Vampire

Odpovědět
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Empair »

Ocroc píše:Bohužel nebyl schopen si Wing of Stone Imp vynést ven
K tomuto se musím vyjádřit, i když předem vím, že je to naprosto zbytečné.

Tady jsou 2 printy popisují jak jsem quest došel a jak jsem i umřel.

Dojdutí

Smrt

jen pro upřesnění co se vlastně stalo ... asi tak na 20 pokus se mi konečně podařilo uspět a došel jsem na a po extrémně tuhém boji zabil posledního bosse ... vyberu poklad a jelikož sem červený a nevím co mě čeká za gatou odmorfnu radši do lidské, připravím se a proskočím gatou dále a smrt ...

zabil mě nízský strop, protože vendor co by vás měl odměnit imunkou/drtičkou je v zoně s níským stropem ... a to i přesto, že celý quest takto nastavený není a ani není nikde žádné indície z které by to hráč mohl vyvodit

Takže jsem ztratil svůj čas, eqip, poklad, quest a dokonce i stone wing kvůli kterému sem se vlastně takto trápil.

Myslím, že stone wing měl být odměnou pro prvního pokořitele questu a neměl bych doplácat na to, že GM umístilo konec questu takto nešťastně ...


Tímto postem žádám o Wing of Stone Imp, který jsem si zasloužil podobně jako Kapr.
Ocroc

Re: Vampire

Příspěvek od Ocroc »

Empair píše: zabil mě nízský strop, protože vendor co by vás měl odměnit imunkou/drtičkou je v zoně s níským stropem ... a to i přesto, že celý quest takto nastavený není a ani není nikde žádné indície z které by to hráč mohl vyvodit
Obrázek
Cedulka upozorňující na nízký strop tam je a nikde není ukončená.
Empair píše: Takže jsem ztratil svůj čas, eqip, poklad, quest a dokonce i stone wing kvůli kterému sem se vlastně takto trápil.

Myslím, že stone wing měl být odměnou pro prvního pokořitele questu a neměl bych doplácat na to, že GM umístilo konec questu takto nešťastně ...


Tímto postem žádám o Wing of Stone Imp, který jsem si zasloužil podobně jako Kapr.
Obrázek

V dané místnosti přímo nízký strop není, je v místnosti předtím a kde si taky tu past vyšlápl při cestě k bráně. Tato past, jak určitě víš z dungeonů, má zpoždění než hráče zabije, proto jsi umřel až za portem. Umřel jsi tedy na svou chybu a není možné nahrazovat cokoliv. Samozřejmě to můžeme prodiskutovat v rámci GM Teamu, vzhledem na povahu předmětu který si ztratil, ale spíše počítej s negativní odpovědí. V podstatě by šlo totiž o support...

Prozatím ti přeji hodně štěstí v dalším snažení.
Fila
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 192
Registrován: 19 zář 2006 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Fila »

vecna vecna a to ti neni blbe dat na lehci kvest nez je imp (aspon tak se to tu vycetl z nekterych postu) lepsi poklad nez byl na impovi???
obcas bys u toho vazne mohl myslet, ale my uz si asi u nketerych zvykli ze to nejde...
Ocroc

Příspěvek od Ocroc »

Poklad byl úměrný tomu, kolik postav to nedošlo (76). Přičemž touto smolnou situací, která se stala empairovi, se vynesl jen artefakt.
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Erik Nighelt »

nebrečte furt a hrajte to pořádně..
když máš cedulku na začátku, že to máš jít bez koně, tak je blbost na něm jet do poslední místnosti.. po tolika letech závislosti dojet na takovouhle chybu je ostuda no..ale tak pochlubil jsi se a příště to třeba dáš, držim palce

P.S. v pride je cedulka a neni tam nic o tom, že to platí i za zatáčkou.. dostanu zpátky eqip? nebo aspon poklad který na mě v pride čekal? pls!! :roll:
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Empair »

Ocroc píše:Cedulka upozorňující na nízký strop tam je a nikde není ukončená.
hmm hmmm no uznávám svoji chybu v dedukci ... nicméně Wing of Stone Imp nebyl původně součástí pokladu žádám o něj z pozice 1.ho komu se povedlo quest vyřešit, stejně jako kapr s impem ...
Acarus

Re: Vampire

Příspěvek od Acarus »

jj urcite to bylo vysulijici ten port a quest celej den v duchovi kempit a blokovat v prvni mistnosti a neumoznist ostanim to jit zkusit pred tebou.
Joli
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 9
Registrován: 03 črc 2013 20:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Joli »

