(Mini)Guildovní Hry

Vaše nápady a návrhy
Ocroc

(Mini)Guildovní Hry

Příspěvek od Ocroc »

Prvních pár vlaštovek z 18.8. bylo pochytáno. Starší data o víkendu.
Uživatelský avatar
Skuhry
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 196
Registrován: 07 zář 2006 20:12
Kontaktovat uživatele:

Re: (Mini)Guildovní Hry

Příspěvek od Skuhry »

Ocroc píše:Prvních pár vlaštovek bylo pochytáno. Pokračování o víkendu.
:clap:
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: (Mini)Guildovní Hry

Příspěvek od Nagash »

Až budeš mít čas tak mi napiš na ICQ, já ti psal ale tys nereagoval.
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Uživatelský avatar
Skuhry
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 196
Registrován: 07 zář 2006 20:12
Kontaktovat uživatele:

Re: (Mini)Guildovní Hry

Příspěvek od Skuhry »

Tak tohle cele je uplne k smichu. Hele celou dobu drzim hubu a krok, chapu urcite "rozporuplne" rozhodnuti, snazim se veci brat trochu z nadhledu a tak jak jsou.
Ale ceho je moc toho je prilis.
Kdyz by z moji/nasi strany prislo umyslne zneuziti chyby a umyslne nenahlaseni, tak neceknu ani prd, patrilo by mi to.
Ale to ze kdyz si clovek neprecte do pismenka pravidla, GM zada vysvetleni po icq, ktery se s nim ani nebavi to je moc i na me.

Jedna se o 3 dungy - 2x q3, 1x wrong.
Byli to jedine body, ktere jsme meli, protoze vsude jinde byla gate obsazena. Najednou jsme sli q3 a gate nebyla blokovana, tak si rikali ze skoci, pic sli vsichni a pripsali bod.
Pote se sel dalsi a uz vedeli jak to "funguje" a nerozhazelo je to. Prislo mi, ze je i pochopitelne nalakat do dungu vice guildovnich lidi atpod.
Pak jsem sel druhy q3 kde jsem sel poprve, prvni skocil snad do gate a poprve videl jak to funguje.
Rozhodne me ani nenapadlo nejak cely system obchazet a timto zpusobem kalkulovat, dopredu se opravdu nic neplanovalo, brali sme to tak jak to je.

Sel jsem 1 dung po dlouhy dobe a vysledkem je ze projdu gate, ktera se nachazi na konci dungu a nevim ani prd, jen to ze jsem v jailu a GM chce vysvetleni na ktere ani nereaguje.
Tohle se mi zda jako hodne spatny vtip.
Mrs.Beanes
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 197
Registrován: 16 zář 2006 14:22
Kontaktovat uživatele:

Re: (Mini)Guildovní Hry

Příspěvek od Mrs.Beanes »

Zdravim,
pri pohledu na prohresky jsem se nejdrive strasne vylekal. Po tom co jsem logl na TSko, tak jsem se zacal smat. Kdyz si editnul prohresky a pridal tresty bez jejich vysvetleni, tak me tvoje arogance vuci hracum primo nasrala (omlouvam se za pripadne vyrazi, ale jinak bych odbarvoval situaci).

Co jsem koukal, tak jsi zavrel lidi co veskere bugy vzdy okamzite hlasi. Pomalu si ani dnes nedovoli byt na dualu, jen aby to nebyl nejaky prohresek. U nekterych narovinu rikam, ze poctivejsiho cloveka na DP neznam a tohle beru jako jejich urazku!

Ja jsem prohresku utekl jen tim, ze jsem nemel cas na dung. Vseobecne se v guilde od zacatku hledalo vice lidi na dung aby bylo vice bodu. Uz prvni den se behem dne ve hre ukazovalo hlaseni, ze mnoho guild jiz ma vice jak 10 bodu, nektera guilda presahla uz i 50 bodu. Ani ve snu nikoho z nas nenapadlo, ze ty brany maji poustet jen jednoho cloveka. Copak by nekdo mohl dat 10 dungu prvni den a to asi 3 guildy behem dvou hodin? Sam jsi to ani poradne nenapsal jak maji fungovat. Je to zrejme az v dodatcich, ktere doplnujes pri tvem zjisteni, ze neco funguje jak nema.

HROMADA Z TECH LIDI SLA JEJICH PRVNI DUNG A NEMELA VUBEC ANI PONETI O TOM JAK TVOJE POS**** GATE MA FUNGOVAT.

