Ranger

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Nagash »

Druid - neplanuje se pridat bonus archery a taktiky aspon lehke elvene nebo silverk kusi ? Nebo je v planu nechat druidovi jen +7 z mystika. Prijde ta archery mala jen me? Ja myslel ze druid ma byt omezeny tím, že nemůže nosit luky a tezke kuse.

Je super ze druid ma blesk a harm, ale urcite by znej nebyl preboost rang kdyby mel +7 % archery, nebo se pletu ?
napr : na arcilicha a podobne monstra se muzu tak koukat, jsou rezist takze pog nejde, a samozrejme muzu jeste strilet ale to bych se musel nekdy trefit, summit nejde. To same s arachem pogy a harmy na nej nemuzu, takze zase muzu jen strilet a nejlip mystikem, abych se treba jednou z tech 6 pokusu trefil
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Rainbow
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 209
Registrován: 08 zář 2009 13:45

Re: Ranger

Příspěvek od Rainbow »

Myslim, že to přeháníš vem na arclicha silveru a budeš mít dmg jak warior ...... nebo si udělej skladačku a máš 110 arch,tac
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Ranger

Příspěvek od Pheme »

Rainbow píše:Myslim, že to přeháníš vem na arclicha silveru a budeš mít dmg jak warior ...... nebo si udělej skladačku a máš 110 arch,tac
Silvera nebude misovat? To uz je dnes bezne udelat skladacku?
Rainbow
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 209
Registrován: 08 zář 2009 13:45

Re: Ranger

Příspěvek od Rainbow »

bude missovat, ale pořád má dmg ....myslim, že ten miss přeháníš
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Arianna »

já si mylslím, že ten miss přehnaný není trefíš se cca 2x z 8 ran sem tam vicekrát jak kdy...a nevím jestli srovnávat dmg silvery s celkem velkým missem a např warovskou +9 LBA...ja jsem rad ze aspon ten tempest už něco dává :)...jinak skládačka je víceméně k prdu hodně lidí má HC a ta střílí strašně pomalu a navíc ta dmg není taky žádná sláva...Toť k tomuhle...

Viz fena a rang krky:
akorat nevim Cia co je za pozitivum že se přidají fena a rang kompletům krky akorát se docilí toho že to bude ze začátku celkem dost drahé protože to bude nedostatkové zboží a lidé budou mít spousty nekompletních brnění
Uživatelský avatar
Wizzy
Evil League Of Evil
Příspěvky: 1437
Registrován: 07 zář 2006 19:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Wizzy »

Arianna píše: Viz fena a rang krky:
akorat nevim Cia co je za pozitivum že se přidají fena a rang kompletům krky akorát se docilí toho že to bude ze začátku celkem dost drahé protože to bude nedostatkové zboží a lidé budou mít spousty nekompletních brnění
Vzdyt rusty coinu je hafotuny
ICQ:242676139 | IRC: #dp

... Vision vs Speech test ...
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Arianna »

Wizzy píše:
Arianna píše: Viz fena a rang krky:
akorat nevim Cia co je za pozitivum že se přidají fena a rang kompletům krky akorát se docilí toho že to bude ze začátku celkem dost drahé protože to bude nedostatkové zboží a lidé budou mít spousty nekompletních brnění
Vzdyt rusty coinu je hafotuny
tak v tom případě mi uteklo že tam jdou dělat fena věci :paranoid:
Rainbow
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 209
Registrován: 08 zář 2009 13:45

Re: Ranger

Příspěvek od Rainbow »

nvm mam druida a shamana a 2z8 mi příde spíš jako blbá náhoda vidim to spíš 1:2 jinak skladacka ma perfektni piercing dmg (je pomala)
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od King »

Han Gamms píše:Porad nepochopim ten taming..

