Reactivating coze ?????

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Fedor1
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 2
Registrován: 18 pro 2010 10:24

Reactivating coze ?????

Příspěvek od Fedor1 »

Posledni dobou je to tu sama zmena ok da se to prekousnout 99 % lidi nepocitam vlezprdele.. mi daj za pravdu ze ty zmeny jsou uplne k nicemu a vymejsli je asi kongres zhulenych veverek. Ten spam kdyz napisu kil 7 sumum to je fakt sila.

Od roku 04-05-06 tu tu jde pekne z kopce az do ted je to na 100 % gm teamem a jeho neustalejma vymyslama novinek a fakt masivnim odlivem hracu (vetsina hracu co znam odesla z duvodu ze to tu proste neni jako driv ) nechteli by ste se vratit k zakladu a nevymyslet nove a nove vecy co vetsine lidi akorat leze na nervy ?

Ja se po dnesku pripojuuju k tomu masivnimu odlivu hracu.. a posledni dobou nejsem sam hodne lidi co sem znal znamejch odesla sice ne kvuli stejny blbosti ale kvuli jinemu vymyslu ze strany gm teamu.


A konecne ponauceni asi jen tak neplacam do vetru kdyz tu bylo 200-250 lidi online kazdy den po tehlech vsech zmenach a stizeni se to posunulo na 100 ( jen o vikendu) v tydnu na 50 -80 asi na tom neco bude.
Naposledy upravil(a) Fedor1 dne 15 dub 2011 08:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Nagamma
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 89
Registrován: 10 zář 2006 18:36

Re: Reactivating coze ?????

Příspěvek od Nagamma »

Sice s tebou docela souhlasím, ale nauč se psát. Zejména dřív, než začneš někomu spílat do zhulených veverek bys měl prokázat, že zrovna ty nejsi zhulenej :-). Podle tvýho slohu se nedá 100% říct, že ne :roll:
Fedor1
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 2
Registrován: 18 pro 2010 10:24

Re: Reactivating coze ?????

Příspěvek od Fedor1 »

Fakt me nezajma jestli to bude slohově správně.
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Reactivating coze ?????

Příspěvek od Nagash »

Fedore vidim to dost podobně. :clap: :clap: tleskám ti za to žes to sem napsal a měl jsi na to koule. ted uz nejbyva nez cekat na vlnu ritolezcu, který ti to budou vyvracet a budou tvrdit ze 200 lidí tu nikdy nebylo, a že drop je stejnej a že vsechny novinky se pisou do novinek.
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Uživatelský avatar
Redd
Dark Paradise GM
Příspěvky: 480
Registrován: 16 led 2009 14:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Reactivating coze ?????

Příspěvek od Redd »

Už zase? :)
Nechcete si najít nějakej z tý tuny topiců, který už tu o tom byly a postovat to tam?
Možná by to bylo lepší, všechno na jednom místě a všichni budou spokojeni.

Ano, všichni víme, že tráva byla zelenější, modráci se měli super, 10 PK čekalo na portech z RB s nakliknutým KVF - to bylo nejzelenější atd. atd.
Mě třeba tenkrát bylo o pár let méně a bylo taky všecko hrozně super.
Uživatelský avatar
Nagamma
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 89
Registrován: 10 zář 2006 18:36

Re: Reactivating coze ?????

Příspěvek od Nagamma »

Fedor1 píše:Fakt me nezajma jestli to bude slohově správně.

no vida, dokonce i háček jsi na klávese našel.. bravo.

Jinak si taky myslím, že toho už o tomhle problému bylo napsáno hodně. Hra končí, smiřte se s tím.
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Reactivating coze ?????

Příspěvek od Nagash »

Redd píše:Už zase? :)
Nechcete si najít nějakej z tý tuny topiců, který už tu o tom byly a postovat to tam?
Možná by to bylo lepší, všechno na jednom místě a všichni budou spokojeni.