Nejen, ze spinis jmeno onech lidi, tak jim take nepravem blokujes pristup na jejich accounty. To je v podstave zvyhodneni ostatnich hracu ve tvych milych a objektivnich hrach. Nemluvim a ni o tom, ze polovina z nich hraje jen vyjimecne a tento tvuj vymysl je od UO odpouta na hodne dlouho.

To chci videt az rozdas tech 50K logu te guilde s padesati body. Urcite take chapali jak tvoje gaty maji fungovat.

Musim pryc, jinak bych asi psal do nekonecna. Nakonec chi asi jen rict: "Prober se a cim driv se sam za sebe omluvis, tim mensi to pro tebe bude ostuda".

Cau Lukas
Elite
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 25 pro 2010 15:15

Re: (Mini)Guildovní Hry

Příspěvek od Elite »

Herní bug je jakákoliv chyba ve hře, nebo jejím nastavení, díky které se systém chová jinak, než je běžné.
Zneužívání těchto chyb se trestá nejvyššími tresty.

Čísla v závorkách je počet lidí kolik pustí brána s následným blokováním na 4-8 hodin
Wrong (1)
Underground Quagmire 3 (1)

POchopil bych kdyby tou gate prosli 1x vsichni a pak to nahlasili, ale to ze projdou 1x vsichni, pak podruhe vsichni a dotretice vseho dobreho... :!:
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: (Mini)Guildovní Hry

Příspěvek od Nagash »

Mohl by snama pan Ocroct zacit komunikovat?
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Ocroc

Re: (Mini)Guildovní Hry

Příspěvek od Ocroc »

Brána byla Baltova a ne přímo pro tento účel, proto také to bylo také řešeno v kombinaci s rewardou mimo daný dungeon/quest zónu. Při Resyncu se bohužel nastavila na původní hodnoty a i brána určená pro jednoho člověka pouštěla až 8 lidí. Samozřejmě to byla i moje chyba že jsem si rovnou pro tento účel nenapsal vlastní bránu. Pokud se ale něco chová ve hře nestandartně, má se to hlásit.

Sami jste mi napsali že víte že to blokované být má. Stát se to jednou tak to ani nijak neřešim ani v případě že se to nenahlásí.
Vy jste byli 18.8. v 10:06 Undergound Quagmiry 3 a následně znovu Underground Quagmiry 3 v 19:35. Wrong 17.8. v 23:42 a 18.8. v 12:55. Ve třech výpravách byl tentýž člověk, proto je obtížné věřit tomu že jste to "zneužili" omylem.

Kromě vás jsem našel zatím jen jednu další výpravu, která to takhle prošla a ta mi to hned hlásila na ICQ že je něco špatně.
Ardelionn
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 14 srp 2011 22:40

Re: (Mini)Guildovní Hry

Příspěvek od Ardelionn »

Taky se podívej na to, že ten Wrong sme nechodili pro nějaký BODY, ale chodili se jen kůli tomu, že se tam šli doprovodit lidi kůli Knight Zbraním.. To si taky vyhledej v logu když už vyhledávás kdo co kdy šel a pak si uvědom že to nebylo naschvál ale omylem...

A jen tak bokem.... Když už odepisujete sem, tak bych prosil o odpověd do sekce Povolání-Paladin.. Předem díky!
Mrs.Beanes
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 197
Registrován: 16 zář 2006 14:22
Kontaktovat uživatele:

Re: (Mini)Guildovní Hry

Příspěvek od Mrs.Beanes »

Ocroc píše:Brána byla Baltova a ne přímo pro tento účel, proto také to bylo také řešeno v kombinaci s rewardou mimo daný dungeon/quest zónu. Při Resyncu se bohužel nastavila na původní hodnoty a i brána určená pro jednoho člověka pouštěla až 8 lidí. Samozřejmě to byla i moje chyba že jsem si rovnou pro tento účel nenapsal vlastní bránu. Pokud se ale něco chová ve hře nestandartně, má se to hlásit.

Sami jste mi napsali že víte že to blokované být má. Stát se to jednou tak to ani nijak neřešim ani v případě že se to nenahlásí.
Vy jste byli 18.8. v 10:06 Undergound Quagmiry 3 a následně znovu Underground Quagmiry 3 v 19:35. Wrong 17.8. v 23:42 a 18.8. v 12:55. Ve třech výpravách byl tentýž člověk, proto je obtížné věřit tomu že jste to "zneužili" omylem.

