Ranger

Odpovědět
Nun
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 37
Registrován: 07 zář 2006 19:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Nun »

Ako Shaman oblečiem Ringmail Coifu, chybička, alebo to tak má byť?

Acarus píše:Shaman nemel bejt zalozenejciste jen na morfoani, ale na hrani v cloveku s pomoci sem tam morfu kdyz se to hodi.
Takže primárne by som mal behať v humanovi v koženom brnení a lukom - armor hodne biedny, staty skoro základ a luk mi nič nepridá do archery - jedným slovom paráda.
Uživatelský avatar
Mikee
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 08 zář 2006 11:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Mikee »

Acarus píše:Shaman nemel bejt zalozenejciste jen na morfoani, ale na hrani v cloveku s pomoci sem tam morfu kdyz se to hodi.
tak tohle mne celkem pobavilo, protoze s nastavenim ted to je tak, ze se musi shaman naopak snazit chodit neustale ve special forme, protoze smrt v zakladnim morfu je pro nej neskutecne draha, a clovek je nouzovka, protoze blesky neumi a luk dava bez skillu a sily celkem prd dmg do vseho co ma aspon trosku ar. Proste jedu specialni formy dokud muzu, a pak remorf a znova, protoze stejne bez nich to neni nic moc. Lukem sem vystrilel za dobu co sem shaman asi 30 sipu :)
A vzhledem k cene remorfu je naprosto nerealny "na tenhle kus dungu si morfnu do jelena kvuli summum", coz bere flexibilitu (popravde, ma byt na webu, kolik to stoji, netusil sem ze je to tolik..)

Ale ne, nestezuju si na nej jako takovyho, jen na system umirani, a to uz od zacatku. Ono tech 5k za remorf by byl samo o sobe tak akorat (neni to zas tak malo, jak by se mohlo zdat) + omezeni najedenim (k cemu mi je, ze jich muzu snist az 13, kdyz po 11 budu s fame i karmou na 0 - z lorda)
Retromancer
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 390
Registrován: 11 úno 2010 15:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Retromancer »

Kdyby to mělo být tak, že šaman má využívat na různé situace různé podoby a pouze v nouzi použít speciální formu, musel by princip být trochu jiný. Například :
Pomocí morf/human sošky by šaman za určitý počet fame/karmy morfnul do nějakého morfu. Neutrálního. Nečlovčího. Dejme tomu jelena. To by ho nestálo žádné nabití a morfovat by mohl libovolně. Jelen by měl staty jako standardní jelen, co je má teď . Tj v dungu slabej bleskovač, ala ranger bez zbraní zastara.
Dále by měl 6 speciálních itemů. Tedy ne dva, jak je má teď, ale jeden item na každou speciální formu - formy by byly : Polar Bear růžovej, Polar Bear bílej, Grizzly bear poisnovací, Grizzly bear tank, Strom healovací, Strom útočnej. Tedy zhruba tak, jak je to teď, kromě jelena, protože ten je v současné době nevyužívanej (oprávněně).

U stromu by se místo ryb nakupoval nějaký typ recharge krystalu, který by nabil X nabití do jednoho z morfovacích itemů - ale nebráním se vůbec tomu, aby si tyto nabíjecí krystaly musel šaman nějakým způsobem získávat v dungu, nebo kupovat a současně nabíjet. A ani by mi nevadilo, kdyby jednotlivé itemy na morf různých forem šaman nedostal hned, ale musel si je někde nějak získat - questík, procházení dungů...

Samozřejmě že by morfy do jednotlivých speciálních forem měly určitou náročnost na fame, zhruba tak, jak mají a také by vydržely pouze určitou dobu (i když 5 minut je vážně dost málo). Po jejich skončení, nebo ihned po smrti, by byl šaman oživen v základním morfu jelena (bleskovač) a pokud by měl fame, mohl by pomocí krystalu znovu morfnout do libovolné formy.

Čeho by se tím dosáhlo - především by šaman opravdu mohl používat na každou situaci jinou formu, bez toho aby nesmyslně a nelogicky přicházel o slávu - kvalita jeho hry by nezávisela na škudlení (raději vůbec neremorfovat), ale tak jako u ostatních charů na tom, kolik do výbavy vrazil času/peněz.
Dále by se povolání stalo zábavnějším a v dungeonu použitelným, tak jako ostatní - drazší vamp.
A nakonec by "fame-meter" měřil i jemu poctivě pouze 1/10 za každou smrt. A ne 1/10 + 900 za remorf. Omezení by vznikalo stejně jako ostatním - při určité hranici fame by nemohl používat určité speciální morfy.
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Ranger

Příspěvek od erunno »

Mě přijde Ranger po změně chybneho scriptu už dost použitelnej.

Kdyz nemá Karmu a Fame na morf muže bleskovat a sumit. Jen ten itemek na snižení nároku na fame a karmu pro morfy by to chtělo ale Acarus už na něm snad pracuje.

