Empair

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Odpovědět
Arianna
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 342
Registrován: 09 zář 2006 03:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Arianna »

Princes of Love píše:
Arianna píše:
Leonidus píše:


Je mi líto, že Harpagoni teď nejsou tolik aktivní jako dřív a je mi líto že si myslíš že vše u mě stojí právě na Arovi. Například dnešní sorc si prsknul Thief, který si to i vedl a ara tam házel bandama.. :p
A podle čeho usuzuješ, že nejsme aktivní? podle toho že jsme dlouho nebyli D2/D3/Pride?
Asi začnu hrát a začneme despovat ne ?:(
tak už si to konečně lognul? :)
Dark Sisel
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 38
Registrován: 20 led 2008 15:36

Re: Empair

Příspěvek od Dark Sisel »

Elite píše:A to ho opravnuje vsechny urazet? myslim ze ne, tezke to mit mohl, spousta lidi to ma tezke, rekni mi kdo neni z rozvracene rodiny? ja jsem taky. ale rozhodne tu kazdemu nenadavam, protoze mam v hlave trochu soudnosti a rozumu. on ocividne ne. Kamosuv otec ve vezeni, matka z blazinci, bydli s babickou, trochu grazl to je, ale jinaj je to normalni borec.
No to si ze mě dělá ten Elite snad vyloženě prdel (co je mě ty vole po tom že tvůj kámoš je grázl a chrní u babičky?)...
K videu moc se mi nelíbilo jelokož to můj počítač nerozjel ale aj kdyby se to rozjelo tak by se mi to určitě nelíbilo ;-)
Četl jsem jen kousek z toho co ste tady psali a musím říct že na tomto topiku mě zajímala jen Eliteho demence na topiky Robina který se mu smál každým topikem,když se do toho přidal Blatos to už jsem šel úplně do kolen div sem si je o koberec nespálil. A podle mého jsem byl daleko lepší Prsk než emp jen prostě se mnou nikam nechtěl chodit protože bych si to mohl dát na sólo a ostatní jse nudily D4 si teďka vybíram běžně sám ;-)
A otázečka na empa jaký jsi měl pocit po tom co tě smazali a ty jsi konečně uviděl že venku není sníh?? Nepřekvapilo tě to?
Jinak Emo GL v reale a doufám že ti ty brambůrky aspoň pořádně zdraží

A vole lůza ty se na UO už vyser a drž se raději Volantu od kamionu,víš že ti uo nikdy nešlo a musel sem tě zachraňovat :/
PS: ... :oops:
Faragas
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 144
Registrován: 19 úno 2010 21:01

Re: Empair

Příspěvek od Faragas »

Jste vážně retardi nebo si na to jen hrajete ???? jako hádat se skoro celí topik o tom jak je kdo aktivní ........ proberte se proboha.... fakt mě připadá že je každému 15 a nebo vám to už vážně vlezlo na mozek ..... :roll:
Wrall Nightmare

Re: Empair

Příspěvek od Wrall Nightmare »

Faragas píše:Jste vážně retardi nebo si na to jen hrajete ???? jako hádat se skoro celí topik o tom jak je kdo aktivní ........ proberte se proboha.... fakt mě připadá že je každému 15 a nebo vám to už vážně vlezlo na mozek ..... :roll:
Toto je libi uzivateli Wrall Nightmare.
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Empair »

Dark Sisel píše:A otázečka na empa jaký jsi měl pocit po tom co tě smazali a ty jsi konečně uviděl že venku není sníh?? Nepřekvapilo tě to?
Jinak Emo GL v reale a doufám že ti ty brambůrky aspoň pořádně zdraží
sklamu tě, venku sem ještě nebyl ... jsou tam živý lidi a těch se bojím, takže od té doby co smázli sedím v pokoji a doufám, že se vzbudím ...
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Dudek »

To se ani moc nedivím, že se jich bojíš, oni totiž nejdou zaparovat.
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Sir Artuhr »

Jedine teda paralyzer. To by se dalo pripodobnit:p Horsi to bude s odstenovanim. Lidske moznosti zedniku nejsou schopny tohle provest:p
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Dudek »

Musel bys mit nejakou jinou technologii, treba jako drevomontovany domky.
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Uživatelský avatar
Hunter
thug
Příspěvky: 1929
Registrován: 07 zář 2006 19:27
Bydliště: depends
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Hunter »

Kdokoliv hraje dobře (jakoukoliv hru), tak má plno fanoušků takovejch, jací se sešli v tomhle topiku. Netřeba řešit. Někomu tvoje chování vyhovovalo, někomu ne - tak to je u všech hráčů - jen když někdo hodně vybírá poklady/sbírá firstkilly/achievementy, tak se o něm víc ví a víc se řeší v Blesku.

Za mě tedy - ctí tě, že tady (tentokrát) nebulíš na nespravedlnost světa, ale uznal si, že si byl v druhý šanci a udělal si <>vinu. Pravidla jsou tady pro všechny stejný - a tak je to jen správně - kázeň musí byt.

