Bugování horizitů

Vaše nápady a návrhy
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugování horizitů

Příspěvek od Helloween »

Acarus píše:....
Tohle je výsměch všem hráčům....Acare, promiň, ale tady už i hovno přestává smrdět....
Je jedno jakej bug to je a jeslti se pak přizná ne? Prostě bugoval....
Ty vole jako promin, ale brat bugování jako AFK trest mi přijde jako totální support daných lidí. A argumenty máš už jen v trestech!! A určitě si to nemylím jen já.

Hold by tu už neměl kdo hrát co? Tak je nesmažete, ale jen trestáte formou AFK...
S takovou politikou jděte fakt do prdele...
Na druhou stranu se fakt nedivím, že tu spousta lidí nechce hrát.
Wizzy si z toho dělá svůj shard dle sebe a pravidla? Dle těch se vůůůbec netrestá. :idea: :idea: :idea:
A klidně mě za tohle pomažte, moje kapka přetekla. Myslel sem si Acare, že jsi normální, ale po tomhle příspěvku a trestání to beru z5.

A abych to uvedl na pravou míru: Výtažek z pravidel....

Zneužívání herních bugů

Herní bug je jakákoliv chyba ve hře, nebo jejím nastavení, díky které se systém chová jinak, než je běžné. Mezi takové chyby patří zásadní chyby v ekonomice či všechny metody, jež nestandardním, neobvyklým či zrychleným způsobem umožní vykonání některé činnosti (zvláště trénink dovednosti). Zneužívání těchto chyb se trestá nejvyššími tresty.

A jestli je AFK trest nejvyšší, tak jsem GM DP :evil:
Acarus

Re: Bugování horizitů

Příspěvek od Acarus »

Nastesti nejsi. Dal to komentovat nebudu.
Skoro se bojim, ze nas tu helloween osocuje, ze tu hrace nutime hrat, pod nejakym trestem v RL. To je od tebe dost tvrde.

Edit: muj post je to, jak se na dany pripad a jak danou problematiku resim ja. Tento pripad konkretniho bugovani jsem ja neresil, jen sem snazil predstrit muj pohled na vec. Byl jsem konzlutantem co se rozmezi trestu tyka, a naformulovani melo znit jinak. Prohresky sem si precetl az po te, co jsem danou vec dokonzultoval, nevedel sem o koho jde.

Chapu, ze muze byt poburujici fakt, ze v dame prohresku je zminka o afk trestu a je to spatne na formulovano. Bude opraveno.

Omlouvam ,se vsem afk potrestanym, ze prohresek afk, se objevil v souvislosti s trestem vyuziti a hlavne nenahlasani dane chyby scriptu, kterou vidim, zde jako ten nejzasadnejsi problem, nez samotne bez jeho nasledneho nekolikereho vyuziti, ktere prinasi v mem pohledu nula nula prd a substitucni efekt, ktery tam byt nemel.
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugování horizitů

Příspěvek od Lucky »

Lide jsou zde velmi prejici koukam :p
Kazdy pripad se posuzuje individualne co na tom je k nepochopeni? O_O
Beztak az vas budou nekdy chtit smazat za nakou chybku, reknete jee, ale tady vencovi z mAmontky si to dal jako afk tak ja chci taky.
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugování horizitů

Příspěvek od Helloween »

Acarus píše:......
Nikde sem neřekl, že je nutíte, ale vzhledem k tomu, jak se v poslední době vyvinulo kouzlo bugování, tak vzhledm k tomu, kdyby jste všechny pomazali, zbude tu 20 aktivně hrajících lidí a to by šel server do kytek, nepletu se?

Nikde sem neřekl, že jsi to trestal ty, ale vzhledem k tomu, jaký máš postavení jako GM, tak by jsi měl mít rozum a kopnout Wizziho do prdele za to, jakým metrem trestá a rozdává tresty...Tohle je prostě výsměch hráčům, jakým způsobem trestáte...
Měl sem tě za fér GM, jestli s tímhle něco neuděláš, klesneš u mě na hluboký dno....
Acarus

Re: Bugování horizitů

Příspěvek od Acarus »

Helloween píše: Nikde sem neřekl, že je nutíte, ale vzhledem k tomu, jak se v poslední době vyvinulo kouzlo bugování, tak vzhledm k tomu, kdyby jste všechny pomazali, zbude tu 20 aktivně hrajících lidí a to by šel server do kytek, nepletu se?

