Další PK topic

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Odpovědět
Uživatelský avatar
King
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 534
Registrován: 01 bře 2009 05:14
Bydliště: Kapr
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od King »

Retromancer píše:
King píše:
Xan píše: vaše riziko(pvm i pvp) je většinou nesrovnatelně menší než modráků a zisk naopak nesrovnatelně vyšší, neboť jste dost zkušení hráči v obojím a proto jediný váš problém je v hlídačích
tim chces rict ze pekacka sou skileri kteri umi pvp i pvm
a ze modraci sou lamky co umi jen pvm ? to sou mi teda novinky :)
Ne, ti "modráci" o kterých mluvíš, jsou prostě hráči, kteří třeba vůbec nehrají PvP. Pokud jsou zrovna v dungeonu nemají na něj v tu chvíli výbavu, ani sehranou partu a nejsou na něj v danou chvíli připraveni. Všechny výhody jsou na straně útočníků a samozřejmě to všichni vědí - kdyby to tak nebylo, tak by výpravy nikdo nedobíhal že ano...
taky vubec nehraju pvp a dokonce nemam ani pekacko ... a opravdu nevim jesli maji vyhodu kdyz dobehne par nahych prsku a klerik v bloodku nebo lidi co maj invuly kamenovky a maga v invul kuzich ...
Hunter:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Acarus:Ač jsem z toho celý nesvůj, tak se asi nedá nic dělat. Musím s The Estimable Kapr souhlasit.
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Lucky »

Mozna by stalo za to si uvedomit jak male procento vyprav se pojizdi. Myslim si, ze nazor ze kazdy kdo dnes jde do dungu bude polapen, je naprosto zcestny.
2 Retromancer a jeho kopie hlidace: Tenhle navrh se mi libi.
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Xan »

Natalie Sun to napsala hezky a trefně. To, že je pojetých výprach z celkového počtu jen zlomek, je, si myslím, dobře. Jak už jsme psal DP je pvp i pvm server a taky díky tomu si myslím má tak vysokou populaci hráčů. Nemůžete se snažit za každou cenu vybrečet si převahu v jednom na úkor druhého, pokud chcete mít co pojíždět (neříkejte mi že máte nedostatek mamonu z pojezdů) a pokud se tu chtějí udržet i ti ostatní hráči. Hawk.
Uživatelský avatar
Death Storm
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 91
Registrován: 04 srp 2008 23:40
Bydliště: U Vás doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Death Storm »

No, zkusím k tomu hodit taky nějaký koment :-)..

Co se na to dá říct, neoháněl bych se tady tím, jak strašně je těžké sjet bandu modráku. Je to jak s Pkčkama, prostě některá banda je taková a druhá je maková, ale většina lidí co jde PvM, tak maj naloadovaný PvM scripty a jsou velice težcí na nějaké hardcore pvp..Co se týče Anti-PK zásad v dungeonu, dyť je pravda, že co se týče respawnu, jsou ty dungeony, který nahoře miky vypsal, nedobíhatelné. No a co se týče toho kempu u(v) dungeonu. Představte si to na realném příkladu, kolik výprav de za večer(dejme tomu od 18:00 - 00:00) dung. Plácnu číslo, třeba 12..., dungeonu je nějakých 25(tipuju) a z toho tak 5 - 8 takových, na který potřebujete větší skupinku na pojezd. Tudíž máme šanci zhruba 1:2 že se trefíme do dungu, do kterého zrovna nějaká výprava půjde. V praxi by to znamenalo, že o šesti vběhnem du dungu, na nějakém realném místě se zakempujem a budeme 3 - 5 hodin aktivně sledovat obrazovku, pít potiony, popřípadě něco zdít. Ovšem, zase předpokládejme, že modráci za náma nejsou blbý a poznaj na cestě(s těma respama co jsou) že třeba +-2 hodiny nějaká výprava šla před něma, takže do pravděpodobnosti, že dojde výprava až k nám dáme každá druhá. Takže už máme jen 1:3 že se k nám vůbec dostanou. A poslední fakt, kterej si myslím, že stojí za zmínku je ten, že aby nás netracknuli, muselo by se kempit za skokem,.. a do většiny skoků se neskáče najednou, tudíž dejme tomu, že jestě je tu velká šance, že k nám naskáčou, tak první 2 - 3, než se na TS ozve PKPKPKPKPK!!!...Řekl bych, že z toho co jsem napsal, je celkem jasný, že pojíždění stylem KEMP v dungu je celkem neprofitabilní...:-/ a v dlouhodobém horizontu by se určitě vyplatilo ten dung vždycky dojít, místo toho čekání na modráky... a ten kemp před dungem,.. nenechte se vysmát prosím :-)

