Dotaz na Qvida

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Ilyoaiud
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 27 zář 2014 21:47
Kontaktovat uživatele:

Dotaz na Qvida

Příspěvek od Ilyoaiud »

Mužeš laskavě vysvětlit tvoje rozhodnutí ? ?

LASKAVĚ SE SAKRA PODÍVEJ KDO KOMU DAL HK PŘES GUARDS, A KDO KOMU HK PŘES GUARDS VRACEL, LASKAVĚ DŘÍV NEŽ ZAČNEŠ ŘEŠIT PAGE, SE PODÍVEJ DO TOHO LOGU ! OD TOHO TAM TEN LOG JE, ABYS TO DOHLEDAL A NEDÍVAL SE POUZE NA TO, CO TI KDO NAKECÁ.

Chápu, že když tě zná někdo real, nebo ste znamí, tak ta protekce tam je ale laskavě, trochu spravedlnosti, opět je to tu, order si postežuje, a GM Qvido potrestá jen jednu stranu, jestli i ten zbytek lidí chceš odradit tímhle chovaní prosím, myslím, že ti ordeři kteří hrajou, hrajou převážně kvůli pvp, a že si někdo stežuje když to sám udělal, to je opravdu absurdní, a ani nevím jak se k tomu postavit, cítím křivdu....
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Erik Nighelt »

Topic Qvido je zkorumpovaný a Mužeš mě laskavě vysvětlit za co mi dáváš kick z mojí vlastní guildy za to, že dávám hk ? bylo takové údernější.. teď je to nuda :roll:
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Noncompet Ismentis
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 57
Registrován: 10 úno 2014 17:40

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Noncompet Ismentis »

kapesnicek ?
Scorp -K-
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 259
Registrován: 03 bře 2015 20:58

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Scorp -K- »

Ilyoaiud je Swoodinka? Tak uz potom chapem vsetky posty z tohoto nicku :clap:
McDucks always pay their debts.
Got my daughter swaggin like her muthafuckin daddy though.
Uživatelský avatar
Smoce
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 349
Registrován: 12 úno 2009 21:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Smoce »

Vážně obviňuješ GM z toho, že protěžuje některé hráče?...To bys měl prokázat nebo to bude 1000 logů ještě k tomu navíc jako to bylo u nejmenovaných členů MG :)))))
Naposledy upravil(a) Smoce dne 11 čer 2015 17:23, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Thief »

Ale jo můžu. Jsi prase v O/Ch nemáš co dělat. Chtěl jsem ti tu "tvoji" guildu zrušit už před pár měsíci, ale nedostal jsem se k tomu. Ber tenhle krok jako další varování, který už jsi odemě dostal.
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Sir Artuhr »

Malou pozornost v obálečce najdeš ve své schránce. Děkuji za kvalitní řešení:D
Saturn
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 15
Registrován: 18 kvě 2015 08:23

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Saturn »

Konečně tohle prase dostalo, co si zasloužilo :-)
Ilyoaiud
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 27 zář 2014 21:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Ilyoaiud »

Qvido píše:Ale jo můžu. Jsi prase v O/Ch nemáš co dělat. Chtěl jsem ti tu "tvoji" guildu zrušit už před pár měsíci, ale nedostal jsem se k tomu. Ber tenhle krok jako další varování, který už jsi odemě dostal.
Jojo, jsem prase, protože ty nebo tvůj kámoš, zabíjel jednoho hrače, pomocí jedové zdi, a já jsem tě zabil za wh, a ty si dal paradoxně karibik mě, za to, že jsem zabil hráče ( tebe ), který zabíjí jiného hrače tak, aby neměl kill, welcome to dark paradise.

Však buď neobjektivní, díky za trest... Že ti tu pár lidi od Orderu napíše, jak jsi kuražní a jiné.. měl bys v tom případě potrestat i včerejšího hráče, který mě zguardovat jezdítko taktéž po smrti, a nejvtipnější na tom je to, že v dobu, co jsem dal guards na jezdítko, těm hračům co mě zabili předtím, jsem měl wh mrtvé...
Saturn
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 15
Registrován: 18 kvě 2015 08:23

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Saturn »

