlavni duvod nebyl ten,aby jsme ziskali mamon MY ale ten,aby jste o nej dosli VY.Uz chapes? :)
Uživatelský avatar
Morlith
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 432
Registrován: 09 zář 2006 16:30
Bydliště: kde bolo tam bolo, no tu to nebolo
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Morlith »

robine, to ze tu vacsina ludi melie 2 na 3 vieme obaja, ale aspon melu k teme, zatialco ty si sa za posledny mesiac dopracoval akurat k tomu ze melies snad uz len preto aby si mlel, fakt sory ale to co ty plodis posledny mesiac... na to ake mas velke kecy, by si sa mal skusit nad sebou zamysliet, lebo po tebe sa neda citat nic uz ani vo vaznej diskusii a to je u cloveka, ktory si o sebe mysli tak neskutocne kurevsky vela, fakt smola :paranoid:
snivaj dalej, no nepredstavuj si, ze sa vsetko splni
Uživatelský avatar
Hunter
thug
Příspěvky: 1929
Registrován: 07 zář 2006 19:27
Bydliště: depends
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Hunter »

Robin Oximovič de Thunderstorm nepíše OFFTOPIC, on píše k tématu - jenže topiků, který neexistujou a doufejme nikdy existovat nebudou.
Nexios
Uživatelský avatar
Reginald
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2006 23:34
Bydliště: nejvedsi mesto v ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Reginald »

Arandil píše:Pro ty pomalejsi,hlavni duvod nebyl ten,aby jsme ziskali mamon MY ale ten,aby jste o nej dosli VY.Uz chapes? :)
jo tak..:pp no to víš ten pomajelší no..
Robin de Martis píše:JÁ totiž mamon mám a každej den ho chodím rozdat na HB! Stejně větší mamon už nikdo mít nemůže, protože mám sám sebe a já jsem k nezaplacení, ale za podíl z pojezdu vám klidně něco prásknu...
tak to je možná na čase aby jsi si založil vlastní charitu ne? když ten mamon z tebe každý den tak srší..
Cizí chyby máme na očích, svoje za zády.
NEJSEM REGIS!
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Robin de Martis »

Morlith píše:robine, to ze tu vacsina ludi melie 2 na 3 vieme obaja, ale aspon melu k teme, zatialco ty si sa za posledny mesiac dopracoval akurat k tomu ze melies snad uz len preto aby si mlel, fakt sory ale to co ty plodis posledny mesiac... na to ake mas velke kecy, by si sa mal skusit nad sebou zamysliet, lebo po tebe sa neda citat nic uz ani vo vaznej diskusii a to je u cloveka, ktory si o sebe mysli tak neskutocne kurevsky vela, fakt smola :paranoid:
zamyslel sem se nad celým uplynulým měsícem... a řekl bych, že moje posty vyjadřují dosti zvláštním způsobem, obsahem žádným, co největším množstvím superlativů a mou neskonalou inteligencí, že ano opravdu si o sobě myslím hodně , ale hlavně, že za uplynulý měsíc se tu řešilo takovejch sraček a naprostejch károvin, které svět opravdu nezachrání od globálního oteplování a adamantium nepůjde vykopat v dolech, že ti musím s politováním oznámit, že tvůj hustodemonsky krutopřísnej post o tom jaká jsem nula neudělá nic s tím jak jsem užasný to zaprvé, protože no prostě to nejde.. , ale ani neudělá nic s tím, že tu budu dále psát o mých navštěvách květinářstvích o tom jak sem dal IK na dvě rány ancestralovi. Tohle je prostě lepší jak F*uckbook a dost lidí ho tak i používá.. Takže já si tu z toho udělám vlastní emoblog. Budu tu psát, že nemužu přestat hrát, protože mi to rodiče nedovolí, jinak bych totiž retardoval doma a ne u počítače. Jediné , co mne může zastavit je výpadek elektřiny,konec světa, hodne brutálně nadržená nymfomanka a nebo zásah z hůry.

P.S. Kdybych měl dostat BAN, mohl bych ho dostat jen na psaní? Já si totiž forum rád čtu před spaním...

Výsledek? S malicherností nejdál dojdeš, Bůh je jenom jeden a na oběd mám těstoviny s kečupem
Naposledy upravil(a) Robin de Martis dne 04 led 2011 13:12, celkem upraveno 2 x.
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
Uživatelský avatar
Pallando
Poskok
Příspěvky: 521
Registrován: 07 zář 2006 19:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Progresivni guilda pana Empa

Příspěvek od Pallando »

Eliska píše:Ale otázka nezní proč to nevrátili, ale proč to schovávají za jiný dung a nepochlubili se s tím, jako například s peklem.
interní vtip
.
Přeji pěkný den!
Odpovědět