Empair

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bloodboy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 107
Registrován: 11 čer 2008 20:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Bloodboy »

1, Video dobré (rychlost dobrá, hudba neurazí)
2, Osobně sem se s tebou neznal, ale nikdy jsem tě nemusel, přišel jsi mi arogantní a hrabivý, asi jde hodně taky o ovlivnění názorama od lidí z okolí ...
3, Ať už jsi byl jakýkoliv, tak DP přišlo o jednoho z nejlepších hráčů, který tu určitě zanechal stopy a dokud bude DP fungovat (což je podle mě otázka času) tak se na tebe nezapomene ...

Hedvigog.
Elite
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 25 pro 2010 15:15

Re: Empair

Příspěvek od Elite »

Otec Z Nebes píše:Chtěl bych se zde zastat robina de martise, sice ho kždý odsuzuje že se vyjadřuje a chová jako mentál z lunika, ale treba rict ze ne kazdy vi ze je z pohnute rodiny, znam ho velmi blizko a jeho mama ho opustila kdyz mu bylo 7 a sla bydlet do skvotu ci co, a tata je alkoholik, ikdyz se robin bude zlobit ze to rikam, delam to pro jeho dobro aby jste vedeli proc se chova jak se chova...zije s prarodicema a ty uz nemaji tolik sily na jeho vychovu..Tak ho prosim jen ignorujte, ale neodsuzujte.
A to ho opravnuje vsechny urazet? myslim ze ne, tezke to mit mohl, spousta lidi to ma tezke, rekni mi kdo neni z rozvracene rodiny? ja jsem taky. ale rozhodne tu kazdemu nenadavam, protoze mam v hlave trochu soudnosti a rozumu. on ocividne ne. Kamosuv otec ve vezeni, matka z blazinci, bydli s babickou, trochu grazl to je, ale jinaj je to normalni borec.
Elite
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 25 pro 2010 15:15

Re: Empair

Příspěvek od Elite »

A pro lidi ze si tu Emp taha triko jak moooc byl dobrej... nikdo vas to cist nenuti, vy si jen potrebujete vylejt svoje mindraky :lol:
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Robin de Martis »

Elite píše:
Otec Z Nebes píše:Chtěl bych se zde zastat robina de martise, sice ho kždý odsuzuje že se vyjadřuje a chová jako mentál z lunika, ale treba rict ze ne kazdy vi ze je z pohnute rodiny, znam ho velmi blizko a jeho mama ho opustila kdyz mu bylo 7 a sla bydlet do skvotu ci co, a tata je alkoholik, ikdyz se robin bude zlobit ze to rikam, delam to pro jeho dobro aby jste vedeli proc se chova jak se chova...zije s prarodicema a ty uz nemaji tolik sily na jeho vychovu..Tak ho prosim jen ignorujte, ale neodsuzujte.
A to ho opravnuje vsechny urazet? myslim ze ne, tezke to mit mohl, spousta lidi to ma tezke, rekni mi kdo neni z rozvracene rodiny? ja jsem taky. ale rozhodne tu kazdemu nenadavam, protoze mam v hlave trochu soudnosti a rozumu. on ocividne ne. Kamosuv otec ve vezeni, matka z blazinci, bydli s babickou, trochu grazl to je, ale jinaj je to normalni borec.
Takový dojemný příběh a ty mne stejně nepolituješ...:(
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
MorTreX
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 14
Registrován: 22 čer 2010 22:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od MorTreX »

berny píše:Video o ničem, jen si empair uronil posledni slzu, bravo.

