Vampire

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Mephist »

A nebylo lepsi, nez delat takovouhle komedii, to proste jen davat na zadost pres page? Tech par lidi, co to jsou schopny dat, by nebylo tolik prace zkontrolovat.
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Morfik
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 70
Registrován: 08 zář 2006 06:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Morfik »

Ocroc píše:
Morfik píše: a ted ze se to proslo 3 lidem se strhne takovahle smrt ti prijde normalni ? bohate stacilo rict uz to nedelejte nebo to seberu a byl by klid
To by bylo skutečně krásné kdyby to na Dark Paradise mohlo takto fungovat. Nechat to jen na dobré slovo, tak do půl roku řešíme to, že to někdo za někoho prošel. O tu první navrhovanou možnost jste přišli, už je to uděláno takto. Ty jsi o odměnu přišel tím že si to prodával dále.
Vzhledem k tomu že skill se nyní měří podle počtu nabití v stone krystalu, popřemýšlím jestli vylepšovací item nedat i třeba za 1000 nabití + nějaké itemy někde v despu.

o první moznost sme prisli ....???????

nikde nebylo psano ani si nerekl ze nesmim to nikomu splnit ze bych tim prisel o svůj item

ted uz hledas jen nejakou banalitu cokoliv co se ti hodi do kramu, nerikej ze je takovej problém vrátit zpet nastaveni jake bylo před resyncem

a ano ver tomu ze když ti reknu ze to nekomu neprojdu tak to neprojdu a když to napises i do questu bud na hlavicku nebo kamkoli do jednotlivých questu ze je zakazano podavat jakekoli informace a ze je zakazano splnit to nekom dalsimu tak si to pak posthul ale ne ze se nejaky pravidlo vymysli a bude ucinny zpetne
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Vampire

Příspěvek od erunno »

Ocroc píše: Nicméně na takto lehkém questu to je skutečně jen proto, že to je bonus pro prvního a je to nově zavedený item.
Lehkém? Upadl jsi na hlavu například 4 místnost totálně bez nápovědy co tam máš udělat? To ti přijde lehké? Ano jsou magoři kteří na to prošli ale jsou lidi kteří bez nápovědy by tam nechali při pokuse XY výbav a znechutilo je to na tolik že se na to vyserou. Jestli ano smaž si GM účet a jdi se léčit... Nebo se konečně začni chovat jako normální člověk a začni přemýšlet i o tom že na tomhle serveru nehrajou jen lidi jako Emp, Kapr, Morfík nebo Shadowsong (čest jejich skillu) ale i normální lidi.

Mimochodem GM team se tu vždy ohání tím že ta hra má být o kooperaci a hře ve více lidech ale najednou tu zakazuješ že kamarád nesmí pomoci kamarádovi (nemluvím o tom zajít mu ten quest, i kdžy je to věc dotyčných a tobě to může bejt u zadku) ale i o informacích, návodu a tak dále to je taky spolupráce / kooperace. Stále tu mluvíte o spolupráci že tohle a támhleto nemá umět každej že se má spolupracovat ale najednou ti spolupráce vadí.

Kde jsou ty časi kde tu byly normální GMka fakt se mi po nich stejská.
Ocroc

Re: Vampire

Příspěvek od Ocroc »

Dost lidi zde psalo ze nelze za Gangrela dat treti mistnost Stone Impa. Nicmene stacilo aby nekdo schopnejsi vymyslel know-how a najednou to jde. U vsech questu to je totez. Hraci kteri jdou quest dvakrat, umrou a uz to znovu nezajdou, pro ty questy lze delat pouze na zpusob mysticke dyky. Pokud je ale odmena silnejsi je potreba quest narocnejsi a hold tito hraci musi pockat na navody. Bez opakovaneho zkouseni (a selhavani) nelze nic takovehoto jako prvni splnit a proto se pro prvniho casto dava poklad.

