Jazditka

Vaše nápady a návrhy
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Nagash »

Dávno v předaleké galaxii, byli mustangové ve světě. Po tom co "někomu" došlo, že je to víc než léhký způsob obživy, dali se na konec dungů.
Za chvíli budeme dělat quest, aby jsme mohli míchat na GM mortu ?
Co třeba místo tohodle vyřešit ty MC z rewardy ?

Vždycky se řešej krásně funkční a zaběhlé věci, ale ty blbiny nad kterejma hráči kroutěj hlavou, nikdo neřeší.
Pár dní před odebráním spáwnů se přidali vlkové, proč ?
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Uživatelský avatar
Nemluva
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 46
Registrován: 06 zář 2011 14:09

Re: Jazditka

Příspěvek od Nemluva »

Na tohle dostaneš odpověď - Celý gm tým se na této změně poradil a shodl se, že bude dobrá a prospěšná, takže žádné diskuze! Je to dobré, bez chyby a tečka :p
Irto
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 208
Registrován: 16 říj 2011 11:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Irto »

Mihale ja sve zasoby celkem slusne vymenuji za ranger itemy. Za posledni dva dny jsem vymenil asi 90 jezditek. Nikdo nechtel lamy takze tech mam stale habadej horsi je ze uz nemam ty mustangy, a koniky ale musty si zase natamuji.

BTW potkal jsem ja nebo přatel ve dvou nebo trech dungach pack konika na tamnuti, možna že sem měl jen smulu a oběvuji se tam i klasicka jezditka. Tak bych rad věděl zda někdo na něco podobného nenarazil take.
Smoking
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 16 zář 2006 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Smoking »

narazil jsem na pack kone
Uživatelský avatar
Aknah
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 171
Registrován: 02 pro 2006 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Aknah »

Smoking píše:narazil jsem na pack kone
Koledujes si o ban, bug se hlasi formou page :oP
Uživatelský avatar
Aknah
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 171
Registrován: 02 pro 2006 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Aknah »

Nagash píše:Dávno v předaleké galaxii, byli mustangové ve světě. Po tom co "někomu" došlo, že je to víc než léhký způsob obživy, dali se na konec dungů.
Za chvíli budeme dělat quest, aby jsme mohli míchat na GM mortu ?
Co třeba místo tohodle vyřešit ty MC z rewardy ?

Vždycky se řešej krásně funkční a zaběhlé věci, ale ty blbiny nad kterejma hráči kroutěj hlavou, nikdo neřeší.
Pár dní před odebráním spáwnů se přidali vlkové, proč ?
Nemluva píše:Na tohle dostaneš odpověď - Celý gm tým se na této změně poradil a shodl se, že bude dobrá a prospěšná, takže žádné diskuze! Je to dobré, bez chyby a tečka :p

S prvnim i druhym nazorem plne souhlasim, taky bych to tak videla :evil:
Smoking
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 16 zář 2006 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Smoking »

Aknah píše:
Smoking píše:narazil jsem na pack kone
Koledujes si o ban, bug se hlasi formou page :oP
nechapu proč by měl být splašený pack bug...
Uživatelský avatar
Darkness
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 761
Registrován: 08 zář 2006 21:39

Re: Jazditka

Příspěvek od Darkness »

Presne jak rikas. Me ale pripada (ted nemluvim jen o tich jezditkach) ze kdyz gm udelaj nejaky spatny rozhodnuti a sami to vedi tak ve vetsine pripadu proste budou demagogicky tvrdit ze ne ze je to tak spravne a hotovo(TEČKA)
Retromancer
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 390
Registrován: 11 úno 2010 15:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Retromancer »

SNÁŘ píše:Kterak Game Master, nebo politik přiznává svou chybu viděti = rychle se vzbuditi, neboť právě se ve snu nacházeti.
Teď vážně - myslím, že tahle změna se většiny hráčů dotkne méně, než jiné úžasné nápady, i když myslím, že by bylo bývalo stačilo pouhé zdražení Bachařky. Na spawny se sahat nemuselo.
Ocroc

Re: Jazditka

Příspěvek od Ocroc »

Bachařka nikdy němela být hlavní přísun jezdítek, spíše jako to nejnouzovější řešení. Cena byla upravena aby tomu odpovídala.

Konspirační teorie od neaktivních fórum hráčů jsou sice pěkné, ale spawny se vypínali v rámci RP Eventu (viz RP novinky). Přechází se na nový systém spawnu "přírodních" jezdítek, kde se už zabíjení Nightmare (a dalších zvířátek) nevyhnete. To kolik spawnů ve světě bude, a jak rychle je budeme přidávát, závisí čistě na tom kolik klamaků nasbíráte*. Již jich ve světě pár je...



