bugovani horizitu

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

bugovani horizitu

Příspěvek od Vorlon »

věčně tu někdo brečí o tom, že v tuhle dobu, při počtu lidí, kteří tuhle hru hrajou, se všechno trestá hrozně přísně, počínaje afk, konče bugovánim... jednou se něco udělá trošku jinak, trošku jako příjemnějc, že se bere ohled na to co kdo a ne jen prostě vy všichni a čau... a najednou se tu zas brečí, ale obráceně... nechápu vás lidi, fakt ne
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: bugovani horizitu

Příspěvek od Nagash »

Ne tohle jsi napsal naprosto trefně. Je to jako s novym autem zaparkuješ ho před barakem a nějakej debil ti ho objede klíček, věčinou jde o závist. OMG pixel mamon honba proberte se lidi
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Joli
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 9
Registrován: 03 črc 2013 20:54
Kontaktovat uživatele:

Re: bugovani horizitu

Příspěvek od Joli »

Nemyslim ze problem je v tom ze konecne to trestali menej prisne... Problem je skor v tom ze tyzden dozadu trestali prisne a tyzden nato uz trestaju mierne... Ale to ty asi nepochopis :)
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: bugovani horizitu

Příspěvek od Erik Nighelt »

nepochopí a ani nechce.. je přeci členem velké mamonthky :D

já bych nechal empokluky a smazal amontáky, at je taky jednou změna :)) si tu hrajou na věci jako čest guildy apod. a pak bogují všici od gm až po řadového člena :P

a akarus si kvuli vašim argumentum radši smazal account.. to ste to tedy dopracovali :P
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: bugovani horizitu

Příspěvek od Vorlon »

já? nejsem. znám ty kluky dost dlouho, ale oni si stejně myslej, že když přijdu k nim na ts, tak jen špehuju, abych je asi pojel za pk, takže se za člena komunity amontka fakt považovat nemůžu, ale prostě nedokážu pochopit lobování za zhoršení situace někomu, pochopil bych asi lobování za zmírnění pro mg, ale tohle mi prostě jde proti srsti
Uživatelský avatar
Bizon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 154
Registrován: 08 srp 2007 16:59
Kontaktovat uživatele:

Re: bugovani horizitu

Příspěvek od Bizon »

Nagash píše:Ne tohle jsi napsal naprosto trefně. Je to jako s novym autem zaparkuješ ho před barakem a nějakej debil ti ho objede klíček, věčinou jde o závist. OMG pixel mamon honba proberte se lidi
Nemyslím si, že u většiny lidí jde o závist, ale spíše o spravedlnost, která zde dost pokulhává. Ale chápu, proč si to napsal, jak jsi napsal.

Pravidla by měli být pro všechny stejná ( aspoň ve hře ) a dodržovat se. Pravidla jsou jasně daná a rozhodnutí GMs jsou s nimi v rozporu. Proč?

Ještě jednou opakuji, že zde řešíme lidi, co přímo bugovali. Tito hráči věděli, že dělají věc proti pravidlům a věděli, že jim za to hrozí trest smazání a i přesto všechno svou činnost opakovali. Co je tady k nepochopení?

Výše trestů ( spíše ještě mírnější ) viz. prohřešky bych pochopil u NB hráčů, kteří nic nemají a neví, jak to chodí, ale u hráčů, kteří zde hrají x let a přesně vědí co a jak nikoli.

Pokud to GMs tak chtějí, tak ať změní pravidla a bude vše ok. Dopíše se tam, že bugování povoleno nebo bugování povoleno pouze xy hráčům nebo něco podobného a všichni s tím takto budou hrát a vědět o tom. O nic víc či míň nejde.

Pokud svými rozhodnutími GMs takto plivou do tváří slušným hráčům je to smutné.
Existují tři zásadní situace, kdy muž nevratně ztrácí svoji čest:
Když kvůli své zbabělosti nepomůže napadenému, když kvůli svému chtíči podvede svou lásku a když kvůli své pohodlnosti nesplní slib daný dítěti..!

