Jazditka

Vaše nápady a návrhy
Odpovědět
Irto
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 208
Registrován: 16 říj 2011 11:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Irto »

Thelvyn píše: ... a coz takhle jednou do mesice vymenit spawny jezditek ? ... a na jejich misto dat nejakou potvoru ze je vytlacila,... a takhle to nejak tocit ...

Zakladnim problemem všech podobnych navrhu je jak to udělat automatizovaně. Ono je to vyborný napad aspoň by prostě rangeri museli hledat a běhat po světě ale musi to pokaždé udělat GM což znamena že je to pro někoho prace. Jak je cokoli zavisle na čase a praci člověka tak to neni idealni.
Persefona
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 10 dub 2008 01:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Persefona »

A co rozmístit po světě "pasti" na koně, podobně jako je to u potvor (pixina/troll) s tím, že by byly rozptýlené ve velké vzdálenosti od sebe a šly tím pádem těžko vyšlápnout? Nebo nastavit ten náhodný respawn na místě, kde obvykle bývají klamáci?
Protokoll
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 87
Registrován: 30 lis 2011 16:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Protokoll »

on to neni zase tak velkej problém to nascriptit,... ale zapomínáte na to, že tohle je hobby server
Uživatelský avatar
Inkvizitor Dan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1114
Registrován: 18 říj 2006 05:59
Bydliště: Za tebou ve stinu!
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Inkvizitor Dan »

Ja nejak postradam proste smysl toho co se ted s tema jezditkama deje. Kdyby slo jen o snizeni zasob, cekal bych ze to GM udelaj trocha jinak, napr. ze cosi duleziteho zatrhnou a udelaji sbirku jezditek. Ze sveta by se tim podle me dostalo vic tech lezaku co maj stary tameri nashromazdeno, pac tito lide, by asi nejaky ty koniky obetovali s mensi nevoli nez vetsina ostanich co si chodi skoro na kazdej dung kupovat lamu k bacharce. Takhle misto aby zasob ubejvalo, kazdej si je bude syslit, bude si davat pozor aby mu nechciplo a ty co jich maj zasobu jen ziskaj nezaslouzenej mamon kdyz ceny vyletej ze dne na den o nekolik set procent.
Cekal bych nejaky komplexnejsi zmeny nez jen toto. Stejne nejakej prisun do sveta bude muset bejt a pokud se nezmeni i poleta opecovavanej system mustangu a jejich dostupnost, bude to jen o kempu low dungu s +5 lukem ve veritu....
professional mindfucker
Kdo ze sebe ucini zvire, zbavi se bolesti clovecenstvi. - Dr. Johnson

Inkvizitor - Arcikacir
Saurus - Hated recruit
Irto
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 208
Registrován: 16 říj 2011 11:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Irto »

Inkvizitor Dan píše:Ja nejak postradam proste smysl toho co se ted s tema jezditkama deje. Kdyby slo jen o snizeni zasob, cekal bych ze to GM udelaj trocha jinak, napr. ze cosi duleziteho zatrhnou a udelaji sbirku jezditek. Ze sveta by se tim podle me dostalo vic tech lezaku co maj stary tameri nashromazdeno, pac tito lide, by asi nejaky ty koniky obetovali s mensi nevoli nez vetsina ostanich co si chodi skoro na kazdej dung kupovat lamu k bacharce. Takhle misto aby zasob ubejvalo, kazdej si je bude syslit, bude si davat pozor aby mu nechciplo a ty co jich maj zasobu jen ziskaj nezaslouzenej mamon kdyz ceny vyletej ze dne na den o nekolik set procent.
Cekal bych nejaky komplexnejsi zmeny nez jen toto. Stejne nejakej prisun do sveta bude muset bejt a pokud se nezmeni i poleta opecovavanej system mustangu a jejich dostupnost, bude to jen o kempu low dungu s +5 lukem ve veritu....
Ocroc píše:Bachařka nikdy němela být hlavní přísun jezdítek, spíše jako to nejnouzovější řešení. Cena byla upravena aby tomu odpovídala.

Konspirační teorie od neaktivních fórum hráčů jsou sice pěkné, ale spawny se vypínali v rámci RP Eventu (viz RP novinky). Přechází se na nový systém spawnu "přírodních" jezdítek, kde se už zabíjení Nightmare (a dalších zvířátek) nevyhnete. To kolik spawnů ve světě bude, a jak rychle je budeme přidávát, závisí čistě na tom kolik klamaků nasbíráte*. Již jich ve světě pár je...

* v pytlíkách!
Inkvizitore mužeš komplexnější řešení prosím popsat jak by jsi si ho představoval? nevim proč ale ja v tom co napsal Ocroc koncepci vidim. Chapu že lidi sere změna je to tak vždy a vždy bude lide neradi měni sve zažite ale to je hold ŽIVOT.
Uživatelský avatar
Inkvizitor Dan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1114
Registrován: 18 říj 2006 05:59
Bydliště: Za tebou ve stinu!
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Inkvizitor Dan »

No ja moc zadnou prestavu prave nemam, to co sem napsal melo bejt konstatovani toho ze to nechapu a ze bych ten zasah pochopil jen v pripade nejake komplexni zmeny systemu jezditek a dopravy, jinak mi to prijde jako vystrel do tmy.

