Empair

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Odpovědět
Karolilinecka
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 122
Registrován: 27 bře 2008 15:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Karolilinecka »

fy buger :!:
Leonidus
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 02 led 2008 18:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Leonidus »

Je čas odjet ! :D

http://www.youtube.com/watch?v=Mo8Qls0HnWo

Jsem rád že jíš české solené !

Mám jeden vlastně ještě jeden zásadní dotaz... Bojíš se predátorů ?
Uživatelský avatar
Miky Mora
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 600
Registrován: 24 úno 2008 13:56

Re: Empair

Příspěvek od Miky Mora »

Videjko pěkný, škoda že to tak dopadlo. Jak tu lidi píšou, aktivita serveru kvůli tomu šla hodně dolů - to si možná i chtel slyšet (vidět) :).
Kdysi TLUPA a teď HATED 8-)
Gogo píše: Podla mna ked chcu hated pojazdovat desp nech to robia jak kovaren..
Leonidus
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 02 led 2008 18:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Leonidus »

Miky Mora píše:Videjko pěkný, škoda že to tak dopadlo. Jak tu lidi píšou, aktivita serveru kvůli tomu šla hodně dolů - to si možná i chtel slyšet (vidět) :).
Už není koho pojíždět :p) achjoooo... *JOKE*
Acarus

Re: Empair

Příspěvek od Acarus »

Clovek s minulosti jako Emp, by si vzdycky mel davat pozor co dela, nebyl prvnim clovekem, co kvuli buggem kradenym vecem byl smazanej, a jen kvuli tomu, ze to byl hrac, ktery vedl guildu nebudu plivat do xichtu tem, co hrajou slusne bez prohresku a necham ho jen tak hrat dal jako nejakeho nedotknutelneho. Pravidla se v zavislosti na tom kolik hraje lidi menit nebudou.
Dracula
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 5
Registrován: 14 říj 2006 08:03
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Dracula »

Nojo, každopádně ode mě sis ještě do Dlužníčku zapomněl napsat 100klamaků :-D
Frajere, ty si od toho radši vážně odpočiň, je vidět, že ti to nedělalo dobře :-DDD
Elite
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 25 pro 2010 15:15

Re: Empair

Příspěvek od Elite »

Bacha lidi na to co kupujete, muze to byt kradene a az nekoho nastvete tak vas smazou :roll:
Jamie
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 118
Registrován: 17 bře 2008 15:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Jamie »

Acarus píše:Clovek s minulosti jako Emp, by si vzdycky mel davat pozor co dela, nebyl prvnim clovekem, co kvuli buggem kradenym vecem byl smazanej, a jen kvuli tomu, ze to byl hrac, ktery vedl guildu nebudu plivat do xichtu tem, co hrajou slusne bez prohresku a necham ho jen tak hrat dal jako nejakeho nedotknutelneho. Pravidla se v zavislosti na tom kolik hraje lidi menit nebudou.
S minulosti jako Emp ? ... Myslim si ze by bylo vhodny vysvetlit tu uber zlou minulost minulost...
Leonidus
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 02 led 2008 18:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Leonidus »

Buďme upřímní v ČR a na DP je prostě trestné/prohřeškové když někdo ukryje, na sebe nebo jiného převede anebo užívá

a) věc nebo jinou majetkovou hodnotu, která byla získána TČ ( křádeží ), či bugem spáchaným na území České republiky, na území DP nebo v cizině jinou osobou, nebo jako odměna za něj, nebo

b) věc nebo jinou majetkovou hodnotu, která byla opatřena za věc nebo jinou majetkovou hodnotu uvedenou v písmenu a),

, či ji přechovává.

Empe to co jsi udělal je prostě ukázkové Podílnictví :D :D :D a to lze i z nedbalosti :p

stojím za Acarusem.. Já se taky informuji co si dávám do securky..