Nikde sem neřekl, že jsi to trestal ty, ale vzhledem k tomu, jaký máš postavení jako GM, tak by jsi měl mít rozum a kopnout Wizziho do prdele za to, jakým metrem trestá a rozdává tresty...Tohle je prostě výsměch hráčům, jakým způsobem trestáte...
Měl sem tě za fér GM, jestli s tímhle něco neuděláš, klesneš u mě na hluboký dno....
Tam uz prece jsem ne ? Ne promin, jsem jen nenormalni.
Kazdopadne si to tak formuloval, jako by to byla vase povinnost tady hrat. Myslim, si ze je to trosku naprosto jinak. A to, ze se tu snazim, neco nejakym zpusobem osvetlit a dat muj pohled na vec, ktery nemusi byt identicky pro jina GM, neni vubec moje povinnost. Stacilo by napsat asi, ze to nemuzete nikdy pochopit, protoze ste nikdy nic podobneho nemuseli resit.

Nevim co bych s tim mel delat, neni jeste dohledano vse v logu, nebot Ocroc mel pristup jen 12/2013 a budoucnost. Zpristupnil a vyjel sem 12/13 rocnik, tak uvidime, zda dany problem byl zavaznejsi nez puvodne vypadal.
Ocroc

Re: Bugování horizitů

Příspěvek od Ocroc »

Za ty dva měsíce toho tam nebylo tolik, aby to za delete stálo. Tresty jsme probrali s Acarusem a přišli nám adekvátní k tomu co jsme zatím našli, majetek samozřejmě zůstane zablokovaný do prohledání zbytku logů.
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugování horizitů

Příspěvek od Helloween »

Ocroc píše:Za ty dva měsíce toho tam nebylo tolik, aby to za delete stálo. Tresty jsme probrali s Acarusem a přišli nám adekvátní k tomu co jsme zatím našli.
Tím mi chceš říct, že za bugování dostanu jen jail a logy ale za 4. AFK delete acc?
Není tedy jaksi na místě přehodnotit pravidla a přepsat je? Protože se vyjimají skutečnosti dle jaké se rozdávají tresty? :?:
Smoking
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 16 zář 2006 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugování horizitů

Příspěvek od Smoking »

:clap: moc vtipný tresty za bugy...
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugování horizitů

Příspěvek od Xan »

Vtipný no, člověk tu trne u afk treinu, aby na to dost viděl, aby nedostal trest, nemůže čumět ani na film přes celou obrazovku, aby náhodou nemusel trénovat něco/všechno znova za blby napůl afk postávání v domečku, ale lidi si tu vesele bugujou a hrozí jim za to stejný trest, to je paráda :) ale jakmile někdo jen zmíní afk tresty na foru, tak honem honem musíme naplnit stránku afk trestama, to je pokaždý, ale nějaký bugování, to se nějak udělá.....
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugování horizitů

Příspěvek od Helloween »

Ocroc píše:majetek samozřejmě zůstane zablokovaný do prohledání zbytku logů.
Aby chudáci nepřišli o majetek při tak titěrným prohřešku? Za chvíli je začneš osočovat, že oni vlastně nic, oni nebugovali, jen si hráli a chyba byla na Vaší straně :twisted:
Ocroc

Re: Bugování horizitů

Příspěvek od Ocroc »

Chyba ale skutečně byla v našem skriptu, dokonce v mém přesněji. Pokud si někdo nabuguje 1-5 soul shard improverů, tak to skutečně není důvod na delete nebo na mazání majetku. Nicméně ze starších logů začali nabíhat zajímavější věci...
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugování horizitů

Příspěvek od Helloween »

Ocroc píše:Chyba ale skutečně byla v našem skriptu, dokonce v mém přesněji. Pokud si někdo nabuguje 1-5 soul shard improverů, tak to skutečně není důvod na delete nebo na mazání majetku. Nicméně ze starších logů začali nabíhat zajímavější věci...
Prohledávej...já se nemám čeho bát :) Nikdy sem nebugoval, ostatně do teď nevím jak.... :paranoid:
Uživatelský avatar
Bizon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 154
Registrován: 08 srp 2007 16:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugování horizitů

Příspěvek od Bizon »

Pod poslední Helloweenovi posty se taky rád podepíši a je to přesně, jak psal Xan. Osobně se mi to taky nelíbí.

