Chodime do prirody, skoro sami, na lvl X Mapy (poklady)

Vaše nápady a návrhy
Raona
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 404
Registrován: 05 úno 2007 09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodime do prirody, skoro sami, na lvl X Mapy (poklady)

Příspěvek od Raona »

je tedy povolene naboostit dedka a pak s nim vyvolat provok? v jistych situacich by se to vyplatilo
Uživatelský avatar
Kecka Ppecka
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 83
Registrován: 04 srp 2007 17:24

Re: Chodime do prirody, skoro sami, na lvl X Mapy (poklady)

Příspěvek od Kecka Ppecka »

tak zase u ty mapy lvl 5 jde spíš o ty potvory ... kor když si ten loot posvětí dustem craft, tak jsou lepší ty potvory než ta krabice ... škoda že se ty lvl 5 zrušily, ale příjde mi, že ty flašky padaj míň a míň ... už párkár se mi stalo, že 8 lodí nic a někdy je průměr tak 1,5 lodi na flašku ... je to býdnější ...
I play since 2003
Kecka Ppecka - vampire
Yota - craft with the profession
Lol - mage

Hraju abych žil a ne, abych umíral.
Thelvyn De Jojar
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 45
Registrován: 28 čer 2007 08:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodime do prirody, skoro sami, na lvl X Mapy (poklady)

Příspěvek od Thelvyn De Jojar »

tiež začínam mať pocit že to padá mín.posledne nejakých 10 pozic/2 místa magincia,brit/ a ani prd,čiže pár hodín v prdeli :unibrow: nj ale zarobil som na serpentach 2k gp :mrgreen:
Raona
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 404
Registrován: 05 úno 2007 09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodime do prirody, skoro sami, na lvl X Mapy (poklady)

Příspěvek od Raona »

muzu sem pridat ze jsem take rybaril 5 lodi za sebou a nic, je to asi 3 dny zpet, ale koule obcas dokaze byt tvrdohlava
Mrs.Beanes
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 197
Registrován: 16 zář 2006 14:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodime do prirody, skoro sami, na lvl X Mapy (poklady)

Příspěvek od Mrs.Beanes »

hodil bych to sferu... to je to same jako s trofejema drive (dnes nevim). Tri nedele ani jedna a pak v jeden den deset najednou.
Katrin
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 08 bře 2009 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodime do prirody, skoro sami, na lvl X Mapy (poklady)

Příspěvek od Katrin »

Mrs.Beanes píše:hodil bych to sferu... to je to same jako s trofejema drive (dnes nevim). Tri nedele ani jedna a pak v jeden den deset najednou.
Ano. To mi tvrdilo onehda i jedno gm, ale z praxe mi to tak neprijde. Chytam skoro kazdy vsedni den na nekolika mistech a treba lvl 4 sem nechytil nekolik tydnu a co se tyka ostatnich tak je to taky nic moc oproti minulosti, ale treba mam jen velkou smulu..
Thelvyn De Jojar
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 45
Registrován: 28 čer 2007 08:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodime do prirody, skoro sami, na lvl X Mapy (poklady)

Příspěvek od Thelvyn De Jojar »

Katrin píše:
Mrs.Beanes píše:hodil bych to sferu... to je to same jako s trofejema drive (dnes nevim). Tri nedele ani jedna a pak v jeden den deset najednou.
Ano. To mi tvrdilo onehda i jedno gm, ale z praxe mi to tak neprijde. Chytam skoro kazdy vsedni den na nekolika mistech a treba lvl 4 sem nechytil nekolik tydnu a co se tyka ostatnich tak je to taky nic moc oproti minulosti, ale treba mam jen velkou smulu..
nj nejak sa mi to nezdá.pred včerom pár hodín a nic,včera 4x lvl2 1x lvl1, dnes totálne nic,takto zle to ešte nebolo
Raona
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 404
Registrován: 05 úno 2007 09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodime do prirody, skoro sami, na lvl X Mapy (poklady)

