Zvířata po DP

Vaše nápady a návrhy
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Zvířata po DP

Příspěvek od Helloween »

Měl bych takový zlepšovací návrh.
Co takhle naházet po světě víc zvířat?
Např.
Grizzly,Black Bear
Had,Alligator.
Nebo je aspoň za níže zmiňovavý vyměnit?
Od 84 skillu taming, to fakt neleze a z 98% zvířat už nic nepřidává.A když najdu ty dva Black,Grizzly medvědy a ty tři hady, tak mě nic nedají.
Podle mě je zbytečný po světe 80% ptáků, slípek a všeho tady toho do skillu 30. To se dá do skillu 40 v pohodě udělat v ohrádce v cechu rangů.
Je to fakticky děs.
Co vy na to vrchí GM? :unibrow:
Uživatelský avatar
Mulambo
Externi Panacek
Příspěvky: 553
Registrován: 07 zář 2006 19:08
Bydliště: Loozers city :p
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvířata po DP

Příspěvek od Mulambo »

co takhle to psat do topiku v dotazech nez si zakladat dalsi?
Wars come and go, but my soldiers stay ethernal.

I broke the dam

Aktualizace mapy 2.5 -> 2.56
Kompletní mapa 2.56
Uživatelský avatar
Helloween
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 591
Registrován: 07 zář 2006 23:17
Bydliště: Nekde blizko hospody :P
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvířata po DP

Příspěvek od Helloween »

Mulambo píše:co takhle to psat do topiku v dotazech nez si zakladat dalsi?
Toto není dotaz ale. Toto je návrh na zlepšení.
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvířata po DP

Příspěvek od Lucky »

Tak nakou myslenku to ma no ... taky bych byl pro
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Uživatelský avatar
Amigor
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 163
Registrován: 28 kvě 2010 16:27
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvířata po DP

Příspěvek od Amigor »

Jsem taky pro zvýšení respawnu, ale na to je už jiny topick....
Amigor - Padlý anděl,vyhnán svatým Michealem z nebe,jenž bloudí po zemi,a zotročuje všechny duše.
Zortlak - Temny Elfí mág, jenž poznal černou magii, a snaži se zotročit duše, živých i mrtvých.
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvířata po DP

Příspěvek od Dudek »

By mě zajímalo, kde chodíte, sem byl dneska půl hodinky tamovat a donesl jsem si 28 zvířat a jeden gain na 99,6 %, tak nevim kde chodite. Nikoho dalšího jsem nepotkal a les byl plnej zvířat.
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Ardent
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 159
Registrován: 08 zář 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvířata po DP

Příspěvek od Ardent »

Dudek píše:By mě zajímalo, kde chodíte, sem byl dneska půl hodinky tamovat a donesl jsem si 28 zvířat a jeden gain na 99,6 %, tak nevim kde chodite. Nikoho dalšího jsem nepotkal a les byl plnej zvířat.
Já si na to hned po zmněně stěžovala, ale teď už se mi počet zvěře zdá naprosto v pořádku neli vyšší než předtím :)
Noobikem navždy :)
Jacquelline
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 20 srp 2007 13:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvířata po DP

Příspěvek od Jacquelline »

Je potreba si uvedomit, ze nejvetsi poptavka je v soucasnosti po slabych zviratkach typu ptacek, krysa. Tudiz by jich melo byt dostupnych nejvice. Stejne tak nejvic lidi trenuje taming s nizsim skillem a pak s tim bud seknou, nebo zvolni tempo.

A opravdu si nemyslim, ze kvuli tomu, ze ty nemuzes narazit na medveda by se mel menit resp zvirat. Ja treba zrovna dneska pobihala vsude mozne a narazila jsem zhruba +/- na 15 grizzly medvedu a leopardu a par hadu a krokodylu (navic co jsem postrehla, ty mas taming pod 95, tak to mas dalsi 4 zviratka a tech je taky lusne mnozstvi: cerny medved dneska nejmin 5 kusu). Kdyz rikas, ze 80% tvych oznacenych respu na mape jsou takove, kam nikdo nechodi/nikdo o nich nevi, tak tyhle to urcite nebudou, protoze to by sis jinak tolik nestezoval.

