Ženské ošacení a dekorace

Vaše nápady a návrhy
Uživatelský avatar
mischel
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 12
Registrován: 29 zář 2009 22:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od mischel »

Děkuji za radu, ale nemyslím si, že mi úprava verdat pomůže k tomu, abych vypadala ze předu i ze zadu jinak než pani v pánske kovové robce a take si nemyslím, že mi úprava verdat přikouzlí jiné a pěknější šatičky, ale děkuji za snahu.
Uživatelský avatar
Stich
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 327
Registrován: 28 úno 2009 17:34
Bydliště: Pri trhu
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Stich »

je vela druhov uprav verdat urcite sa najde nejaka ktora preraba tie saticky
Mate radi ptacky?
Myth
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 163
Registrován: 07 zář 2006 18:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Myth »

Stich píše:je vela druhov uprav verdat urcite sa najde nejaka ktora preraba tie saticky
Jenže tady jde o to, aby to vypadalo jinak ve hře. Ne na paperdollu ;)
Uživatelský avatar
Natalie Sun
Inkless
Inkless
Příspěvky: 31
Registrován: 29 říj 2009 23:40

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Natalie Sun »

Tak já nemám nic proti tomu, když nám tady taky pánové napíší, co by se jim líbilo, ale dost dobře nechápu, proč diktují nám, co se má nám líbit a jen po vyjádření našich názorů nás posílají k Simsům.

Konec konců tohle na mne už jeden chlap zkoušel a nakonec si mne tady na UO vzal, že Nune... :)

Pro mne za mne mi zakažte pánské pytliky - robky nosit, že jsou jen pro chlapy a já je mileráda nosit nebudu, nicméně vy máte stejnou možnost nosit dámské šatičky, ne, tak jaká diskriminace?
Když budou padat dámské robky a proč by třeba nemohly, budete v nich chodit? Nebo třeba tady taky budete psát, že chcete mít možnost je předělat?
Věřím ve slunce, i když nesvítí...
Uživatelský avatar
Lucky
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1350
Registrován: 07 zář 2006 18:28
Bydliště: plz - eň
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Lucky »

Mam par damskych postav a damske robky se mi nelibi, kde je chyba ? :)
Hated

Nejste spokojeni s našimi službami? Napište nám! ---> http://hated.borec.cz/spamnicek.html
Ardent
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 159
Registrován: 08 zář 2006 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Ardent »

Stich píše: keby si namalujes postavicku mozno by si ta viac aj clerici vsimali :)
No nevím jestli máš mindráky ty že si tě někdo v dungu nevšímá, ale já s kleriky problém nemám nehledě na schopnost paladina se léčit že... :roll:
Jinak trošku OT ...
Noobikem navždy :)
Uživatelský avatar
Natalie Sun
Inkless
Inkless
Příspěvky: 31
Registrován: 29 říj 2009 23:40

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Natalie Sun »

Lucky píše:Mam par damskych postav a damske robky se mi nelibi, kde je chyba ? :)
...řekla bych, že je to asi proto, že jsi chlap, ne?...nebo, že by se ti nelíbil design dámského oblečení ...? :wink:
Tak nemáme všichni stejný vkus...a také bych si představovala zdařilejší modely...nicméně, to tady, myslím, až tak neřešíme, řešíme, že jsme ženské, že máme ženské postavy a nechceme, aby naše postavičky vypadaly jako postavy mužské...ale také mám třeba pocit, že by mi to někdy před pubertou asi taky bylo jedno... :)
Věřím ve slunce, i když nesvítí...
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Shadowsong »

skuste sa pozriet sem. mala pomoc ale aspon nieco...
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Pheme »

Tak znova
Chcete se libit sobe, nebo druhym? Chcete, aby se libilo Vam jak vidite uo?
A opakuji se, ale ja bych to videl na sadu jezditek(nejlepe rare) a budete v sedmem nebi

