Lag

Vaše problémy, rady a skripty týkající se tohoto prográmku
Odpovědět
Aegis Anima
Inkless
Inkless
Příspěvky: 20
Registrován: 23 zář 2009 16:21
Kontaktovat uživatele:

Lag

Příspěvek od Aegis Anima »

Zdarvim,chcel by som sa spitat ze v com moze byt chyba ked asi 5x za hodinu dostanem taky 5 sekundovy lag bez toho ze net mi ide dobre bez vypadku vsetko ok len tak proste mi lagne uo asi na 5 s a potom odlagne a idem dalej...Hlane najviac natom nasere ked dostanem lag pri pk a zabije ma v lagu...:-) kdo by vedel help ako sa toho zbavit moc by ma potesil :-)...Dik
Uživatelský avatar
Ian
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 84
Registrován: 07 zář 2006 18:39
Bydliště: Čamlíkov u Zlína :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ian »

Nemuze to byt zpusobeno automatickyma aktualizacema nejakych programu (napr antiviru)? Od doby co jsem zmenil typ adsl pripojeni, wifi router a antivirus se mi to taky deje:)
Aegis Anima
Inkless
Inkless
Příspěvky: 20
Registrován: 23 zář 2009 16:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aegis Anima »

Ian píše:Nemuze to byt zpusobeno automatickyma aktualizacema nejakych programu (napr antiviru)? Od doby co jsem zmenil typ adsl pripojeni, wifi router a antivirus se mi to taky deje:)
Hmm no mam wifi net tiez este aj ruter mozno to je aj tym ... Antivirak to urco nebude :/
Uživatelský avatar
Ulter-Bes
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 206
Registrován: 07 zář 2006 20:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ulter-Bes »

Mě se stává, že mě wifina odpojuje od netu cca na dobu 30 vteřin - spadne připojení a ona se připojuje zpět.

Dost často to ani nezaznamenám, když brouzdám na netu, ale uo to odpojí - takovej normální cc... :-)

Možná ti to dělá to stejné. (bohužel nevím, jak donutit ty dva kusy plastů, aby se od sebe vzájemně bezdrátově neodpojovali, tak neporadím, co s tím)
http://ultra-bjes.blogspot.com - blog z uo
Uživatelský avatar
Plague
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 50
Registrován: 23 črc 2009 13:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Plague »

Tak si nech puštěnej ping na google, jestli se to i v tom výstupu projevuje... abys vubec zjistil jestli je to netem, nebo je to na tvém PC.

Moderator: pls přesunout
"Aš ten lich začne mluvit česki, tak zdrhej!" - Wetrin

ICQ neloguju, pouzijte jabber: jabber@plague.cz
Uživatelský avatar
Night Storm
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 704
Registrován: 08 črc 2007 01:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Night Storm »

Ulter-Bes píše:Mě se stává, že mě wifina odpojuje od netu cca na dobu 30 vteřin - spadne připojení a ona se připojuje zpět.

Dost často to ani nezaznamenám, když brouzdám na netu, ale uo to odpojí - takovej normální cc... :-)

Možná ti to dělá to stejné. (bohužel nevím, jak donutit ty dva kusy plastů, aby se od sebe vzájemně bezdrátově neodpojovali, tak neporadím, co s tím)
presne toto mi delala taky wifina.. pak to soused od kteryho sme tu wifinu brali nejak poladil a nastavil tam dinamickou? ip nebo či co.. :) kazdopadne ted mam krabičku od outů a nemuzu si stezovat. Na souseda a jeho pomalou a drahou wifinu už dávno hážem bobky.. )
Uživatelský avatar
Muzzy
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 142
Registrován: 07 zář 2006 20:19
Bydliště: Kladno, to je to město.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Muzzy »

Aegis Anima píše:Hmm no mam wifi net tiez este aj ruter mozno to je aj tym ... Antivirak to urco nebude :/
zkus se pichnout k routeru kabelem... me to pomohlo a lagy zmizely
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali!!!

The Witchers
Odpovědět