Ranger

Odpovědět
Uživatelský avatar
Atalia
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 290
Registrován: 14 čer 2007 13:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Atalia »

Jak to že ranger druid nemůže odshrinkout polara?
Uživatelský avatar
Hajek II.
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 273
Registrován: 13 zář 2006 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Hajek II. »

Ranger ostrostrelec - Nemoznost teleport svitku. Takze kdyz nekde v dungu zapadnu, tak jedina cance kop domu?
Jinak po precteni techto novinek jsem znacne znechucen.
Aken
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 143
Registrován: 21 lis 2006 18:35

Re: Ranger

Příspěvek od Aken »

me polar odshrinknout šel, ale odhsrinknul jsem jednoho a dalsiho klamaka uz sem vyhodit nemohl
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Han Gamms »

Uz jsou ve svete vendori na prodej ryb ?
Aken
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 143
Registrován: 21 lis 2006 18:35

Re: Ranger

Příspěvek od Aken »

a dalsi vec kdyz sem morfl do druida nasadil topko tak se mi vubec neukaze nabidka na vykouzleni fenixe mel jsem topko tamingac druidku max animal lore taming i magery
+ se mi odecetl nejakym zahadnym způsobem tracking o 10%
+ odecet animal lore ze 100 na 95%
Uživatelský avatar
Aknah
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 171
Registrován: 02 pro 2006 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Aknah »

Hajek II. píše: Jinak po precteni techto novinek jsem znacne znechucen.
To nejsi sam, clovek by si pral, aby to byl jen zly sen, ze ktereho se zachvilku probudi :roll:
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Han Gamms »

Takze Elven HC a kvest na ni uz je ted uzitecne jen pro ostrostrelce, ktery bude se tam prudit bez klamaku.
Uživatelský avatar
Wilson
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1598
Registrován: 07 zář 2006 20:26
Bydliště: ŠKO-ENERGO Aréna
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Wilson »

Han Gamms píše:Takze Elven HC a kvest na ni uz je ted uzitecne jen pro ostrostrelce, ktery bude se tam prudit bez klamaku.
Acarus píše:Na linknute special zbrane bude vymena ... Jsou to pracne ziskane zbrane a neobchodovatelne a je hloupost vas nutit je trashovat.

Skladacky pujdou bud vymenit. Popripade dostanou vyjimku. Rozhodnuti dneska.
Taming i na zaklad - rozhodnuti dneska vecer.
Ty změny se dělají za pochodu, ještě to určo není definitivní stav. Takže bych tu nedělal předčasný závěry ...
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Han Gamms »

Wilson píše:bla bla
jen poukazuju na fakta

Bude moznost udelat z + chain -> ring a z ring zase chain, kdyz se bude dodelavat komplet chain i s ramenama a rukavicema
Naposledy upravil(a) Han Gamms dne 07 zář 2010 18:49, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Wilson
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1598
Registrován: 07 zář 2006 20:26
Bydliště: ŠKO-ENERGO Aréna
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Wilson »

Han Gamms píše:
Wilson píše:bla bla
jen poukazuju na fakta
ja zas jen poukazuju, ze ti uz na to bylo odpovezeno, ze se to resit jeste bude ...
Dark Sisel
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 38
Registrován: 20 led 2008 15:36

Re: Ranger

Příspěvek od Dark Sisel »

joooo a za mesic stahneme _ mapu??? :clap:
Kdesi ste rikali ze nechcete byt jako L2 a WoW... to sem vam povedlo protoze tedka ste nekde mezi ;-) az na 3D...
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Ciatronic »

neboj všechno bude za chvili pustíjou i 3d
Uživatelský avatar
Wilson
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1598
Registrován: 07 zář 2006 20:26
Bydliště: ŠKO-ENERGO Aréna
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Wilson »

Jekyll píše:Wilzn a teraz jedna pre teba bo vidim ze si to akosi nepochopil: ELVEN HC QUEST SA KUSA NELINKUJE ale ide o to ze ju moze nasadit len char kt nema klamaky ...
ty si ale génius, samožejmě že to že Elven HC není link jsem bez tebe nevěděl :oops: Já jsem totiž poukazoval na to, že ty změny se dělají za pochodu a tudíž vyvstane ještě spoustu otázek a problému, a tudíž určo i ta Elven HC a celkově ten kvest okolo ní se ještě bude probírat ...
Naposledy upravil(a) Wilson dne 07 zář 2010 19:08, celkem upraveno 3 x.
Mianek
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 135
Registrován: 08 zář 2006 22:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Mianek »

