AFK kontroly?

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

AFK kontroly?

Příspěvek od Johny Matovic »

Je skutocne nutne zajailovat hraca aj ked sa hned po smrti (tzn nepozeral na hru menej ako minutu)preberie?Alebo je to len "onania" jedneho cloveka?
Posudte sami.Vacsina z tychto ludi sa prebrala.Bohuzial po smrti a to ich stalo more casu a nervou.Nebolo by zmazanie tela a karibik lepsie riesenie ako kopat xy logov a potom OPET makrom zatazovat shard?Len kvoli jednej minute?

Kód: Vybrat vše

20.02.2010 12:17	Thaldor	f0b538	-	Afk magery. 1. afk prohřešek. *ralf*
20.02.2010 12:04	Zemic	46305d	-	Afk magery. 1.afk prohřešek. *ralf*
20.02.2010 11:57	ShadowCrew	b62413	-	Afk alchemy. 2. afk prohřešek. *ralf*
20.02.2010 11:53	Safik	7d1ea0	Templar	Afk alchemy. 1.afk prohřešek. *ralf*
19.02.2010 11:00	Issha	de641a	-	Afk meditace. 1. afk prohřešek. *ralf*
18.02.2010 16:18	Ratafak	180359	-	Afk magery. 1. afk prohřešek. *ralf*
18.02.2010 16:05	Pony II.	dcfdde	-	Afk kování. 1.afk prohřešek. *ralf*
18.02.2010 15:47	Sklbcak	7dad80	-	Afk alchemy. 1. afk přohřešek. *ralf*
18.02.2010 15:40	Prcek	91f811	-	Afk healing. 1.afk prohřešek. *ralf*
Inak dik ze ste mi to hodily hned do pokecu.Som myslel ze diskusia o hre je na to aby sa riesila hra.Keby to chcem dat do pokecu tak si to tam dam sam.
Naposledy upravil(a) Johny Matovic dne 20 úno 2010 13:21, celkem upraveno 1 x.
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od King »

hlavne ze se opravujou dungy zrusil se nb dul aby prisli novi hraci oni nakonec to treba pridou skusit ale kdyz jim hned nekdo da jail pri trainu ... tak se na to vyprdnou ze jo :) co je tu drzi ? kdyz tu ""nikoho neznaji"" nic ...
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny Matovic »

King píše:hlavne ze se opravujou dungy zrusil se nb dul aby prisli novi hraci oni nakonec to treba pridou skusit ale kdyz jim hned nekdo da jail pri trainu ... tak se na to vyprdnou ze jo :) co je tu drzi ? kdyz tu ""nikoho neznaji"" nic ...
tak oni sem pridu na to aby si jeden adolescentny clovek na nich mohol navysit svoje ego :p
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Jakub Bohem
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 77
Registrován: 26 zář 2006 20:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub Bohem »

nemas se co probirat v pravidlech se kteryma si souhlasil je jasne psany ze nemas bejt afk
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny Matovic »

Jakub Bohem píše:nemas se co probirat v pravidlech se kteryma si souhlasil je jasne psany ze nemas bejt afk
vies co je to minuta? (60 sekund,6000 stotin)
Chces mi povedat ze sa ti este nikdy nestalo ze by si preklikaval okno s makrom a icq,netom napr a tych 60 sekund nepozrel na hru?
Ano nech su tresty za afk ,ale toto nie je afk.Za afk povazujem ked niekto spusti makro a ide na pivo a dojde za 3 hodiny a nie minutu co pozera na net a preklikava hru.
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Jakub Bohem
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 77
Registrován: 26 zář 2006 20:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakub Bohem »

no dokaz ze tam nebyl jen minutu a ne 3 hodiny gm to tezko zjisti kdyz se tam portne a vidi hrace tak ho skusi jestli je u hry a pokud neni tak afk nejde poznat jak dlouho je pryc
Uživatelský avatar
Caroline
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 237
Registrován: 07 zář 2006 19:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Caroline »

... kdyz oni te vidi AFK ve hre, ale nevidi te v realu...nelze to dokazat ... leda by u tebe sedel doma nekdo z GM teamu, tomu by snad uverili
Čím více zrnek písku odteklo z přesýpacích hodin našeho života, tím jasněji vidíme skrze jejich sklo...
..Jean Paul
Uživatelský avatar
Legend Of Pain
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 596
Registrován: 26 kvě 2008 16:31

