Order/Chaos

Vaše nápady a návrhy
Valec
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 11
Registrován: 06 bře 2015 11:36

Re: Order/Chaos

Příspěvek od Valec »

Erik ty si uvedom akú zberbu si do frakcie naťiahol ty... samých šulinčekou čo pvp videli na obrázku v sekcií hotpics. Preto hrajú WHčka a majú nasilnejšie reči a potom ked umrú len vypisujú page dookola... Konkretizovať ich nebudem. Preried si ten bordel a možno sa bude dať dohodnúť na normálnom pvp...
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Order/Chaos

Příspěvek od Sir Artuhr »

Jak to PvP musí asi vypadat ve hře, když už na foru tady jedete takový nesmysly.

Jinak k včerejšímu TB. Podle mě to byla super hra. Vyrovnaná a napínavá. Nevím co víc byste chtěli. Bohužel PvP na DP stojí za to asi jen v situaci, když nad váma stoji GM v hidu a kontroluje vás a ještě nemůžete lotit a dávat RK a HK

A k tomu draftu k chaosakům? Jako co to je za brekoty:D Buďte rádi, že jsme se nabídli někoho vám tam poslat, aby se vůbec hrálo. Kdyby nás bylo víc, tak zase určitě brečíte nad přesilou:p A náhodou náš vyslanec běhal a do mě teda jel pořád:pp Ale samozřejmě, že první co člověka napadne, když takhle někam pošlete člověka z týmu do jinýho týmu, že to bude flákat no:)
Naposledy upravil(a) Sir Artuhr dne 10 čer 2015 23:06, celkem upraveno 1 x.
AnelisSSs
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 18 kvě 2015 17:51

Re: Order/Chaos

Příspěvek od AnelisSSs »

Sir Artuhr píše:Jak to PvP musí asi vypadat ve hře, když už na foru tady jedete takový nesmysly.

Jinak k včerejšímu TB. Podle mě to byla super hra. Vyrovnaná a napínavá. Nevím co víc byste chtěli. Bohužel PvP stojí na DP za to asi jen když nad váma stoji GM v hidu a kontroluje Vás a ještě nemůžete lotit a dávat RK a HK

A k tomu draftu k chaosakům? Jako co to je za brekoty:D Buďte rádi, že jsme se nabídli někoho vám tam poslat, aby se vůbec hrálo. Kdyby nás bylo víc, tak zase určitě brečíte nad přesilou:p A náhodou náš vyslanec běhal a do mě teda jel pořád:pp Ale samozřejmě, že první co člověka napadne, když takhle někam pošlete člověka z týmu do jinýho týmu, že to bude flákat no:)
Naprosto s tebou souhlasím :). Neda se nic dělat no
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Order/Chaos

Příspěvek od Erik Nighelt »

Valec píše:Erik ty si uvedom akú zberbu si do frakcie naťiahol ty
od roku 2010 beru do frakce každého, kdo má zájem hrát, od roku 2010 do 2014 jsem řešil méně stížností než za poslední měsíce
napsal si:
Valec píše: Je to najvyšší level prasenia, to čo som zažil včera ,mi stačilo nato aby som do frakcie nevstúpil dalšieho pol roka.
půl roku to není, tak proč se k tomu vůbec vyjadřuješ?

pořád si stojím za tím, že hráči jistého typu by vůbec neměli dostat šanci zakládat frakci.. stalo se, prasí se, tak se smiřte s tím jak to je.. mě to je už jedno :roll:
jestli v tom udělá čistku gm prosím..
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Valec
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 11
Registrován: 06 bře 2015 11:36

Re: Order/Chaos

Příspěvek od Valec »

Erik kvalitne si ma pobavil...
Tak ty máš od roku 2010 do 2014 menej sťažností . A nebude to náhodou tým že od roku 2010 do teraz, hráva asi 50 ludí dokopy ?
A pokial viem bavíme sa o situácií ktorá sa vyklula tak za poslednú dobu a keby si náhodou nevedel je rok 2015 , tak tieto tvoje argumenty stoja za pekné hovno... Možno by som ti do budúcna skúsil poradiť, radšej sa nevyjadruj , ešte by si náhodou ľudia pomysleli že si ******...
PS : Pokial viem je demokracia , čiže asi budem mať možnosť sa vyjadrovať kde ja budem chcieť a koľko budem chcieť. Račej si uprac tých svojich exotou , čo vedia o PvP hovno a aj tak sem tlačia tie svoje nezmyselné príspevky , ktorých kvalita je niekde medzi materskou škôlkou a prvým stupňom základnej školy. Samozrejme na čele s tebou. Papa
Ilyoaiud
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 27 zář 2014 21:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Order/Chaos

Příspěvek od Ilyoaiud »

Erik Nighelt píše: pořád si stojím za tím, že hráči jistého typu by vůbec neměli dostat šanci zakládat frakci..
Buď té lásky a už neplať ten guild stone. :D :unibrow:
Když si takhle naběhneš, nemůžu si nešťouchnout.

A abych dal nějaké to resume, nejde tu o to jak kdo hraje, ale o to, jak kdo píše page po smrti. :clap:
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Order/Chaos

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

Myslim, ze najlepsie co by sa dalo v momentalnej situacii urobit, je konecne vypnut shard. :lock: :lock: :lock:
Bolo tu fajn, ale co som tu zazil poslednych par krat a co tu citam, je mi uplne, ale uplne na grc...
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Valec
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 11
Registrován: 06 bře 2015 11:36

Re: Order/Chaos

Příspěvek od Valec »

Tak určite Horko , ale na servery je okrem Orderu a Chaosu a množstvo iných záležitostí ktoré fungujú...
A to že teba napr. PVM nebaví, neznamená že server treba vypnúť.
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Order/Chaos

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

viem, len som vtipkoval :) ale ze mi je tu z pvp zle to som myslel vazne... asi to dnes ukoncim nadobro je na case sa pozret dopredu a neohliadat sa...
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Tuzemack
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 172
Registrován: 28 lis 2012 10:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Order/Chaos

Příspěvek od Tuzemack »

lol

to už sem tu kdysi četl, asi tak 10x :lol:
Ilyoaiud
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 27 zář 2014 21:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Order/Chaos

Příspěvek od Ilyoaiud »

Mighty PvP GOD píše:viem, len som vtipkoval :) ale ze mi je tu z pvp zle to som myslel vazne... asi to dnes ukoncim nadobro je na case sa pozret dopredu a neohliadat sa...
Tak mi odevzdej veškerý mamon, když už ti nic nezbude nebudeš mít důvod se vracet :D a místo vypnutí shardu by stačilo vypnout page system :lol: :unibrow:
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Order/Chaos

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

Tuzemack píše:lol
to už sem tu kdysi četl, asi tak 10x :lol:
jedine preco sa sem vraciam a este mam postavy su 1v1 duely :D take pvp proste nikde inde nie je... a asi ani nebude no :p
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Ilyoaiud
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 27 zář 2014 21:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Order/Chaos

Příspěvek od Ilyoaiud »

Ultima upadá, měli bysme jít všichni na nějakou novější hru, zkus GTA V tam je taky dobré pvp :P akorat tak trochu jinak :D
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Order/Chaos

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

Ja som vcera pozeral nejake game enginy, a dnes skusim nejaky stiahnut a daco programovat a vo volnom case si vytvorim vlastnu pvp hru :p lebo vsetko co vychadza (nove hry) su sracky a uo shardy a pvp v nich za moc nestoji.
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Order/Chaos

Příspěvek od Erik Nighelt »

:paranoid:
škoda času, třeba se to po létě "zlepší"
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Odpovědět