Nauč se prosím skládat věty tak, aby dávaly smysl. I kdyby někdo projevil zájem řešit to co tu píšeš, tak by jednoduše nemohl, protože z nich není jasné co nebo kdo komu udělal...
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

teraz nikoho konkretne nemam na mysli, ale asi uz viem preco GMka "zlomili palicu" nad pvp... ale zase bola chyba neurobit napr. conselormi hracov co mali davnejsie zaujem pvp a nechat im to spravovat... je jasne ze niekto nechcel ohrozit chod zabehnuteho shardu nejakym random novym gm, ale od 2010 to uz mohlo ist povolnejsie...

rest in memories old pvp :lock:
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Wallace
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 592
Registrován: 18 říj 2006 12:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Wallace »

Je to o lidech, mužem si říct že od nového měsíce přestaneme dělat kraviny, klidně si stranu ch vezmu na starost, ale bude to oboustranný.. Problém řešit s gm daně guildy hned který vyvodi důsledky hned, tak to fungovalo a bude to tak fungovat, prasit můžete, ale ne ve frakci...
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Shadowsong »

Volis za ch leadra! Hip hip hura =D
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Wallace
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 592
Registrován: 18 říj 2006 12:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Wallace »

Simte nemusí být leadri, stačí komunikaci s gm guild, a mimo to frakce sem dlouho bez problémů
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Raziel »

Wallace píše:Je to o lidech, mužem si říct že od nového měsíce přestaneme dělat kraviny, klidně si stranu ch vezmu na starost, ale bude to oboustranný.. Problém řešit s gm daně guildy hned který vyvodi důsledky hned, tak to fungovalo a bude to tak fungovat, prasit můžete, ale ne ve frakci...
+1
Uživatelský avatar
Smoce
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 349
Registrován: 12 úno 2009 21:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Smoce »

Wallace píše:Je to o lidech, mužem si říct že od nového měsíce přestaneme dělat kraviny, klidně si stranu ch vezmu na starost, ale bude to oboustranný.. Problém řešit s gm daně guildy hned který vyvodi důsledky hned, tak to fungovalo a bude to tak fungovat, prasit můžete, ale ne ve frakci...
Order frakce neprasí...pokud k tomu samozřejmě není nějaký dobrý důvod jako např. to co provádí (naštěstí prováděl) Swoodinka...co mně ovšem není jasné je, že Swoodinka dostal kick z ch frakce, ale mu podobný Anelis ne, pro kterého byli a jsou RK, HK a blokování duchem součástmi normálního frakčního PvP...
Valec
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 11
Registrován: 06 bře 2015 11:36

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Valec »

Smoce, ty si další s tých s patentom na rozum... Order neprasí, geniálna hláška , asi si pleteš dnešný order z orderom tak 10 rokov do zadu. Jj kludne aj Anelisa nech kikne, vlastne rovno nech kikne celý Chaos a možno budeš spokojný a potom si môžeš v cove pohonievať na tvojom namakanom TB shielde a hrať to čo do teraz nič... Akorát som zvedavý čo budete potom robiť, ked tu Chaos nebude...
Noncompet Ismentis
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 57
Registrován: 10 úno 2014 17:40

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Noncompet Ismentis »

Je vas pet a pul a nejste schopni se na nicom domluvit.
Uživatelský avatar
Smoce
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 349
Registrován: 12 úno 2009 21:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od Smoce »

Valec píše:Smoce, ty si další s tých s patentom na rozum... Order neprasí, geniálna hláška , asi si pleteš dnešný order z orderom tak 10 rokov do zadu. Jj kludne aj Anelisa nech kikne, vlastne rovno nech kikne celý Chaos a možno budeš spokojný a potom si môžeš v cove pohonievať na tvojom namakanom TB shielde a hrať to čo do teraz nič... Akorát som zvedavý čo budete potom robiť, ked tu Chaos nebude...
Já jsem klidný, co se týká chaosu...Anelis není to, co tvoří chaos...je to pouze jedno prase :)
Uživatelský avatar
ALL
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 51
Registrován: 13 dub 2011 20:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Qvida

Příspěvek od ALL »

ja by som navrhoval spraviť frakcie ako kedysi, 1 chaos jeden order. Dosadiť tam leadrov, ktorý aspoň trošku premýšľajú a vedia sa správať a nech si oni sami naberajú hráčov podľa toho ako sa správajú, nie podľa toho ako dobre hrajú.
Beatka
Kasper
Kragon
Apia
Dianna
Themes
Black Berry
Fosco Alma
Odpovědět