Ano, všichni víme, že tráva byla zelenější, modráci se měli super, 10 PK čekalo na portech z RB s nakliknutým KVF - to bylo nejzelenější atd. atd.
Mě třeba tenkrát bylo o pár let méně a bylo taky všecko hrozně super.
Marnost
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Acarus

Re: Reactivating coze ?????

Příspěvek od Acarus »

Fedor1 píše:Posledni dobou je to tu sama zmena ok da se to prekousnout 99 % lidi nepocitam vlezprdele.. mi daj za pravdu ze ty zmeny jsou uplne k nicemu a vymejsli je asi kongres zhulenych veverek. Ten spam kdyz napisu kil 7 sumum to je fakt sila.

Od roku 04-05-06 tu tu jde pekne z kopce az do ted je to na 100 % gm teamem a jeho neustalejma vymyslama novinek a fakt masivnim odlivem hracu (vetsina hracu co znam odesla z duvodu ze to tu proste neni jako driv ) nechteli by ste se vratit k zakladu a nevymyslet nove a nove vecy co vetsine lidi akorat leze na nervy ?

Ja se po dnesku pripojuuju k tomu masivnimu odlivu hracu.. a posledni dobou nejsem sam hodne lidi co sem znal znamejch odesla sice ne kvuli stejny blbosti ale kvuli jinemu vymyslu ze strany gm teamu.


A konecne ponauceni asi jen tak neplacam do vetru kdyz tu bylo 200-250 lidi online kazdy den po tehlech vsech zmenach a stizeni se to posunulo na 100 ( jen o vikendu) v tydnu na 50 -80 asi na tom neco bude.
Jo pan si zvyknul na komfot feny protoze jinak hrat neumi, je mi to jasny.
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Reactivating coze ?????

Příspěvek od Dudek »

Jo 200- 250 lidi tady byvalo docela běžně, protože byl povolenej dual, a nebylo WoW a podobně :)

P.S. Jestli si dobře pamatuju, tak ve statistice serveru se kdysi dal vystopovat rekord, a to bylo dokonce 408 lidi.
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Acarus

Re: Reactivating coze ?????

Příspěvek od Acarus »

Dudek píše:Jo 200- 250 lidi tady byvalo docela běžně, protože byl povolenej dual, a nebylo WoW a podobně :)

P.S. Jestli si dobře pamatuju, tak ve statistice serveru se kdysi dal vystopovat rekord, a to bylo dokonce 408 lidi.
Bylo i vic si myslim. Ale to byli dualy.
Bez dualu to jelo chvili troufam si rict na 250+- ale proste konkrenceschopnost hry stare 11+ let zpatky, s odkojenim soucasne hracske generace na uplne jinych stylech je i cislo ve spicce kolem 100+ celkem uspech u takoveho starika.
Uživatelský avatar
Dudek
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 601
Registrován: 08 zář 2006 13:23
Bydliště: Papučárna
Kontaktovat uživatele:

Re: Reactivating coze ?????

Příspěvek od Dudek »

Ultima Online - rok vydání - 1997
Myslel jsem si, že je to o rok mladší, no i tak je to 14 let.
Já neříkám nic, ale na moje slova dojde...
Kdo jinému jámu kopá, je u něho na brigádě...
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Reactivating coze ?????

Příspěvek od Johny Matovic »

Acarus píše:
Dudek píše:Jo 200- 250 lidi tady byvalo docela běžně, protože byl povolenej dual, a nebylo WoW a podobně :)

P.S. Jestli si dobře pamatuju, tak ve statistice serveru se kdysi dal vystopovat rekord, a to bylo dokonce 408 lidi.
Bylo i vic si myslim. Ale to byli dualy.
Bez dualu to jelo chvili troufam si rict na 250+- ale proste konkrenceschopnost hry stare 11+ let zpatky, s odkojenim soucasne hracske generace na uplne jinych stylech je i cislo ve spicce kolem 100+ celkem uspech u takoveho starika.
Neuvazuje sa o tom ze by sa opet povolili dualy??;p Napr. na trenovacie a kraftiacie ucely. Mozno by to pritiahlo dakych hracov;p
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
Freak
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 129
Registrován: 21 dub 2007 16:44

Re: Reactivating coze ?????