Aspon jsi mohl prozradit ty tajemstvi jak si "opravdu" vydělat mamon, nějaky ty bugy co jste meli s tombem v rukavu. Nebo aspon ukazat ten silenej mamon co jsis nahrabal.
Neznal jsem te, a je mi to volny. Čau
další ****** co utekl z ústavů Č.1. Poradím ti Smígle, vrať se tam s hrdostí!!!
Uživatelský avatar
Otec Z Nebes
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 144
Registrován: 17 led 2009 19:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Otec Z Nebes »

Robin se jen snazi navazat komunikaci zpusobem, ktery je primo umerny jeho inteligenci :p
MorTreX
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 14
Registrován: 22 čer 2010 22:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od MorTreX »

Robin de Martis píše:
Elite píše:
Otec Z Nebes píše:Chtěl bych se zde zastat robina de martise, sice ho kždý odsuzuje že se vyjadřuje a chová jako mentál z lunika, ale treba rict ze ne kazdy vi ze je z pohnute rodiny, znam ho velmi blizko a jeho mama ho opustila kdyz mu bylo 7 a sla bydlet do skvotu ci co, a tata je alkoholik, ikdyz se robin bude zlobit ze to rikam, delam to pro jeho dobro aby jste vedeli proc se chova jak se chova...zije s prarodicema a ty uz nemaji tolik sily na jeho vychovu..Tak ho prosim jen ignorujte, ale neodsuzujte.
A to ho opravnuje vsechny urazet? myslim ze ne, tezke to mit mohl, spousta lidi to ma tezke, rekni mi kdo neni z rozvracene rodiny? ja jsem taky. ale rozhodne tu kazdemu nenadavam, protoze mam v hlave trochu soudnosti a rozumu. on ocividne ne. Kamosuv otec ve vezeni, matka z blazinci, bydli s babickou, trochu grazl to je, ale jinaj je to normalni borec.
Takový dojemný příběh a ty mne stejně nepolituješ...:(
drž pysk ultima-onanisto :D Ségra mi vyprávěla jak jsi chtěl od ní pokušení :D:D:D:D:D:D historii tu mám pořád :P
sklidní touhu smrade "Robinku" :D :D :D
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Robin de Martis »

To jsem podědil po otci... Nebyl jen alkoholik, jak Otec z nebes už poznamenal... :(
mě taky ségra vyprávěla , jak od ní chtěl táta pokušení...
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
MorTreX
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 14
Registrován: 22 čer 2010 22:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od MorTreX »

Robin de Martis píše:To jsem podědil po otci... Nebyl jen alkoholik, jak Otec z nebes už poznamenal... :(
mě taky ségra vyprávěla , jak od ní chtěl táta pokušení...
ty vole kolik máš STĚRAČŮ na obrazovce že na to pořád vidíš?????
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Robin de Martis »

Zásadně používám žiletky...
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
MorTreX
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 14
Registrován: 22 čer 2010 22:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od MorTreX »

Robin de Martis píše:Zásadně používám žiletky...
tvůj Avatar tomu odpovídá, emo boy :D
MorTreX
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 14
Registrován: 22 čer 2010 22:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od MorTreX »

MorTreX píše:
Robin de Martis píše:Zásadně používám žiletky...
tvůj Avatar tomu odpovídá, emo boy :D
ježišku promiň!!! "emo girl", nezlob se robinku :(
Uživatelský avatar
Big Bud
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 576
Registrován: 31 led 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Big Bud »

tady nám dneska někdo na zahrádce vypil víc pivek než byl jeho ubohý mozeček schopný spracovat viď Morexi :p
Bejkal
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 13 lis 2006 00:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Bejkal »

Co vlastně znamená dobrý mág ?
Dobrých mágů je a bylo na DP hodně. Naopak si myslím že byl/je lepší mág než Emp.
On dokázal
1.sehnat lidi na dung
2.vytvořit z nich sestavu tak ,aby ne každý šel co chce nejvíc ,ale co je potřeba
3. motivovat lidi v dungu aby u toho mysleli
4. vytvořit snad největší gate/house pavučinu co na DP byla
5. !! ty lidi donutil dělat v dungu to co mají ,kvůli úspěšnému dojití!!
6. vytvořit uzavřenou skupinku hodně dobrých pvm hráčů
..
..
..
Na druhou stranu Emp byl a je nejlepší vůdce co na DP existoval. Do toho to byl ještě vrcholový hráč, kliďas (většinou) a mentální stálice (to jako ,že mu nehrabalo)...........být vůdce někomu přijde "být arogantní"

Jen pro hráče a GM, kteří nevlastní myšlení menší příklad s ČR.
V ČR žije 10,5m lidí. Z toho 3M důchodců, minimálně 3M dětí/studentů a 2,5M(lidí co platí stát-hasiči,učitele,policie,uřednici)...sečteno podtrženo tech několik vůdců z 2m dává práci ostatním z 2m a tím doslova táhnou celý stát.................
Převedu to na DP kolika lidem Emp nabízel práci, neboli zajištoval zábavu na DP ?