Příspěvek od Legend Of Pain »

tie ralfove kontroly sa mi nelubia. objaví sa, nič nepovie a po 2 sekundách hádže PF. ani bu, ani hu...
clear brainwashing
dNb prezents
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny Matovic »

Jakub Bohem píše:no dokaz ze tam nebyl jen minutu a ne 3 hodiny gm to tezko zjisti kdyz se tam portne a vidi hrace tak ho skusi jestli je u hry a pokud neni tak afk nejde poznat jak dlouho je pryc
Pocuj ty mas neaky problem s vnimanim alebo co ? Tak dokaze to asi tak ze sa po tej minute prebere keby este stoji 3 hodiny v jailu tak je asi fakt afk.Keby je fakt afk tak je prec a pride za 3 5 8 hodin a nie po minute.Co myslis ze ludia maju pager na ultimu co im posiela spravy do baru ze "Afk kontrola" alebo co ?:p
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Prafotr Morava
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1667
Registrován: 07 zář 2006 18:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Prafotr Morava »

Někdo se ukájí tak a někdo zas jinak :)
[color=green][size=167]Čaj? Pickwick![/size]
[/color]
Uživatelský avatar
Alassea
True frakce
Příspěvky: 338
Registrován: 07 zář 2006 19:50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alassea »

nemate bejt afk... u me byl a sem v prohreskach? ne, ale fakt by mel dat chvili cas, ja se sotva otocil a mel pulku hp ...

pro kapra: kdyz uz se zrusil ten nb dul tak neni problem si zalozit novy acc s novou postavou a testnout si to vymacrovat afk? me se to treba povedlo. Kolik si myslis ze tech lidi za afk je novych hracu? rek byhc ze mozna ani jeden.
Bozsky NooB [True Order] .....
Lady PRASAK Alassea [Tlupa].... po smrti
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny Matovic »

Alassea píše:...
Bud stastny ze si mal poklu hp a nie sekundu po smrti :p
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Uživatelský avatar
Rampa McKvak
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 214
Registrován: 10 říj 2006 13:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rampa McKvak »

Stejne jako fizl si muze vybrat, jestli Ti da za prechod kilco, nebo petibabu a muze jit klidne az do vyse 2k. Tak i GMko si muze vybrat a zalezi, tak jako u fizla, na jeho nalade, celkovem rozpolozeni a nejen natom, zda li se hrac probere minutu potom, ci za dve hodiny v jailu.

A proto, jak psal nekdo vyse: nebud afk, nic Ti nehrozi. Pokud musis jet pri makrovani multitasking na netu, je to Tvuj boj:) Stejne jako fizla vubec nezajimalo, ze jsem fakt spechal na salinu a ten prechod ma jen blby tri metry a cervena tam byla jen chvilku;)
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Příspěvek od Pheme »

No ty afk kontroly sou narazovky, je to zanedbatelna cast v pomeru bez afk kontrol a kdyz uz vas v te dobe nekdo lapne, tak si jen muzete rikat...sakra 3 mesice afk a nic a ted me zmetek lapne
Uživatelský avatar
Dave Lister
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 1036
Registrován: 31 led 2007 00:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dave Lister »

me spis dostava, ze ten dotycnej by mel pracovat na necem uplne jinym:
Shame
Stav: Prestavuje se
Prestavuje: Ralf
Odhad dokonceni: 4.tyden v lednu
to pak fakt vypada, jako ze prisel nasranej ze skoly/ z prace a ukaji se timhle zpusobem..
hemeneks more gadzo vazelina!
Uživatelský avatar
Alassea
True frakce
Příspěvky: 338
Registrován: 07 zář 2006 19:50
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alassea »

Shame
Odhad dokonceni: 4.tyden v lednu 2012
Bozsky NooB [True Order] .....
Lady PRASAK Alassea [Tlupa].... po smrti
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: AFK kontroly?

Příspěvek od Dudek »

Johny Matovic píše: Posudte sami.Vacsina z tychto ludi sa prebrala.Bohuzial po smrti a to ich stalo more casu a nervou.Nebolo by zmazanie tela a karibik lepsie riesenie ako kopat xy logov a potom OPET makrom zatazovat shard?Len kvoli jednej minute?