cya...
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Dudek »

Death Storm píše:No, zkusím k tomu hodit taky nějaký koment :-)..

Řekl bych, že z toho co jsem napsal, je celkem jasný, že pojíždění stylem KEMP v dungu je celkem neprofitabilní...:-/ a v dlouhodobém horizontu by se určitě vyplatilo ten dung vždycky dojít, místo toho čekání na modráky... a ten kemp před dungem,.. nenechte se vysmát prosím :-)
ad pravděpodobnost: pravděpodobnosti se násobí 1:2 * 1:2 = 1:4 ne 1:3 jak tady mylně uvádíš
ad profitabilita: tak nepojížděj dungy ale choď je, vyděláš si víc jestli to hraješ pro mamon, a pokud potřebješ někoho nasrat, bez zabijet NB mezi GZ a HB.
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Uživatelský avatar
Death Storm
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 91
Registrován: 04 srp 2008 23:40
Bydliště: U Vás doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Death Storm »

jo máš pravdu, je to 1:4, že příjdou. A co se týče té profitability,..: Nemusíš to hrát kvůli tomu, že chceš někoho nasrat,.. baví mě přepadávat lidi v dungeonu a člověka který to bere jako hru, to nemusí nasrat, ale utká se s vrahy v dungu o to, kdo je v té dané situaci lepší, nic víc...
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Dudek »

Tak zkus zrovna tak dokázat, že seš lepší v tom, že si je dokážeš najít, nebo odhadnout kam jdou. (V žádným případě tě nenabádám ke šmírování duchem nebo tak něco) Je pravda, že za posledních asi 50 dungu jsem PK neviděl.
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Uživatelský avatar
Latos
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 82
Registrován: 29 led 2008 10:32

Re: Další PK topic

Příspěvek od Latos »

Dudek píše:.....Je pravda, že za posledních asi 50 dungu jsem PK neviděl.
Njn BHW jsou mocní :twisted: :twisted:
Blatos
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 29 srp 2008 20:19

Re: Další PK topic

Příspěvek od Blatos »

Nemusis to hrát kvůli tomu, že chceš někoho nasrat,.. baví mě resskilovat lidi pred krizem a člověka který to bere jako hru, to nemusí nasrat, ale utká se s BHW o to, kdo je v té dané situaci lepší, nic víc...
Uživatelský avatar
Death Storm
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 91
Registrován: 04 srp 2008 23:40
Bydliště: U Vás doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Death Storm »

Btw dudku: nechci dělat chytrýho na matiku(nebo spíš logiku), ale mám jen tři možnosti...

1: čekám - nepříjdou
2: čekám - zjistí, že jsme před nimi,---> utečou (tato pravda má předpoklad, že když to zjistí, tak opravdu utečou...)
3: čekám - příjdou

--> z toho dedukuji, že je tu 1:3, že se dočkáme...
Naposledy upravil(a) Death Storm dne 05 dub 2010 14:44, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Death Storm
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 91
Registrován: 04 srp 2008 23:40
Bydliště: U Vás doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Death Storm »

Blatos píše:Nemusis to hrát kvůli tomu, že chceš někoho nasrat,.. baví mě resskilovat lidi pred krizem a člověka který to bere jako hru, to nemusí nasrat, ale utká se s BHW o to, kdo je v té dané situaci lepší, nic víc...