Kromě vás jsem našel zatím jen jednu další výpravu, která to takhle prošla a ta mi to hned hlásila na ICQ že je něco špatně.
jen jedna dalsi vyprava? a jak vysvetlis, ze nekdo ma hned prvni den projitych 10 dungeonu, kdyz se to dalo projit jednou postavou? a nekdo do dnesniho dne uz 50! to je nerealne!!! Tak mi tady nerikej nesmysly panacku.
Uživatelský avatar
Skuhry
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 196
Registrován: 07 zář 2006 20:12
Kontaktovat uživatele:

Re: (Mini)Guildovní Hry

Příspěvek od Skuhry »

Ocroc píše: Sami jste mi napsali že víte že to blokované být má. Stát se to jednou tak to ani nijak neřešim ani v případě že se to nenahlásí.
Vy jste byli 18.8. v 10:06 Undergound Quagmiry 3 a následně znovu Underground Quagmiry 3 v 19:35. Wrong 17.8. v 23:42 a 18.8. v 12:55. Ve třech výpravách byl tentýž člověk, proto je obtížné věřit tomu že jste to "zneužili" omylem.
Psal jsem ti ze mi to prijde divny.
Ty dungy sla uplne jina sorta lidi, ani jsem netusil co vsechno sli predemnou, proste nalognul a jdu.
Kdyz uz by se to zjistilo tak to nejspis zajdou ty sami lidi, pujdou jinej dung a natvrdo tezej, ale proste to je silene moznosti a variant kterejm asi verit nemusis. Takhle teda, jak pises, je to chyba toho jednoho cloveka co nam to nerekl (netusil, nevedel, necetl) a zfouknul sebou dalsich 7 lidi nebo kolik.
Ocroc

Re: (Mini)Guildovní Hry

Příspěvek od Ocroc »

Kdyby někdo dělal pouze Lovce odměn každý den ve třech guildovních lidech, tak má od začátku her již 36 bodů. Proč by mělo být 50 nereálné pro velkou guildu ?
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: (Mini)Guildovní Hry

Příspěvek od Nagash »

Takže lepší je rozdat pár trestů.
Než si teda přiznat chybu a udělat tu soutěž ještě jdnou ?
Myslíš si že by jsme byli tak hloupí a nenahlísili to? Hrajeme na tomhle serveru opravdu douho (jsme jedna z nejstarsich a nejaktivnejsich guild) pár itemů ze soutěže nám nestojí za nějaký JAIL nebo BAN SMAZANI atak podobně.
Pokud neveříš tomu že jsme to dělali neumyslně, tak potom si s tebou nemám co říct. už mi akorát zbýva myslet si svoje a jít tupě se stádem
Už vůbec nechápu proc se snama nebavíš na icq, proc se chovás tak arogantne a proc tvoje chování tolerují dalsi GMka.
Hodne stesti s dalsimi bany Ahoj Martin
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Elite
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 25 pro 2010 15:15

Re: (Mini)Guildovní Hry

Příspěvek od Elite »

Mrs.Beanes píše:
Ocroc píše:Brána byla Baltova a ne přímo pro tento účel, proto také to bylo také řešeno v kombinaci s rewardou mimo daný dungeon/quest zónu. Při Resyncu se bohužel nastavila na původní hodnoty a i brána určená pro jednoho člověka pouštěla až 8 lidí. Samozřejmě to byla i moje chyba že jsem si rovnou pro tento účel nenapsal vlastní bránu. Pokud se ale něco chová ve hře nestandartně, má se to hlásit.

Sami jste mi napsali že víte že to blokované být má. Stát se to jednou tak to ani nijak neřešim ani v případě že se to nenahlásí.
Vy jste byli 18.8. v 10:06 Undergound Quagmiry 3 a následně znovu Underground Quagmiry 3 v 19:35. Wrong 17.8. v 23:42 a 18.8. v 12:55. Ve třech výpravách byl tentýž člověk, proto je obtížné věřit tomu že jste to "zneužili" omylem.

Kromě vás jsem našel zatím jen jednu další výpravu, která to takhle prošla a ta mi to hned hlásila na ICQ že je něco špatně.
jen jedna dalsi vyprava? a jak vysvetlis, ze nekdo ma hned prvni den projitych 10 dungeonu, kdyz se to dalo projit jednou postavou? a nekdo do dnesniho dne uz 50! to je nerealne!!! Tak mi tady nerikej nesmysly panacku.
Jakych 10 dungeonu?:D
snad 10 bodu prvni den. a mam dojem ze to ziskali z dayli q a ne z dungeonu:D
Ocroc

Re: (Mini)Guildovní Hry

Příspěvek od Ocroc »