, ale na druhou stranu je mi trochu líto, že nebude s kým moc soupeřit... Jinak GATE ti fungují dobře, vybudoval jsi dobrý systém musím pochválit..
Uživatelský avatar
Big Bud
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 576
Registrován: 31 led 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Big Bud »

Ty ve a ja v tom videiku fakt čekal ten screen jak Emp vyřvával GMka v Pridu :p
Elite
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 25 pro 2010 15:15

Re: Empair

Příspěvek od Elite »

Leonidus píše:...
uz vidim tvoji reakci kdyz bys dostal ban za to zes nekomu schoval do bedny nake veci, on ti rekl ze to nekde ziskal bo koupil a GM by ti dalo ban ze je to kradene :mrgreen: :clap:
Asi zacne era kdy kazdy bude psat GMkum, jestli ten predmet nahodou neni kradeny co kupuje aby ho nesmazli :lol:
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Johny Matovic »

Elite píše:Bacha lidi na to co kupujete, muze to byt kradene a az nekoho nastvete tak vas smazou :roll:
za nakup kradnutych veci este nikoho nezmazali.
Rozdiel je teda keby to kupoval za real :P
a este daco
Ked uz by ti niekto taky ako tomb cpal do paprc rare kone a rare roby je len na tvojom zdravom rozume ci to od neho zoberies.
Predsa len tento clovek je snad najvacsi bugger aky kedy po DP chodil.To co dokazal on v tomto obore nedokazal nikto.
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Elite
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 25 pro 2010 15:15

Re: Empair

Příspěvek od Elite »

Johny Matovic píše:Ked uz by ti niekto taky ako tomb cpal do paprc rare kone a rare roby je len na tvojom zdravom rozume ci to od neho zoberies
Zajimave ze to bylo kradene az to dostal emp do sekurky:) to by me vazne zajimalo, co sem pochopil, tak ty kradene predmety byly v obehu dlouho, ale zaclo se to resit az to dostal emp do ruky
Uživatelský avatar
Hodmal
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 127
Registrován: 01 říj 2006 14:58

Re: Empair

Příspěvek od Hodmal »

1. Umel si vest guildu.
2. V PvM sis to asi fakt daval urcite jeden z nejlepsich magu.
3. Asi si podle seznamu dluzniku kamarady podrzel.

1.Kdyz jsem mel tu "cest" s tebou jit nakej dung neskutecne me stvalo kdyz si jedl bramburky tak nahlas ze sem musel vypinat repraky.
2.Tve kazdej dung omylane zazitky z despu me fakt nudili.
3.Jeden z nejarogantnejsich hracu co jsem kdy poznal tva i kdyz asi opravnena namyslenost byla mnohdy trapna.
4. 1999-2011

To je vse co sem mel na srdicku ted uz muzu nerusene a klidne spat.

Btw video povedeny :lock:
Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Johny Matovic »

Elite píše:
Johny Matovic píše:Ked uz by ti niekto taky ako tomb cpal do paprc rare kone a rare roby je len na tvojom zdravom rozume ci to od neho zoberies
Zajimave ze to bylo kradene az to dostal emp do sekurky:) to by me vazne zajimalo, co sem pochopil, tak ty kradene predmety byly v obehu dlouho, ale zaclo se to resit az to dostal emp do ruky
IT IS A CONSPIRACY!
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Leonidus
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 02 led 2008 18:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Leonidus »

Elite píše:
Leonidus píše:...
uz vidim tvoji reakci kdyz bys dostal ban za to zes nekomu schoval do bedny nake veci, on ti rekl ze to nekde ziskal bo koupil a GM by ti dalo ban ze je to kradene :mrgreen: :clap:
Asi zacne era kdy kazdy bude psat GMkum, jestli ten predmet nahodou neni kradeny co kupuje aby ho nesmazli :lol:
Jde o to, že Empair hrál na druhou šanci bobe :D .... takže proto má asi pech. Trochu se informuj než začneš formulovat své myšlenky do vět
Elite
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 25 pro 2010 15:15

Re: Empair

Příspěvek od Elite »

