Paladin

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Nagash »

Nejake novinky ohledne Silver a Shadow brneni u podpovolani Iskariot ?
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Bejkal
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 13 lis 2006 00:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Bejkal »

Mohla by se taky objevit místo meče honoura třeba top zbraň na MF.....popřípadě udělat možnost z honoura tu mace udělat :-D
Fedor1
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 2
Registrován: 18 pro 2010 10:24

Re: Paladin

Příspěvek od Fedor1 »

To ničení zbroje nějak nechápu šel jsem cove za iska vzal jsem si silver na cast s nemrtvejma uz u harpii atd.. mi to psalo neustale zbroj byla poskozena a u draku mi uz par casti zmizelo neuveritelne se to nici ja nevim to chcete aby sme nosili 2 komplety ? Ono to neni nic lehkeho tahle uprava se nejak nepovedla si myslim.
Uživatelský avatar
Skuhry
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 196
Registrován: 07 zář 2006 20:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Skuhry »

Moc jsem to teda nezkoumal, asi se pletu, paladinama pohrdam :)
Ale neni to mysleno tak ze kdyz te nebouchne nemrtvej tak sance na zniceni?
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Paladin

Příspěvek od erunno »

Fedore a proc byste to brnko nosit navic nemohly? Staci jednoduche makro ktere te v pripade potreby prevlekne.
Fedor1
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 2
Registrován: 18 pro 2010 10:24

Re: Paladin

Příspěvek od Fedor1 »

No.. ja nevim ale ja se zakladnim refem mam neco k 500 takze kdyz ti zmizi cast mas najednou o hodne ar dolu nebudu vyhazovat packa s 2 kompletama na vic kdyz se mi za dalsim rohem znici znovu je to blbost.
Nici se to strasne rychle rikam nez jsem prosel v cove pres 1 a 2 patro do patra s undeadama mels em ho skoro rozmlaceny.... hovadina
Uživatelský avatar
Wilson
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1598
Registrován: 07 zář 2006 20:26
Bydliště: ŠKO-ENERGO Aréna
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Wilson »

Fedor1 píše:No.. ja nevim ale ja se zakladnim refem mam neco k 500 takze kdyz ti zmizi cast mas najednou o hodne ar dolu nebudu vyhazovat packa s 2 kompletama na vic kdyz se mi za dalsim rohem znici znovu je to blbost.
Nici se to strasne rychle rikam nez jsem prosel v cove pres 1 a 2 patro do patra s undeadama mels em ho skoro rozmlaceny.... hovadina
Fedore si to ale asi stale nepochopil. To brnko je urcene aby si ho pouzival prave jen a ty nemrtve/pavouky na vse ostani mas nosit jine brnko a to silver/shadow nasazovat prave jen na ty urcena monstra ...
Fedor1
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 2
Registrován: 18 pro 2010 10:24

Re: Paladin

Příspěvek od Fedor1 »

Ukaz mi dung kde sou jen nemrtvi nebo pavouci ? Kdyz nepocitam ty mini díry ve skale na ilshu nic jinyho me nenapada.
Nejsem idiot chapu ze je to urceny jen na urcity druhy priser ale je blbost ze kdyz te bouchne parkrat drak zmizej ti 3 casti...
Naposledy upravil(a) Fedor1 dne 14 led 2011 14:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Wilson
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1598
Registrován: 07 zář 2006 20:26
Bydliště: ŠKO-ENERGO Aréna
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Wilson »

Fedor1 píše:Ukaz mi dung kde sou jen nemrtvi nebo pavouci ?
Nejsem idiot chapu ze je to urceny jen na urcity druhy priser ale je blbost ze kdyz te bouchne parkrat drak zmizej ti 3 casti...
mno to neni brnko aby si s tim prosel prave celej dung ... mas mit proste jedno nromalni brnko + k tomu tohle silver/shadow ktery budes nasazovat jen na urcity monstra. Nevim co na tom furt nechapes.
Fedor1
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 2
Registrován: 18 pro 2010 10:24

Re: Paladin

Příspěvek od Fedor1 »

Je to hovadina... vis jak je to tezky ? No nic tohle nema cenu.
Sem psat je ztrata casu...ahoj
Nun
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 37
Registrován: 07 zář 2006 19:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Nun »

V tomto celkom súhlasím s Fedorom, najprv sa dá paladinovi nejaká výhoda a postupne mu ju beriete a prudíte, aby bral paladin X brnení, alebo si dával pozor, či tá, alebo tá postava je, či nie je nemrtvý/pavúk... je tu pár potvor, čo majú grafiku nemrtvého/pavúka a pritom ich to do tej skupiny nepočíta a opačne...
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Paladin

Příspěvek od erunno »

Co to meleš? My snad Iškariotovi něco berem?
Ma zdarma brnění se zvyhodnením proti pavoukům a nemrtvím. Se specialkama dmg jak prase tak co si tady stežujou na to že se jim to ničí?