A abys nerikal, ze nevim, o cem mluvim. Na jedne postave taming max a na druhe asi tak 35. Vim, jake je behat po svete a hledat toho jednoho hloupyho hada, aby ti pridal. Ty mas na vyber vic, jak jen 2 zviratka, co byvaly driv, tak by sis nemel stezovat ;)
Nedelej si hlavu s tim, co si o tobe mysli ostatni... Ti maji plnou hlavu toho, co si o nich myslis ty.
Katrin
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 08 bře 2009 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvířata po DP

Příspěvek od Katrin »

Jacquelline píše:Stejne tak nejvic lidi trenuje taming s nizsim skillem a pak s tim bud seknou, nebo zvolni tempo.
Ono se na to taky da divat tak, ze pri vyssim skillu mas nizsi rust takze tech zvirat by teoreticky melo byt vic, aby mel clovek moznost s tim skillem vubec hnout. Jinak dnes sem se na to vrhnul po delsi dobe a nebyl sem moc nadsenej. Nejvic sem potkal lani a ptaku, ktery jsou mi se skillem 97,8 k nicemu. Jinak sem ani neporozumel tomu proc na ostrove, kde je port z Jhelomu neni ani jedno zvire? Prijde mi, ze se uplne zbytecne rejpe do veci, ktery fungovaly dobre..
Jacquelline
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 20 srp 2007 13:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvířata po DP

Příspěvek od Jacquelline »

Jop, taky mi nejaky mista prijdou mnohem vic opustenejsi, nez driv. A to se na ty mista aspon behalo na taming. Ted kdyz se tam nekdo objevi, tak to bude spis nahoda, nebo je to nejaky tamer, ktery jeste nezjistil, ze se to menilo...

Taky jsem byla rada, kdyz jsem konecne sehnala svuj domek v yewu. Clovek z nej vybeh a nez se vratli z kolecka po yewu, mel 15 klamaku. Ted jsou v celem meste tusim dva...

Stejne opusteny je prave Jhelom a Serpents Hold, kdyz se vybehne pres mostek. A takovych mist bude mnohem vic...
Nedelej si hlavu s tim, co si o tobe mysli ostatni... Ti maji plnou hlavu toho, co si o nich myslis ty.
Katrin
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 108
Registrován: 08 bře 2009 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvířata po DP

Příspěvek od Katrin »

Jacquelline píše:Ted jsou v celem meste tusim dva...
jj dnes v okoli yewu jedna slepice..
Uživatelský avatar
Ash
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 261
Registrován: 07 zář 2006 18:59
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvířata po DP

Příspěvek od Ash »

Co jsem to tak proběhl už nějaký čas zpátky, přišlo mi takové zvláštní - nakupení zvířat tam, kde byli třeba i dřív, ale teď větší skupinky. Zbytek míst - prázdno. Nechcu nikoho urážet, ale přišlo mi to, že někdo prostě jen chtěl co nejrychlej dodělat spawny a tak na místa, které zná, naházel spousty zvířat, s tím že na spoustě míst kde to oblíbené nemá, tak ani nebyl a tak se tam žádné neobjevilo.

Dle mého, ty lesy by měly víc žít, nikdo neříká aby na každém rohu bylo deset zvířat, naopak spíš počty třeba jen o chlup větší, ale víc roztroušené a bez hluhých míst. Možná to dát nějakému člověkovi, co opravdu má ty lesy a vůbec taming spawny oběhané.

Jinak co sem zkoušel tamovat, tak když najdu zvířátka, tak se zas zaseknu a tamuju tak dlouho, že mě to přestane bavit. Mám tmaing asi 31 a když čtvrt hodiny ta kráva nejde a nejde, už mě dojde trpělivost. Nevím jestli je to tou změnou, ale pozoruju to teď víc...
U nás doma říkají mi Franta Siska, bo uz od pohledu chytrý jsem jak liska, a kdyz kerý neco neví nebo je na neco levý tak jde za mnú a já vsecko najdu v knízkách.
Je 13:00 a od 11:30 se chystame do dungu. Umi i tohle vase guilda?
Uživatelský avatar
Amigor
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 163
Registrován: 28 kvě 2010 16:27
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvířata po DP

Příspěvek od Amigor »

Ash píše: Dle mého, ty lesy by měly víc žít, nikdo neříká aby na každém rohu bylo deset zvířat, naopak spíš počty třeba jen o chlup větší, ale víc roztroušené a bez hluhých míst. Možná to dát nějakému člověkovi, co opravdu má ty lesy a vůbec taming spawny oběhané.
Dobrý nápad, nic proti Gm ale neumi se do toho tak vžit jako ten co to vytrenoval...
Ash píše: Jinak co sem zkoušel tamovat, tak když najdu zvířátka, tak se zas zaseknu a tamuju tak dlouho, že mě to přestane bavit. Mám tmaing asi 31 a když čtvrt hodiny ta kráva nejde a nejde, už mě dojde trpělivost. Nevím jestli je to tou změnou, ale pozoruju to teď víc...
Mno chtělo by to možna krapet poupravit fakt to je děs...
Amigor - Padlý anděl,vyhnán svatým Michealem z nebe,jenž bloudí po zemi,a zotročuje všechny duše.
Zortlak - Temny Elfí mág, jenž poznal černou magii, a snaži se zotročit duše, živých i mrtvých.
Uživatelský avatar
Mulambo
Externi Panacek
Příspěvky: 553
Registrován: 07 zář 2006 19:08
Bydliště: Loozers city :p
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvířata po DP

