Empair

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Odpovědět
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Empair »

Tanya píše:K videu: myslim ze moc zazraku a efektu se do toho videa nacpat neda...protoze UO moc te grafiky nema :/ V jakem programu si to delal?
movie maker, většinou tvořím v Pinaclu ale nějak pro tvorbu videjka z fotek sem tam nenašel optimální velikost s kvalitou
Uživatelský avatar
Tanya
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 75
Registrován: 23 zář 2006 10:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Tanya »

hm,hm movie maker je asi jako hrat uo jen prez clienta :D sony vegas si myslim ze je nejlepsi.Ale i tak fajn video a na uo to bohate staci...
Night Warrior
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 21 dub 2008 19:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Night Warrior »

Musim rict ze Sony Vegas je ponekud nepřátelský k MPEG-om.. Spíš ten Pinnacle nebo Adobe Premiere
Uživatelský avatar
Tanya
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 75
Registrován: 23 zář 2006 10:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Tanya »

vono neni problem si to convertnout na neco jineho ;)
Uživatelský avatar
Wizzy
Evil League Of Evil
Příspěvky: 1437
Registrován: 07 zář 2006 19:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Wizzy »

slideshow de udelat i v powerpointu :p
ICQ:242676139 | IRC: #dp

... Vision vs Speech test ...
Marcus De Raven
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 87
Registrován: 09 zář 2010 19:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Marcus De Raven »

Goremoth píše:a jinak jeste jedna paranoidni konspiracni teorie nebo co: vim ze ve V.I.R.u je i postava Marcus De Raven a tak me napada, neni to tvuj stryc?
No já teda ve VIRu nejsem, sis mě spletl s někým.

Jinak video supr, akorát jsem nestíhal číst (asi schválně, aby si to člověk pustil víckrát! :D).
Uživatelský avatar
Me
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 230
Registrován: 07 zář 2006 19:09

Re: Empair

Příspěvek od Me »

Videjko máš moc pěkný (nebo spíš prezentaci obrázků), ale ten žebříček GM mě opravdu rozsekal. Vždycky jsem si říkal, že jsi asi trochu mimo :p. Jen na posledním místě se rozhodně shodnem.
každopádně Gl v budoucnosti a užívej RL, už si to po tý době na ultimě určitě zasloužíš..
[color=#BF0000]
_____,^==¬¬¬¬___/|_
)_,.--'''[ µ"\_\****”””””””
[/color]
Uživatelský avatar
Stigmus
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 13
Registrován: 20 srp 2007 13:28

Re: Empair

Příspěvek od Stigmus »

pekny videjko, chybelo mi tam akorat credits :)

Jinak nekomu tu vadil "dluznicek".. S tim co pujcoval Emp lidem, by se nikam nedopracoval, kdyby si to nepsal. Vetsinou to nebyly male pujcky, jako treba v mym pripade :twisted:
[b]Pttb![/b]
Uživatelský avatar
Goremoth
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 07 zář 2006 19:43
Bydliště: Trutnov

Re: Empair

Příspěvek od Goremoth »

Marcus De Raven píše:
Goremoth píše:a jinak jeste jedna paranoidni konspiracni teorie nebo co: vim ze ve V.I.R.u je i postava Marcus De Raven a tak me napada, neni to tvuj stryc?
No já teda ve VIRu nejsem, sis mě spletl s někým.
jo ok promin a jeste jednou se omlouvam robinovi a jeho gilde za falesny obvineni kdyz nemam dukazy--
Night Warrior
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 21 dub 2008 19:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Night Warrior »

Tanya píše:vono neni problem si to convertnout na neco jineho ;)
Konverze = ztráta kvality

jedine ak do nekomprimovaného AVI a to by malo za následok 20GB video s kvalitou mp4
Uživatelský avatar
Holly Word
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 12
Registrován: 14 pro 2006 15:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Holly Word »

Vic hoven po hromade jsem asi nevidel... cca muj 4. post na DP foru za 10 let... (edited... coze??? koukam ze 20 postu uz bylo... :DD ani nevim :D)