Pokud sem pochopil naznak te Ocrocovy koncepce, v soucasne situaci se zmeni jen to, ze rang nebude 10 min travit portovanim po runach v lese aby nasel ve velmi mnoha procentech prazdno ( pro rejpaly mam to vyzkousene i kdyz svyho ranga nemam, dlouho jsem mel pristup na tamera), ale bdue se probijet minidungem aby nasel prazdno, pk pred vchodem, pro ktere bude pojizdeni tamera podstatne vynosnejsi nez do ted ( z duvodu nutnosti mit u sebe vic nez staffku) , nebo buhvicodalsiho si zas lidi vymyslej aby si prilepsili. Vychazim teda celou dobu, ze jezditka jsou opet planovana na pevnejch spawnech akorat za par hlidanejma dverma. Pokud to tak neni, pak je asi vymyslenej slozitejsi system jak to bude fungovat a to me zajima.

Jediny co na tom zatim vidim pozitivniho, ze se vice doceni musti pro neco jinyho nez barvu, do ted sem si do dungu vzal radsi 3 lamy a s klidem je pouzil jako klamaka kdyz bylo treba, nebo mi bylo fuj jestli pojde.

edit 6.1 : Neco novyho? :p Byl sem za tu dobu naky low dungy se rozklikat, umrela mi lamicka tak od ty doby beham na panaminovy, vsichni si jezditka hlidaj, dokonce se obtezujou ubehnout po ressu 10 policek pro jezditko. Tim jsem si vsiml situace, kdy za tech par akci umrelo o cca 2 lamy mene, nez kdyby to bylo kazdymu jedno jako driv. Celkovej pocet mrtvejch lam tim dosahl 1(ta moje) a vzhledem k ucasti tamera jsme se dostali s jezditkama do plusu. Must uz tak snadno nechcipne, clovek musi dat epic fail, nebo mit smulu a kazdej si vezme radsi musta z low dungu nez kupovat vezenskou nebo shanet pul dne lamky na trhu zajiste tedkon s kvalitni prirazkou. Deceit ma rang s magem probehlej k mustovy za 10 min, Ice taktez. Pri predchozim stavu by u mnou pozorovanejch objektu probehlo umrti dvou lam a nasledny odliv 12k gp za nove u bacharky, ktere by pravdepodobne velmi brzy diky naprostemu nezajmu a tomu ze maj 30 hp chciply v hned dalsim dungu. To co sem si myslel se zatim v praxi projevuje velice realne.
professional mindfucker
Kdo ze sebe ucini zvire, zbavi se bolesti clovecenstvi. - Dr. Johnson

Inkvizitor - Arcikacir
Saurus - Hated recruit
Mihal
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 363
Registrován: 09 lis 2006 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Mihal »

Taaaak po dlhej dobe som bol na trhu asi 5x za tyždeň *cíti sa choro* a vždy som videl minimálne jednu osobu opisovať všetkych hračov na trhu, či nema jazditko na predaj. Okrem toho považujem bežné, ked ma ktokolvek a kdekolvek osloví (ked som na jazditku) či nemám nejaké jazdítko na predaj. A toto sa nestáva len mne ale povedalo mi to viac ludi. Preto by som sa rád spýtal na aktuálny stav jazdítok a či by to nešlo už nejako urobiť? Videl niekto niekoho predávať jazdítka v poslednej dobe (chcem vediet, či ich ešte niekto predáva)?

PS pre forumrypačov : Ja mám zásobu jazdítok este v počte tak 5O -100 kusov. Mám aj veeeelmi vela gp, takže cena ma netrápi (ak budem potrebovat, kupim si u bacharky alebo si zakempim nejaky dung). Pýtam sa skôr v mene NBikov a hračov, čo nemajú také štastie ako ja.
Irto
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 208
Registrován: 16 říj 2011 11:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Irto »

Mihal píše:Taaaak po dlhej dobe som bol na trhu asi 5x za tyždeň *cíti sa choro* a vždy som videl minimálne jednu osobu opisovať všetkych hračov na trhu, či nema jazditko na predaj. Okrem toho považujem bežné, ked ma ktokolvek a kdekolvek osloví (ked som na jazditku) či nemám nejaké jazdítko na predaj. A toto sa nestáva len mne ale povedalo mi to viac ludi. Preto by som sa rád spýtal na aktuálny stav jazdítok a či by to nešlo už nejako urobiť? Videl niekto niekoho predávať jazdítka v poslednej dobe (chcem vediet, či ich ešte niekto predáva)?

PS pre forumrypačov : Ja mám zásobu jazdítok este v počte tak 5O -100 kusov. Mám aj veeeelmi vela gp, takže cena ma netrápi (ak budem potrebovat, kupim si u bacharky alebo si zakempim nejaky dung). Pýtam sa skôr v mene NBikov a hračov, čo nemajú také štastie ako ja.

