Úpravy verdat

Vaše nápady a návrhy
Odpovědět
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Úpravy verdat

Příspěvek od Raziel »

Zdravím,
zajímá mě názor hráčů na upravené verdata. Oficiálně je totiž jakákoliv uprava verdat zakázaná. Neoficiálně je povolená, protože nejde zjistit (zatím) že má někdo upravené verdata (krom screenshotu ale ani s tímto "důkazem" se to netrestá -i GM podle screenů mají upravená verdata - viz např poslední screen báglu s pokladem ve světě, zaheslovaná truhla se světlým pozadím).
Kdo neví o co jde tak uprava verdat jsou hlavně nízké zdi, upravený desktop(skin včetně např zobrazení prstenů na sheetu), kostky.

O co mi jde, asik hlavně alespoň nízké zdi překlasifikovat na bugfix (nebo je upravit v originálních verdatech jestli to jde), protože hraje s tím snad uplně každý, a normální zdi brání možnosti hodit zed za zed, vidět potvory co stojí vedle vás atd(a nepomůže ani mít zaplou transparency). Kostky nevím, když sem hrál PvP měl sem pařezy, ale třeba by to tak nevadilo, kdyby se takto zasekávali všichni o různé keře co nejdou vidět za stromem a jiné překážky.

A ještě tak otázka co když se jednou udělá detekce těchto změn a nepůjde s nima hrát ? Jaké by byly vaše reakce ?
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Úpravy verdat

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Ty pařezi jsou dobré i do lesa na sekání...
NowWereTalkin
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 114
Registrován: 22 led 2014 13:30

Re: Úpravy verdat

Příspěvek od NowWereTalkin »

Jezis koho to zaujima prosimta?
The bigger the bill, the harder you ball. Well im throwin mine, cause my money long.
Percocets, Adderall, Ecstasy, Pussy, Money, Weed.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Úpravy verdat

Příspěvek od Xan »

V dnesni dobe bych to neresil, gm to neresili ani v dobe 200 lidi online a dnes v dobe 20 lidi online to tuplem nikdo nebude resit, zvlast kdyz si hlavni gm zrusili forum accounty a muzem byt radi, ze to jeste bezi. Ted uz je pozde to resit a kazdej je uz zvyklej na svy verdata dle chuti
Lmk
Inkless
Inkless
Příspěvky: 22
Registrován: 13 dub 2014 16:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Úpravy verdat

Příspěvek od Lmk »

Me by spíš zajímalo kdo co má a tak :-) taky bych si něco novýho nahrál :p
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Úpravy verdat

Příspěvek od Xan »

Tipuju, ze nic novyho krom esteticky grafiky neni/neni treba. Dulezity jsou ty zdi a parezy/kameny/kostky do pvp, jinak ja mam rad 2 packy na hezci grafiku zbrani
Uživatelský avatar
Alassea
True frakce
Příspěvky: 338
Registrován: 07 zář 2006 19:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Úpravy verdat

Příspěvek od Alassea »

nekdo mi dat kostky do hry tak se radsi smazu! a jako assistak je nutnost mit prstynky bokem :)
Bozsky NooB [True Order] .....
Lady PRASAK Alassea [Tlupa].... po smrti
Uživatelský avatar
Wraith
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 53
Registrován: 26 led 2014 09:26
Kontaktovat uživatele:

Re: Úpravy verdat

Příspěvek od Wraith »

Mě by zajímalo, jestli má někdo verdata na kočky, kde se "sapling" nezobrazuje jako kostka, pač jde probíhat :p
„Povaha člověka je jeho osudem.“
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Úpravy verdat

Příspěvek od Xan »

Uprimne mam kostky a na fiz do pvp je to o dost i lepsi nez parezy, a ano, potkavam probihatelny kostky:-D nerikam, ze mi nechybi stromy, dzungle apod, ale to a pvp na dp dohromady proste nejde. Na jinejch shardech se rad probehnu lesem, ale na Midkemii to nicemu nevadilo a snad tam nebyl fizz prekazkou a na _ se dalo fizzovat, ale nejak to bylo poreseny, ze tam stromy pvp tak nevadily a nikdo ty verdata nemel
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Úpravy verdat

Příspěvek od Erik Nighelt »

Wraith píše:Mě by zajímalo, jestli má někdo verdata na kočky, kde se "sapling" nezobrazuje jako kostka, pač jde probíhat :p
napiš mi na icq / někomu z mapy že chceš moje verdata.. upravoval jsem to tenkrát na políčko trávy..
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Emma18
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 1
Registrován: 09 zář 2014 07:49

Re: Úpravy verdat

Příspěvek od Emma18 »

nebo nebavi me chodit si do domku/banky a hledat v krabici, kde mam mnoho pytliku a dale ruznych jinych kontaineru abych si val poctive usitou ne nb robu. hlavne mi nakej sotek hybe temi pytlicky, takze to zabere strasne moc casu..................... :)
Our complete set of pass4sure test questions and California Institute of the Arts study guides you in exact way so you will pass your real IBM exam & University of California, Berkeley with flying colors of mcsa training.
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Úpravy verdat

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Neměl by jste někdo základní Verdata? ( Abyy se mi zrušily kostky a obrázky scrollů )
Ilyoaiud
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 27 zář 2014 21:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Úpravy verdat

Příspěvek od Ilyoaiud »

Rod Sacketts II píše:Neměl by jste někdo základní Verdata? ( Abyy se mi zrušily kostky a obrázky scrollů )
Jestli chceš mít zakladní verdata, tak je stačí vymazat
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Úpravy verdat

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Já vim max jak zmačknout Done :)
Kdysi už mi je někdo posílal ( odkaz )..... Bohužel nvm co v tý ořezaný verzi co mam je a co neni důležité.
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Úpravy verdat

Příspěvek od Thief »

Přejmenuj si soubor verdata.mul na co chceš třeba Rod.mul a zapni uo. Pojedeš na čistých verdatech. Když budeš chtít svoje zpět tak opakuj akci ale obráceně.
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Úpravy verdat

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Qvido píše:Přejmenuj si soubor verdata.mul na co chceš třeba Rod.mul a zapni uo. Pojedeš na čistých verdatech. Když budeš chtít svoje zpět tak opakuj akci ale obráceně.
Díky, to je fajn vychytávka

Čistá verdata zde: http://www.empair.wz.cz/gp/index.php?docs
Odpovědět