Ranger

Odpovědět
Acarus

Re: Ranger

Příspěvek od Acarus »

Jarin Van Fead píše:U obyč ranga mi v 9 večer nešel odshrinknout vůbec žádný pet, odshrinknul sem jednoho polara a dál jsem nemohl nic. (ani ptáčky) Místo: cesta v Templars town před hradem.

Nicméně dál mě to netrápí, bo sem si pořídil toho Ostromissera a klamáci jdou.
Save to opravi tu zaseklou memorku. Pak uz by to melo bejt ok.
Jacquelline
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 20 srp 2007 13:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Jacquelline »

Tak jsem objevila jednu jakousi nesrovnalost...

Druid, aspon jak jsem pochopila, ma mit jako jedina postava ze vsech moznost tamovat "vsecky" zviratka, co na svete jsou. Ovsem jak znova a znova prochazim popisy vsech charakteru, zjistuju, ze ostrostrelec a shaman muzou mit prsten ochocovani (u shamana predpokladam ze body pod sebou -prsten ochocovani a v lootu pribude prsten na taming- je to same). Takze druid prstynek mit nemuze? Takze bude mit stejne jako vsichni ostatni 115 taming a tamne vsecko, co i ostatni specializace (ano, chapu, ze mu staci 2 predmety, misto 3, ale pokud prsten za chvilku bude mit stejnou cenu jako taming neklak, tak to bude prakticky zanedbatelna polozka). Nebo i druid nasadi tamingovy prsten a bude ho potrebovat na ty nejlepsi zviratka?

Pokud je to nastavene stylem vsici se dostanou na stejny taming, potom nechapu RP prupovidku v uvodu rangera-druida, presneji toto: Magie přírody jim propůjčuje umění mluvit se zvířaty a ovládat je. V ochočování zvěře jsou mistři nad mistry. Pokud tedy bude moci ochocovat kazdy typ rangera stejne, ma vubec smysl delat specializaci druida jen kvuli tamovani?

Jinak z trosku jineho soudku: Dneska jsem se sla projit do jednoho mene narocneho dungeonu (ano, stale nemam specializaci, proste z duvodu, ze na ni nemam abych si ozkousela)... Timer na klamaky je fakt des bes, i s pobihanim jak silena (a vyskakanejma mrte pastma) jsem 3x umrela, protoze bud se balik proste rozhodl a klamaci (typ ptacek, pes, kralik) nic neresili, nebo byl klamak na jednu ranu dole a ja jako rang prakticky bez portu, armoru a dalsiho klamaka proste umrela (pro rejpaly- opravdu jsem nemela kam a kudy utect, bo timer na piti i timer na port v tu chvili nebyl). Takze snizeni zakladu ranga se mi zda az prilisne, oproti warrovi, ktery diky armoru a statum ustoji zhruba 2x tolik).
Nedelej si hlavu s tim, co si o tobe mysli ostatni... Ti maji plnou hlavu toho, co si o nich myslis ty.
Uživatelský avatar
Tommy
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 319
Registrován: 24 říj 2006 21:06

Re: Ranger

Příspěvek od Tommy »

Myslím, že ty slovíčka "oproti warovy" jsou tam dost důležitý... Ranger je křehký, vysoký,hubený chlapík, jenž má blízké spojení s přírodou. Není to Švarcnegr...
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí.
UO - Dark Paradise - YoutubeChannel
https://www.youtube.com/channel/UCDX--rk_wDwG-gYSUyOE_FA
Uživatelský avatar
Legend Of Pain
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 596
Registrován: 26 kvě 2008 16:31

Re: Ranger

Příspěvek od Legend Of Pain »

item na premenu elvenhc na elvenlc x2? nebolo by to odveci..
clear brainwashing
dNb prezents
Jacquelline
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 20 srp 2007 13:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Jacquelline »

Tommy píše:Myslím, že ty slovíčka "oproti warovy" jsou tam dost důležitý... Ranger je křehký, vysoký,hubený chlapík, jenž má blízké spojení s přírodou. Není to Švarcnegr...