Příspěvek od Raona »

pokracovani rybareni, jeden den uz nevim ktery 5 lodi - lv 1 1 2
dneska se zadarilo ze 3 lode a z kazde mapa - lv 2 2 1
ale stale cekam na tu ctyrku, pripada mi ze je zrusena jak lv 5
ani trojkou bych nepohrdnul, take jsem delsi dobu nevidel

uz jsem zase ve starych kolejich 3 lode, jedna mapa lv 2
myslel jsem ze mi to mod promazal, ale vidim ze tahle posledni stranka topiku je cela vedle, mela by patrit do rybareni ne do chozeni :-) pokud bude nekdo chtit presunout
Thelvyn De Jojar
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 45
Registrován: 28 čer 2007 08:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodime do prirody, skoro sami, na lvl X Mapy (poklady)

Příspěvek od Thelvyn De Jojar »

Raona píše:pokracovani rybareni, jeden den uz nevim ktery 5 lodi - lv 1 1 2
dneska se zadarilo ze 3 lode a z kazde mapa - lv 2 2 1
ale stale cekam na tu ctyrku, pripada mi ze je zrusena jak lv 5
ani trojkou bych nepohrdnul, take jsem delsi dobu nevidel

uz jsem zase ve starych kolejich 3 lode, jedna mapa lv 2
myslel jsem ze mi to mod promazal, ale vidim ze tahle posledni stranka topiku je cela vedle, mela by patrit do rybareni ne do chozeni :-) pokud bude nekdo chtit presunout
jj ja som už prestal chodiť loviť,pár jedniček a dvojek.trojka a 4 už neviem ako vypadá,celé je to dokur.......é
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodime do prirody, skoro sami, na lvl X Mapy (poklady)

Příspěvek od Papez »

Asi je to už vychytané :(.
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Raona
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 404
Registrován: 05 úno 2007 09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodime do prirody, skoro sami, na lvl X Mapy (poklady)

Příspěvek od Raona »

Papez píše:Asi je to už vychytané :(.
chvili jsem myslel ze kdyz mapky zajdu tak zase zacnou padat, kdysy nektere gm rikalo ze reguluje drop veci atd podle potreby, nebo mozna ze se to reguluje samo, na druhou stranu me doslo ze likviduju mapy, ale pri fishingu padaji lahve a tech je na serveru i tak asi malo - vetsinou je rybari otviraji, no pak si nedokazu predstavit kdyby je neotvirali, to by uz vubec nepadalo, je to haluz, kazdopadne jsem vymenil nekolik zaslych trojek a ctyrek (nektere byly starsi, ale vetsina byla kupovanych od jinych hracu - tam nemuzu posoudit jesli je meli z rybareni nebo z dropu potvor ci pokladu) za lv 1 a 2 z dropu ve fishingu, ale porad lepsi brat minimalni mzdu nez vubec nic
Smoking
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 16 zář 2006 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodime do prirody, skoro sami, na lvl X Mapy (poklady)

Příspěvek od Smoking »

Já to říkal, tady to máte :)
Thelvyn De Jojar
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 45
Registrován: 28 čer 2007 08:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Chodime do prirody, skoro sami, na lvl X Mapy (poklady)

Příspěvek od Thelvyn De Jojar »

Raona píše:
Papez píše:Asi je to už vychytané :(.
chvili jsem myslel ze kdyz mapky zajdu tak zase zacnou padat, kdysy nektere gm rikalo ze reguluje drop veci atd podle potreby, nebo mozna ze se to reguluje samo, na druhou stranu me doslo ze likviduju mapy, ale pri fishingu padaji lahve a tech je na serveru i tak asi malo - vetsinou je rybari otviraji, no pak si nedokazu predstavit kdyby je neotvirali, to by uz vubec nepadalo, je to haluz, kazdopadne jsem vymenil nekolik zaslych trojek a ctyrek (nektere byly starsi, ale vetsina byla kupovanych od jinych hracu - tam nemuzu posoudit jesli je meli z rybareni nebo z dropu potvor ci pokladu) za lv 1 a 2 z dropu ve fishingu, ale porad lepsi brat minimalni mzdu nez vubec nic
no jedniček a dvojek mám nachytaných ešte spred 2 rokov a taky ked to ješte šlo,tak si ich budem obehávať,bud to dajú do poriadku,alebo odfajčia další skill...čas ukáže
Odpovědět