Nagash píše:Takže lepší je rozdat pár trestů.
Než si teda přiznat chybu a udělat tu soutěž ještě jdnou ?
Myslíš si že by jsme byli tak hloupí a nenahlísili to? Hrajeme na tomhle serveru opravdu douho (jsme jedna z nejstarsich a nejaktivnejsich guild) pár itemů ze soutěže nám nestojí za nějaký JAIL nebo BAN SMAZANI atak podobně.
Pokud neveříš tomu že jsme to dělali neumyslně, tak potom si s tebou nemám co říct. už mi akorát zbýva myslet si svoje a jít tupě se stádem
Už vůbec nechápu proc se snama nebavíš na icq, proc se chovás tak arogantne a proc tvoje chování tolerují dalsi GMka.
Hodne stesti s dalsimi bany Ahoj Martin
Myslíš na ty dvě ICQ které mi napsali, přičemž jedno jsi byl ty, který jsi mi nakonec psal že jdeš ven. A druhé je od Skuhryho který mi psal vysvětlení, které jsem už zde i nadhodil ?

Nebudou se restartovat celé hry kvůli jedné guildě.
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: (Mini)Guildovní Hry

Příspěvek od Nagash »

590059310@qip.ru (15:10:24 19/08/2011)
Ahoj muzu se zeptat co jsme bugovali ze ma par lidi z guildy amonthii jailed ?

590059310@qip.ru (15:10:40 19/08/2011)
nic jsme nedelali jen jsme prosli modrou gatou na konci dungu

590059310@qip.ru (15:17:22 19/08/2011)
Jsi tady ?

Ocroc (15:33:48 19/08/2011)
Teď už ano

590059310@qip.ru (15:34:49 19/08/2011)
Můžu se teda zeptat co jsme udělali, že jsme v jailu ?

Ocroc (15:36:43 19/08/2011)
Po resyncu jste jako guilda opakovaně bez nahlášení využili buglých bran v některých dungeonech.

590059310@qip.ru (15:42:18 19/08/2011)
Neudelali jsme to umyslne, jsme si jako teda mysleli že když nás ta gate pustí, že je všechno v pořádku. Nenazyval bych to bugovanim ale nedorozumenim. jelikoz jsme na foru cetli ze se ta gate ma blokovat. A před resincem jsme s tim nemeli zkusenosti, prvni body jsme donesli už takle tak to pro nasnebylo neobvikle kdyz jsme to udelali podruhe stejne. mysleli jsme si ze tak je to proste nastavene.

590059310@qip.ru (15:44:03 19/08/2011)
A po pravde vubec nechapu proc by jsme meli dostat jail za to ze si nekdo spatne nastavil branu, v podstate jsme se na tom vubec neobohatili, nic jsme tim neziskali .....

590059310@qip.ru (15:46:14 19/08/2011)
za celou historii meho hrani na DP jsem nemel zadny rohresek a tohle se mne velice dotklo, nejsemsi vedom ze bych neco "bugoval"

590059310@qip.ru (15:48:41 19/08/2011)
hele prmin nemam na to naladu, docela mn to rozzlobilo, jdu ven se uklidnit a pokud bude moznost treba mi to vysvetlis zejtra
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Ocroc

Re: (Mini)Guildovní Hry

Příspěvek od Ocroc »

Vysvětlené to máte na fóru kam jste to vytáhli vy, kde je tedy problém?
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: (Mini)Guildovní Hry

Příspěvek od Nagash »

Zremě bude problém v tobě a tvojí zaujatosti. Vůbec tě nezajmá co jsme ti poslali, prostě jedeš si tu svojí a rozesíláš jaili. Nemá cenu se s tebou o čem koliv bavit
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
dark fuzzy
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 156
Registrován: 06 dub 2009 20:42

Re: (Mini)Guildovní Hry

Příspěvek od dark fuzzy »

mě to přijde docela ujetý todle celý, ted se chci naférovku zastat amonthie, něco sem s těma klukama oddungoval a tohle k nim prostě nesedí. možna bys to moh ještě přehodnotit, stejně jako quido přehodnotil ardelionovu holly kissku, i když zrovna tomu bych jí smazanou nechal.. ;p

edit: to je z pohledu naprosto nezaujetého nějakou kauzou gorgety nebo minihry :p
Ardelionn
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 3
Registrován: 14 srp 2011 22:40

Re: (Mini)Guildovní Hry

Příspěvek od Ardelionn »

dark fuzzy píše:mě to přijde docela ujetý todle celý, ted se chci naférovku zastat amonthie, něco sem s těma klukama oddungoval a tohle k nim prostě nesedí. možna bys to moh ještě přehodnotit, stejně jako quido přehodnotil ardelionovu holly kissku, i když zrovna tomu bych jí smazanou nechal.. ;p

edit: to je z pohledu naprosto nezaujetého nějakou kauzou gorgety nebo minihry :p
Proč bys mi jí nechal smazat? :D
Zamčeno