Bizon
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: bugovani horizitu

Příspěvek od Raziel »

Co si budem povídat, tady je to už prostě Bugger Paradise ... je to smutné ale ty poslední prohřešky mluví za vše. Acar na to už holt nemá nervy a patrně nevidí důvod dělat něco pro bandu kreténů co jen hledaj chyby ve hře ... a to už nejsou jednotlivci, jsou to guildy které si ty herní chyby syslí jako guildovní poklad a tajemství kdoví jak dlouho a rejžujou z toho co se dá dokud to někdo nepřežene a GM si toho nevšimnou.

Zvláštní že jak sem chtěl aby se nemazal majetek guildy ale jen buggerů všichni kamenovali a najednou po mírnějším trestu tady píšete že se má lobovat za mírnější trest pro MG, to fakt není ani k smíchu už.
Ale pro příště klasické "At hodí kamenem, kdo je bez viny" tady opravdu sedí.
Kolik guild si ještě syslí guildovní bugování ? Ještě chybí prozkoumat kačery a už se to tady může oficiálně poslat do kytek. Jsou to hráči kteří dělají tyhle koniny, nemá smysl z toho jakkoliv vinit GM.
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: bugovani horizitu

Příspěvek od Helloween »

Raziel píše:........
Já sem nikde neloboval za mírnější trest....já lobuji za měření jedním metrem....MG bylo diky bugovani komplet cely smazany a mamon rozprodanej....x lidí z Mamontky bugovali a guilda žije dále a jsou trestaní jen jako AFk?
Bug je prostě bug a bugem zůstane, nelze dělit na mírný bug a závážný bug....je to prostě obechcávání koule a když to někdo dělá vědomě, třeba jen 2x pořád to dělá vědomě a měl by za to být patřičně potrestanej.
Mě se nelíbí tento systém trestání, který si tu zavedl Wizzy a mrzí mě od Acara, že sklopil uši, místo aby řekl: Takhle ne...
Má vyšší postavení než Wizzy...Nebo to je Wizzy shard už?
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: bugovani horizitu

Příspěvek od Thief »

Já tě o něco poprosím. Nekomentuj a nedělej moudrýho o věcech o kterých nic nevíš. Pokud nedokážeš udržet svůj fantaz na uzdě, tak prosím zkus jiné fórum, kde možná ocení člověka, kterej vaří z vody.
Uživatelský avatar
Raziel
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 650
Registrován: 07 zář 2006 19:12
Kontaktovat uživatele:

Re: bugovani horizitu

Příspěvek od Raziel »

Helloween píše: Bug je prostě bug a bugem zůstane, nelze dělit na mírný bug a závážný bug....