S navodem bude quest, oproti impovi, primitivni. Je tam akorat jedna mistnost s logickou hadankou a druha s potrebou davat trochu pozor na to co se kolem deje a napovedy tam vsude jsou. Jediny problem jsou anglicke vyrazy u sochy, ktere ale reflektuji anglicke pojmenovavani pouzite ve hre a v uoam. Pricemz to je jedina narocnejsi mistnost, ktera nebere v potaz EQ, a proto je selhani trestano smrti.
Balsamiko
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 111
Registrován: 08 úno 2007 22:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Balsamiko »

Nevím no, když to budu hodnotit jako nezaujatý divák, taky nevidím důvod proč by o to hráči Empair, Morfik nebo Kapr měli přijít když si to sami prošli a došli. Kdybych byl v jejich kůži, tak bych asi reagoval stejně a to ani nemluvím o naročnosti toho questu, která tam beze sporu je na nejvyším lvlu. Ostatním kdo ten Q mají splněný s jejich nápomocí, bych to odebral. Taky bych neměl dobrý pocit kdyby mě tenhle (nebo jakýkoli jiný) kvest prošel někdo jiný jen z duvodu toho abych ho prostě měl, ale jak říkám někomu to nevadí mě jo. Nicméně opravdu mě prijde poněkud zcestné brát to těm třem a to hlavně morfíkovi, který to došel první. To je můj osobní nazor nezaujatého diváka.....

cau, michal
Safet
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 kvě 2007 17:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Safet »

Stale si neodpovedal na podstatnu otazku, v pravidlach sa nezakazuje poziciavat ACC iba sa pise ze si je kazdy zodpovedny za svoj ACC a ked s nim niekto iny spravi prehresok tak trest ostava na ACC s ktorym bol spraveny... Ak chces zaviest nove pravidlo ktore nieje nikde spomenute, tak ho zaved ale nemozes trestat spetne.. A ak ti vadilo to harwenie daj do pravidiel ze nieco taketo je zakazane a hotovo... Ale k comu je dobre robit taketo veci ked nikto nespravil nieco zakazane????


Balso: neni dovod niekomu nieco odoberat ked nebolo porusene ziadne pravidlo... to ci si to da niekto niekomu spravit alebo nie je len o tom ci to tomu dotycnemu vadi alebo nie...
Ciatronic
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 305
Registrován: 02 zář 2007 22:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Ciatronic »

Smaž to všem a všem zruš všechny questy a ať si je každý musí zajít sám to bude nejlepší.

To Morfik: muselo ti být jasný že příjde trest když byli zakázaný dávat informace tak projití je stejný jak někomu dát přesný návod.

Klidně bych to dal za 2K krve ve stone krystalu bo když někdo bude chtít nasbírat hodně krve tak není problém běhat jen v clanových morfech + klidně bych dal do každýho většího dungu nakonec něco jako guarda aby musel ten vamp dokázat že si to zaslouží a projde si všechny dungy pro item klidně i do menších dungů. Jasně zase se bude řešit že za ty postavy chodí někdo jiný ale i tak by tam musela být ta snaha to všechno nasbírat a jen tak by to někdo neměl než by to všechno nasbíral.
Morfik
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 70
Registrován: 08 zář 2006 06:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Morfik »

Ocroc píše:Dost lidi zde psalo ze nelze za Gangrela dat treti mistnost Stone Impa. Nicmene stacilo aby nekdo schopnejsi vymyslel know-how a najednou to jde. U vsech questu to je totez. Hraci kteri jdou quest dvakrat, umrou a uz to znovu nezajdou, pro ty questy lze delat pouze na zpusob mysticke dyky. Pokud je ale odmena silnejsi je potreba quest narocnejsi a hold tito hraci musi pockat na navody. Bez opakovaneho zkouseni (a selhavani) nelze nic takovehoto jako prvni splnit a proto se pro prvniho casto dava poklad.
.
dosel sem to 9.9 poprvi
10.9 sem si to dosel znova abych mel bonus (nefungovalo to jak mělo a spalilo me to hvezdu)
17.9 sem to dosel safetovi
19.9 sem to dosel renememu

mezitím sem to dosel este jednou ale hvezda stále nebyla funkcni mam ji v securce