Kód: Vybrat vše

18.02.2010 15:47	Sklbcak	7dad80	-	Afk alchemy. 1. afk přohřešek. *ralf*
Než sem postneš něco takovyho, tak bych si, na tvym mistě, změnil podpis. Takhle to docvaklo i mně že se ti nechce sekat, byt na místě GM tak ti za tohle přidám aspoň 1K logu, takže drž hubu a sekej.
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Uživatelský avatar
Hunter
thug
Příspěvky: 1929
Registrován: 07 zář 2006 19:27
Bydliště: depends
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter »

Johny Matovic píše:vies co je to minuta? (60 sekund,6000 stotin)
Chces mi povedat ze sa ti este nikdy nestalo ze by si preklikaval okno s makrom a icq,netom napr a tych 60 sekund nepozrel na hru?
Ano nech su tresty za afk ,ale toto nie je afk.Za afk povazujem ked niekto spusti makro a ide na pivo a dojde za 3 hodiny a nie minutu co pozera na net a preklikava hru.
AFK se v tomto případě rozumí to, že nejsi schopen do nějakého času (zde třeba minuta, dvě - záleží na metodě) reagovat ve hře na výzvu o kontrole. To, za co AFK považuješ ty je dost nedůležité, neber to zle.

Já jsem natrénoval postav několik a u žádné jsem nebyl nikdy afk. I když jsem šel jen do ledničky, nebo na záchod, tak jsem vždy makro důsledně vypínal a pokud jsem trénoval a koukal na film/surfoval, tak jsem měl vždy kus okna vidět na monitoru, abych mohl co pár sekund zkontrolovat, co se ve hře děje. Případně jsem makroval tak, že jsem se ve hře bavil s lidma místo psaní po netu, aby mi při tom sledování hry líp utíkal čas. A víš proč jsem to tak dělal? Protože mi příjde správné na serveru, kde hraju dobrovolně, dodržovat pravidla.

Většina lidí, co obtejden lobuje za zmírnění AFK politiky na DP jsou lidi, kteří jsou notoričtí afkáři .. pustěj si film fullscreen a jednou za čas mrknou hru, jdou si do sprchy a nechaj to puštěný, nechaj to puštěný přes noc a podobně - vyber si, kdo jsi ty.

Plno skillů, které jsem ještě třeba já musel makrovat, tak už se teď makrovat vůbec nemusí, tak nechápu, na co si tu vůbec dovolíte stěžovat. Třeba skillbooky na lore skilly a podobně, který už teď natrénuješ aktivním hraním a ne makrem.

Čili závěr je - přestaňte bulet a nebuďte afk. Pokud nejsi schopen makro 60x za hodinu na sekundu zkontrolovat, tak holt trénuj postavu hraním v nb dungeonech a podobně. U toho bejt afk nemusíš a dřív nebo později tu psotavu taky natréníš. Oh wait! Jenže pravda, to by vyžadoval tréning tvoji pozornost a nešlo by mít max postavu za to, že se díváš na compu na všechny díly Tak jde čas ;P
Nexios
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: AFK kontroly?

Příspěvek od Johny Matovic »

Dudek píše:Než sem postneš něco takovyho, tak bych si, na tvym mistě, změnil podpis. Takhle to docvaklo i mně že se ti nechce sekat, byt na místě GM tak ti za tohle přidám aspoň 1K logu, takže drž hubu a sekej.
ale panko jasne ze sa mi chce sekat :p komu by sa nechcelo ze a preco by som si mal menit podpis ja sa za to kto som nehanbim.Len lobujem za vacsiu toleranciu ak sa AFK hrac prebere...A predsa keby nechcem tak tam to svoje meno nedavam ze?Inak skutocne som to sem nepostoval len kvoli sebe ;p

To hunt: mne tu nejde o neake znizovanie trestov za afk.Podla mna su nastavene spravne. Fakt mi ide len o vacsiu toleranciu v pripade ze sa hrac preberie po tom stanovenom case ,ale nie zase po pol hodine..Logy su fajn.Ale zhazovat kvoli jednej minute skilly mi pride nemile pretoze tim len dotycny podporuje dalsie makrovanie :p
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Uživatelský avatar
Mrakoplas
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 699
Registrován: 08 zář 2006 22:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrakoplas »

afk kontroly maji(by mneli) probihat u vsech gm stejne...
Omlouvam se za svuj dobry humor...

Pod vlivem Mamonstva
Odpovědět