Kód: Vybrat vše

16.04.2013 14:40 	Olalove Fletcher 	88efc1 	-Harpagon- 	Bugování zbraně z kamene, 750 logů. Ocroc
01.08.2012 10:39 	Rob Halford 	eea89b 	- 	Nenahlášení a zneužití bugu - Spawn na DM, který hráč mohl sebrat. Majetek zabaven, 3k logů na postavu Rob Halford. Do vysekáni všechny ostatní účty zůstanou zablokovány. Účty: tacek, lovato. Jakýkoliv další nonafk prohřešek = BAN.*Ocroc*
01.08.2012 10:16 	Peashooter 	872f26 	- 	Nenahlášení a zneužití bugu. Majetek zabaven, 3k logů na postavu Peashooter. Do vysekáni logované účty zůstanou zablokovány: falcon11, kenaim, nekrjoska, pupesek, nechy, motylemanuel, regis2, plechac, regis1, regis3. Další nonafk prohřešek=BAN.*Ocroc*
01.08.2012 10:06 	Scathach 	d891ab 	- 	Nenahlášení a zneužití bugu - Spawn na DM, který hráč mohl sebrat. Majetek zabaven, 3k logů na postavu Scathach. Do vysekáni všechny ostatní účty zůstanou zablokovány. Účty: baky1, persefona, xykon, josheff2. Jakýkoliv další nonafk prohřešek = BAN.*Ocroc*
01.08.2012 09:53 	Katarina 	df7983 	- 	Nenahlášení a zneužití bugu - Spawn na DM, který hráč mohl sebrat. Majetek zabaven, 3k logů. Do vysekáni všechny účty zablokovány. Účty: lukasbluk, shs, synek, vitasho, bolexx, zamotanost. Jakýkoliv další nonafk prohřek=BAN. Ocroc
01.08.2012 08:23 	Keeper II 	7b5575 	- 	Nenahlášení a zneužití bugu. Mít spawn na Despise Mága v baráku skutečně není ok + Dual Client na loot krafta. Zabaven majetek, banky. 3k logů + 1k logů za dual. Ocroc
04.02.2012 15:30 	Longhorn 	1fa9db 	Amonthia 	Bugování zbraně z kamene, 1000 logů. *Ocroc*
11.01.2011 17:51 	Saimon 	706ad0 	1999-20Xx 	Zneužití a nenahlášení bugu. 6k logů. *Prudom*
11.01.2011 17:44 	Benos 	b7ca41 	1999-20Xx 	Zneužití a nenahlášení bugu. 6k logů. *Prudom*
nechce se mi projíždět všechny prohřešky, každopádně za bugy se nemazalo vždycky ... a to sem jen 2011
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: bugovani horizitu

Příspěvek od Helloween »

[quote="Raziel"][/quote]

Vidíš už ten rozdíl od PRudoma a Ocroca kdy nastoupil?
Poslední Prudomův 6K logů a Ocroc 1K logů....
Jasně nikdy se to tvrdě netrestalo, ale to je to, o čem já mluvím...
Bug zůstane bugem i když ho zmenšíš...pořád zůstane bugem...stejně tak když vykálíš velký hovno a 80% hovna odkopneš...pořád těch 20% bude hovnem...Stejně je to se vším...
Pokud se neměří podle pravidel, pak jsou naprosto zbytečný....
Ano, GM může rozhodnout i jinak....ale v rámci supportu? Protože tohle bije do očí jako support oné guildy...
Většina Mamontháků bugovala a vědomě, stejně jak MG...MG za to zaplatily tím největším trestem a jak dopadla Mamonthka?
To jistě všichni víme....
Navíc se to tu tak těžce rozjelo, že by sme se i mohli divit, kdyby DP vypli stejně jak Moriu...
Jenže....tady za to může jeden člověk a všichni víme kterej....
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: bugovani horizitu

Příspěvek od Vorlon »

rly sem das olalove fletcher jako bugovani? to je presne pripad makrovani id a sipka na oblecenou kamenovku...
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: bugovani horizitu

Příspěvek od Strigwyr »

Qvido ??? Ked uz ak dobre vidim akar s ocrocom nejdu GMkovat, bude koniec servra? ako sa vravi "v najlepsom treba skoncit" alebo to este bude zit?
PVP - http://www.fire.websnadno.cz
PVM - http://www.egolego.weblahko.sk

( Firestorm / Icestorm / Cherry Kisska /// Strigwyr / Agrael / Ego / Nelly Wayne / Raid Trooper )
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: bugovani horizitu

Příspěvek od Thief »

Servr stále poběží dále.
Uživatelský avatar
Anger
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 500
Registrován: 08 zář 2006 12:34
Kontaktovat uživatele:

Re: bugovani horizitu

Příspěvek od Anger »

Nejlepsi by byl Wipe a nahozeni modernejsi sfery.Ovsem to tu v zivote neprojde.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: bugovani horizitu

Příspěvek od Xan »