Emp vies ty aj nieco ine nez len neustale plakat na fore? :D Kedykolvek si pozrem nejaky topic, si v nom ty a places :D
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Mephist »

Ten item, aktivujici vlastnosti stone impa, neni NB? :shock:
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Ocroc

Re: Vampire

Příspěvek od Ocroc »

(NB) Postavy které nemají Stone Humana splněného, si ho budou moci u Staff of Blood v cechu jednorázově zaktivovat za 20 000 zlatých. Tato nabídka je aktivní pouze pro postavy s vysvědčením zkušeného hrdiny v baťohu.
Leesil
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 38
Registrován: 05 lis 2011 00:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Leesil »

Mephist píše:Ten item, aktivujici vlastnosti stone impa, neni NB? :shock:
To jako vážně? :D
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od King »

Neni no ...
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Uživatelský avatar
Artwelis
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 35
Registrován: 14 zář 2013 21:34

Re: Vampire

Příspěvek od Artwelis »

Ocroc píše:(NB) Postavy které nemají Stone Humana splněného, si ho budou moci u Staff of Blood v cechu jednorázově zaktivovat za 20 000 zlatých. Tato nabídka je aktivní pouze pro postavy s vysvědčením zkušeného hrdiny v baťohu.
Uz je to ve hre? Nebo se ceka na restart?
Gangrelovi s alchemy se neobjevuje zadna nabidka pri pokecu krome nabiti gangrel kade
Charu bez alchemy se objevuje pouze pokec na blood licha s tim ze musim mit kade s krvi (check na alchemy zrejme)
Char s alchemy a bez specky nemam :o)
Ocroc

Re: Vampire

Příspěvek od Ocroc »

Již to funguje.
Uživatelský avatar
Artwelis
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 35
Registrován: 14 zář 2013 21:34

Re: Vampire

Příspěvek od Artwelis »

Ocroc píše:Již to funguje.
Mam stale stejny problem: Musis u sebe nejdrive nejake vysvedceni vubec mit!

Vysvedceni u sebe samozrejme mam v zakladnim batohu. Zkouseno s gangrelem i uplnym nb vampem s vysvedcenim.
Ocroc

Re: Vampire

Příspěvek od Ocroc »

Už to bude fungovat, nenapadlo mě že jsou dvě různé vysvědčení s stejným jménem.
Aithne
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 16 říj 2011 12:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Aithne »

Zdravim, mam otazku ohladne mystika. Menil sa aj pre specializaciu gangrel? V novinkach som si vsimol pridanie ability pre brujaha, ale nic o zmenach pre gangrela. Vcera som ho chcel pouzit, chcel odo mna klucik od rakvi. Questy na mystik a klany spolu podla mna vobec nesuvisia, ale whatever. Zaplatil som si teda rakev, mystik chcel nabitia klucika. Uz ma to zacalo stvat ako ma toto spojenie obmedzuje. Odlogol som teda, pockal jednu noc kym sa kluc nabije. Klucik sa nabil, nasadil som mystik a siel harvit fame. Prekvapenie pre mna bolo, ze mi uz mystik nedava fame. Akosi som nezaregistroval ziadnu zmenu v novinkach. Je to bug?Je to feature? Naco mi je teraz mystik za gangrela? Dakujem.
Pain, DoHR
Ocroc

Re: Vampire

Příspěvek od Ocroc »

Ahoj,
Gangrel s mystikem v baťohu má snížený timer na portování Teleport Scrolly, taktéž byli upraveny bonusy do skillu a statů dle specializace (klanu). Sání fame funguje i nadále, nicméně pouze v dungeon zóně.
Aithne
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 16 říj 2011 12:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Aithne »

Ocroc píše:Ahoj,
Gangrel s mystikem v baťohu má snížený timer na portování Teleport Scrolly, taktéž byli upraveny bonusy do skillu a statů dle specializace (klanu). Sání fame funguje i nadále, nicméně pouze v dungeon zóně.
Oki, ďakujem za odpoveď. skúšal som to na HB.
Pain, DoHR
Uživatelský avatar
Artwelis
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 35
Registrován: 14 zář 2013 21:34

Re: Vampire

Příspěvek od Artwelis »

Ocroc píše:Už to bude fungovat, nenapadlo mě že jsou dvě různé vysvědčení s stejným jménem.
Potvrzuju, funguje to
Diky
Odpovědět