Příspěvek od Mulambo »

Děláte jak kdyby gm nikdy tu hru nehráli :p
Wars come and go, but my soldiers stay ethernal.

I broke the dam

Aktualizace mapy 2.5 -> 2.56
Kompletní mapa 2.56
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Zvířata po DP

Příspěvek od erunno »

Ale ono to občas tak vypadá. Nebo hrali a zapomínaji jake to je.

Některé úpravy na DP nechapu ještě teď. Osobně mi ovšem úprava respu zvěře připada docela dobrá, i když jsou mista kde by se zvěř hodila. ovšem napřiklad respů jezditek nebo častejsi respovani by bylo dobre.
Acarus

Re: Zvířata po DP

Příspěvek od Acarus »

erunno píše:Ale ono to občas tak vypadá. Nebo hrali a zapomínaji jake to je.

Některé úpravy na DP nechapu ještě teď. Osobně mi ovšem úprava respu zvěře připada docela dobrá, i když jsou mista kde by se zvěř hodila. ovšem napřiklad respů jezditek nebo častejsi respovani by bylo dobre.
Nejspis te tvuj pozorovatelsky um zklamal, protoze s respy jezditek nikdo nic nedelal ...
Whiwihoo
Inkless
Inkless
Příspěvky: 32
Registrován: 14 říj 2006 13:35

Re: Zvířata po DP

Příspěvek od Whiwihoo »

Je pravda, že už netrénuju. Z hlediska tamera klamáků si nemám na co stěžovat.
Skupinky zvířat mi přijdou nelogické, jen pokud se jedná o medvědy, jinak se vlci, krávy, ovce (to co já tak nejčastěji po skupinkách vídám) vyskytují ve skupinách i v RL - a co je moc pěkné, teď je navíc hlídá i pes! :-)

Je pravda, že jsou v lesích občas hluchá místa, kde na zvíře nenarazíš a pak oblast, kde těch zvířat je hodně. Do hry mi to ale nijak nezasahuje.
Han Gamms
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 231
Registrován: 13 zář 2006 13:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvířata po DP

Příspěvek od Han Gamms »

Ja si začal dělat značky nových klamaku do mapy.

Severně od cesty Yew-TT nejni ani zvíře, včechny ty mýtiny s ovcema prazdne v lesech nic. Jen nad cechem vampu se uhnizdilo stádo srnek. Když k tomu přidám Yewský výběžek s domkama bez zvěře. Nějaká epidemie ?

Lesy mezi Britem a TT jižně od cesty to celkem ujde, severní část je velmi prázdná.

Je fajn že člověk najde multi respy, kde sou dycky 3 zvířata na metru. Ale těch hluchých míst je dost.
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvířata po DP

Příspěvek od Dudek »

Han Gamms píše:Ja si začal dělat značky nových klamaku do mapy.

Severně od cesty Yew-TT nejni ani zvíře, včechny ty mýtiny s ovcema prazdne v lesech nic. Jen nad cechem vampu se uhnizdilo stádo srnek. Když k tomu přidám Yewský výběžek s domkama bez zvěře. Nějaká epidemie ?

Lesy mezi Britem a TT jižně od cesty to celkem ujde, severní část je velmi prázdná.

Je fajn že člověk najde multi respy, kde sou dycky 3 zvířata na metru. Ale těch hluchých míst je dost.
Vlez i jinam než do Yewu, svýho času (Před touhle změnou) bylo takhle prázdno od Britu na jih, a nikomu to nevadilo.
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Uživatelský avatar
Amigor
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 163
Registrován: 28 kvě 2010 16:27
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zvířata po DP

Příspěvek od Amigor »

Jako je toho fakt mrtě málo, na některých místech neni nic, sem tam par... na některych mistech uplně hluché...
Amigor - Padlý anděl,vyhnán svatým Michealem z nebe,jenž bloudí po zemi,a zotročuje všechny duše.
Zortlak - Temny Elfí mág, jenž poznal černou magii, a snaži se zotročit duše, živých i mrtvých.
Odpovědět