Beru ranga co nehce si zvolit zadnej "klan".
Rang mel moc velky dmg v dungu - sebrali se mu skilly u strelnych zbrani.
Ranger moc portoval v dungu - prodlouzila se mu pauza.
Ranger moc klamakoval v dungu - nebude mit nejsilnejsi klamaky
Ranger ustal moc arachu - seberete mu srdicko - i kdyz je divne ze v klanech to nevadi

To vsechno se da vzit ze nam zneprijemnite a ztizite dungovani.
Ale ze by ranger moc tamoval, tak to udelame tak at netamne vsecko ?? Todle uz jen vazne chcete nasrat toho cloveka, co ten taming trenil a vy mu pak dodatecne pridate podminku co musi splnit aby zas mohl tamovat vse. :clap: :clap: :clap:

Chces tamovat? Tvoje volba ale strilet budes pak naprd.
hold kdyz uz gmka nejsou schopne vymyslet tezky dung tak ho musi stizit jinak .)))
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Uživatelský avatar
Hunter
thug
Příspěvky: 1929
Registrován: 07 zář 2006 19:27
Bydliště: depends
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Hunter »

King píše:hold kdyz uz gmka nejsou schopne vymyslet tezky dung tak ho musi stizit jinak .)))
No ano. Jsou dvě možnosti, jak ztížit postavám projití dungu. Ztížením dungu, nebo snížením schopností postav. Mno a jelikož na emulátoru, na kterém je DP jsou možnosti "ztěžování dungů" významně omezené, tedy je často výrazně jednodušší (případně možné pouze tím) "ztížit" dung tím, že ubereš něco ze schopností postav - což donutí (může donutit) lidi se zase jednou po letech trochu v tom dungu snažit.

Ostatně - na DP se tyhle změny dějou spíše z toho důvodu, aby bylo vůbec ještě proč logovat.

Logické a pochopitelné.
Nexios
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Nagash »

me to stou archery pekne vysvetlil Mikee, ale tak to bude asi jen muj pocit ze to moc missuje, sory
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Ciatronic »

Missuje to jako svina nema cenu v dungu strilet za druida kdyz nema mystika at daji treba ten bonus do zbrani jen ty elvene nebo at ji to daji treba jen kdyz je +20 kdyz bude mit clovek min fame nez aby elvena byla +20 tak to prestane davat skill a stejne u silvery taky kdyz bude malo fame takze nebude +10 tak prestane davat skill
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Nagash »

Ciatronic píše:Missuje to jako svina nema cenu v dungu strilet za druida kdyz nema mystika at daji treba ten bonus do zbrani jen ty elvene nebo at ji to daji treba jen kdyz je +20 kdyz bude mit clovek min fame nez aby elvena byla +20 tak to prestane davat skill a stejne u silvery taky kdyz bude malo fame takze nebude +10 tak prestane davat skill
Cia to je rozumenj clovek, aspon si neprijdu jak uplnej ****** :)
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Rainbow
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 209
Registrován: 08 zář 2009 13:45

Re: Ranger

Příspěvek od Rainbow »

Já nvm no mě druid vs ostrostřelec příde jasné pro druida i tak jak je paralyza tj fuk ale teleport, pog a hlavně magerka tj jasné plus .....sumit za ostrostřelce to musí být děsný porod
Nun
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 37
Registrován: 07 zář 2006 19:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Nun »

Rainbow píše:.....sumit za ostrostřelce to musí být děsný porod
tak ako strielať za druida, alebo shamana... :)
Uživatelský avatar
Big Bud
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 576
Registrován: 31 led 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Big Bud »

Hunter píše:
Ostatně - na DP se tyhle změny dějou spíše z toho důvodu, aby bylo vůbec ještě proč logovat.

Logické a pochopitelné.
Aha, jasně díky že si nám to objasnil... Já myslel právě že, lidi co tady hrajou tak proto že se jim líbilo DP jaké bylo. Nebo aspoň je to můj případ...
Hrával sem na _, tam je questů eventů a rozdělení povolání jak máku a dp se s ním fakt nemůže srovnávat, jenže ona to už jaksi moc nepřipomíná tu starou dobrou uo, kterou sem měl rád. Proto sem se vrátil na DP. Takže jak píšeš ty změny mě spíš odrazují logovat. KDybych chtěl hrát hru která stojí na SOLO questech a pod, určitě si nevyberu DP při současným výběru her.
Uživatelský avatar
Hunter
thug
Příspěvky: 1929
Registrován: 07 zář 2006 19:27
Bydliště: depends
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Hunter »

