Čo bude po UO?

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Anger píše:Ozivuju tohle tema.Nechce nekdo zkusit Mortal Online.Ma dost podobnych prvku jako uo akorat v novem kabatu.Ja to po pravde jeste nehral ale z doslechu bych to rad zkusil v nejake skupine aspon 5 lidi.
Jde převážně o PvP, když sem hrál betu tak tam nebyly žádný 'dungy' nebo podobný PvE věci
Sikulka
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 373
Registrován: 08 zář 2006 06:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Sikulka »

chvilu som to skusal nic moc akonahle to chces hrat realne tak musis platit mesacne tie ich poplatky(skilly nemozes bez toho mat na max)
Uživatelský avatar
Anger
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 500
Registrován: 08 zář 2006 12:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Anger »

Sikulka píše:chvilu som to skusal nic moc akonahle to chces hrat realne tak musis platit mesacne tie ich poplatky(skilly nemozes bez toho mat na max)
To je napikachu no ale budu to sledovat , "ultima" v novem kabate mi docela chybi.Rad bych si zahral nejakou takovou hardcore rpg na principech ultimy.Hral jsem wowko , teso ale vsechno je na stejny brdo.Umres nic neztratis , skilly hodne zoobecneny zato o dost bohatsi strom talentu.Proste na jedno brdo.
Uživatelský avatar
Vitasho
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 131
Registrován: 08 zář 2006 13:40

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Vitasho »

MO hraju už půl roku. Aktuálně končí válka jedné strany serveru proti druhé, ale na konec konfliktů to rozhodně nevypadá. Jinak jsem ve fajn guildě(převážně US/UK), kde už jsou kromě mě 2 češi a vytvoření malé komunity se bránit nebudeme. Kdyžtak mi napište na ICQ(257510364), pokud máte zájem to zkusit.
Jinak upozorňuji že MO není DP - domy, hrady, guildy se ničí, prasení se neomezuje, teleport neexistuje a kapsáři jsou všude.
Doporučuji začít jako F2P. I bez placení lze postavit rozumný build, možnosti výběru budou ale omezeny.
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Sir Artuhr »

Vitak napis sem prosim nejaky strucny navod jak to zprovoznit. A nachystej si neco co mi das do zacatku:D
Uživatelský avatar
Vitasho
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 131
Registrován: 08 zář 2006 13:40

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Vitasho »

Tady se registruj: https://account.mortalonline.com/account/new.php
Tady to stáhni: http://www.mortalonline.com/download-game-client/ (použij torent, nebo se nedočkáš)
A vyber si s čím chceš začít. Jako F2P máš na výběr:

- hybrid(kombinace mezi bojovníkem\mágem)
Veela\Veela - věk 23
- dex mage(podpora bojovníků, na začátek to moc nedoporučuju, sám moc mobů nezabiješ)
Veela\Veela - věk 23
- Monted archer (jako F2P budeš pravděpodobně mít dost bodů i pro skilly bojovníka)
Thursar\Khurite věk 22/23 - 180cm

Je důležité si vybrat správnou rasu\věk\výšku. Už to během hry (kromě výšky) nepůjde změnit a určuje to tvoje maximální staty. Krafty y v guildě máme, věci do začátku problém nebudou.
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Sir Artuhr »

Dyk. A jak je to financne:p?
Uživatelský avatar
Vitasho
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 131
Registrován: 08 zář 2006 13:40

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Vitasho »

Pokud budeš P2P tak necelých 11€\měsíc (při 6 měsících), cca 15€ za 1 měsíc samostatně. Nemá smysl za to ze začátku platit. Zkrátka to vyzkoušej a uvidíš. Já osobně jsem na P2P přešel hodně rychle.
Uživatelský avatar
Anger
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 500
Registrován: 08 zář 2006 12:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Anger »

Uz to hraju i kdyz je to dost hardcore :) Icq bohuzel uz nepouzivam ale jestli mate Steam nebo jinou formu komunikace tak bych se rad pridal a nebo nabral par lidi.Ted jsme dva.

Zatim jsem fakt totalni noob Vek 22 Clovek mix khurita a kalarda spise true warrior 195 cm.