Jen bych dodal, ze v uo me bohuzel Vase postavicka nezaujme, protoze uz na ten pixelovy centimetr spatne vidim
Ale ty emote, ktere radil bimbac, ty bych mozna neprehledl :wink:
Uživatelský avatar
Arim
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 160
Registrován: 11 zář 2006 08:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Arim »

Ja myslim, ze tedka je spousta dulezitejsi prace, nez resit to jestli nekdo vypada jako strasak do zeli ... Treba to, jestli bude sum kun ruzovej nebo oranzovej a jestli bude mit sum kure dve nohy nebo ctyri :unibrow:
Stary mrzuty kocour, co nema rad pondelky ...
Uživatelský avatar
Rampa McKvak
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 214
Registrován: 10 říj 2006 13:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Rampa McKvak »

Mara z Acoma píše: Kdo by chtel nosit ty vase upocene hnusne brnka a roby, ja si chci oblect letni satky do dungu.
Jojo, takovy letni topik, nebo satecky pod prdelku Ti z pohledu rp budou v dungu fakt uzitecny... Ne nadarmo ve stredoveku valcili jen muzi - je to proste spinava prace, pro spinavy nevybiravy, upoceny a smradlavy chlapy.. Satecky si ber na trh :wink:

Edit: Nechte ty GMka doresit veci, ktery maji na praci, a ktere jsou dulezite pro beh serveru(dungy, herni nastaveni, VYVESKA). Tohle bych nechal na moment, kdy bude Balt s Acarem sedet u uo s prstem v nose :D
Uživatelský avatar
Mara z Acoma
Hitgirl
Příspěvky: 287
Registrován: 11 zář 2006 02:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Mara z Acoma »

Rampa McKvak píše: Jojo, takovy letni topik, nebo satecky pod prdelku Ti z pohledu rp budou v dungu fakt uzitecny... Ne nadarmo ve stredoveku valcili jen muzi - je to proste spinava prace, pro spinavy nevybiravy, upoceny a smradlavy chlapy.. Satecky si ber na trh :wink:
Nevim no, ja si nejak nedovedu predstavit takovou Triss nebo Yennefer v platech nebo krouzkovce. A uz vubec si je nedovedu predstavit, jak si na sebe oblikaji neco jako chlapskou robu.. Kdyz uz tu vytahujes rp :p

Kdyz se momentalne delaji takove veci, jako je pridani kraftum luky, tak mi prijde, ze nekdo u toho s prstem v nose sedi. Aspon sem tam... :P
Show is over motherlovers!
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Pheme »

Mara z Acoma píše:Kdyz se momentalne delaji takove veci, jako je pridani kraftum luky, tak mi prijde, ze nekdo u toho s prstem v nose sedi. Aspon sem tam... :P
Pozor, vaz slova
Za ten luk bojovala krasna bojova craftice miramar dele nez ty za damskou kovovku
Na bournaku to zkus pred miramar zopakovat :wink:
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Papez »

Jejda tady je zase mela, koukám jedna parta lidí vysvětluje, co chce, a druhá leze akorat gm týmu do pozadí
a machruje...
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Uživatelský avatar
Dave Lister
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 1036
Registrován: 31 led 2007 00:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Dave Lister »

Myth píše:Jenže tady jde o to, aby to vypadalo jinak ve hře. Ne na paperdollu ;)
verdata ti muzou upravit i to jak to vypada ve hre (viz kostky/parezy)

ale pro zensky je asi jednodussi zamrkat na gm nez zkusit trochu googlit..
hemeneks more gadzo vazelina!
Uživatelský avatar
Natalie Sun
Inkless
Inkless
Příspěvky: 31
Registrován: 29 říj 2009 23:40

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Natalie Sun »