Osobně mě Shaman stale baví i když mám těžkou hlavu z fame a karmy. A rozhodně bych byl proti tomu co navrhuje Retromancer. Nejde mi o setření gp prostě mě to baví tak jak to je.
Nun
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 37
Registrován: 07 zář 2006 19:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Nun »

Mikee píše:Ono tech 5k za remorf by byl samo o sobe tak akorat (neni to zas tak malo, jak by se mohlo zdat) + omezeni najedenim (k cemu mi je, ze jich muzu snist az 13, kdyz po 11 budu s fame i karmou na 0 - z lorda)
Presne tak. Keď to nebude žrať karmu a fame, bude to hodne zaujímave a zábavné "povolanie". Poprípade to nastaviť nejak rozumne, prešiel som 4 LOW dungy, všetko sa zabíjalo, neumrel som a mám cca 3K fame a 2K karmy :evil:
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Ranger

Příspěvek od erunno »

Acare? Jak to vypada s tím Q pro Shamana?

A ještě by se hodila malá napověda k tomu předmětu pro Shamany, aspon skill.

Mimochodem nedá se něco udělat s tím že když jsem morfl grizzlyho, premorfl jsem do submorfu s otravenymi drápy a protoze jsem si spletl itemky. Pouzil jsem sošku a prišel jsem o všechna nabití v obou itemkách!
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Ciatronic »

Ted me tak napadlo když už se zavedli ty ringmail krky nešlo by dodělat k rangers a phoenix kompletum ty krky warrior a paladin komplety je maji udelany plate tak proc by rangum nemohli byt dodelany ranger's a phoenix krky
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Lucky »

Uf, takze nakou dobu sem tady deni na dp moc nesledoval kort nejake rozdeleni charu ...
Takze bych se chtel zeptat pokud bych chtel hrat rangera a venovat se tamingu spolu s obcasnym pvp jakou specializaci by jste mi doporucili, respektive jde to skloubit?? Vyplati se hrat bez specializace?
e: Budu rad za jakoukoliv odpoved at uz sem/icq/pm :)
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Uživatelský avatar
Mikee
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 08 zář 2006 11:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Mikee »

taming+pvp=druid (protoze taming a para)
dle meho..
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Nagash »

druid -(míííííííííííííííííínus) 100 archery s timdle skillem na tydle sphere trefis tak mozna sviho kone do zadku
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Uživatelský avatar
Driana
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 265
Registrován: 04 čer 2009 13:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Driana »

Jak je to vůbec s Odshrinkovánim zvířátek? Maj to Rangery aspon ošefovany tak že když maj Taming můžou odshrinknout zviratka který i ochočí?
Uživatelský avatar
Corax
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 140
Registrován: 08 zář 2006 17:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Corax »

Ne. Taming s odshrinkováním nesouvisí.
„Každý člověk žije z práce, ale ne každý ze své.“ (Oldřich Fišer )
Katrin
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 08 bře 2009 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Katrin »

Corax píše:Ne. Taming s odshrinkováním nesouvisí.
A je to dost logicky..
Uživatelský avatar
Driana
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 265
Registrován: 04 čer 2009 13:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Driana »

Corax píše:Ne. Taming s odshrinkováním nesouvisí.
Tak bych byl pro zavedení -> Co tamneš to odshrinkneš... a jestli by to bylo moc přeboost, tak bych podle lvl klamaků upravil Timer na odshrink. ( Příklad: Ptáčci 2 sec, Polar bear 10 sec. )
Jinak Taming skill krom Mustangů je zbytečná věc.
Naposledy upravil(a) Driana dne 06 říj 2010 13:46, celkem upraveno 1 x.
Rainbow
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 209
Registrován: 08 zář 2009 13:45

Re: Ranger

Příspěvek od Rainbow »

Druid v pvp pohoda ale je dobré mít skladačku dostáváš se pak na 110 arch
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Lucky »

Diky vsem za odpovedi ... po precteni vsech sem zjistil ze pvp a taming skloubit nejde... para a port jsou prijemne bonusy, avsak pouzivani jen lehkych kusi zadne srdce zadne + do skillu ... to je totalni facepalm, no tak ranga odepisuji a zacnu se soustredit na jine chary.
Tak srdce jde, dpstranky fail !
Naposledy upravil(a) Lucky dne 06 říj 2010 15:25, celkem upraveno 1 x.
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Katrin
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 08 bře 2009 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Katrin »

Driana píše:Tak bych byl pro zavedení -> Co tamneš to odshrinkneš...
Souhlas az na ty pauzy, na ty je tu zas jiny skill..
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Ciatronic »

No tak moje otazka se nejak zazdila tak se ptam znovu. Ted me tak napadlo když už se zavedli ty ringmail krky nešlo by dodělat k rangers a phoenix kompletum ty krky warrior a paladin komplety je maji udelany plate tak proc by rangum nemohli byt dodelany ranger's a phoenix krky a nechtěli by ste konecne zmenit skinn rangers a phoenix nohou na normalni ring a ne ten hnusnej a de... skladovej kozenej skinn nohavic
Uživatelský avatar
Mulambo
Externi Panacek
Příspěvky: 553
Registrován: 07 zář 2006 19:08
Bydliště: Loozers city :p
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Mulambo »

Ano, je v planu oslabit komplet a dorovnat vlastnosti krkem
Wars come and go, but my soldiers stay ethernal.

I broke the dam

Aktualizace mapy 2.5 -> 2.56
Kompletní mapa 2.56
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Ranger

Příspěvek od Ciatronic »

no super konecne neco pozitivniho diky za odpoved
Odpovědět