Empair

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Miky Mora
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 600
Registrován: 24 úno 2008 13:56

Re: Empair

Příspěvek od Miky Mora »

I když ten Empův topic muže vypadat trochu vtíravě, rád si tu čtu posty některých lidí, kteří si holt nedovedou přiznat, že lepšího PvM mága v této době nebylo ;).
Kdysi TLUPA a teď HATED 8-)
Gogo píše: Podla mna ked chcu hated pojazdovat desp nech to robia jak kovaren..
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Empair »

Naxem píše:Jo a sprav si hrob niekde ,imho nato narok mas...
:) nic mi nezbylo ale zkusím uspořádat sbírku ... třeba uděláme i smteční hostinu :)

4 Miki Mora: Dík

4 Robin de Martis: :-) zkus dospět
Leonidus
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 02 led 2008 18:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Leonidus »

Miky Mora píše:I když ten Empův topic muže vypadat trochu vtíravě, rád si tu čtu posty některých lidí, kteří si holt nedovedou přiznat, že lepšího PvM mága v této době nebylo ;).
Jde vidět že jsi toho Miky ještě moc v dungách nenašlapal :D *JOKE*

Podle mě se řadí mezi jedny z nej mágů.. Každý má svoje klady i zápory..

PS: i Wrall by mohl hodně dobře prskat pvm za mága, kdyby si s tím začal hrát
Retromancer
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 390
Registrován: 11 úno 2010 15:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Retromancer »

Robin de Martis píše:
Empair píše: V mém zámeru bylo rozloučit se. A podělit se zážutky z UO o ostaními hráči. Ano šlo to udělat jednodušeji ale proč? Po tolika letech co sem tu ztrávil sem chtěl znát názory lidí na svoji osobu a to jak těch s ktrámi sem hrával tak těch proti kterým sem hrál. Je mi jasné, že ty si mě v lásce neměl ale podle mě nejsi objektivní v tom co tvrdíš.

Za hodnocení děkuji.

PS: pokud je ten topik tak jak píšeš tak nechápu proč ho vůbec čteš, či proč tu postuješ ...
Rozloučit se a znát názor lidí na tvou osobu?
Vysmahni už...
Boha jeho, ty seš ale děsnej kretén...
Uživatelský avatar
Wilson
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1598
Registrován: 07 zář 2006 20:26
Bydliště: ŠKO-ENERGO Aréna
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Wilson »

Retromancer píše:
Robin de Martis píše:Rozloučit se a znát názor lidí na tvou osobu?Vysmahni už...
Boha jeho, ty seš ale děsnej kretén...
neudělal maturitu, tak se na něj nemůžeš zlobit :lol:
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od King »

Wilson píše:
Retromancer píše:
Robin de Martis píše:Rozloučit se a znát názor lidí na tvou osobu?Vysmahni už...
Boha jeho, ty seš ale děsnej kretén...
neudělal maturitu, tak se na něj nemůžeš zlobit :lol:
ty taky ne :P
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Morph
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 40
Registrován: 14 led 2007 19:31

Re: Empair

Příspěvek od Morph »

Robin je sice mimo veškeré stupnice, ale poprvé snad musím říct, že na jeho prvním postu v tomhle tématu něco je :)
Že někdo napíše na web svojí gildy pár řádku, že se loučí apod, tak je to normálka. Když ale k tomu přidá video (na které se navíc ptá pak na DP fóru, jak se vám líbí, jestli jsou ok titulky a já nevím co všechno), odkaz sem (kdyby měl někdo něco na srdci) a ještě jako třešinku na dortu ten dlužníček.. To mě dostalo :)
Na druhou stranu chápu, že touha po uznání a poutání pozornosti na sebe je jednou z vlastností každého člověka...
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Dudek »

Icewind píše:
Dudek píše:Kdyby měl být pro kohokoliv cokoliv, jak tady píšete, nevede si dlužníček.
On tam taky psal vesměs jen to co se mu hodilo...

A pokud někdo přijde se slovy: "Empe, půjč mi [4 sochy|invul komplet|+7 zbraň|...], ja ti [je|to] vrátím." tak je logické, že asi člověk bude očekávat, že mu je vrátí. Pokud to neplánuje - nezlobte se na mě, ale to je pak podvod. A pamatovat si všechno pak opravdu moc nejde. Pokud někdo příjde s tím "dej mi invul prosím" tak to moc fungovat nebude, ale "půjč mi invul na dungeon", já ti pak vrátím nový, proč ne. Dost dobře nevím, proč by měl každému pořád něco rozdávat? A že jich bylo!

Situace je taková, že Emp si to rád zapisoval jen z toho důvodu, aby z něho někteří nedělali ref-mana před výpravou. Běžně totiž rozdával itemy/reff před dungem, protože ten neměl to, ten zas ono. Když se to takhle opakovalo po x-té, tak si to začal psát a při dalším "refování" to dotýčnému náležitě vybarvil :). Tady šlo spíš o udržení kontroly a toho aby si každý nosil co si nosit měl a koupil/sehnal si to sám namísto aby si to půjčoval od Empa.