5.11 sem to dosel ale hvezda nesla sebrat

kdy to dosel kapr a emp nevim

dneska je 5.11 a resi se tu a bere se zpetne ze sem něco nekomu prosel od zacatku to nikomu nevadilo dokud to emp neudelal wetchrovi a ten stim nesel do pvp.
Vcera sem prijel po tejdnu a zjistil ze sem prisel o zrychlovatko za nejaky pravidlo který není ale mozna bude nebo se ted zavadi a tak me trestáš zpetne

ano mohl sem bejt vychcanek jako drtiva většina servru a počkat si az to daj první lidi mezi tim prosaknou nejaky informace takze uz budu něco vedet a nez se tam dostanu tak se doresej vsehcny bugy a vyresi upravi ale ja sem to tak neudelal byly sme první a skoro jedinny kdo tam chodil a ted jako jediny prijdem o nejakou vyhodu .... kdybychom se na to vysrali a pockali si byl by pro nas klid protože by se tohle stalo nekomu jinymu a ne nam fakt supr vedet ze nas GM team podopori
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Empair »

morfe možná si taky měl napsat, že jsme taky Xkrát nedošli i když už víme co a jak ... bo ten quest je tak strašně snadný jak se tu pořád od wizzyho dozvídáme ...
Night Warrior
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 21 dub 2008 19:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Night Warrior »

Nic si z toho nedelej Empe.. neco musite delat špatne kdyz je to tak složitý :D (joke)
Safet
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 kvě 2007 17:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Safet »

Za Bidasa klika minimalne rok clovek ktory pred tym vampa mozno ani nehral a ani acc nieje jeho... Takych pripadov tu bolo viac a vobec nikomu to nevadoli a neriesili sa to...

Teraz su navyse 3ja impovie ktorym to niekto presiel (co nieje nikde doslovne ZAKAZANE) a uz je z toho nehorazny problem, navyse vysvetlenie je ze vsetko sa menilo koli tomu ze niekto harwil druhu hviezdu...

Podla spravnosti sa ma teda riesit to ze to niekto harwil, zmazat hviezdy ktore boli takymto sposobom naharwene a hotovo... Nie robit radikalne zmeny ktore s tym vobec nesuvisia...
Balsamiko
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 111
Registrován: 08 úno 2007 22:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Balsamiko »

Safet píše:Za Bidasa klika minimalne rok clovek ktory pred tym vampa mozno ani nehral a ani acc nieje jeho... Takych pripadov tu bolo viac a vobec nikomu to nevadoli a neriesili sa to...

Teraz su navyse 3ja impovie ktorym to niekto presiel (co nieje nikde doslovne ZAKAZANE) a uz je z toho nehorazny problem, navyse vysvetlenie je ze vsetko sa menilo koli tomu ze niekto harwil druhu hviezdu...

Podla spravnosti sa ma teda riesit to ze to niekto harwil, zmazat hviezdy ktore boli takymto sposobom naharwene a hotovo... Nie robit radikalne zmeny ktore s tym vobec nesuvisia...
Pokud vím tak na Bidase má ted přístup jedině samotný Bídas
Safet
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 kvě 2007 17:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Safet »

Balsamiko píše:
Safet píše:Za Bidasa klika minimalne rok clovek ktory pred tym vampa mozno ani nehral a ani acc nieje jeho... Takych pripadov tu bolo viac a vobec nikomu to nevadoli a neriesili sa to...

Teraz su navyse 3ja impovie ktorym to niekto presiel (co nieje nikde doslovne ZAKAZANE) a uz je z toho nehorazny problem, navyse vysvetlenie je ze vsetko sa menilo koli tomu ze niekto harwil druhu hviezdu...

Podla spravnosti sa ma teda riesit to ze to niekto harwil, zmazat hviezdy ktore boli takymto sposobom naharwene a hotovo... Nie robit radikalne zmeny ktore s tym vobec nesuvisia...
Pokud vím tak na Bidase má ted přístup jedině samotný Bídas
Asi mesiac dozadu si mi sam pisal kto hrava za Bidasa (bol to Wrall ak si dobre pamatam), ze Bidas uz davno skoncil s UO a nechal mu acc... Tak neviem o com zas tocis Michale...