Ja tema slovickama "oproti warrovi" myslela to, ze bez klamaku ted rang sotva co ustoji, zatimco warr ty klamaky prakticky nepotrebuje, protoze toho ustoji vic... Ano, je moznost dostat se ze situace, kdy me neco kouse- portem, vypitim trka, klamakem (dvema, trema), summem, pokud nefizzne. Ale ve chvili, kdy nemas timer ani na jedno a summ fizzne, tak ses proste tuhej, protoze spoustu potvor v dungu proste neulecis, ale warr je jeste v pohode ustoji. O magech/necrech nema smysl se bavit, bo ti se odsteni, nebo se proste jinym zpusobem nedostavaji do situace, ze by je neco kousalo, popripadne maji summy, kteri tolik nefizzujou a ostatni povolani bych ted do rang topicu taky netahala, pokud chces, rozeberu ti je s radosti pmkou)
Celkove oslabeni zakladniho ranga mu dle meho nazoru sebrala 3 ze 4 moznosti dostat se z jakekoliv krizovky (ano, aspon jednu bych uvitala zpatky). 4 moznost- vypiti TRka neni mozna vzdy, vsude a za vsech okolnosti (timer je osemetna vec a spousta rangu si veme do dungu tak 5 TRek a ze to staci).

Nevim Tommy, jestli se zname/nezname, jak dlouho hrajes a podobne, ale prijde mi, ze ranga mas pod rukou tak mesic, kdyz jsi kdesi nedavno psal, ze rangovi jsou porty k nicemu a podobne nesmyslnosti, pripadne ze ho mas max do pvp, kdyz podstatne veci nevis a neresis.
Nedelej si hlavu s tim, co si o tobe mysli ostatni... Ti maji plnou hlavu toho, co si o nich myslis ty.
crazyfoxr
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 8
Registrován: 19 srp 2010 11:47

Re: Ranger

Příspěvek od crazyfoxr »

copak jsou sakra all pvoolani od toho aby vse prezily?? tak v tom dungu jednou lehnes war oproti tomu napriklad u LLL ma porad vic prilezitosti chcipnout nez rang za celej dung tak se prober...
Jacquelline
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 20 srp 2007 13:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Jacquelline »

crazyfoxr píše:copak jsou sakra all pvoolani od toho aby vse prezily?? tak v tom dungu jednou lehnes war oproti tomu napriklad u LLL ma porad vic prilezitosti chcipnout nez rang za celej dung tak se prober...
Jako jsem z tech klidnejsich lidi (aspon doufam) co se do ostatnich nenavazi, ale tohle mi prijde fakt docela postaveny na hlavu... Do tedky jsem byla vsecky lehci dungy typu deceit, hytl, yomo, wrong... zvykla prochazet bez smrti, maximalne pak s jednou, pokud se to proste nekde zalamilo a bylo nejakym zpusebem potreba zachranit vypravu i kdyz me to stalo zivot. Tak se omlouvam, pokud ti prijde divne, ze mi vadi, ze ted umru na kazdou hovadinu, kterou vsecky ostatni chary ustoji jen proto, ze mi byly odebrany temer vsecky moznosti, jak prezit (dobre, nekde je proste timer, ale nerikej mi, ze pokud aktivne dungujes, ze se ti nestalo, ze byly dve, tri rychle krizovky hnedky po sobe. Pokud se ti tohle nikdy v dungu nestalo, tak je bud nechodis tak casto, jak jsem byla zvykla driv ja, nebo proste vase skupinka jsou sami machri, co nikdy nemaji sanci vylehnout- aspon takhle se ted tvaris).

Hlavne pokud napises neco v tom stylu cos napsal, tak tim chces rict, ze kdyz jdes vypravu do dungu, tak ma prezit mozna tak clera, prsk a nejspis ten warr? Co ti vadi na tom, ze chcu prezit taky? Nehlede na to, ze s vampem je rang snad nejcastejsi char, ktery zachranuje vypravy...
Nedelej si hlavu s tim, co si o tobe mysli ostatni... Ti maji plnou hlavu toho, co si o nich myslis ty.
Perseus
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 323
Registrován: 27 zář 2006 11:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Perseus »

Možnost tamování shamana a ostrostřelce ty nejluxusnější a nejobtížnější vozítka stejně jako druid se mi krajně nelíbí. Proč potom brát druida do dungu když je nepoměrně slabší než ostatní dva podclasy, který si ve finále stejně toho Plnokrevníka/Oclocka tamnou taky jen druid má megaubersupercool výhodu že ho tamne najedenkrát. Nedává mi to moc smysl........