A vůbec. Začni konečně hrát něco pořádnýho (a dej vědět co) na ofiku - ať maj ty úspěchy trochu nějakou cenu ;P

Čus člověče.

edit: Jo k videu - podíval jsem se, hodnotit nebudu, ale dobře, žes ho udělal. Se rád podívám na každý video z DP, člověk vidí ty různý pohledy na ten herní svět.
Nexios
Arandil
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 126
Registrován: 26 zář 2006 20:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Arandil »

Miki bol vzdycky dobry kamarat :p...celkom sa tesim,ze si sa vratil ;)
Elite
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 25 pro 2010 15:15

Re: Empair

Příspěvek od Elite »

Dark Sisel píše:
Elite píše:A to ho opravnuje vsechny urazet? myslim ze ne, tezke to mit mohl, spousta lidi to ma tezke, rekni mi kdo neni z rozvracene rodiny? ja jsem taky. ale rozhodne tu kazdemu nenadavam, protoze mam v hlave trochu soudnosti a rozumu. on ocividne ne. Kamosuv otec ve vezeni, matka z blazinci, bydli s babickou, trochu grazl to je, ale jinaj je to normalni borec.
No to si ze mě dělá ten Elite snad vyloženě prdel (co je mě ty vole po tom že tvůj kámoš je grázl a chrní u babičky?)...
K videu moc se mi nelíbilo jelokož to můj počítač nerozjel ale aj kdyby se to rozjelo tak by se mi to určitě nelíbilo ;-)
Četl jsem jen kousek z toho co ste tady psali a musím říct že na tomto topiku mě zajímala jen Eliteho demence na topiky Robina který se mu smál každým topikem,když se do toho přidal Blatos to už jsem šel úplně do kolen div sem si je o koberec nespálil. A podle mého jsem byl daleko lepší Prsk než emp jen prostě se mnou nikam nechtěl chodit protože bych si to mohl dát na sólo a ostatní jse nudily D4 si teďka vybíram běžně sám ;-)
A otázečka na empa jaký jsi měl pocit po tom co tě smazali a ty jsi konečně uviděl že venku není sníh?? Nepřekvapilo tě to?
Jinak Emo GL v reale a doufám že ti ty brambůrky aspoň pořádně zdraží

A vole lůza ty se na UO už vyser a drž se raději Volantu od kamionu,víš že ti uo nikdy nešlo a musel sem tě zachraňovat :/
PS: ... :oops:
Ty si asi hapal na hlavicku ze?:DD no neresim. ale ty by ses mel nekde lecit.
je sranda tu sledovat jak se nekteri lide vyjadruji protoze vedi ze sedi doma za pocitacem a ten koho urazi je asi tezko posle zpet na hranice slusnosti a normalniho chovani.

btw duvod proc uz skoro nehraji ja a spousta dalsich lidi neni, podle me, to ze smazali Empa, ale chovani GM. mi to tu nekdy prijde jak na urade a mezi politikama, prava ruka nevi co dela leva a prvni te posle za druhym a ten zpet za prvnim:)
Naposledy upravil(a) Elite dne 27 kvě 2011 13:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Robin de Martis »

V tom případě by ses měl odstěhovat i z ČR, protože je to stejné jak na tom dp, kde už nehraješ...
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
Elite
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 25 pro 2010 15:15

Re: Empair

Příspěvek od Elite »

Robin de Martis píše:V tom případě by ses měl odstěhovat i z ČR, protože je to stejné jak na tom dp, kde už nehraješ...
Ja nejsem povrchni clovek, ziju na Zemi. Vsude je to plne lidi jako ty a svinstvo je vsude. Takze odstehovanim bych si moc nepomohl, ale proc jeste k tomu hrat takovou hru a bavit se s lidma jako ty? jedine pro to aby se clovek aspon obcas pekne zasmal :lol:
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Robin de Martis »

Elite píše: ale proc jeste k tomu hrat takovou hru a bavit se s lidma jako ty? jedine pro to aby se clovek aspon obcas pekne zasmal :lol:
Chybíš mi...už se nesměju tak často...
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
Elite
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 25 pro 2010 15:15

Re: Empair

Příspěvek od Elite »

Robin de Martis píše:
Elite píše: ale proc jeste k tomu hrat takovou hru a bavit se s lidma jako ty? jedine pro to aby se clovek aspon obcas pekne zasmal :lol:
Chybíš mi...už se nesměju tak často...
jo no, zato ja se smeju furt, ale uz to tu nebudu spamovat :lock:
Petrkov
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 353
Registrován: 05 lis 2006 09:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Petrkov »

No po dlouhý době kouknu na dp fórum a člověk vidí, že se tu nic nezměnilo :)

Video je dobrý Empe, člověk po čase zavzpomínal kolik času strávil u ultimy a jinak gl v normálním životě
Leonidus
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 02 led 2008 18:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Leonidus »

Na co si tady hrajem :D ...

Emp kliká dál .. Tak nevim proč sem cpe nějaký rozlučkový video... No nic ..

Já bych to tu locknul...

Pro Elite : Jestli se směješ furt tak něco není v pořádku.. :wink:
Prafotr Morava
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1667
Registrován: 07 zář 2006 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Prafotr Morava »

Už ani ten flejm tu za nic nestojí. Samé plky....
[color=green][size=167]Čaj? Pickwick![/size]
[/color]
Elite
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 25 pro 2010 15:15

Re: Empair

Příspěvek od Elite »

Leonidus píše: Já bych to tu locknul...

Pro Elite : Jestli se směješ furt tak něco není v pořádku.. :wink:
1. souhlas
2. neni no, mel bych spis ty lidi litovat, ale oni si to nezaslouzi tim jak se chovaj :wink:
Uživatelský avatar
Tanya
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 75
Registrován: 23 zář 2006 10:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Tanya »

K videu: myslim ze moc zazraku a efektu se do toho videa nacpat neda...protoze UO moc te grafiky nema :/ V jakem programu si to delal?
K Empovi: bylo mi cti s tebou chodit dungy...skoda ze tomu tak uz nebude :/
Odpovědět