Každopádně GM DP rozumím přesně tomu, že tu hrát nemusím, když se mi nelibí, jak tu rozhodujete ve prospěch některých lidí. Ale bohužel pro mě tady mám ještě pár lidí, za které mi to stojí pustit.
Existují tři zásadní situace, kdy muž nevratně ztrácí svoji čest:
Když kvůli své zbabělosti nepomůže napadenému, když kvůli svému chtíči podvede svou lásku a když kvůli své pohodlnosti nesplní slib daný dítěti..!

Bizon
Uživatelský avatar
Smoce
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 349
Registrován: 12 úno 2009 21:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugování horizitů

Příspěvek od Smoce »

Změnily se pravidla od doby smazaní MG?...

12.01.2014 12:49 Rikaf 1cd7d4 - Zneužití a nenahlášení bugu. Učty zablokovány -> smazány, majetek zabaven. *GM Team*
12.01.2014 12:48 Margret bbf12b - Zneužití a nenahlášení bugu. Učty zablokovány -> smazány, majetek zabaven. *GM Team*
12.01.2014 12:47 Bramborak a4faf2 - Zneužití a nenahlášení bugu. Učty zablokovány -> smazány, majetek zabaven. *GM Team*
12.01.2014 12:45 Gambit 44e7a6 - Zneužití a nenahlášení bugu. Učty zablokovány -> smazány, majetek zabaven. *GM Team*
12.01.2014 12:41 Foonze 8076b6 - Zneužití a nenahlášení bugu. Učty zablokovány -> smazány, majetek zabaven. *GM Team*

Nebo to vážně myslíte tady tohle vážně?...

09.02.2014 16:05 Kyokoo abcef5 Amonthia Zneužití a nenahlášení bugu, logy a jail. *Ocroc*
09.02.2014 15:19 Bang Bang 397d81 Amonthia Zneužití a nenahlášení bugu, logy a jail. Majetek zablokován do doby než budou prohledány starší logy. *Ocroc*
09.02.2014 15:08 Helm 221ac4 - Zneužití a nenahlášení bugu, logy a jail. Majetek zablokován do doby než budou prohledány starší logy. *Ocroc*
09.02.2014 14:42 Hammer of God 7bc9cd - Zneužití a nenahlášení bugu, logy a jail. Majetek zablokován do vysekání. *Ocroc*
09.02.2014 14:11 Tyraxor 0bd0c0 Amonthia Zneužití a nenahlášení bugu, logy a jail. *Ocroc*
09.02.2014 13:20 Frederic 756fd4 - Zneužití a nenahlášení bugu, logy a jail. *Ocroc*
09.02.2014 13:06 Chaun-Che 9d0b52 Amonthia Zneužití a nenahlášení bugu, logy a jail. Majetek zablokován do doby než budou prohledány starší logy. *Ocroc*
09.02.2014 12:10 Attack e157ab - Zneužití a nenahlášení bugu, logy a jail. Majetek zablokován do doby než budou prohledány starší logy. *Ocroc*

Myslím, že tenhle rozsudek pro Amonthii je ještě dodatečné pochcání hrobu MG...A také výsměch všem dosud smazaným hráčům za AFK prohřešky a hráčům vůbec...
Ocroc

Re: Bugování horizitů

Příspěvek od Ocroc »

Tentokrát jsme to udělali dle tebe, projeli se logy ke kterým je přístup přímo a každý se řešil inviduálně a taky dostali tresty odpovídající tomu co ty 2 měsíce dělali. Toto skutečně není až tak závažný bug...
Smoce píše:
Ocroc píše:Vytáhneme z logu všechny bugery, popř podezřelé chování a všechno se poblokuje, což zabere chvilku. Pak se to postupně dořeší až je na to čas.
To, že se vytáhnou z logu podezřeli ok, ale nechápu proč všechny banovat, než aby se šlo postupně v seznamu .. a banovali se jen ti, co opravdu maj ..

