Rychlo-questy a questy obecně (loot)

Vaše nápady a návrhy
Uživatelský avatar
Mrakoplas
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 699
Registrován: 08 zář 2006 22:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlo-questy a questy obecně (loot)

Příspěvek od Mrakoplas »

No ty vole oni chtej mamon i z kvestu no to si delas prdel... prej "se mi to nevyplatilo"
Omlouvam se za svuj dobry humor...

Pod vlivem Mamonstva
Protokoll
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 87
Registrován: 30 lis 2011 16:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlo-questy a questy obecně (loot)

Příspěvek od Protokoll »

Mraku to sorry, ale když tam několikrát zdechneš i jezdítem jen proto, že ti tam někdo hodí z legrace na hlavu spidermana, nebo na tebe ňákej chytrolín natáhne flus... čert vem famu a spotřebák, ale přijde mi jako slušnost dát do rewardy aspoň tu lamu.
Smoking
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 16 zář 2006 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlo-questy a questy obecně (loot)

Příspěvek od Smoking »

Protokoll píše:Mraku to sorry, ale když tam několikrát zdechneš i jezdítem jen proto, že ti tam někdo hodí z legrace na hlavu spidermana, nebo na tebe ňákej chytrolín natáhne flus... čert vem famu a spotřebák, ale přijde mi jako slušnost dát do rewardy aspoň tu lamu.

Si děláš srandu, že ti přijde dát lamu "SLUŠNOST" - poradim ti nelíbí se ti to - nelez tam nikdo tě nenutí....
Protokoll
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 87
Registrován: 30 lis 2011 16:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlo-questy a questy obecně (loot)

Příspěvek od Protokoll »

Smoking píše:
Protokoll píše:Mraku to sorry, ale když tam několikrát zdechneš i jezdítem jen proto, že ti tam někdo hodí z legrace na hlavu spidermana, nebo na tebe ňákej chytrolín natáhne flus... čert vem famu a spotřebák, ale přijde mi jako slušnost dát do rewardy aspoň tu lamu.

Si děláš srandu, že ti přijde dát lamu "SLUŠNOST" - poradim ti nelíbí se ti to - nelez tam nikdo tě nenutí....

milý nováku, nevím jak to vypadá u vás v rakovníku, ale u nás máme tedy lepší mravy.
Smoking
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 16 zář 2006 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlo-questy a questy obecně (loot)

Příspěvek od Smoking »

Protokoll píše:
Smoking píše:
Protokoll píše:Mraku to sorry, ale když tam několikrát zdechneš i jezdítem jen proto, že ti tam někdo hodí z legrace na hlavu spidermana, nebo na tebe ňákej chytrolín natáhne flus... čert vem famu a spotřebák, ale přijde mi jako slušnost dát do rewardy aspoň tu lamu.

Si děláš srandu, že ti přijde dát lamu "SLUŠNOST" - poradim ti nelíbí se ti to - nelez tam nikdo tě nenutí....

milý nováku, nevím jak to vypadá u vás v rakovníku, ale u nás máme tedy lepší mravy.

Nevim kdo je to novák a waauuuu dokázal jsi vygooglovat kde bydlim :))) Rakovník se píše s velkym R - je to název jen tak mimochodem .)
Thelvyn
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 10
Registrován: 09 lis 2011 18:33
Kontaktovat uživatele:

Rychlo-questy a questy obecně (loot)

Příspěvek od Thelvyn »

Ja tam taky byl, stezovat si ze jsem v tom mraku tel a lidi nevylootil ani prd ..., tak to bylo vzdy u mas questu vyhraval nejrychlejsi ..., a myslite ze v tom poctu lidi by se vam s autolootem povedlo vylootit vice ... ?... vopruz byl ice... kdy sem furt mrznul ... :) ... ale tam myslim.GM do rewardy neco malo dali.

V cove to byla rezba ... priznam se ze jsem se ani lootit nesnazil ... , spis se snazil zabit co nejvice potvor ..., fame v rewarde beru jako OK, vzhledem k tomu ze jsem videl lidi portovat se tam tesne pred koncem aby prosli branou ... mass questy byl a budou vzdy stejne, akorat uz to neni takova LAG party jako bejvala :)

Myslím že jako taková rychlokvaška pro zabavu to neni zly ...lidi se vyblbnou a zpravidla přežijí což je hlavni ... riziko prakticky nulove ..., a vy v dnešní době jezdite na lamě ? :)

spis by se mi libil nějaky dlouhodoby questík jako byli orkove nebo ta prokleta wampka kdysi ...

fame v rewarde dle mého ok ...
Uživatelský avatar
Inkvizitor Dan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1114
Registrován: 18 říj 2006 05:59
Bydliště: Za tebou ve stinu!
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlo-questy a questy obecně (loot)

Příspěvek od Inkvizitor Dan »

Ja bych ty mass questy pojal jinak. Bych neco zatrhl, nebo tezce priskrtil kouhoutky prisunu neceho dulezityho a to nebude dokavad si to hraci nevybojujou/nevyresskilujou si dost fame na mass questu. Jakakoli forma hromadny odmeny je nespravedliva a podporujici hrace nevalnych charakteru. Kdyz sou pytliky, stojej u mobu hromady lidi, pulka ani neboucha a jen cekaj s prstem na makru az to spadne. Rewarda da odmenu kazdymu kdo na quest dolezl se svoji prudic nb postavou, prekazel tam, prudil, pripadne se snazil bez povsimnuti neco ukrast ostatnim. Oboji dava moznost zneuzivani.
professional mindfucker
Kdo ze sebe ucini zvire, zbavi se bolesti clovecenstvi. - Dr. Johnson

Inkvizitor - Arcikacir
Saurus - Hated recruit
Odpovědět