Ženské ošacení a dekorace

Vaše nápady a návrhy
Uživatelský avatar
Natalie Sun
Inkless
Inkless
Příspěvky: 31
Registrován: 29 říj 2009 23:40

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Natalie Sun »

Big Bud píše:No šak to nemusíte. možnosti tady jsou, to že už to není in cool a hot je imho dobře...A osobně doufám, že 2. wowko z toho dělat nebudou, tam jak některé postavičky vypadají (mužské i ženské) jsou k zblití.
Ano? U kovove robky třeba? Četl jsi, nač odpovídáš?
Hmmm a jsi opravdu tolerantní...
Big Bud píše::pppp k tomudle bych svůj názor napsal, ale nevím jestli je to vhodné..:p
podle toho, co jsi už napsal, myslím, že ani ne... :!:
Věřím ve slunce, i když nesvítí...
Uživatelský avatar
Dave Lister
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 1036
Registrován: 31 led 2007 00:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Dave Lister »

Aknah píše:Trpis nejakym pocitem menecennosti, ze tu musis ty holky porad nejak urazet? myslis si ze jsi vtipnej? nejaka te v realu nechala, ze si tu tedka svuj vztek vybijis na holkach, o kterych nic nevis a ktery hrajou UO a nedejboze treba i lip nez ty?
urazi te ze tady nabizim robku kdyz je po nich poptavka? nejak nechapu co tim chces rict..
hemeneks more gadzo vazelina!
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Papez »

Dave Lister píše:
Aknah píše:Trpis nejakym pocitem menecennosti, ze tu musis ty holky porad nejak urazet? myslis si ze jsi vtipnej? nejaka te v realu nechala, ze si tu tedka svuj vztek vybijis na holkach, o kterych nic nevis a ktery hrajou UO a nedejboze treba i lip nez ty?
urazi te ze tady nabizim robku kdyz je po nich poptavka? nejak nechapu co tim chces rict..
Jenom, že se tu řeší dámské kovovky, které jsou pro povolání MÁG, zatímco nabízíš robu pro NECRO kouzelnici - seš si jist, že ti neuniká smysl tohohle tématu?
Naposledy upravil(a) Papez dne 06 bře 2010 22:44, celkem upraveno 2 x.
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Raynor
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 668
Registrován: 28 zář 2006 14:52
Bydliště: jak se to hodi
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Raynor »

Papez píše:
Dave Lister píše:
Aknah píše:Trpis nejakym pocitem menecennosti, ze tu musis ty holky porad nejak urazet? myslis si ze jsi vtipnej? nejaka te v realu nechala, ze si tu tedka svuj vztek vybijis na holkach, o kterych nic nevis a ktery hrajou UO a nedejboze treba i lip nez ty?
urazi te ze tady nabizim robku kdyz je po nich poptavka? nejak nechapu co tim chces rict..
Jenom, že se tu řeší dámské kovovky, které jsou pro povolání MÁG, zatímco nabízíš robu pro NECRO kouzelnici - seš si jist, že ti neuniká smysl tohohle tématu?
A jsi si jist že neuniká tobě?
Správce charity válečníků
Uživatelský avatar
Aknah
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 171
Registrován: 02 pro 2006 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Aknah »

Dave Lister píše:
Aknah píše:Trpis nejakym pocitem menecennosti, ze tu musis ty holky porad nejak urazet? myslis si ze jsi vtipnej? nejaka te v realu nechala, ze si tu tedka svuj vztek vybijis na holkach, o kterych nic nevis a ktery hrajou UO a nedejboze treba i lip nez ty?
urazi te ze tady nabizim robku kdyz je po nich poptavka? nejak nechapu co tim chces rict..
Treba, ze jsem nemela namysli jen tenhle jeden tvuj post, ale i ty predesle, ze se do holek navazis a posilas je hrat primitivni hru, nechapu co ti na tom vadi, kdyz si chteji hru nejakym zpusobem zprijemnit ..... :roll: , a ze by byla zrovna poptavka po robce, kterou nabizis ty , a kterou presije skoro kazdy kraft, to opravu ne..holkam jde totiz o kovovky :)to je Dave trochu jina robka :)
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Papez »

Raynor píše:
Papez píše: Jenom, že se tu řeší dámské kovovky, které jsou pro povolání MÁG, zatímco nabízíš robu pro NECRO kouzelnici - seš si jist, že ti neuniká smysl tohohle tématu?
A jsi si jist že neuniká tobě?
Tak co mi teda uniká? Vážíme si tvé nabídky, ale nedostatek dámských magických rob se tu opravdu neřeší, přešít to dokáže každý craft, co má carpentry a IQ alespoň 70 bodů :twisted:

PS: No já vím, potřebuješ se toho zbavit a ty marnotratné slepice tady zase řeší hadry na sebe :P . To víš, ženský. A co jsi čekal?
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Uživatelský avatar
Dave Lister
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 1036
Registrován: 31 led 2007 00:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Dave Lister »

Aknah píše:Treba, ze jsem nemela namysli jen tenhle jeden tvuj post, ale i ty predesle, ze se do holek navazis a posilas je hrat primitivni hru, nechapu co ti na tom vadi, kdyz si chteji hru nejakym zpusobem zprijemnit ..... :roll: , a ze by byla zrovna poptavka po robce, kterou nabizis ty , a kterou presije skoro kazdy kraft, to opravu ne..holkam jde totiz o kovovky :)to je Dave trochu jina robka :)
jen sem napsal svuj nazor na dane tema, to ze s nim nesouhlasis je tvoje vec.. pokud gm vas navrh uznaj za vhodnej a udelaj vam robky, proc ne, ja s tim problem nemam

a zkus to brat trochu s nadhledem, ty sims sem myslel jako nadsazku.. (stejne jako tu robku)
Papez píše:Tak co mi teda uniká? Vážíme si tvé nabídky, ale nedostatek dámských magických rob se tu opravdu neřeší, přešít to dokáže každý craft, co má carpentry a IQ alespoň 70 bodů :twisted:

PS: No já vím, potřebuješ se toho zbavit a ty marnotratné slepice tady zase řeší hadry na sebe :P . To víš, ženský. A co jsi čekal?
papezi, tobe zjevne unika i na koho reagujes.. az si nebudes plest me a raynora tak mozna zacnu brat tvoje nazory vazne..

btw radsi bych kdybych tu robku mohl obliknout i za chlapa, nez ji prodat.. driv to slo nahodit i damskou, nevim proc se to menilo
hemeneks more gadzo vazelina!
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Pheme »

Pokud pujde nasadit damske brneni i panum, sem pro moznost pretvorit panske brneni na damske

Ale ja chci, aby se Vam v ramci jejich moznosti tahle hra libila i jen od pohledu, ale je to opravdu to, co Vas na UO bavi a myslite, ze kvuli tomu UO zeny/divky moc nehraji?
Uživatelský avatar
Aknah
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 171
Registrován: 02 pro 2006 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Aknah »

Dave:
Dobre,ale tak ty tvoje reakce a odpovedi nemusely byt hnedka tak pichlave a jedovate, jde to napsat i lip, kdyz s necim nesouhlasis ne? :wink: Je pravda, ze ty robky vypadaji na zenske postave jako pytel,ale na druhou stranu, to jak ten (ta)dotycny(a) hraje to neovlivni, ale pokud to tu chce nekdo trochu ozivit, neco zmenit, tak jsem pro, aby to tady neupadalo :)Jsme holt slecny, a chceme si tu hru taky uzivat jako slecny , tak nas za to hnedka nemusite kamenovat . Muzete byt radi, ze urcite rada z vas kluku ma drahe protejsky, ktery to taky hrajou a jste radi, ze na to mate aspon klid a nikdo vas nebuzeruje, ze u toho porad sedite .... :lol:
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Papez »

Dave Lister píše:
Papez píše:Tak co mi teda uniká? Vážíme si tvé nabídky, ale nedostatek dámských magických rob se tu opravdu neřeší, přešít to dokáže každý craft, co má carpentry a IQ alespoň 70 bodů :twisted:

PS: No já vím, potřebuješ se toho zbavit a ty marnotratné slepice tady zase řeší hadry na sebe :P . To víš, ženský. A co jsi čekal?
papezi, tobe zjevne unika i na koho reagujes.. az si nebudes plest me a raynora tak mozna zacnu brat tvoje nazory vazne..

btw radsi bych kdybych tu robku mohl obliknout i za chlapa, nez ji prodat.. driv to slo nahodit i damskou, nevim proc se to menilo
Já reagoval na post Raynora. Oslovoval jsem ho snad Dave? Njn, neobleče to ani Dave, ani kouzelnice. Co s tím budeme dělat?
Raynor píše:
Papez píše: Jenom, že se tu řeší dámské kovovky, které jsou pro povolání MÁG, zatímco nabízíš robu pro NECRO kouzelnici - seš si jist, že ti neuniká smysl tohohle tématu?
A jsi si jist že neuniká tobě?
Raynore, já jen, že to nabízí poněkud špatné skupině lidí. Co jsi tím chtěl vlastně říci? Chudák Dave?
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Uživatelský avatar
Rampa McKvak
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 214
Registrován: 10 říj 2006 13:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Rampa McKvak »