Neco jsem tu proletel, cist to vsechno pro me nema absolutne vyznam, komentovat posty Pakaruse (pana Hated spravedliveho) nema vyznam uz vubec. Odpovidat tu vlastne taky nema pro me vyznam, nikdy jsem to nedelal ono kazdy clovek tak nejak uvnitr vi o co slo nebo ne. Ale pamatuju si vetu jak jsme sli s Empem od koleji do hospy " kdysi jsem hraval treba jako prase a delal jsem veci, za ktery jsem vedel ze muzu byt smazanej a pocital jsem s tim, ale ted jsem hral 3 roky ciste, budoval a ne nicil, pomahal DP (coz je pravda, jen vy to nevidite) a byl jsem smazany vlastne za to ze jsem MOHL vedet, ze neco je kradene". Nema cenu se tu pitvat v blbostech a slovickarit. Jde o to ze GP byla a bude nejlepsi PVM gilda, ktera na DP serveru vubec kdy byla. A spolecne jsme dokazali pokorit vsechny dungeony, ktere byly kdy vymysleny. Co mozna mnozi nechapete gilda neni o jednotlivci ale o skupine hracu, clovek sam nepokori D5 ani mnohdy ani jine dungeony, byly chvile kdy osud vypravy nevysel na Empovi ale na ostatnich clenech gildy. Fakt, ze GP jsou v utlumu je ten, ze GP tvori hraci, kteri na serveru jsou snad od dob jeho vzniku az na par vyjimek a jako takovi uz hrajeme jen pro zabavu v ramci sveho volneho casu. Mnozi z nas maji rodiny, chodi do prace nebo delaji veci do skoly a s tim proste skloubit UO moc dobre nejde - vzdyt vite sami. Nechci nikoho urazet, ale jestli chceme hrat a bavit se tou hrou, tak dost kecu a radsi lognete... Copak snad vsichni uz zapomeli jake to bylo, chodit do dungu na zkusenou? Umrit a jit znova, dostat se zas o mistnost dal, vymyslet si na tu mistost taktiku? Emp ma vudci schopnosti a to jsem mu rikal uz nekolikrat, opravdu mi verte ze udrzet znechucene lidi, kdyz se proste nedari v osmihodinovem dungu v predopslednich mistnostech, pri vedomi, aby jeste podali nejaky vykon a nezacli usinat, popripade kopat je kumst a neznam moc lidi, kteri by to umeli.

K videjku. Psal jsem ti na ICQ - par videjek jsem udelal a na 2D hru z roku 0 pekne video, pokud clovek nechce mit pul gigovy soubor, ktery si lidi nestahnou nebo 20 minutovy video na ktery stejne nikdo nema nervy a po peti minutach to posune do pulky a pak na konec, tak kvalita dobra. Videjko ucelne, neco rikajici a mnohe pripominajici...

mýýýýýýýýýýýýýýýýýýr
Uživatelský avatar
Tanya
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 75
Registrován: 23 zář 2006 10:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Tanya »

Night Warrior píše:
Tanya píše:vono neni problem si to convertnout na neco jineho ;)
Konverze = ztráta kvality

jedine ak do nekomprimovaného AVI a to by malo za následok 20GB video s kvalitou mp4
blbost...rozhodne na 2D obrazcich ztrata kvality je titěrná
Night Warrior
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 21 dub 2008 19:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Night Warrior »

Ja byl v tom ze se bavime vseobecne :) Ne konkrétne o tomhle.. kdyby slo o tohle tak to udelas treba na cedecku z nesquiku
Prudom

Re: Empair

Příspěvek od Prudom »

Já jsem nejobdivovanější, protože jsem v tom seznamu 2x.
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Empair »

Prudom píše:Já jsem nejobdivovanější, protože jsem v tom seznamu 2x.
Vidíš to máš pravdu tam mělo být méno Ralf :) omlouvám se.
Naposledy upravil(a) Empair dne 06 čer 2011 11:09, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Wilson
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1598
Registrován: 07 zář 2006 20:26
Bydliště: ŠKO-ENERGO Aréna
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Wilson »

Empair píše:Vidíš to máš pravdu tam mělo být méno Rafl :) omlouvám se.
Rafl jo :p
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Empair »

Wilson píše:
Empair píše:Vidíš to máš pravdu tam mělo být méno Rafl :) omlouvám se.
Rafl jo :p
tak na podruhé
Prafotr Morava
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1667
Registrován: 07 zář 2006 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Prafotr Morava »

Neber to osobně, ale hledat u tebe chyby není těžký. Asi jako hledat zrní v pytli zrní....
[color=green][size=167]Čaj? Pickwick![/size]
[/color]
Speedy
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 77
Registrován: 01 črc 2007 23:32

Re: Empair

Příspěvek od Speedy »

Prafotr Morava píše:Neber to osobně, ale hledat u tebe chyby není těžký. Asi jako hledat zrní v pytli zrní....
dej si caj
Raynor
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 668
Registrován: 28 zář 2006 14:52
Bydliště: jak se to hodi
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Raynor »

Speedy píše:
Prafotr Morava píše:Neber to osobně, ale hledat u tebe chyby není těžký. Asi jako hledat zrní v pytli zrní....
dej si caj
Jakej čaj?
Já osobně bych ti doporučil puer...
Správce charity válečníků
Odpovědět