Leonidus píše:
Elite píše:
Leonidus píše:...
uz vidim tvoji reakci kdyz bys dostal ban za to zes nekomu schoval do bedny nake veci, on ti rekl ze to nekde ziskal bo koupil a GM by ti dalo ban ze je to kradene :mrgreen: :clap:
Asi zacne era kdy kazdy bude psat GMkum, jestli ten predmet nahodou neni kradeny co kupuje aby ho nesmazli :lol:
Jde o to, že Empair hrál na druhou šanci bobe :D .... takže proto má asi pech. Trochu se informuj než začneš formulovat své myšlenky do vět
njn tady nekdo zavidi, co to meni na tom ze to nikdo neresil nez se to dostalo k empovi?:)) ste smesni
nehodlam to tu uz resit, kazdej kdo ma aspon trochu nestranej nazor si o tom udela svuj obrazek, ti zavistivci budou furt mlet stejnou pisnicku a nic je nezajima:) sou happy ze hrac kterej mel skill a mamon je smazanej protoze oni sami nemaj ani skill ani mamon a citili se menecenne, ted si budou kasat triko:D
Elite
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 25 pro 2010 15:15

Re: Empair

Příspěvek od Elite »

Johny Matovic píše:
Elite píše:
Johny Matovic píše:Ked uz by ti niekto taky ako tomb cpal do paprc rare kone a rare roby je len na tvojom zdravom rozume ci to od neho zoberies
Zajimave ze to bylo kradene az to dostal emp do sekurky:) to by me vazne zajimalo, co sem pochopil, tak ty kradene predmety byly v obehu dlouho, ale zaclo se to resit az to dostal emp do ruky
IT IS A CONSPIRACY!
jasny, stejne jako ze usa slo do afghanistanu kvuli terorismu a ne kvuli rope:D
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Johny Matovic »

Elite píše:jasny, stejne jako ze usa slo do afghanistanu kvuli terorismu a ne kvuli rope:D
afghanistan nema ropu, ale pouc ma ;p
ad spokojny hraci lebo emp je zmazany.
Poznam minimalne dalsich 2 ludi ktory boli zmazany kvoli takejto podobnej veci ako emp a to tam dokonca nefigurovali ani ziadne "polo rare" veci :p
Takze ja s mojim nestrannym nazorom si nestrane myslim, ze sa mu stalo presne to co mnohym ludom pred nim
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Leonidus
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 02 led 2008 18:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Empair

Příspěvek od Leonidus »

Elite píše:
njn tady nekdo zavidi, co to meni na tom ze to nikdo neresil nez se to dostalo k empovi?:)) ste smesni
nehodlam to tu uz resit, kazdej kdo ma aspon trochu nestranej nazor si o tom udela svuj obrazek, ti zavistivci budou furt mlet stejnou pisnicku a nic je nezajima:) sou happy ze hrac kterej mel skill a mamon je smazanej protoze oni sami nemaj ani skill ani mamon a citili se menecenne, ted si budou kasat triko:D
Bohužel milý Elite nemusíš se fixovat jen na Empaira a s ním chodit dungy ( teď už spíš bych měl použít ten minulý čas ), ono to jde i sám, popřípadě s někým jiným ( jinou grupou i hráči, kteří nejsou arogantní typu "teď se mi ta zeď povedla" atd.., prostě jsou fajn ), ale vím že ho hájíš, když jsi byl jeho "poskokem" ( tohle ale nevím k tobě s určitostí ).. PS: o závist nejde, neboj jsem taky pořádným mamonářem jako býval on :p) a ty velké dungy chodím i teď s mojí guildou..

Přijde mi, že jsem se právě já postavil nestraně k tomu jaký on byl ( nebyl jsem do něj zahleděnej, ani jsem k němu necítil nenávist )

Hodmal to docela vystihl :) ..

Dotaz jen k Empovi: Zajímalo by mě na závěr když máš bloknutou IP může hrát i tvoje přítelkyně dál ? nebo ne ? To je jen mimo celou debatu . Dík
Odpovědět