Ale to je fuk stejně nikdy nebude nastavení vyhovovat všem.
Nun
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 37
Registrován: 07 zář 2006 19:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Nun »

erunno píše:Co to meleš? My snad Iškariotovi něco berem?

Ma zdarma brnění se zvyhodnením proti pavoukům a nemrtvím. Se specialkama dmg jak prase tak co si tady stežujou na to že se jim to ničí?
Erunno dýchaj, ty aj keby si chcel mu niečo vziať, tak nemôžeš, môžeš jedine tak šúchať nohami pod stolom... a nezáviď, mal si si dať tiež iskariota.

A teraz k tomu brneniu, silver/shadow mali byť ako +15 - +20, ktoré vracajú späť prijatú dmg, to že sú také lacné je vykúpené ich váhou a malými bonusmi do statov... hráča to len prudí, aby ťahal X brnení so sebou v packovi, pack stojí pár gp, brnenie tiež, čo sa teda tým sleduje?
erunno píše:Ale to je fuk stejně nikdy nebude nastavení vyhovovat všem.
To nebude, ale pretože mám iný názor ako ty, tak ma nemusíš ukameňovať.
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Paladin

Příspěvek od erunno »

Nun píše:
erunno píše:Co to meleš? My snad Iškariotovi něco berem?

Ma zdarma brnění se zvyhodnením proti pavoukům a nemrtvím. Se specialkama dmg jak prase tak co si tady stežujou na to že se jim to ničí?
Erunno dýchaj, ty aj keby si chcel mu niečo vziať, tak nemôžeš, môžeš jedine tak šúchať nohami pod stolom... a nezáviď, mal si si dať tiež iskariota.

A teraz k tomu brneniu, silver/shadow mali byť ako +15 - +20, ktoré vracajú späť prijatú dmg, to že sú také lacné je vykúpené ich váhou a malými bonusmi do statov... hráča to len prudí, aby ťahal X brnení so sebou v packovi, pack stojí pár gp, brnenie tiež, čo sa teda tým sleduje?
erunno píše:Ale to je fuk stejně nikdy nebude nastavení vyhovovat všem.
To nebude, ale pretože mám iný názor ako ty, tak ma nemusíš ukameňovať.

Nemám důvod závidět. Mam svého palacha a jsem štastnéj jako Teuton.
A jestli se ti zda že tě kamenuju tak silně nejsi při smyslech.
Retromancer
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 390
Registrován: 11 úno 2010 15:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Retromancer »

Mno dobře, ale je vážně takový problém si nacpat dva náhradní komplety do packa? Mágové a clerdové tam tahají svitky, palachové můžou zbroje. Vyndání stojí pár sekund a jeden shrink.

Vím že je to opruz, ale dá se to také chápat, jako nějaké to vyvážení poměru síly, užitečnosti a ceny, ne?
Fedor1
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 2
Registrován: 18 pro 2010 10:24

Re: Paladin

Příspěvek od Fedor1 »

Helet taak jdes ankh napadl mě že je tam hodne nemrtvích najednou zi zmizej 2-3 casti jako se stalo me ihned mam armor i hpcka jak nahatej v tu chvly kdy se to rube vyhodim packa kde mam brneni protoze mit u sebe 3 komplety nebo 2 do baglu si nedam pak ani kad no hezky obhajovani
12.01.2011 04:53:38 - Acarus
- iskariot brnka
Ale chtel bych videt toho packa jak dlouho vydrzí zivej
nebo se stahnu a necham tam nekoho gebnout .. Ok
Eruno na ty specky se musej delat Questy ale to asi vis + shanet ice viky taky nic moc...
myslim ze iska uz byl vyvazenej dost v silver shadov .. male staty velky armor skusi jit v shadow a hb vydrzis asi 5 minut bouchani kostlivcu.
udelej si iskariota budes na to mit svuj nazor okamzite jinej to niceni je fakt velky..
nemeril jsem to ale myslim si ze katdou ranou od jineho npc jak od nemrtveho sraci cca 10 durabky nebo tak nejak jak z papiru.
Naposledy upravil(a) Fedor1 dne 14 led 2011 19:56, celkem upraveno 1 x.
Leinad
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 24 říj 2009 21:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Leinad »

erunno píše:Co to meleš? My snad Iškariotovi něco berem?
Ma zdarma brnění se zvyhodnením proti pavoukům a nemrtvím. Se specialkama dmg jak prase tak co si tady stežujou na to že se jim to ničí?
Nemas celkom pravdu. Skusim to zhrnut:

1. shadow vazi 114, silver 121(pre porovnanie napr. guarding komplet 83)
2. silver ani shadow nedava staty, takze sa ta vaha prejavi este viac, kedze brnko nenesie "samo seba"(guarding dava 13 silu, 13 dex)
3. shadow ma armor 98, silver 96 (guarding 79)
4. silver aj shadow sa rozpadne na prasok za pol hodku, ak nejdes ankh, drowy alebo tk.
5. ak aj idem ankh, drowy, alebo tk, a nejsom jedina buchna, alebo su pri mne sumy, tak to brnko moc returnov neda za dung.
6. Brneni neni tak celkom zdarma ako vravis, predsa len som si zanho kedysi zaplatil s nakupom za 1M. Male prirovnanie: Keby som si siel kupit notas za 30 tisic a vedel ze dva tyzdne po kupe by sa mi znizi frekvencia procesora na polovicu, odpali sa mi ramka a grafika bude davat 10fps namiesto 30fps, tak by som si mozno kupil iny.

Zhrnutim je, ze ak idem nieco ine ako ankh, drowy, tk, tak je potvor daneho druhu tak malo, ze sa to proste neoplati ani len prezliekat, nehovoriac o tom ze by som to mal vyberat z pack lamy a vkladat do lamy. Celkovo, ani tahat do dungu sa to neoplati (velka vaha, ziadne staty, iba armor je vacsi o 17/19, reaktiv sa za taky kratky usek vyuzije malo).
Ak idem niektory z tychto dungov, tak sa to oplati lebo sa ti to brnko nerozpadne, ma dobry ar a ak nas je pomenej uplatnim aj reactive brnka. Pri sucasnom stave navrhujem shadow brnko premenovat Armor of Drow City a silver na Guardian of Ankh. Znelo by to pekne.
Doteraz sa dalo shadow brnko tahat skoro vsade, lebo to bolo celkom normalne brnko, sice nedavalo staty ale armor to vyvazil pekne, bolo lacne, proste vyborne na low dungy, ani v medium dungoch sa nestrati ak nemas lepsie so statmi. Ak navyse prisla pasaz s pavukmi/undeadmi, tak bol aj pekny bonus ze som nebol moc zranitelny. V tomto stave to s nim vidim na ankh, drowy, tk, mozno heroic. Este by som sa nad tym nastavenim tychto brniek zamyslel.

Mimo topic o brnkach, k tomu co pises o specialkach, tak ano je to super dmg, ale:

1. neni na vsetko, okrem toho, za upgrade z +10 na +30 som zas zaplatil 1M
2. specialka sa neda kupit v recyklatore ze by som to tahal do dungu aj ked tam je jeden lich
4. kazda stoji cca 400k a este musis prejst quest, co neni zrovna mala poziadavka na to aby mala postava dobry dmg so zbranou co nie je nb.

Samozrejme ze tieto vyhody neboli vykupene len 1M, ale iskariot obetoval aj ress a sw a fenc.Ine povolania za svoje upgrade tiez,napr. Teuton obetoval obojrucky a obyc boosty. Dostal staty a skilly, ktore su mimochodom o dost lacnejsi upgrade dmg ako tie specialky co nosi inskariot + o skill neprides ked lahnes alebo ak buchnes nieco co vyzera ako pavuk a neni to pavuk. Tak asi tak, pekne sa hovori ked sa v tvojej specializacii nikto nehrabe a mas to co si si kupil :)
Pain, DoHR
Fedor1
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 2
Registrován: 18 pro 2010 10:24

Re: Paladin

Příspěvek od Fedor1 »

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Presne tak

+++iska o res neprisel ale musis si udelat Qzest na knihu s kterou pak muzes resovat ovsem ten Quest neni lehky musis zabit a pohltit do knizky par priser a par z nich je zahrabanejch jen v tech netezsich dungeonech vespod + myslim ze co res to 5 nebo 2,5 tisice stoji ted nevim.
Leinad
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 24 říj 2009 21:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Leinad »

Fedor1 píše: myslim ze iska uz byl vyvazenej dost v silver shadov .. male staty velky armor
Suhlasim. Okrem toho, uz aj pred touto upravou brniek to brnko vydrzalo dva dungy a bolo rozsekane tak ze sa mohlo vyhodit. Uz to som povazoval za poriadne rychle nicenie brnka, nie to este tento stav.
Pain, DoHR
Nun
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 37
Registrován: 07 zář 2006 19:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Nun »

Leinad píše:....
Pekne si to zhrnul
Odpovědět