Na steamu jsem jsem AngerCZ a stejne ve hre.Rad bych jeste probral postavu klidne s nekym zkusenejsim aby se dalo jeste neco zmenit :)


Jinak me to prijde proste jak Ultima v modernim kabatu.Stejne hardcore s podobnym prvkem rustu skillu tamingem a vsim.
Uživatelský avatar
Anger
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 500
Registrován: 08 zář 2006 12:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Anger »

Jinak je to po dlouhy dobe opravdu pravy mmo nic jako wowko proste tvrdy a naturalni kde clovek opravdu musi mit ostry lokty a u hry premyslet.Ja si to klidne casem budu platit kdyz me to bude bavit a najdu dobrou partu ale zatim hraju temer sam.Takze kdyby to nekdo z dp chtel zkusit muzem se ztuknout :)

Stacilo by sehnat 4-5 hracu aby jsme mohli aspon jako grupa fungovat i kdyz guilda je samozrejme tak 30 lidi :) proste jak v ultime :)
Nicugee
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 57
Registrován: 19 čer 2009 17:30

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Nicugee »

velká škoda, že už tu nikdo nehraje ty začátky na DP byli uplně boží 200-300 lidí ve špičce všude lidi, ne jako teď všude prázdno :/ je to škoda, že se tu už nehraje :cry:
Nicugee
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 57
Registrován: 19 čer 2009 17:30

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Nicugee »

velká škoda, že už tu nikdo nehraje ty začátky na DP byli uplně boží 200-300 lidí ve špičce všude lidi, ne jako teď všude prázdno :/ je to škoda, že se tu už nehraje :cry:
Uživatelský avatar
Anger
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 500
Registrován: 08 zář 2006 12:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Anger »

Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Johny Matovic »

To vyzera paradne.
Dam tomu par hodin, ty to hras?;p
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Sikulka
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 373
Registrován: 08 zář 2006 06:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Sikulka »

co viem ted maju pauzu a nejde to skoncila alfa
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Erik Nighelt »

hearthstone někdo hrajete?:P
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

hral som to, napad je dobry, vcelku uchadzajuci gameplay ale vykaslal som sa nato lebo je to prilis o stasti... kupil som za RL nejake karty, potom som mesiac setril goldy na karty, spravil najlepsi murloc deck a dal som s nim len nejaky rank 12... je to viacmenej len o tom aky balicek si zlozis, takze premna ako tryhard pvpera nuda :) mixujem lolko momentalne sem tam hots a tesim sa na overwatch, za tyzden sa otvara beta
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Aahz
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 200
Registrován: 05 zář 2015 10:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Aahz »

Mighty PvP GOD píše:hral som to, napad je dobry, vcelku uchadzajuci gameplay ale vykaslal som sa nato lebo je to prilis o stasti... kupil som za RL nejake karty, potom som mesiac setril goldy na karty, spravil najlepsi murloc deck a dal som s nim len nejaky rank 12... je to viacmenej len o tom aky balicek si zlozis, takze premna ako tryhard pvpera nuda :) mixujem lolko momentalne sem tam hots a tesim sa na overwatch, za tyzden sa otvara beta
+1
50 procent uspěchu ve hře je štěstí na to, jak ti(a soupeři) to přijde, dalších 45 procent je mít balík plný dobrých legendárek (zpravidla ty levné a silné) a 5 procent je co s tím uhraješ jako hráč. Při samotné hře nemáš šanci udělat s kartama na ruce něco jiného, než to co by zahrál každý jiný hráč stejně.
Více se mi líbil Duel of champions -> více herních mechanismů, více triků, ale zase hodně o penězích (nešlo tam kupovat sady z odměn z hraní - jen některé sady -> hodně omezující na balík, který pak můžeš poskládat, ale už to je nějaká doba, možná to změnili protože na to nadávalo hodně lidí)

Přesto hraju jen hearthstone, ale spíš jen na zabití času jak nemám co dělat...tak to lognu jednou, dvakrát do týdne.
"Já po vás nechci abyste věděli, že 5*4 je 20... mi stačí... když budete vědět... že to je 'Asi' 21."
--Nejmenovaný profesor matematiky
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

Dostal niekto z vas BETA PRISTUP na OVERWATCH? ak ano a pozical by mi niekto acc, zaplatim... stacilo by aj na par hodin
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Uživatelský avatar
Mulambo
Externi Panacek
Příspěvky: 553
Registrován: 07 zář 2006 19:08
Bydliště: Loozers city :p
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Mulambo »

haha :p
Wars come and go, but my soldiers stay ethernal.

I broke the dam

Aktualizace mapy 2.5 -> 2.56
Kompletní mapa 2.56
Odpovědět