Dlužno podotknout, že hodně věcí si ani nepsal nebo je zapsané měl, ale jen jako takové "říkadlo" aby mohl láteřit, až toho dotyčného uvidí a bude po něm zase něco chtít, ale ve vrácení snad ani nikdy nedoufal - například u Johnyho. :-)
Takže se v podstatě ukázalo, že Emp, je/byl tak neschopnej, že ani tu tlupu lidí, co si sebou tahal, nedokazal naučit, že do dungu se chodi s výbavou.
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
dark fuzzy
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 156
Registrován: 06 dub 2009 20:42

Re: Empair

Příspěvek od dark fuzzy »

at už rozpory byly nebo ne, pro mě byl emp vždycky nejlepší pvm mág a taky největší šulin na vysvětlování taktiky v dungu, každopádně gl :p
Uživatelský avatar
Otec Z Nebes
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 144
Registrován: 17 led 2009 19:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Otec Z Nebes »

4 Artu: jedinej vtipnej post v topicu :lol:

Chtěl bych se zde zastat robina de martise, sice ho kždý odsuzuje že se vyjadřuje a chová jako mentál z lunika, ale treba rict ze ne kazdy vi ze je z pohnute rodiny, znam ho velmi blizko a jeho mama ho opustila kdyz mu bylo 7 a sla bydlet do skvotu ci co, a tata je alkoholik, ikdyz se robin bude zlobit ze to rikam, delam to pro jeho dobro aby jste vedeli proc se chova jak se chova...zije s prarodicema a ty uz nemaji tolik sily na jeho vychovu..Tak ho prosim jen ignorujte, ale neodsuzujte.
Uživatelský avatar
Wlern
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 234
Registrován: 31 pro 2009 14:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Wlern »

Leonidus píše:Jinak Eliška měl docela dobrej dotaz - jako vem si - guilda V.I.R je sice bez Ritchieho, ale jako někteří kluci šlapou na temným světě dál.. Fungujou, ale od tebe jsem bohužel neviděl ještě nikoho v dungu..
Ano, VIR "funguje", ale vetsina lidi beha s jinyma guildama...

Ba bych si i myslel, ze je v soucastnosti vic ciste "Generation" akci jak "VIRackych"...

I kdyz proti VIRu nic nemam...
Krví podepsán Wlern; Upír hledající světlo ve své duši
Wrast Werde - " Nenaučil jsem se bojovat, abych pobil své nepřátele, ale abych ochránil své blízké"
Wheliss - S úsměvem na tváři a životem na dlani
Retromancer
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 390
Registrován: 11 úno 2010 15:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Retromancer »

Otec Z Nebes píše:Chtěl bych se zde zastat robina de martise, sice ho kždý odsuzuje že se vyjadřuje a chová jako mentál z lunika, ale treba rict ze ne kazdy vi ze je z pohnute rodiny, znam ho velmi blizko a jeho mama ho opustila kdyz mu bylo 7 a sla bydlet do skvotu ci co, a tata je alkoholik, ikdyz se robin bude zlobit ze to rikam, delam to pro jeho dobro aby jste vedeli proc se chova jak se chova...zije s prarodicema a ty uz nemaji tolik sily na jeho vychovu..Tak ho prosim jen ignorujte, ale neodsuzujte.
Samozřejmě že mě už dávno napadlo, že tam pravděpodobně nebude vše v pořádku, ale že to bylo až takto tragické, jsem netušil. Toho "kreténa" beru tedy zpět, je pravda, že za těchto podmínek je to omluvitelné...
Leonidus
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 02 led 2008 18:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Leonidus »

Wlern píše:
Leonidus píše:Jinak Eliška měl docela dobrej dotaz - jako vem si - guilda V.I.R je sice bez Ritchieho, ale jako někteří kluci šlapou na temným světě dál.. Fungujou, ale od tebe jsem bohužel neviděl ještě nikoho v dungu..
Ano, VIR "funguje", ale vetsina lidi beha s jinyma guildama...

Ba bych si i myslel, ze je v soucastnosti vic ciste "Generation" akci jak "VIRackych"...