Jedine ze TED je pre teba menej ako mesiac...
Uživatelský avatar
Thief
Nehraju!
Příspěvky: 1336
Registrován: 03 čer 2011 16:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Thief »

Bíďas klidně skončit mohl, ale jeho account rozhodně nikdo jinej kromě jeho nelogne.
Safet
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 kvě 2007 17:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Safet »

Qvido píše:Bíďas klidně skončit mohl, ale jeho account rozhodně nikdo jinej kromě jeho nelogne.
Tak to som mal asi halucinacie :lol: aj Loved na fotkach v HOTPICKOCH maju dungy kde je Bidas a ked som sa pytal tak mi bolo povedane ze Bidas nehra a ze ho klika Wrall a Bidas mi napisal to iste :lol: a sam Balsamo ked bol s nami dest3 a pred nami boli v poslednej miestnosti Ilmiril, neaky prsk a imp Bidas nam vsetym povedal ze ho klika Wrall, nepovedal to len mne... Tak si naskor pozri log kde najdes z akej IP bol acc pustany a potom sa s istotou vyjadri...

A ak si precitas co napisal Balsamo aj z toho zistis ze AZ TERAZ ho klika len Bidas co znamena ze predtym ho klikal niekto iny... Zas robis zavery bez toho aby si si nieco overil...

A ked uz odpisujes mohol by si odpisat aj an posty vyssie...
Naposledy upravil(a) Safet dne 05 lis 2013 19:14, celkem upraveno 1 x.
Balsamiko
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 111
Registrován: 08 úno 2007 22:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Balsamiko »

Safet píše:
Qvido píše:Bíďas klidně skončit mohl, ale jeho account rozhodně nikdo jinej kromě jeho nelogne.
Tak to som mal asi halucinacie :lol: aj Loved na fotkach v HOTPICKOCH maju dungy kde je Bidas a ked som sa pytal tak mi bolo povedane ze Bidas nehra a ze ho klika Wrall a Bidas mi napisal to iste :lol: a sam Balsamo ked bol s nami dest3 a pred nami boli v poslednej miestnosti Ilmiril, neaky prsk a imp Bidas nam vsetym povedal ze ho klika Wrall, nepovedal to len mne... Tak si naskor pozri log kde najdes z akej IP bol acc pustany a potom sa s istotou vyjadri...

A ked uz odpisujes mohol by si odpisat aj an posty vyssie...
tak kdy to bylo před mesicem? nebo před dvěma? :(
Safet
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 kvě 2007 17:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Safet »

Balsamiko píše:
Safet píše:
Qvido píše:Bíďas klidně skončit mohl, ale jeho account rozhodně nikdo jinej kromě jeho nelogne.
Tak to som mal asi halucinacie :lol: aj Loved na fotkach v HOTPICKOCH maju dungy kde je Bidas a ked som sa pytal tak mi bolo povedane ze Bidas nehra a ze ho klika Wrall a Bidas mi napisal to iste :lol: a sam Balsamo ked bol s nami dest3 a pred nami boli v poslednej miestnosti Ilmiril, neaky prsk a imp Bidas nam vsetym povedal ze ho klika Wrall, nepovedal to len mne... Tak si naskor pozri log kde najdes z akej IP bol acc pustany a potom sa s istotou vyjadri...

A ked uz odpisujes mohol by si odpisat aj an posty vyssie...
tak kdy to bylo před mesicem? nebo před dvěma? :(
Balso zas sa nechytaj kazdeho slova sam dobre vies ze ho Wrall dlhu dobu klikal (ci je to mesiac dozadu co si to vravel alebo dva je jendo), to ci ho teraz klika neviem ale klikal... Ide o ten princip ze vtedy to nikomu nevadilo a teraz bez toho aby sa porusili neake pravidla tak sa robia radikalne zmeny...
Balsamiko
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 111
Registrován: 08 úno 2007 22:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Balsamiko »

Jednou sem pujčil necra s vendetou kamošovi, chtel si tím poisnout mumku na lvl2 mapce. Priznavam se a lituji toho
Safet
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 16 kvě 2007 17:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Safet »

Balsamiko píše:Jednou sem pujčil necra s vendetou kamošovi, chtel si tím poisnout mumku na lvl2 mapce. Priznavam se a lituji toho
Vidis presne toto sa tu riesi, za vec ktora je na DP normalna sa robia taketo zmeny...
Uživatelský avatar
Mrakoplas
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 699
Registrován: 08 zář 2006 22:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Vampire

Příspěvek od Mrakoplas »

Musim ze srdce uznat, ze Wizziho prinos pro hru je znacny. Ale- Jeho vymysleni novych pravidel,trestani a komunikace s hraci strasna.
Omlouvam se za svuj dobry humor...

Pod vlivem Mamonstva
Odpovědět