Edit: jo já zapoměl může parovat jako ostatní 4 clasy ve výpravě a házet klamaky stejně jako shaman :-) vskutku funny
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Helloween »

Zajímalo by mě, kam zmizeli všechyn zvířata po světě na train tamingu.
A proč Cow má víc HP jako Bull :?:
Možná by nebylo naškodu všude po světě rozházet víc zvířátek na train tamingu.

Je jich fakt málo.
Uživatelský avatar
Mulambo
Externi Panacek
Příspěvky: 553
Registrován: 07 zář 2006 19:08
Bydliště: Loozers city :p
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Mulambo »

Jestli nejsou nebo jich je málo tak se v příštích pár dnech objeví (nejpozději o víkendu).
Wars come and go, but my soldiers stay ethernal.

I broke the dam

Aktualizace mapy 2.5 -> 2.56
Kompletní mapa 2.56
Kelvin
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 55
Registrován: 01 úno 2008 15:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Kelvin »

Helloween píše:Zajímalo by mě, kam zmizeli všechyn zvířata po světě na train tamingu.
A proč Cow má víc HP jako Bull :?:
Možná by nebylo naškodu všude po světě rozházet víc zvířátek na train tamingu.

Je jich fakt málo.
Jo to je fakt kam koliv sem chodil trenovat taming tak tam neni ani jedno zvire.
Jarin Van Fead
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 84
Registrován: 07 zář 2006 22:03

Re: Ranger

Příspěvek od Jarin Van Fead »

Perseus píše:Možnost tamování shamana a ostrostřelce ty nejluxusnější a nejobtížnější vozítka stejně jako druid se mi krajně nelíbí. Proč potom brát druida do dungu když je nepoměrně slabší než ostatní dva podclasy, který si ve finále stejně toho Plnokrevníka/Oclocka tamnou taky jen druid má megaubersupercool výhodu že ho tamne najedenkrát. Nedává mi to moc smysl........

Edit: jo já zapoměl může parovat jako ostatní 4 clasy ve výpravě a házet klamaky stejně jako shaman :-) vskutku funny
Mě se zas nelíbí, že rok a půl jsem trénoval taming a pak 3,5 roku tamoval všecko a najednou nebudu moct jenom proto, že tu GMka vymysleli subclass? A prstýnky nejsou zadarmo, takže bůhví, kdo je vůbec bude mít a jak těžko pujdou sehnat, takže snad to s tamováním zůstane tak jak je.
http://templars.nebzuc.com/Templars.wmv
"Kdo Slovácků slivovicu pije. Toho ani pantokem nazabije."
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Han Gamms »

Teď 2 dny testuju shamana.

Dobrý dmg, to má jen ve specialním morfu, který jde použít jen 2x každý, za jednu mou smrt. Pokud ta dmg není závyslá na Fame, tak se vyplatí se po vyplácání těch special morfů, nechat se zabít, odmorf a znovu sežrat rybu za 5k.

V základním morfu Polara, jsem mlatil licha dele než Vampik s lordem v zelenem krystalu.
Výhoda je to na slabé dungy, že není třeba ekvip a po ressu jste opět v zakladním morfu. Takže ani ty rybky nepotřebujete, pokud nemate zajem vypravě výrazněji pomahat.

Velka vyhoda mi přijde jen grizzly s morfem na poisn. Vše jsem otravil na prvni kousnuti, a škytá to celkem dlouho extremly. 2x se mi povedlo jedno škytnutí deadly. Timer na jed mi prisel asi jako u mystika.

Jak dlouho bude to NPC na vrácení GP a možnosti si za levno zkusit jiné větve? Dneska chci jít do ostrostřelce.
Uživatelský avatar
Skuhry
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 196
Registrován: 07 zář 2006 20:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Skuhry »

Han Gamms píše:Teď 2 dny testuju shamana.

Dobrý dmg, to má jen ve specialním morfu, který jde použít jen 2x každý, za jednu mou smrt. Pokud ta dmg není závyslá na Fame, tak se vyplatí se po vyplácání těch special morfů, nechat se zabít, odmorf a znovu sežrat rybu za 5k.

V základním morfu Polara, jsem mlatil licha dele než Vampik s lordem v zelenem krystalu.
Výhoda je to na slabé dungy, že není třeba ekvip a po ressu jste opět v zakladním morfu. Takže ani ty rybky nepotřebujete, pokud nemate zajem vypravě výrazněji pomahat.