Dark Sisel píše:joooo a za mesic stahneme _ mapu??? :clap:
Kdesi ste rikali ze nechcete byt jako L2 a WoW... to sem vam povedlo protoze tedka ste nekde mezi ;-) az na 3D...
jeste by mohli pridat non loot a ress ve meste po vylehu v dungeonu s celym telem co mam v dungu, kdyz uz nam tu cpou WOW a L2 :!: (to jen proto aby jste nam hracum dali taky neco pozitivniho, nez jen zkazili hru, kterou jsme hrali proto jaka byla a nebyla jako WOW a L2 jak jste nam tu porad cpali, ze se nebudete priblizovat necemu podobnemu, ale bohuzel to uz nikdo neudela protoze s touhle zpackaninou si dal dost prace ze)
Legie (navzdy!!)
Katrin
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 08 bře 2009 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Katrin »

Mianek píše:ale bohuzel to uz nikdo neudela protoze s touhle zpackaninou si dal dost prace ze
jj to je ten spravnej vyraz..
Uživatelský avatar
Tommy
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 319
Registrován: 24 říj 2006 21:06

Re: Ranger

Příspěvek od Tommy »

Nečetl jsem všechno, bo těch 5 nebo kolik stránek za dnešek je fakt hodně. Chtěl jsem si natrénit za ranga taming, v tomhle případě už nemám zájem. Je to skill na dlouho a abych si tím znemožnil všechny ostatní radosti, kvůli kterým hraju ranga- né, děkuji.

Ale musím podotknout, že Šaman mě přijde (z popisu) celkem lákavej, jen mě hodně mrzí, že aby si člověk udělal tuhle specku, utratí 1M. To mi přijde opravdu na hlavu postavený, osekejte tu postavu aby byla uplně na nic a za změnu zaplať(hodinama strávených harvením/dungováním). Můžu si prosím zaplatit donááte ?!
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí.
UO - Dark Paradise - YoutubeChannel
https://www.youtube.com/channel/UCDX--rk_wDwG-gYSUyOE_FA
Carl Casius Clai
Inkless
Inkless
Příspěvky: 29
Registrován: 24 bře 2008 01:27

Re: Ranger

Příspěvek od Carl Casius Clai »

Můžu se jenom GM optat, jestli kdybychom vytvořili nějakou antipetici, kdyby bylo dost lidí pro zachování původního stavu, zda by bylo možno vše vrátit zpět? Nějak se mi po těchto novinkách nechce ranger vůbec hrát. Příjde mi docela na hlavu aby na tom v podstatě hlavní zvířátková postava byla hůř s vyhazováním klamaků než některé jiné, atp. Za mě osobně mi tohle přijde celkově docela nepovedená změna, vím, že jste si s tím dali určitě dost práce, proto mě zajímá, jestli ještě může mít hlas "lidu" vliv na změnu/zrušení této novinky.

Edit: Shaman by mohl být klidně úplně nová postava
Dark Sisel
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 38
Registrován: 20 led 2008 15:36

Re: Ranger

Příspěvek od Dark Sisel »

Carl Casius Clai píše:Můžu se jenom GM optat, jestli kdybychom vytvořili nějakou antipetici, kdyby bylo dost lidí pro zachování původního stavu, zda by bylo možno vše vrátit zpět?
Myslis ze po takove praci ti Gmka vrati to co uplne nejvic znicili? :-P Dp bylo nejlepsi svoji jednoduchosti to jse tedka rict neda... ale to jim nedojde ;-)
Mrs.Beanes
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 197
Registrován: 16 zář 2006 14:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Mrs.Beanes »

Zda se mi zpoplatneni 1. volby specializace velmi nevhodna. Copak si neuvedomujete, ze pro nektere hrace to je nepredstavitelna suma???


Coz takhle zpoplatnit pouze zmenu specializace???

Dik a cau.
Uživatelský avatar
Tommy
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 319
Registrován: 24 říj 2006 21:06

Re: Ranger

Příspěvek od Tommy »

No, asi tak... alspoň první specializaci zadarmo. Dyť bóže, zas tak imba se mi taky ty specializace nezdají(pravda, nezkoušel jsem) a bez ní je teď ranger fakt na dvě věci. Alspoň první specializace by podle mě měla být zdarma. (Doufám že se to tu už neobjevilo)
Carl Casius Clai píše:Můžu se jenom GM optat, jestli kdybychom vytvořili nějakou antipetici, kdyby bylo dost lidí pro zachování původního stavu, zda by bylo možno vše vrátit zpět? Nějak se mi po těchto novinkách nechce ranger vůbec hrát. Příjde mi docela na hlavu aby na tom v podstatě hlavní zvířátková postava byla hůř s vyhazováním klamaků než některé jiné, atp. Za mě osobně mi tohle přijde celkově docela nepovedená změna, vím, že jste si s tím dali určitě dost práce, proto mě zajímá, jestli ještě může mít hlas "lidu" vliv na změnu/zrušení této novinky.

Edit: Shaman by mohl být klidně úplně nová postava
Haha, ha-ha.....ha..... aha. Tak si to zkusil :-)
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí.
UO - Dark Paradise - YoutubeChannel
https://www.youtube.com/channel/UCDX--rk_wDwG-gYSUyOE_FA
Odpovědět