Big Bud píše:Aha, jasně díky že si nám to objasnil... Já myslel právě že, lidi co tady hrajou tak proto že se jim líbilo DP jaké bylo. Nebo aspoň je to můj případ...
Hrával sem na _, tam je questů eventů a rozdělení povolání jak máku a dp se s ním fakt nemůže srovnávat, jenže ona to už jaksi moc nepřipomíná tu starou dobrou uo, kterou sem měl rád. Proto sem se vrátil na DP. Takže jak píšeš ty změny mě spíš odrazují logovat. KDybych chtěl hrát hru která stojí na SOLO questech a pod, určitě si nevyberu DP při současným výběru her.
Však ty questy dělat nutně nemusíš, ne?

Tady jde snad o to, že velké množství lidí si stěžuje, že už nemá co dělat. Ono je to logické na serveru, který je zakonzervovaný x let a kdyždý už si všechno zkusil. Teď se alejémináčky zjevily nějaké změny, které mají tu všeobecnou nudu trochu rozčeřit. Tu nová města, tu nové možnosti povolání, tu nové questy, tu nové itemy.

Ostatně - novinky se do hry přidávají mimojiné i proto, neboť mnohdy nejde zvýšit obtížnost/zábavnost pouhým měněním asi tří wipovacích mechanismů, které na tomhle emulátoru fungují. A právě to, že hra stále běží na tak prehistorickém emu (kde půlka věcí nejde a druhá půlka jde jinak, než má) je záruka, že je ta hra stále stejná :]
Nexios
Uživatelský avatar
Big Bud
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 576
Registrován: 31 led 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Big Bud »

Naštěstí nemusím...

Mě ani tak nejde o to že se ty novinky dělají (nová města, nové itemy, atd.) Nadruhou stranu nechápu proč se se stojnou plodností nepouští GMka do stavby nových a nových dungů všech obtíží? To si myslím, že by každý kdo nehraje čistě pvp ocenil 100x víc než nějaké questy, sub clasy a podobné serepetičky. Samozřejmě by to chtělo trochu tvůrčnosti do toho aby to nedopadlo ala Snowerovo Shame.. Celkově ty poslední změny mi přišli šitou horkou jehlou, protože polovina věcí se od té doby předělala, změnila a mění doteď, další věci bugují apod.
Katrin
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 08 bře 2009 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Katrin »

Big Bud píše:Nadruhou stranu nechápu proč se se stojnou plodností nepouští GMka do stavby nových a nových dungů všech obtíží? To si myslím, že by každý kdo nehraje čistě pvp ocenil 100x víc než nějaké questy, sub clasy a podobné serepetičky.
Naprostej souhlas a hlavne bych rek, ze je tu furt vic lidi, ktery se nenudej.. a hlavne stacil sebrat jen POG, kdyz to byl hlavni "problem", co udelat jeste posledni verzi ranga bez POGu?
Uživatelský avatar
Tommy
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 319
Registrován: 24 říj 2006 21:06

Re: Ranger

Příspěvek od Tommy »

Katrin píše:
Big Bud píše:Nadruhou stranu nechápu proč se se stojnou plodností nepouští GMka do stavby nových a nových dungů všech obtíží? To si myslím, že by každý kdo nehraje čistě pvp ocenil 100x víc než nějaké questy, sub clasy a podobné serepetičky.
Naprostej souhlas a hlavne bych rek, ze je tu furt vic lidi, ktery se nenudej.. a hlavne stacil sebrat jen POG, kdyz to byl hlavni "problem", co udelat jeste posledni verzi ranga bez POGu?
Co takhle zrušit ranga ?

Edit:
Shaman není rang, to mi nikdo nevymluví. Nejblíž k Rangerovy má ostrostřelec, to mi nikdo nevymluví. Pořád jsem za to aby byl shaman jako nové povolání. Tohle mi přijde prostě směšný.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí.
UO - Dark Paradise - YoutubeChannel
https://www.youtube.com/channel/UCDX--rk_wDwG-gYSUyOE_FA
Odpovědět