UOautomap

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Zamčeno
Uživatelský avatar
Randall
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 48
Registrován: 03 úno 2010 17:28
Kontaktovat uživatele:

UOautomap

Příspěvek od Randall »

Ahojte, mam takovy zrejme nb dotaz :D . Stahnul jsem si uoautomap ze stranek dp, tato mi nejde, pise mi chybu s nejakym .dll souborem. Tak jsem po kamaradove rade stahl uoautomap z jinych "vygooglovanych" stranek, tuto uz rozjedu v pohode, mapa se mi ukaze, ale jsem jakoby v "cerne dire". V tomto pripade bych ji mel zkalibrovat...a ted se dostavam k tomu problemu...kdyz napisi .where, ukaze se mi kde jsem a k tomu souradnice (napr. 1452,1532,20), ale do uoautomapy musim zadat jen cisla ve formatu xx.xx (smer) a xx.xx (smer)... Tak a to je pro me zahada... Jak rikam, nejspis nb dotaz..ale jak tam mam tyto cisla dostat?? :D Diky predem za pripadnou pomoc ;-) .
Uživatelský avatar
Caroline
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 237
Registrován: 07 zář 2006 19:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Caroline »

... asi ti profesionalne moc neporadim :wink: , ale ja se s tim prala tak, ze jsem pred kazdou zkouskou instalace nove stazene UOmapy, opravdu poctive odistalovala predchozi instalaci... pak zkousela dalsi a dalsi, dokud se mi to nepovedlo, no :lol: ....

To Balt: ...ja vim, ze mas prace s DP koldokolavic nez dost :wink: , ale myslim si, ze tento problem s UOmapu nabizenou na DP strankach a s vymenou na spravne fungujici link vedouci k nekonfliktni UOmape, muzes vyresit momentalne jen ty ... Mas ted v sobe nejaky elan, nejsi takzvane "vyhorely" (ehm) .
... Tim se nechci dotknout ostatnich GM, vim jak nevdecnou maji pozici vsichni, a to zduraznuji, neplaceni GM v ONline hrach...
Čím více zrnek písku odteklo z přesýpacích hodin našeho života, tím jasněji vidíme skrze jejich sklo...
..Jean Paul
Severka
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 417
Registrován: 05 kvě 2009 12:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Severka »

nato sluzi masinka zvana sextant (vyrobi aj craft), ked nato poklikas, napise ti to stupne, minuty a smer a to tam zadas (sa po kliknuti na sextant nehyb, to je zjavne) :)
Uživatelský avatar
Castian
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 752
Registrován: 08 zář 2006 13:05
Bydliště: Blava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Castian »

[b]Save a horse, ride a tractor![/b]
Uživatelský avatar
Caroline
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 237
Registrován: 07 zář 2006 19:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Caroline »

Severka píše:nato sluzi masinka zvana sextant (vyrobi aj craft), ked nato poklikas, napise ti to stupne, minuty a smer a to tam zadas (sa po kliknuti na sextant nehyb, to je zjavne) :)
.. jsem predpokladala, ze o sextantu vi :wink:
Čím více zrnek písku odteklo z přesýpacích hodin našeho života, tím jasněji vidíme skrze jejich sklo...
..Jean Paul
Uživatelský avatar
Baltik
Dark Paradise GM
Příspěvky: 863
Registrován: 23 srp 2006 23:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baltik »

Caroline píše:
Severka píše:nato sluzi masinka zvana sextant (vyrobi aj craft), ked nato poklikas, napise ti to stupne, minuty a smer a to tam zadas (sa po kliknuti na sextant nehyb, to je zjavne) :)
.. jsem predpokladala, ze o sextantu vi :wink:
No vtip je v tom mit konkretni spravnou verzi mapy (nevim v cem spravna, zrejme ze zna klienta?)
Taky me to stvalo, ale uz ji mam, nekde ji vystavim.
srbqf
Uživatelský avatar
Caroline
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 237
Registrován: 07 zář 2006 19:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Caroline »

Jupii :), Balte.

To Randall:
...jeste jsme to delavali tak, ze jsem portla na stojiciho spoluhrace ve hre, on mi vypsal potrebne udaje, ktere videl na sve mape. Ty jsem si vypsala, odklikla a uz to slapalo... Ani se nepotreboval sextant...
Čím více zrnek písku odteklo z přesýpacích hodin našeho života, tím jasněji vidíme skrze jejich sklo...
..Jean Paul
Uživatelský avatar
Randall
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 48
Registrován: 03 úno 2010 17:28
Kontaktovat uživatele:

Poděkování

Příspěvek od Randall »

Castian píše:Kalibrace bez sextantu zde:
http://www.darkparadise.cz/Forum/viewto ... 6&start=20
MOC DĚKUJI ZA POMOC, MAPA ZKALIBROVANÁ A FUNGUJE (v jednoduchosti je síla...akorát znát správnou odpově'd :D).

vyřešeno, lock
/Soap
Zamčeno