I kdyz proti VIRu nic nemam...
Hodne lidi z Viru chodi s moji guildou TOP ... a neprijde mi ze nejak malo dungujeme.. Z GP znam taky dost lidi a jeste jsem je bohuzel nevidel, i kdyz vim ze sem tam byly v risi atd... No mozna je skoda, ze nedavaj odkazy na svoje stranky... Ale o tom tady ani nechci psat. At se s Knightem kazdej rozlouci a nechame to :p) ... Treba jeste nekdy dostane sanci hrat a bude navrat a jejich guilda bude dal fungovat.. Aspon bude zase s kym souperit v dungach :p)
Blatos
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 29 srp 2008 20:19

Re: Empair

Příspěvek od Blatos »

Retromancer píše:
Otec Z Nebes píše:Chtěl bych se zde zastat robina de martise, sice ho kždý odsuzuje že se vyjadřuje a chová jako mentál z lunika, ale treba rict ze ne kazdy vi ze je z pohnute rodiny, znam ho velmi blizko a jeho mama ho opustila kdyz mu bylo 7 a sla bydlet do skvotu ci co, a tata je alkoholik, ikdyz se robin bude zlobit ze to rikam, delam to pro jeho dobro aby jste vedeli proc se chova jak se chova...zije s prarodicema a ty uz nemaji tolik sily na jeho vychovu..Tak ho prosim jen ignorujte, ale neodsuzujte.
Samozřejmě že mě už dávno napadlo, že tam pravděpodobně nebude vše v pořádku, ale že to bylo až takto tragické, jsem netušil. Toho "kreténa" beru tedy zpět, je pravda, že za těchto podmínek je to omluvitelné...

Je to vsechno jeste mnohem, mnohem horsi. Robin se nemuze najit. Momentalne se inspiroval u pana M. Čurka a uz zacal nabizet sve "sluzby". Predtim volil komunisty, vsem chtel rozdavat exemplarni tresty...je to s nim fakt zly. Mejte s nim slitovani. Trpi agorafobii, je tezce introvertni, maniodepresivni psychoza, denodenni myslenky na sebevrazdu. Ukoncit ten nespravedlny zivot ve svete plnem lzi, nenavisti a Empa. Neni snadny ten zivot....von vo tom vi svoje. Tak na nej budte hodni.
Uživatelský avatar
Otec Z Nebes
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 144
Registrován: 17 led 2009 19:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Otec Z Nebes »

Blatos píše: Je to vsechno jeste mnohem, mnohem horsi. Robin se nemuze najit. Momentalne se inspiroval u pana M. Čurka a uz zacal nabizet sve "sluzby". Predtim volil komunisty, vsem chtel rozdavat exemplarni tresty...je to s nim fakt zly. Mejte s nim slitovani. Trpi agorafobii, je tezce introvertni, maniodepresivni psychoza, denodenni myslenky na sebevrazdu. Ukoncit ten nespravedlny zivot ve svete plnem lzi, nenavisti a Empa. Neni snadny ten zivot....von vo tom vi svoje. Tak na nej budte hodni.
To vypada jako bys dostal svůj zápočet z psychiatrie :D
berny
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 72
Registrován: 30 pro 2010 00:16

Re: Empair

Příspěvek od berny »

Video o ničem, jen si empair uronil posledni slzu, bravo.

Aspon jsi mohl prozradit ty tajemstvi jak si "opravdu" vydělat mamon, nějaky ty bugy co jste meli s tombem v rukavu. Nebo aspon ukazat ten silenej mamon co jsis nahrabal.
Neznal jsem te, a je mi to volny. Čau
Blatos
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 29 srp 2008 20:19

Re: Empair

Příspěvek od Blatos »

Otec Z Nebes píše:To vypada jako bys dostal svůj zápočet z psychiatrie :D
Nebo svoji diagnozu ? :lol:
Empair
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 695
Registrován: 14 črc 2007 11:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Empair »

berny píše:Aspon jsi mohl prozradit ty tajemstvi jak si "opravdu" vydělat mamon, nějaky ty bugy co jste meli s tombem v rukavu. Nebo aspon ukazat ten silenej mamon co jsis nahrabal.
Neznal jsem te, a je mi to volny. Čau
Vše co jsem měl, sem si poctivě vydělal. Dungy, hárvesty, obchody. A printy z toho máš ve videjku tak nechápu co chceš prozrazovat.

PS: na buggy se ptej Tomba
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Robin de Martis »

Retromancer píše: Boha jeho, ty seš ale děsnej kretén...
Jahahaha ani nevíš jakou radost si mi udělal. ZROVNA TY! Sám vševidoucí Retromancer se nechal vyprovokovat... Měl jsem tu jinačí adepty, ale ty jsi velice mile překvapil...
Kdybych netrpěl velice rozsáhlým kretenismem, tak bych nemohl hrát tuhle hru no... :( Jdem rád, že si kreténa vzal zpět, ale až po odhalení mých soukromých problémů..:(
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
Uživatelský avatar
Robin de Martis
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 245
Registrován: 23 kvě 2009 10:09
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Robin de Martis »

Wilson píše:
neudělal maturitu, tak se na něj nemůžeš zlobit :lol:
Wilzne ty hokejofile? Můžeš mi říct odkud máš tenhle kec? Ja ji ještě ani nedělal :((((
Robin de Martis-ředitel Zeměkoule[V.I.R.]
Každý člověk má čtyři tváře. Jednu, kterou ukazuje. Jednu, která je vidět. Jednu, o které si myslí, že je pravdivá a jednu, která pravdivá je...
Ministerstvo zdravotnictví varuje: Robin může zabíjet!!!
Odpovědět