* v pytlíkách!
Uživatelský avatar
Aknah
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 171
Registrován: 02 pro 2006 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Aknah »

Smoking píše:
Aknah píše:
Smoking píše:narazil jsem na pack kone
Koledujes si o ban, bug se hlasi formou page :oP
nechapu proč by měl být splašený pack bug...
ty jsi ale nenapsal,ze je splaseny, mela jsem za to ze jsi nasel jako resp vis? a hlavne....bylo to rejpnuti..ale nic no :roll:
Uživatelský avatar
Aknah
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 171
Registrován: 02 pro 2006 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Aknah »

Ocroc píše:Bachařka nikdy němela být hlavní přísun jezdítek, spíše jako to nejnouzovější řešení. Cena byla upravena aby tomu odpovídala.

Konspirační teorie od neaktivních fórum hráčů jsou sice pěkné, ale spawny se vypínali v rámci RP Eventu (viz RP novinky). Přechází se na nový systém spawnu "přírodních" jezdítek, kde se už zabíjení Nightmare (a dalších zvířátek) nevyhnete. To kolik spawnů ve světě bude, a jak rychle je budeme přidávát, závisí čistě na tom kolik klamaků nasbíráte*. Již jich ve světě pár je...



* v pytlíkách!
Trochu jsem cekala rejpnuti, proto jsem napsala duvod toho,ze ted nehraju, coz snad pochopi kazdy,ne?..nicmene,to nemeni nic na tom,ze jsem tuhle hru hrala 10 let a postavy jsem nesmazala a porad me zajima co se tu deje, pac se treba ke hrani vratim,takze kdyz s necim nesouhlasim, tak snad neni nic spatneho na tom napsat svuj nazor.
A ted se chci optat,zda to chapu dobre,ze kdyz teda prijdu na resp bude tam nighta,ja ji zabiju zda se mi hned objevi jezditko?nebo az za nejaky cas?
A jeste mne napadlo,ze uz vidim zase ty vycurany hrace,co si pockaj az jiny zabije nightu, pak se objevi jezditko prilitnou a tomu dotycnemu to tamnou.Sice se neco podobneho stavalo i ted, ze nekdo prisel kdyz clovek tamoval a tamnul mu to..ale ted to bude jeste vic k nastvani... :|
Jinak souhlasim s tim,ze nekteří nighty nezabijeli,vzdycky cekali az to udela nekdo jiny,ikdyz nechapu proc,nam z ni treba padl najem :wink: :!:
Naposledy upravil(a) Aknah dne 02 led 2012 20:18, celkem upraveno 1 x.
Ocroc

Re: Jazditka

Příspěvek od Ocroc »

Nikoho určitého jsem nejmenoval. To jak to funguje si musíte klasicky vypozorovat :-).
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Jazditka

Příspěvek od Pheme »

Tohle je nejaka vase gm nemoc, ze nemuzete(krome rp rikanky, ktera me nikdy nic nerekla) napsat proc neco opravdu delate?
Berte to tak, ze rp show pred zavedenim nejake zmeny je neco uplne jineho, nez realna a pravdive vysvetlena zmena, ktera se dotkla vsech
Ale jak rikas jsem neaktivni forum hrac, takze me muzes mit na haku hoaxi
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Johny Matovic »

Ocroc píše: Přechází se na nový systém spawnu "přírodních" jezdítek, kde se už zabíjení Nightmare (a dalších zvířátek) nevyhnete.
Neak nechapem vyznam v dobe ked sa rusia vyskakovacie potvory pri alchemy a miningu pridavat podobnu "obtiaznost" i do tamingu.
Jednak to zvysi cenu(co je zrejme chcene;p) a druhak to spravi z "behacieho" skillu, skill "bojovy".
a btw :p zabijat najty s na taming ekvipnutym druidom je velka sranda :P
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Thelvyn
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 10
Registrován: 09 lis 2011 18:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Thelvyn »

Ocroc píše:Bachařka nikdy němela být hlavní přísun jezdítek, spíše jako to nejnouzovější řešení. Cena byla upravena aby tomu odpovídala.

Konspirační teorie od neaktivních fórum hráčů jsou sice pěkné, ale spawny se vypínali v rámci RP Eventu (viz RP novinky). Přechází se na nový systém spawnu "přírodních" jezdítek, kde se už zabíjení Nightmare (a dalších zvířátek) nevyhnete. To kolik spawnů ve světě bude, a jak rychle je budeme přidávát, závisí čistě na tom kolik klamaků nasbíráte*. Již jich ve světě pár je...



* v pytlíkách!
Vis, já třeba začal hrát po X letech ...a fakticky se nestačím divit co se občas na DP děje.