Mihal dnes jsem prodaval par jezditek, a věř že jezditka jsou ve světě zpět. Jen se musi najit spawny a ranger nemuže jit v ress robce ale vzit si sebou equip za cca 30K. V připadě PK o něj muže přijit to je hold život proto se hold jezditka prodavaji za strašných 12K lama 15K kun. Jezditka jsou dostupna v přirodě, tamuji s druidem a nepotřebuji žadnou pomoc.
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Arianna »

ja se divim pk ktere jeste respy kempi...vsak tam chodi totalni socialove...ted aspon musi mit neco na sobe ale driv tam snad byl vrchol i to ze mel regy na kop a ne jen nabity TB :lol:
Longhorn
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 166
Registrován: 01 lis 2006 23:12

Re: Jazditka

Příspěvek od Longhorn »

Arianna píše:ja se divim pk ktere jeste respy kempi...vsak tam chodi totalni socialove...ted aspon musi mit neco na sobe ale driv tam snad byl vrchol i to ze mel regy na kop a ne jen nabity TB :lol:
vsak i totalni sockove to obihaj za pk a hura do dolu:p
Thelvyn De Jojar
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 45
Registrován: 28 čer 2007 08:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Thelvyn De Jojar »

Mihal píše:Taaaak po dlhej dobe som bol na trhu asi 5x za tyždeň *cíti sa choro* a vždy som videl minimálne jednu osobu opisovať všetkych hračov na trhu, či nema jazditko na predaj. Okrem toho považujem bežné, ked ma ktokolvek a kdekolvek osloví (ked som na jazditku) či nemám nejaké jazdítko na predaj. A toto sa nestáva len mne ale povedalo mi to viac ludi. Preto by som sa rád spýtal na aktuálny stav jazdítok a či by to nešlo už nejako urobiť? Videl niekto niekoho predávať jazdítka v poslednej dobe (chcem vediet, či ich ešte niekto predáva)?

PS pre forumrypačov : Ja mám zásobu jazdítok este v počte tak 5O -100 kusov. Mám aj veeeelmi vela gp, takže cena ma netrápi (ak budem potrebovat, kupim si u bacharky alebo si zakempim nejaky dung). Pýtam sa skôr v mene NBikov a hračov, čo nemajú také štastie ako ja.
a zdá sa mi že GM išlo o zníženie počtu jezdítok u hráčov :D ,ale má to tuším opačný efekt,málokto teraz predáva
Retromancer
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 390
Registrován: 11 úno 2010 15:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Retromancer »

Zkus napsat : "Koupim llamu za 20K" a uvidíš, jestli se opravdu nedají koupit :)
Thelvyn De Jojar
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 45
Registrován: 28 čer 2007 08:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Thelvyn De Jojar »

Retromancer píše:Zkus napsat : "Koupim llamu za 20K" a uvidíš, jestli se opravdu nedají koupit :)
keby bola jediná na dp tak za nu 20k nedám.ve WoW JEZDíTKO mám a nemusím sa trápiť čosa tu deje
Ocroc

Re: Jazditka

Příspěvek od Ocroc »

Byl nasbírán dostatečný počet klamáků na další (1) spawn.
Retromancer
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 390
Registrován: 11 úno 2010 15:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Retromancer »

Thelvyn De Jojar píše:
Retromancer píše:Zkus napsat : "Koupim llamu za 20K" a uvidíš, jestli se opravdu nedají koupit :)
keby bola jediná na dp tak za nu 20k nedám.ve WoW JEZDíTKO mám a nemusím sa trápiť čosa tu deje
Inu, hraj bez jezdítka, nebo zkus vyšmelit za tebou přijatelné ceny a nebo hraj wow. Tohle je směr, pro který se zdejší GM team rozhodl a ty, jako každý jiný hráč, se musíš prostě přizpůsobit situaci 8)
Undetecetable
Inkless
Inkless
Příspěvky: 33
Registrován: 23 zář 2011 06:07

Re: Jazditka

Příspěvek od Undetecetable »

Abych rekl pravdu neni to zas tak prevartne ten ekvip co sebou rangove nosi vecinou verite az valorite komplet a +5 bow takze podle me tam skoro nehrozi zadne nebezpeci pk nwm kdo by kempil +5 bow verite nebo valirote komplet a par regu obcas druidka ale malo kdy
Uživatelský avatar
Nemluva
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 46
Registrován: 06 zář 2011 14:09

Re: Jazditka

Příspěvek od Nemluva »

Ty to asi kempíš, když máš takový přehled o jejich výbavě...
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Mephist »

Ocroc píše:Byl nasbírán dostatečný počet klamáků na další (1) spawn.
A kolik je ve svete spawnu? :)
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Murto
Inkless
Inkless
Příspěvky: 20
Registrován: 15 led 2010 09:10
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Murto »

Mephist píše:
Ocroc píše:Byl nasbírán dostatečný počet klamáků na další (1) spawn.
A kolik je ve svete spawnu? :)

4-5..mimo dungy
Uživatelský avatar
Atalia
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 290
Registrován: 14 čer 2007 13:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Atalia »

Takže jelikož někdo měl 50 koňů v zásobě a GM se to nelíbí, tak ještě dostane odměnu, že je teď může za 20k prodávat :)
Odpovědět