Arim píše:Ja myslim, ze tedka je spousta dulezitejsi prace, nez resit to jestli nekdo vypada jako strasak do zeli ... Treba to, jestli bude sum kun ruzovej nebo oranzovej a jestli bude mit sum kure dve nohy nebo ctyri :unibrow:
To je zase úhel pohledu, pro jednoho je důležité jedno a pro druhého zase to druhé...
Pheme píše:Chcete se libit sobe, nebo druhym? Chcete, aby se libilo Vam jak vidite uo?A opakuji se, ale ja bych to videl na sadu jezditek(nejlepe rare) a budete v sedmem nebi
Opakuji se, primárně sobě, ale proč ne i druhým, kteří esteticky hru vnímají....?
Rare jezdítka? Proč ne, v to jsme, my ženy, ani nedoufaly a držely jsme se u země. To by byla od vás mužů báječná pozornost... :wink:
Rampa McKvak píše:Jojo, takovy letni topik, nebo satecky pod prdelku Ti z pohledu rp budou v dungu fakt uzitecny... Ne nadarmo ve stredoveku valcili jen muzi - je to proste spinava prace, pro spinavy nevybiravy, upoceny a smradlavy chlapy.. Satecky si ber na trh
Tak je to z nouze ctnost, přeměna robek na šatičky, máš pravdu...docela dobře si umím představit slušivé ženské ošacení do boje a úplně jiné krásné šatičky na trh a oslavy, ale držíme se hodně při zemi... nechceme vás tolik obtěžovat, jen nechceme vypadat stejně, jako chlapi.
A s tím, že by boj byl jen pro chlapy? Tak, zeptej se třeba chlapů u nás v guildě, jestli by nás vyměnili za chlapy i v boji...
Rampa McKvak píše:Edit: Nechte ty GMka doresit veci, ktery maji na praci, a ktere jsou dulezite pro beh serveru(dungy, herni nastaveni, VYVESKA). Tohle bych nechal na moment, kdy bude Balt s Acarem sedet u uo s prstem v nose
No tak pravda je, že nevím, co to obnáší, taková estetická změna, dvoje šatičky navíc, nebo zařídit, aby šly kovové robky předělat na dámské, třeba je to moc náročné, ale evidentně, dle používání verdat, fádnost a okoukanost tady netrápí jen nás holky...
Věřím ve slunce, i když nesvítí...
Uživatelský avatar
Dave Lister
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 1036
Registrován: 31 led 2007 00:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Dave Lister »

prodam slusivou damskou +20 deathku v cervene barve:
Obrázek
hemeneks more gadzo vazelina!
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Papez »

Dave Lister píše:prodam slusivou damskou +20 deathku v cervene barve
Obecního blba děláš ze sebe i v reálu? :roll:
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Uživatelský avatar
Big Bud
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 576
Registrován: 31 led 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Big Bud »

Rampa McKvak píše:
Jojo, takovy letni topik, nebo satecky pod prdelku Ti z pohledu rp budou v dungu fakt uzitecny... Ne nadarmo ve stredoveku valcili jen muzi...
A hlavně, ženy ve středověku nosili úplně normálně letnní topik, nebo šatičky pod prdelku... :clap:
Natalie Sun píše: jen nechceme vypadat stejně, jako chlapi.
No šak to nemusíte. možnosti tady jsou, to že už to není in cool a hot je imho dobře...
A osobně doufám, že 2. wowko z toho dělat nebudou, tam jak některé postavičky vypadají (mužské i ženské) jsou k zblití.
Natalie Sun píše: Tak, zeptej se třeba chlapů u nás v guildě, jestli by nás vyměnili za chlapy i v boji...
:pppp k tomudle bych svůj názor napsal, ale nevím jestli je to vhodné..:p
Papez píše: Obecního blba děláš ze sebe i v reálu? :roll:
on ho aspoň musí dělat, o tobě to každej ví..:p
Uživatelský avatar
Aknah
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 171
Registrován: 02 pro 2006 20:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Aknah »

Dave Lister píše:prodam slusivou damskou +20 deathku v cervene barve:
Obrázek
Trpis nejakym pocitem menecennosti, ze tu musis ty holky porad nejak urazet? myslis si ze jsi vtipnej? nejaka te v realu nechala, ze si tu tedka svuj vztek vybijis na holkach, o kterych nic nevis a ktery hrajou UO a nedejboze treba i lip nez ty?
Zamčeno