Papez píše:Jejda tady je zase mela, koukám jedna parta lidí vysvětluje, co chce, a druhá leze akorat gm týmu do pozadí
a machruje...
Proc myslis, ze to je machrovani? Proc myslis, ze nekdo leze GMku do pozadi? Ale kdyz uz to beres takhle, tak mne zas prijde, ze lezes do analku mistnim babam :wink:

Proste a jednoduse - je toho rozdelaneho ted az az. A vsechno se tahne jako smrad. Proto mi neprijde dobre neustale predhazovat nove a nove veci. Nejsem vubec proti pridani novych itemu specialne pro zeny. Ale prijde mi minimalne trochu mimo misu, kdyz v dungu vidis oplatovaneho valecnika, jak mlati halou po chelicerach obri tarantuli a vedle stoji "kocka" v satech barev i tvaru znacne plesoidniho:) Je to boj - a v nem snad vzdy slo o to prezit a porazit protivnika. Esteticka stranka tam podle me proste nema co delat.
Uživatelský avatar
Natalie Sun
Inkless
Inkless
Příspěvky: 31
Registrován: 29 říj 2009 23:40

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Natalie Sun »

Pheme píše:Ale ja chci, aby se Vam v ramci jejich moznosti tahle hra libila i jen od pohledu, ale je to opravdu to, co Vas na UO bavi a myslite, ze kvuli tomu UO zeny/divky moc nehraji?
Tak co já vím, je to především složitější instalací hry a prvopočátečním nepochopením sounáležitostí a principu, na jakém hra funguje. Pokud neměly známé nějakého trpělivého průvodce, především počátky, většinou to vzdaly.

Co nás baví? Hra samotná, týmová spolupráce. Mě osobně, nejvíce parta lidí ve hře kolem mne, se kterými je mi moc fajn a samozřejmě společné výpravy do dungů, boj, ale tím vším mi prostupuje i estetično, ať chci nebo nechci.
Ve hře jsou dvě holčičí robky a šaty zároveň, jsme v guidě dvě, pro mne tedy jsou ve hře jedny šaty. No dobře, no, okoukané, chudé, ale holt , co se dá dělat...z Fire jdu ale v pytli a i když, kluci díky moc, je z mytherilu, jsem otrávená a můžete si říkat co chcete, já to tak cítím a navíc, jo, chci se odlišovat a jedním mrknutím svou postavu na monitoru vidět.
Vymýšlím si? Jsem náročná? Pánové a vy ne? Neupravujete si svévolně verdata??? Stačí se podívat na forech do galerií na vaše báglíčky...a na druhou stranu, dělali byste to, kdyby byla hra graficky trošku zajímavější a bylo v ní více možností? :wink:
Věřím ve slunce, i když nesvítí...
Ardent
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 159
Registrován: 08 zář 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Ardent »

Natalie Sun píše:a navíc, jo, chci se odlišovat a jedním mrknutím svou postavu na monitoru vidět.
Vymýšlím si? Jsem náročná? Pánové a vy ne?
MLuvíš mi z duše z Natálko - když se slezeme na dung - mnohdy je jedinou mou šancí odlišit postavičku ženskými šaty - neb zrovna na ten dung se rozholi všichni si roby obarvit těmi asik 5 barvami které jsem ochodná na sobě mít a ještě jsou v dungu i vidět. NO a když se ve skupině objeví další dvě holčiny - tak už i odlišení šatičkama je mizivé. - sice trochu ot od předělávání rob ale ...
Noobikem navždy :)
Uživatelský avatar
Natalie Sun
Inkless
Inkless
Příspěvky: 31
Registrován: 29 říj 2009 23:40

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Natalie Sun »

Rampa McKvak píše:oplatovaneho valecnika, jak mlati halou po chelicerach obri tarantuli a vedle stoji "kocka" v satech barev i tvaru znacne plesoidniho:) Je to boj - a v nem snad vzdy slo o to prezit a porazit protivnika. Esteticka stranka tam podle me proste nema co delat.
...jooo? Ale já vidím bojovníka v robce a barevné, moc z plátů nevidím, to je taky marnivost...?
...a ráda tě poučím, v dámské verzi, fakt nemáme na výběr, co se robek týká a i o to tady jde... a boj, neboj, každý to vnímá jinak, vůbec se na tebe nezlobím, že by se ti to líbilo víc opravdověji, špinavěji, klidně otrhaněji a se šrámy...a klidně bez ženských, však s nimi nemusíš hrát... :wink:
Věřím ve slunce, i když nesvítí...
Uživatelský avatar
Breezeway
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 211
Registrován: 07 zář 2006 19:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Breezeway »