Velka vyhoda mi přijde jen grizzly s morfem na poisn. Vše jsem otravil na prvni kousnuti, a škytá to celkem dlouho extremly. 2x se mi povedlo jedno škytnutí deadly. Timer na jed mi prisel asi jako u mystika.

Jak dlouho bude to NPC na vrácení GP a možnosti si za levno zkusit jiné větve? Dneska chci jít do ostrostřelce.
U toho shamana se mi taky nelibila nemoznost remorfnout jinak nez smrti, jinak by to byla celkem zajimava vec do dungu, s kterou by se mohlo pekne vyhrat
Uživatelský avatar
Mulambo
Externi Panacek
Příspěvky: 553
Registrován: 07 zář 2006 19:08
Bydliště: Loozers city :p
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Mulambo »

Han Gamms píše:Jak dlouho bude to NPC na vrácení GP a možnosti si za levno zkusit jiné větve? Dneska chci jít do ostrostřelce.
cca 14 dni
Wars come and go, but my soldiers stay ethernal.

I broke the dam

Aktualizace mapy 2.5 -> 2.56
Kompletní mapa 2.56
Uživatelský avatar
Piscot
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 611
Registrován: 07 zář 2006 22:06

Re: Ranger

Příspěvek od Piscot »

Jarin Van Fead píše:Mě se zas nelíbí, že rok a půl jsem trénoval taming a pak 3,5 roku tamoval všecko a najednou nebudu moct jenom proto, že tu GMka vymysleli subclass?
Já teda nevím, ale opravdu mi přijdete, jako byste do těch top dungů chodili ty 4 musty, nebo kolik jich teď nemůžete, tamovat 3x denně na solovku...
Carl Casius Clai
Inkless
Inkless
Příspěvky: 29
Registrován: 24 bře 2008 01:27

Re: Ranger

Příspěvek od Carl Casius Clai »

Me akorat stve ta pauza mezi hazenim petu, jinak je to v poho, rang se da hrat normalne dal jen je trosku tupej. Me se prave na dp libila variabilnost postav, a ted je to uplne jinde. Ty slaby smucky by mohli byt klidne dal bez timeru!!
Uživatelský avatar
Mikee
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 08 zář 2006 11:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Mikee »

Jenom dotaz: Kdyz se morfuje v shamanovy do specialnich forem, neprijde vam timer 4 min trosku malo? Za tu dobu se toho moc nestihne.. 10-15min misto 4-9 by mi prislo mnohem smysluplnejsi, zvlast kdyz pokud clovek neumira, muze morfnout JEDNOU za X dungu (dobre 2x - ruzne formy)...
(jestli mi neco uniklo, tak se omlouvam, ale takhle mi to vypliva z popisu)
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Han Gamms »

Mikee píše:Jenom dotaz: Kdyz se morfuje v shamanovy do specialnich forem, neprijde vam timer 4 min trosku malo? Za tu dobu se toho moc nestihne.. 10-15min misto 4-9 by mi prislo mnohem smysluplnejsi, zvlast kdyz pokud clovek neumira, muze morfnout JEDNOU za X dungu (dobre 2x - ruzne formy)...
(jestli mi neco uniklo, tak se omlouvam, ale takhle mi to vypliva z popisu)
Můžeš morfnout celkem 4x speciální formu a pak musíš umřít + odmorf do člověka + morf znovu se 4 nabitími.
Uživatelský avatar
Mikee
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 08 zář 2006 11:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Mikee »

ok diky, ale i tak mi prijdou jako minimum 4 minuty ponekud malo (to je tak na jedno npc). A urcite by tam mel byt nejaky timeout, kdy se to samo nabije, prece se nebudu nechavat v dungu zabit, jen abych mohl znova morfovat! (navic ani nefunguje suicide, ze..)

A doporucoval bych v popisu preformulovat tuto vetu, aby to pochopili i ti mene chapavejsi, jako treba ja :)
Remorfy do forem nežerou nic. Nabití se obnovuje opětovným morfem do základního morfu přes člověčí. Jedna ryba se tedy rovná 2 + 2 morfy do forem. 1. forma lze použít od 4000 fame a 2. od 2000 fame.
EDIT: Jeste je tam nesmysl, hned z kraje:
Nutné mít skill archery na max.
a pod tim:
Wrestling 100.0 při přechodu na Shamana pokuď má člověk 100.0 Archery
Odpovědět