myslím, že i podprůměrný člověk s IQ>věk pochopil, že se jedná o diskuzi pvp v dungeonu a né o tom o čem píšeš :-)...
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Lucky »

Dudek píše:Tak zkus zrovna tak dokázat, že seš lepší v tom, že si je dokážeš najít, nebo odhadnout kam jdou. (V žádným případě tě nenabádám ke šmírování duchem nebo tak něco) Je pravda, že za posledních asi 50 dungu jsem PK neviděl.
Hele kdyz si je najde, narazi na hlidace, s odhadem je tady mala pravdepodobnost ze se trefi, ano jsou jiste specificke znaky ale to bys musel za modraka stat u gh a nebo mit velmi dukladnej bonz abys vedel kolik jich jde, jaky chary, jakej maj equip, co maj v baglu atp... Bez toho to nejde.
To zes nevidel pk za 50 dungu asi doopravdy znaci, ze je neco spatne, nebo naopak, ze jsi tak dobry.
Kdepak je pravda? Nekde uprostred? :)
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Blatos
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 29 srp 2008 20:19

Re: Další PK topic

Příspěvek od Blatos »

Death Storm píše:myslím, že i podprůměrný člověk s IQ>věk pochopil, že se jedná o diskuzi pvp v dungeonu a né o tom o čem píšeš :-)...
myslim, ze i podprumerny clovek s IQ>vek pochopi, ze se snazim rict, ze to co bavi tebe, nemusi nutne bavit druhou stranu.
Uživatelský avatar
Death Storm
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 91
Registrován: 04 srp 2008 23:40
Bydliště: U Vás doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Death Storm »

Blatos píše:
Death Storm píše:myslím, že i podprůměrný člověk s IQ>věk pochopil, že se jedná o diskuzi pvp v dungeonu a né o tom o čem píšeš :-)...
myslim, ze i podprumerny clovek s IQ>vek pochopi, ze se snazim rict, ze to co bavi tebe, nemusi nutne bavit druhou stranu.
kdo tady vykládá něco o tom, koho co baví? Neřešíme ani ten problém, že je toto PvP/PvM shard...prostě se nevyjadřuj k postu, kterej nechápeš a nebo se vyjadřuj k tématu aspoň :-) kuju
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Dudek »

Death Storm píše:Btw dudku: nechci dělat chytrýho na matiku(nebo spíš logiku), ale mám jen tři možnosti...

1: čekám - nepříjdou
2: čekám - zjistí, že jsme před nimi,---> utečou (tato pravda má předpoklad, že když to zjistí, tak opravdu utečou...)
3: čekám - příjdou

--> z toho dedukuji, že je tu 1:3, že se dočkáme...
No ale u prvních s těch dvou bylo uvedeno pravděpodobnost 1:2, o tom že je to jedna ze tří možností řeč nebyla. nepočítej jabka s melounama, btw i u tvé možnosti je 1:2 (neboli jedna ze tří) že se dočkáš, ale to není podstatný, protože to nevyjadřuje poměr, ve kterým je která možnost jak zastoupena.

Jinak si myslim, že je trochu zcestný aby PK musely mít informace o tom kolik lidí je ve výpravě, jaký chary a jakej mají equip, pokud toto potřebuješ tak je to vaše neschopnost, popřípadě snaha o maximální efektivitu, aby zbytek mohl jít sjet někoho jinýho, ale to se mi nezdá moc pravděpodobný, když jde někdo do (plácnu) wrongu tak můžu čekat že to bude něco mezi (plácnu) 2 - 5 lidma, a jak už tady někdo tvrdil (nebo někde vedle), že se i do jednoduchejch dungu nosí co nejlepší výbava, jedna starost ti odpadá.