Nový systém spawnu, sice jsem ho neviděl, ale podle toho co popisuješ vypadá to dobře. Nicméně člověk musí přemyšlet jak dlouho se na to miste ranger zdrží aby toho koně dostal.popřípadě může jít pro koně sám ? zachvili se z toho může stat super kemp pro vrahy. BACHA na to ... neříkam že pvp je špatné, ale nemůžete hru lidem znepříjemnovat. a vylehat 5x z 6 pokusu o tamnuti koně, na nejakych lidech co si honi triko a hledaji lehke cile.

apropo lama v jailu ... svou blbosti jsem se do jailu dostal, obehal jsem to a je to vopruz to ano ...ale proc tam ta lama je ?...aby to šlo rychleji ? ...kdyz rikas ze to je jen pro pomoc kopačum, tak zruš lamu a davej misto 500logu jen 200 vyjde to na stejno. akorat zase nebudes mit nic co ti urci hodni hranici jezditek.
To bych treba vyresil spis vendorem v cechu rangeru ktery proda treba i kone,ale proste draz. kdo chce priplati si.

davat kone na dno dungeonu ? blbost ... to by hra fakticky ztratila RP smysl...

pišete ze je 35k koni/jezditek... proc vykupujete klamaky ? ... snizujete stavy fajn ,... proc jsou ohradky ? ... cotreba vymenit 50 klamaku za kone ..., kdyz čistka tak fajn... vymente animal boxy, udělejte novej typ, a nechte je prehazet ...
Uživatelský avatar
Darkness
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 761
Registrován: 08 zář 2006 21:39

Re: Jazditka

Příspěvek od Darkness »

Thelvyn píše:
Ocroc píše:Bachařka nikdy němela být hlavní přísun jezdítek, spíše jako to nejnouzovější řešení. Cena byla upravena aby tomu odpovídala.

Konspirační teorie od neaktivních fórum hráčů jsou sice pěkné, ale spawny se vypínali v rámci RP Eventu (viz RP novinky). Přechází se na nový systém spawnu "přírodních" jezdítek, kde se už zabíjení Nightmare (a dalších zvířátek) nevyhnete. To kolik spawnů ve světě bude, a jak rychle je budeme přidávát, závisí čistě na tom kolik klamaků nasbíráte*. Již jich ve světě pár je...



* v pytlíkách!
Vis, já třeba začal hrát po X letech ...a fakticky se nestačím divit co se občas na DP děje.

Nový systém spawnu, sice jsem ho neviděl, ale podle toho co popisuješ vypadá to dobře. Nicméně člověk musí přemyšlet jak dlouho se na to miste ranger zdrží aby toho koně dostal.popřípadě může jít pro koně sám ? zachvili se z toho může stat super kemp pro vrahy. BACHA na to ... neříkam že pvp je špatné, ale nemůžete hru lidem znepříjemnovat. a vylehat 5x z 6 pokusu o tamnuti koně, na nejakych lidech co si honi triko a hledaji lehke cile.

apropo lama v jailu ... svou blbosti jsem se do jailu dostal, obehal jsem to a je to vopruz to ano ...ale proc tam ta lama je ?...aby to šlo rychleji ? ...kdyz rikas ze to je jen pro pomoc kopačum, tak zruš lamu a davej misto 500logu jen 200 vyjde to na stejno. akorat zase nebudes mit nic co ti urci hodni hranici jezditek.
To bych treba vyresil spis vendorem v cechu rangeru ktery proda treba i kone,ale proste draz. kdo chce priplati si.

davat kone na dno dungeonu ? blbost ... to by hra fakticky ztratila RP smysl...

pišete ze je 35k koni/jezditek... proc vykupujete klamaky ? ... snizujete stavy fajn ,... proc jsou ohradky ? ... cotreba vymenit 50 klamaku za kone ..., kdyz čistka tak fajn... vymente animal boxy, udělejte novej typ, a nechte je prehazet ...
:clap: :clap: :clap:
Acarus

Re: Jazditka

Příspěvek od Acarus »

Thelvyn píše: davat kone na dno dungeonu ? blbost ... to by hra fakticky ztratila RP smysl...
znam dungy kde takove obycejna jezditka jsou/byla ...
azachiel
Inkless
Inkless
Příspěvky: 26
Registrován: 08 zář 2009 15:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od azachiel »

Acarus píše:
Thelvyn píše: davat kone na dno dungeonu ? blbost ... to by hra fakticky ztratila RP smysl...
znam dungy kde takove obycejna jezditka jsou/byla ...

jojo třeba takové yomo :D
Thelvyn
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 10
Registrován: 09 lis 2011 18:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Jazditka

Příspěvek od Thelvyn »

Acarus píše:
Thelvyn píše: davat kone na dno dungeonu ? blbost ... to by hra fakticky ztratila RP smysl...
znam dungy kde takove obycejna jezditka jsou/byla ...
nerikam ze to neni mozne/nebo ze to je uplna blbost ... treba zost a orn ... proc ne v nejake jeskyni ... , musti tam jsou taky ( ty bych mozna dal za nejaké potvory napovrch )- stejne nekteri maji malou cenu a pokud budou za potvorama mohlo by to byt zajimavy, ale vyhladit kone a lamy z luk kde maj hafo jidla ... napady mate dobry, jen to dobre odladit a neuspechat to ... a coz takhle jednou do mesice vymenit spawny jezditek ? ... a na jejich misto dat nejakou potvoru ze je vytlacila,... a takhle to nejak tocit ...
Odpovědět