V odkazu na tento topik :
http://www.darkparadise.cz/Forum/viewto ... ight=mapky
Kde je vysvětleno, že špatné mapky mění vendor ve FDD se chci zeptat, zdali tam i po 3 letech stále je.
Jde mi o mapky se souřadnicemi : 0,0 a dál pak souřadnice ve vodě, popř. v neotevřených částech mapy.
Mapky s chybnými souřadnicemi
- Ulter-Bes
- Elder Letter
- Příspěvky: 206
- Registrován: 07.09.2006 20:44:06
- Bydliště: Brno
- Kontaktovat uživatele:
Mapky s chybnými souřadnicemi
http://ultra-bjes.blogspot.com - blog z uo
Re: Mapky s chybnými souřadnicemi
neco takoveho tam nekde je...
- Shadowsong
- Death Litographer
- Příspěvky: 1695
- Registrován: 08.09.2006 17:56:03
- Bydliště: Prague
- Kontaktovat uživatele:
- Dave Lister
- Dark Elegizer
- Příspěvky: 1036
- Registrován: 31.01.2007 00:38:01
- Kontaktovat uživatele:
jen tak mimochodem.. ty mapky vetsinou nemaj spatny souradnice v tom smyslu ze by to bylo nekde uprostred vody nebo nejak nedostupny, nesmis to brat 2klikem (= yokem) ale MBckem.. (nebo teda ja sem este nesetkal s mapkou ktera by po zjisteni souradnic MBckem nesla vykopat..)
hemeneks more gadzo vazelina!
- Ulter-Bes
- Elder Letter
- Příspěvky: 206
- Registrován: 07.09.2006 20:44:06
- Bydliště: Brno
- Kontaktovat uživatele:
Já je beru MBčkem a MB mi vypíše souřadnice do vody, nebo souřadnice 0,0...Dave Lister píše:jen tak mimochodem.. ty mapky vetsinou nemaj spatny souradnice v tom smyslu ze by to bylo nekde uprostred vody nebo nejak nedostupny, nesmis to brat 2klikem (= yokem) ale MBckem.. (nebo teda ja sem este nesetkal s mapkou ktera by po zjisteni souradnic MBckem nesla vykopat..)
Pro mě to není žádná novinka, takovejch bývalo dost i dřív, nevím, kolikero proběhlo změn, ale co si pamatuju, vždycky byly některý špantý... lidi je ale, protože se jim nechcou chodit měnit, odkládají a prodávají

http://ultra-bjes.blogspot.com - blog z uo