časově výhodnější .. :) to mě naposled řekl šéf a pak ho vyhodili :)
Uživatelský avatar
Smoce
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 349
Registrován: 12 úno 2009 21:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugování horizitů

Příspěvek od Smoce »

Myslím, že tu není žádný způsob jakým bys ospravedlnil tenhle dvojí metr nebo je?...Chci vědět proč bylo MG smazáno včetně guildy za bugovaní a Amonthie má jen 1. AFK prohřešek za bugování...Tohle totiž není vůbec otázka čtení logu...
Ocroc píše:Tentokrát jsme to udělali dle tebe, projeli se logy ke kterým je přístup přímo. Dostali tresty odpovídající tomu co ty 2 měsíce dělali.
Aspoň vidíš že obvyklý postup je skutečně jediné použitelné řešení....
Smoce píše:
Ocroc píše:Vytáhneme z logu všechny bugery, popř podezřelé chování a všechno se poblokuje, což zabere chvilku. Pak se to postupně dořeší až je na to čas.
To, že se vytáhnou z logu podezřeli ok, ale nechápu proč všechny banovat, než aby se šlo postupně v seznamu .. a banovali se jen ti, co opravdu maj ..

časově výhodnější .. :) to mě naposled řekl šéf a pak ho vyhodili :)
Ocroc

Re: Bugování horizitů

Příspěvek od Ocroc »

Je rozdíl mezi bugováním skillů a itemů specifických pro jednu specializaci. Pokud si někdo bugne specka item akorát tak, že mu to dá na 3-4 zbraně, tak to není důvod k delete. A to se, až na jednu vyjímku, za ty dvou měsíční logy nestalo. Pokud bychom je poblokovali a další dny řešili kdo co vlastně dělal, tak si zas někdo stěžuje proč to děláme tímto způsobem.

Smazání specializace, snížení skillů a logy jsou u většiny dostatečný trest úměrný spáchanému prohřešku.
Uživatelský avatar
Zola
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 757
Registrován: 20 říj 2009 20:30
Bydliště: DKnL
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugování horizitů

Příspěvek od Zola »

Kdo to jen někde napsal... ´to bylo takové malé guldovní tajemství´ :lol: ´heej pepo změř tu trubku´ ´ale víš já mám jen dvoumetr , to nejde´
SóKár : Každý má svojí hlavu a vizi toho jak by to mělo správně. Si mladé GMko třeba se ze svých nezdarů poučíš.
Uživatelský avatar
Smoce
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 349
Registrován: 12 úno 2009 21:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugování horizitů

Příspěvek od Smoce »

A starší logy procházet nebudete?...Takže to mám chápat tak, že to není srovnatelný ani s lidmi, co mají být smazáni za bugování horizitu?...Prosimtě můžeš nějak pro mě rozlišit ne až tak závažný bug od závažného bugu, protože tady tenhle tvůj rozsudek jenom povede k tomu, že bugování (samožřejmě ne tak závažné) je vlastně jako odběhnutí na záchod při trénování postavy (AFK prohřešek)...prostě se to stává...To je zpráva vycházející z tvých trestů...Opět dodám, že je to výsměch hráčům (především slušným)...
Ocroc píše:Je rozdíl mezi bugováním skillů a itemů specifických pro jednu specializaci. Pokud si někdo bugne specka item akorát tak, že mu to dá na 3-4 zbraně, tak to není důvod k delete. A to se, až na jednu vyjímku, za ty dvou měsíční logy nestalo. Pokud bychom je poblokovali a další dny řešili kdo co vlastně dělal, tak si zas někdo stěžuje proč to děláme tímto způsobem.
Smazání specializace, snížení skillů a logy jsou u většiny dostatečný trest úměrný spáchanému prohřešku.
Smoking
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 16 zář 2006 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Bugování horizitů

Příspěvek od Smoking »

bugování je podle mě prostě bugování (at soulu nebo horozitů či hloupejch lahviček) a dělá to někdo pro svůj zisk a za to by se mělo mazat ...
Zamčeno