Bylo asi 60 lidí který Emp zaměstnával, co se asi stalo ,když byl vykázán? Místo toho aby ho GM nechali zaplatit třeba 30M+, Donutit ho vytvoření charity, třeba i sebrání nějakýho majetku. Ale ne nejmenovanej blbec ho prostě smaže protože to je "fér"
Uživatelský avatar
Goremoth
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 07 zář 2006 19:43
Bydliště: Trutnov

Re: Empair

Příspěvek od Goremoth »

Robine jestli se pletu tak se omlouvam, ale nejsi nejak pribuznej nebo spis nejsi primo Oximus/Lilith/Marcus Z Yewu? pac me toho cloveka tak nehorazne pripominas a uz jsem ho podle stylu psani a chovani jednou odhalil pod jinym inkognitem, tak bych se divil kdyby fakt ne :D bohuzel jsem po dlouhym intenzivnim patrani neodhalil zadnou primou spojitost, ale i tak se musim zeptat..
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Robin de Martis »

Ne opravdu ne, ale nejsi sám :P Třeba IRC klan mi tak říká :p
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
Uživatelský avatar
Goremoth
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 52
Registrován: 07 zář 2006 19:43
Bydliště: Trutnov

Re: Empair

Příspěvek od Goremoth »

ok no stejne by to asi nikdo nepriznal (kdokoliv) kdyz by to tak bylo, ale ja si myslim svoje teda :) jen skoda ze nam na foru zmizly stary topicy, tam bych 100% nasel nejakou shodu, proste takova ta psychologie ktera cisi z tvejch postu je do oci bijici a podle nekterejch udaju co si psal v prihlasce k V.I.R.u + tvuj desktop a potazmo cela plocha co vidim na hotpickach a avatar na foru :p..

a stejne me to neda kdyz trochu hledam tak co ja vim tak oximus(lilith, marcus z yewu) mel taky pristup na krafta Romulus.. a jinak jeste jedna paranoidni konspiracni teorie nebo co: vim ze ve V.I.R.u je i postava Marcus De Raven a tak me napada, neni to tvuj stryc? pac mas proste podobnej nick a prave oximova postava marcus z yewu ma jeste podobnejsi jmeno..no a prave oximus mel taky nejakyho strejce kterej ho k UO dotahnul nebo tak..celkove sem par let nehral a nemam moc prehled ale tohle konkretne si pamatuju jako by to bylo vcera:D a taky je zajimavy ze kdyz hodim tvy icq/nick do googlu tak se vynorej informace zacinajici datem cca kolem kvetna 2009 (coz je shodou okolnosti doba kdy oximus psal na forum naposled - to proste nahrava tim ze si najednou zmenil "identitu")..no checs se k tomu vyjadrit :))?
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Sir Artuhr »

Bejkal píše: Jen pro hráče a GM, kteří nevlastní myšlení menší příklad s ČR.
V ČR žije 10,5m lidí. Z toho 3M důchodců, minimálně 3M dětí/studentů a 2,5M(lidí co platí stát-hasiči,učitele,policie,uřednici)...sečteno podtrženo tech několik vůdců z 2m dává práci ostatním z 2m a tím doslova táhnou celý stát.................
Převedu to na DP kolika lidem Emp nabízel práci, neboli zajištoval zábavu na DP ?