Proč prostě nedokážete pochopit, že pro nás je důležitá i estetická stránka ? Máme prostě rády hezké, hezky vypadající věci a oblečení, baráčky utulně zařízené a ne pouhé funkční věci.
Já také musím pochopit to, že tu 95% lidí jsou mužští a plus k tomu ještě náctiletí puboši, kteří znají akorát mamon a machrování s ním. Jim stačí jednobarevná róba a brnění které muže vypadat jako kus lejna, hlavně staty +. Pak se s klackem v ruce vydají mlátit bezhlavě okolo sebe někam do duegonu. Z pokladu vytáhnou nějakou rádoby super barevnou ice část okolo které, v lepší případě, tančí jako okolo na ulici nalezené basy lahváčů a lahve kořalky. S ním pak stojí na trhu s větou " čum ty demente jakej jsem mamon to mi padlo v dungu, pls nemaš regy na kop ?" Opravdu k popukání, ale to je už OT.

Osobně bych také uvítala víc možností jak v robách nebo více barev ve špercích, ale v itemech pro zařízení pokojíků a baráčků. Hlavně nechápu to "geniální" zdražení nakupované dekorace. Docela by mne zajímalo kolik lidí si koupilo takový krb od zavedení 2-3 ? Asi moc ne že ? A že prý odliv gp od hráčů. :roll:

Co zavedení obarvení oblečení ? Třeba takové leather shorts nebo sudded bustier nebo dokonce bear mask, dřív to šlo normálně obarvit a to nejde.

Chápu, že GM mají plné ruce s lidma co prasí hru, bugery a podobnou verbeží, ale co takhle udělat chvilku čas na něco co by udělalo lidem radost. Aspoň trošku potěšit těch pár lidí co tu hru opravdu berou jako hru a možnost setkání s kamarády a zpříjemnit jim to. Nikdo tu nechce super-uber-allmighty itemy a úpravy. Jenom pár blbůstek co potěší.

//Redd: Zapni si v podpisu bbcode ;)
Slovo "Matka", je Boží jméno na rtech a v srdcích našich dětí.

Breezeway [Sanct Lor] - Vánek před bouří (Důchodkyně)
Phawna [Sanct Lor] - Sestra noci (Unavená alchymistka)
Jindriska [Sanct Lor] - Craftswoman (Vzteklá pracantka)
Uživatelský avatar
Redd
Dark Paradise GM
Příspěvky: 480
Registrován: 16 led 2009 14:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Redd »

Pracujeme na zavedení kovových plain dress.
Omezený výběr rób atd. je také díky tomu, že ne všechny fungují, jak by měly a navíc když přijde na nějakou úpravu, musí se opravovat každý druh robky zvlášť. Tímto se tedy omlouváme našim dámám za omezený výběr.
Uživatelský avatar
Sofia
Dark Paradise GM
Příspěvky: 316
Registrován: 08 led 2007 11:00

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Sofia »

Redd píše:Pracujeme na zavedení kovových plain dress.
Omezený výběr rób atd. je také díky tomu, že ne všechny fungují, jak by měly a navíc když přijde na nějakou úpravu, musí se opravovat každý druh robky zvlášť. Tímto se tedy omlouváme našim dámám za omezený výběr.
No, to mi spadl kámen ze srdce... :P
Ardent
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 159
Registrován: 08 zář 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Ardent »

Redd píše:Pracujeme na zavedení kovových plain dress...
Děkujeme :)
Noobikem navždy :)
Uživatelský avatar
Breezeway
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 211
Registrován: 07 zář 2006 19:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Breezeway »

Redd píše:Pracujeme na zavedení kovových plain dress.....

Super díky :wink:
Slovo "Matka", je Boží jméno na rtech a v srdcích našich dětí.

Breezeway [Sanct Lor] - Vánek před bouří (Důchodkyně)
Phawna [Sanct Lor] - Sestra noci (Unavená alchymistka)
Jindriska [Sanct Lor] - Craftswoman (Vzteklá pracantka)
Uživatelský avatar
Atalia
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 290
Registrován: 14 čer 2007 13:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Atalia »

Nové šatičky, vázičky, ubrusy... nedělejme z toho prosím Sims. Přijde mi, že výběr je tu tak akorát. Ale ty kovovky by si ženský střih opravdu zasloužily.

Holkám by se tu mělo líbit kvůli velkému počtu chlapců, ne? Třeba jako kvůli Davu Listerovi nebo Jony Matovičovi :oP
Johny Matovic píše: 1. Zeny hrajte warriorky, nemate logiku
Zamčeno