Pokud chodíte na pojezdy jen s úplnema informacema tak je to slaboduchý, postavit to tak, abych nic neriskoval. A jestli bez těchhle informací nechodíte, není se co divit že sem PK 50 dungu neviděl.
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Fufak
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 2
Registrován: 25 čer 2009 23:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Fufak »

Miky Mora píše:....
Absolutne s Tebou souhlasim, Jahodova je nejlepsi, i kdyz Vanilkova taky neni spatna.
Uživatelský avatar
Death Storm
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 91
Registrován: 04 srp 2008 23:40
Bydliště: U Vás doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Death Storm »

Dudek píše:
Jinak si myslim, že je trochu zcestný aby PK musely mít informace o tom kolik lidí je ve výpravě, jaký chary a jakej mají equip, pokud toto potřebuješ tak je to vaše neschopnost, popřípadě snaha o maximální efektivitu, aby zbytek mohl jít sjet někoho jinýho, ale to se mi nezdá moc pravděpodobný, když jde někdo do (plácnu) wrongu tak můžu čekat že to bude něco mezi (plácnu) 2 - 5 lidma, a jak už tady někdo tvrdil (nebo někde vedle), že se i do jednoduchejch dungu nosí co nejlepší výbava, jedna starost ti odpadá.
Souhlasím, jen zapomeň na to, že existuje nějaká tabulka na to, kolik lidí do jakého dungeonu chodí. Dřív jsem na to taky spolíhal, ale postupem času zjistíš, že ten rozptyl je neskutečně velkej...př. Staré TK: 2 - 10 lidí třeba, nebo hytl: jeden den jsme tam sjeli 4-členou výpravu, další den jsme tam padli vs VIR(2x kočka(nebo pes), necr, mag,ranger, war, pal, 2x stone wamp...(omlouvám se, jestli to složení neni úplné, je to dýl) takže pokud dobíháš, vždycky se můžes jen domnívat kolik jich tam bude :-)...ale jinak s tím tvým postem naprosto souhlasím...
Blatos
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 47
Registrován: 29 srp 2008 20:19

Re: Další PK topic

Příspěvek od Blatos »

Death Storm píše:kdo tady vykládá něco o tom, koho co baví? Neřešíme ani ten problém, že je toto PvP/PvM shard...prostě se nevyjadřuj k postu, kterej nechápeš a nebo se vyjadřuj k tématu aspoň :-) kuju
asi taklec
Death Storm píše: baví mě přepadávat lidi v dungeonu
Covece, ty tady vykladas co te bavi a jeste to zapiras, pak tu zminujes nejaky shardy.....no, nevyslo ti to co. Treba priste.A vanilkova je mocinky dobra.
Tak jeste jednou - kdyz to bavi tebe, neznamena to, ze se tim bavi i ostatni. Nedejboze, ze je treba to zjedodusit..
Uživatelský avatar
Death Storm
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 91
Registrován: 04 srp 2008 23:40
Bydliště: U Vás doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Death Storm »

prosím tě, postni mě, kde zminuji nějaký shardy...

a co se týče té reakce na to baví mě,.. buď nečtes posty předtím, nebo užíváš něco víc, než je potřeba...znovu, aby to i opice s kšiltofkou pochopila..

nenavrhuju žádný zjednodušení, za druhý, to co mě baví nebo nebaví v tom co jsem psal má hodnotu asi jako tvůj post tady na foru(žádnou) a za poslední vanilkova je nicmoc!
Uživatelský avatar
Death Storm
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 91
Registrován: 04 srp 2008 23:40
Bydliště: U Vás doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Další PK topic

Příspěvek od Death Storm »

btw dodatek:

abych ti ulehčil práci s dalším postem: rozdíl mezi názorem a návrhem je ten, že názor rozšiřuje diskuzi o další zkušenost od někoho, kdo to třeba zažil a tím zvětšuje objektivnost všech argumentů(v topicu) na foru..a návrh,.. to je kdybych napsal: OMG,!!! ZKRATTE TY RESPY!!!.. třeba ..
Odpovědět