UO a Mac ?

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Uživatelský avatar
Caroline
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 237
Registrován: 07 zář 2006 19:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Caroline »

Germanicus píše:jo macbooky sou krasne :) ja mam ted "15" http://www.apple.com/macbookpro/ a sem s nim moc spokojeny procesor 2.66 GH, 4 GB memory, 320 GB hadr, a mas tam dve graficke karty NVIDIA geForce 9600 GT a k ni jeste 9400M jak rikam UO uplne v pohode diky bootcampu a jinak jestli si tedy fanda do mac urcite si uz videla a objednala novy Ipad :) Im just looking forward *wink*
...no jeste abys nebyl spokojeny :wink: , je spicovy ...
... nad Ipadem jsem se taky rozplyvala, to si pis, na ojednavku (bohuzel) v soucasne situaci nemam :lol: ...aale coo, snit o nem si muzu ;P ...
Ze se vratil Steve Jobs bylo pro Apple bombou :) a asi dlouho jeste bude, vid?
Čím více zrnek písku odteklo z přesýpacích hodin našeho života, tím jasněji vidíme skrze jejich sklo...
..Jean Paul
Uživatelský avatar
Baltik
Dark Paradise GM
Příspěvky: 863
Registrován: 23 srp 2006 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik »

Zneuzita píše:Standardně se pak tenhle obraz chová naprosto* stejně jako bys měl druhej počítač, s tím rozdílem, že ho spouštíš v Macu a můžeš mezi ním (win) a tvým hlavním systémem libovolně přepínat.
No jako bacha, treba podpora DirectX je dost omezena (tusim na UO ale staci, a uz je to lepsi, bejvalo driv hur), spis bych videl cestu pres wine v tomhle pripade (navic je to licencne cistsi)
srbqf
Uživatelský avatar
Muzzy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 142
Registrován: 07 zář 2006 20:19
Bydliště: Kladno, to je to město.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Muzzy »

me pres wine docela dost blbne yoko, respektive se mi nespusti a nefachaj hotkeye :-)
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali!!!

The Witchers
Uživatelský avatar
Baltik
Dark Paradise GM
Příspěvky: 863
Registrován: 23 srp 2006 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik »

Muzzy píše:me pres wine docela dost blbne yoko, respektive se mi nespusti a nefachaj hotkeye :-)
Nekde (nevim kde, tusim na strankach Yoka, je tomu aspon rok z5 a hledat to nechci) je primo popsany co nastavit aby to chodilo.
srbqf
Uživatelský avatar
Germanicus
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 11
Registrován: 22 pro 2009 14:22
Bydliště: Ireland
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Germanicus »

ja jak to tak zkousim a experimentuju pres bootcamp tak treba xp jedou naprosto v poradku s plnou podporou cehokoliv nic neni omezene na w7 bohuzel dela uo neplechu u nekterych skriptu napr. fishing (vyzkouseno na 5 ruznych skriptech) max par nahozeni error bum klient dole.. pak take blbe barva a typ pisma na w7 jinak jine problemy sem nezaregistroval snad nekdo vyda podporu pro w7 ale do ty doby to radsi pojedu na xp just incase :wink:
Sir Arthorius
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 39
Registrován: 11 úno 2010 17:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sir Arthorius »

w7 sou hnusny a pokud na nich hrajes takovou tarou hru jako dp world of pictures tak se nediv ze ti to nejd, podelali to uz vistama
Uživatelský avatar
Dave Lister
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 1036
Registrován: 31 led 2007 00:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dave Lister »

Sir Arthorius píše:w7 sou hnusny a pokud na nich hrajes takovou tarou hru jako dp world of pictures tak se nediv ze ti to nejd, podelali to uz vistama
neni pravda, w7 uz jsou celkem vychytany (visty sou sracky, to jo) je to spis o zvyku ale za par let to bude standart.. asi jako kdyz vysly xp, taky to byl nezvyk ale chce to jen chvili s tim delat.. netvrdim ze sou sedmicky bezchybny ale jsou proste zas o krok dal nez xp, a ja sem treba nemel problem na nich uo rozjet..

a jestli chces dokonalej operacni system, vyser se na vokna a jed na unixu :p
hemeneks more gadzo vazelina!
Uživatelský avatar
Vitasho
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 131
Registrován: 08 zář 2006 13:40

Příspěvek od Vitasho »

Muzzy píše:me pres wine docela dost blbne yoko, respektive se mi nespusti a nefachaj hotkeye :-)
Ve wine pokud jsem správně pochopil, tak se ti nezobrazí okno kde máš hotkeys. To lze řešit v UO alt+enter a pak znovu a objeví se ti.
Smrt všem !
Uživatelský avatar
Muzzy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 142
Registrován: 07 zář 2006 20:19
Bydliště: Kladno, to je to město.
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Muzzy »

Vitasho píše:To lze řešit v UO alt+enter a pak znovu a objeví se ti.
zkousel jsem, nefunguje :-) mozna zkusim nejakou jinou verzi wine, uvidim az na to budu mit naladu se s tim prat :-)
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali!!!

The Witchers
Rozarka
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 14
Registrován: 21 led 2009 22:12
Bydliště: Otrokovice, Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: UO a Mac ?

Příspěvek od Rozarka »

Takže jste si jisti že UO + Yoko Injection + UOAM na Mackovi rozjedu jo? To by byla moje smrt přestát hrát UO na DP :wink: . Díky .
Ucraftím vše, na co si vzpomenete !!!
Odpovědět