Hlavně na to už asi nejsou lidi, aby si s tím vůbec dal někdo, práci, i kdyby byla vůle:)
Uživatelský avatar
Rod Sacketts II
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 387
Registrován: 04 dub 2009 22:02
Kontaktovat uživatele:

Re: bugovani horizitu

Příspěvek od Rod Sacketts II »

Anger píše:Nejlepsi by byl Wipe a nahozeni modernejsi sfery.Ovsem to tu v zivote neprojde.
Možná tobě by to nevadilo, když máš X postav smazánoa jednoho dva ňůby.... Já bych se po kdyby mi to smazalo 10 000 hodin prosezenejch
Uživatelský avatar
Anger
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 500
Registrován: 08 zář 2006 12:34
Kontaktovat uživatele:

Re: bugovani horizitu

Příspěvek od Anger »

Rod Sacketts II píše:
Anger píše:Nejlepsi by byl Wipe a nahozeni modernejsi sfery.Ovsem to tu v zivote neprojde.
Možná tobě by to nevadilo, když máš X postav smazánoa jednoho dva ňůby.... Já bych se po kdyby mi to smazalo 10 000 hodin prosezenejch

Ironie je ze nejvic me to bavilo prave za casu kdy jsem nemel nic a zacinal jsem.Pak jeste za pk a to jsem mel taky hovno.Ale kazdej v tom hleda neco jinyho v tom hrani.
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: bugovani horizitu

Příspěvek od Helloween »

Anger píše:
Rod Sacketts II píše:
Anger píše:Nejlepsi by byl Wipe a nahozeni modernejsi sfery.Ovsem to tu v zivote neprojde.
Možná tobě by to nevadilo, když máš X postav smazánoa jednoho dva ňůby.... Já bych se po kdyby mi to smazalo 10 000 hodin prosezenejch

Ironie je ze nejvic me to bavilo prave za casu kdy jsem nemel nic a zacinal jsem.Pak jeste za pk a to jsem mel taky hovno.Ale kazdej v tom hleda neco jinyho v tom hrani.
Já za 10 let hraní mám velký hovno...nehraju pro mamon, ale pro zábavu....
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: bugovani horizitu

Příspěvek od Arianna »

jen pro zacatek, nezastavam se tady zadnych bugeru apod. a nehajim ani Amonthii ani MG...

Vytahujete tady prohresky, ktere spolu maji spolecne pouze to zvlastni slovo BUG. Ale bohuzel neni bug jako bug a ne vse je bugnute v takove mire jako v jinych pripadech...

Vypis veci ktere se staly za posledni dobu a nebo veci tomu spolecne...
Kdyz uz porovnavate bugy typu zvyseni si skillu.
1. pripad - nabugovani skillu typu MG (vedome)
vs
2. pripad - po precteni nekterych knih a pridani skillu nad hranici 100->101 to ani po restartu nezarovna na puvodni hranici, tudiz mate porad skill 101 (ano tohle se da brat take jako bug) pricemz spousta lidi si tohoto budto nevsimne a nebo to nejak neresi nebot jedina vec kde to snad ma nejaky vliv je taming.

-> prislo by vam ok, kdyby se mazaly postavy s majetkem i za ten 2. pripad????

Bugovani horizitu:
1. pripad - lidi si nabugoval napriklad 100 High horizitu
vs
2. pripad - clovek si jde vymenit 20 horizitu a odnese si jich 21 (to clovek ani nespatri)

-> prislo by vam ok, ze by vam za 2. pripad smazali postavu a majetek?

-> proto taky byla vetsi sprostena viny a nebo pod nejakou podminkou propusteni....

Pokud tady berete v potaz to, ze to delal jenom Amonthie a tam zase jenom MG tak jak jsem koukal v amonthii to delali rozsahleji jenom 2 lide, vyhodu z toho mel jen jeden char(respektive jedna specka) a dle meho nazoru tato vyhoda je nepatrna. a prijde mi to trochu jine nez si udelat treba za den taming.
Odpovědět