Bylo asi 60 lidí který Emp zaměstnával, co se asi stalo ,když byl vykázán? Místo toho aby ho GM nechali zaplatit třeba 30M+, Donutit ho vytvoření charity, třeba i sebrání nějakýho majetku. Ale ne nejmenovanej blbec ho prostě smaže protože to je "fér"
No jsem rad, ze nevlastnim tvoje mysleni, protoze pripodobnit problematiku zamestnanosti a ekonomicky aktivniho obyvatelstva v realu k faktu jestli emp umi napsat hromadnou zpravu 60 lidem na icq je trosku, rekneme to velmi lehce, chorobomyslne. Mozna by to chtelo strhnout jeho plakat ze steny nad posteli a zacit uvazovat trosku sam, protoze nektere vyrazy " Bylo asi 60 lidí který Emp zaměstnával" to je uz dost zavazne:pp
A neboj ona se zabava da delat na dp i bez Empa. Uvidis ze jo:p Ale je pravda, ze svym zpusobem opravdu emp a jeho druzina zajistovali nevidanou zabavu.

Edit: Uplne jsem zapomnel na tuhle tvoji hlasku "být vůdce někomu přijde "být arogantní". Byt vudce znamena umet vest lidi a chovat se k ni a byt arogantni znamena chovat se jako emp. Zase si neplet pojmy. Mozna tvoje chapani slova vudce je odvozeno od jednoho pana s kartacem pod nosem, coz me ani neprekvapuje vzhledem k tvemu fanatismu smerem k Empairovi.
Naposledy upravil(a) Sir Artuhr dne 23 kvě 2011 13:16, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Robin de Martis »

Goremoth píše:ok no stejne by to asi nikdo nepriznal (kdokoliv) kdyz by to tak bylo, ale ja si myslim svoje teda :) jen skoda ze nam na foru zmizly stary topicy, tam bych 100% nasel nejakou shodu, proste takova ta psychologie ktera cisi z tvejch postu je do oci bijici a podle nekterejch udaju co si psal v prihlasce k V.I.R.u + tvuj desktop a potazmo cela plocha co vidim na hotpickach a avatar na foru :p..

a stejne me to neda kdyz trochu hledam tak co ja vim tak oximus(lilith, marcus z yewu) mel taky pristup na krafta Romulus.. a jinak jeste jedna paranoidni konspiracni teorie nebo co: vim ze ve V.I.R.u je i postava Marcus De Raven a tak me napada, neni to tvuj stryc? pac mas proste podobnej nick a prave oximova postava marcus z yewu ma jeste podobnejsi jmeno..no a prave oximus mel taky nejakyho strejce kterej ho k UO dotahnul nebo tak..celkove sem par let nehral a nemam moc prehled ale tohle konkretne si pamatuju jako by to bylo vcera:D a taky je zajimavy ze kdyz hodim tvy icq/nick do googlu tak se vynorej informace zacinajici datem cca kolem kvetna 2009 (coz je shodou okolnosti doba kdy oximus psal na forum naposled - to proste nahrava tim ze si najednou zmenil "identitu")..no checs se k tomu vyjadrit :))?
K tomuhle snad mohu napsat snad jen "Čo ti jebe?"

Nick Robin de Martis už mám dobrejch 9 let.. Nikdy jsem neměl jinačí :p
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Empair

Příspěvek od Pheme »

Bejkal píše:sečteno podtrženo tech několik vůdců z 2m dává práci ostatním z 2m a tím doslova táhnou celý stát.................
Stat ve skutecnosti tahnou ty blbci kteri opravdu delaji, ne par vudcu

Video sem nevidel, nezajima me. I kdyz empair rozhodne neni tak namyslenej jako nekteri ostatni, nemel sem ho rad. Duvod. Ukazal deckam ktere zde hrali, ze podvadeni, kseftovani s acc + to, ze umi opravdu dobre mackat klavesy vede k uspechu. Pro me je to takovy uo dalik. Uspesny a umi v tom chodit.

Bohuzel se na jeho pripade ukazuje to, ze bez jednoho hrace ktery je hyperaktivni se spolecenstvi kolem nej, ktere na tom jaky je vegetovalo, rozpadne
Uz je malo gild, neni kam se presunout kdyz skoncila era CoP, Vir, bimbo a empair gild a s arandilem se clovek nema rad (jen namatkou)
Odpovědět