Příspěvek od Freak »

O duálu to neni :)) Hra má pekelnou grafiku, ještě horší zvuky a potřebujete 3 externí programy aby byla hratelná pohodlně.

Nově příchozí hráč, pokdu přežije počáteční šok a rozhodne se dál hrát skončí hned v tutorial dungu. Ten je sice nový a pár základů osvětí /něco je ina DP stránkách) ale hráč ani nebude vědět že má zapnout war na útok a po 5i resskillech to vypne.

Předpokládejme že úvodní dungeon projde (nebo dokonce předtim najde sochu "rovnou do světa"). Pokud nebude mít na UO kamarády, nikdo mu s ničím nepomůže, nic nevysvětlí a bude ztracenej. V ideálním případě ho ještě někdo zprasí. 15 minutes to Log Out.

Proto bude tahle hra existovat +-3 roky na tom že staří hráči se budou vracet, nějací zase "odcházet" až se tahle smyčka zhroutí a všichni vyjdeme ven na denní světlo :D

Nebo si stáhneme WoWko ...
Carl Casius Clai
Inkless
Inkless
Příspěvky: 29
Registrován: 24 bře 2008 01:27

Re: Reactivating coze ?????

Příspěvek od Carl Casius Clai »

A pro tyhle všechny důvody, o kterých tu všichni píšete si myslím, že je uplně zbytečný dělat změny jaké se tu tu během posledního roku událi, pač tu hru hraje už jen uzavřená komunita lidí, tak proč je omezovat v tom, aby je ta hra bavila? Jestli se jako GM nudíte tak si dejte třeba hledání min. Já osobně sem hrával každý den celý den, ale poslední rok jsem skoro nelogl, jen sleduji ty změny a chuť lognout mě čím dál víc opouští. Ta hra má své kouzlo ať je jak koliv stárá, jiná taková není, ale jak je vidět GM nechápou, že je vlastně jedno kdo jakej dung jak zajde, jestli solo nebo ve skupině hlavně že ho to baví. Omezování MC a dropu a spamu příkazů summonů a podobné nápady jsou jen znechucující a otravné. Je v celku jedno kolik kdo má MC a všeho možného, když máme všichni (50 lidí) nacpané bedny všim možnym, tak proč si to znepříjemňovat omezeními a speckami, když už to hraje jen hrstka rytířů.
Acarus

Re: Reactivating coze ?????

Příspěvek od Acarus »

Carl Casius Clai píše:A pro tyhle všechny důvody, o kterých tu všichni píšete si myslím, že je uplně zbytečný dělat změny jaké se tu tu během posledního roku událi, pač tu hru hraje už jen uzavřená komunita lidí, tak proč je omezovat v tom, aby je ta hra bavila? Jestli se jako GM nudíte tak si dejte třeba hledání min. Já osobně sem hrával každý den celý den, ale poslední rok jsem skoro nelogl, jen sleduji ty změny a chuť lognout mě čím dál víc opouští. Ta hra má své kouzlo ať je jak koliv stárá, jiná taková není, ale jak je vidět GM nechápou, že je vlastně jedno kdo jakej dung jak zajde, jestli solo nebo ve skupině hlavně že ho to baví. Omezování MC a dropu a spamu příkazů summonů a podobné nápady jsou jen znechucující a otravné. Je v celku jedno kolik kdo má MC a všeho možného, když máme všichni (50 lidí) nacpané bedny všim možnym, tak proč si to znepříjemňovat omezeními a speckami, když už to hraje jen hrstka rytířů.
Kdyz si rok nelogl, tak se k tomu ani nevyjadruj prosim, vubec nevis o cem pises. Nech si ty sve doomcrye pro nekoho jineho.
Uživatelský avatar
Stich
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 327
Registrován: 28 úno 2009 17:34
Bydliště: Pri trhu
Kontaktovat uživatele:

Re: Reactivating coze ?????

Příspěvek od Stich »

jediny kto zatial nesuhlasil je acar a redd nieco na tom asi bude chlapci :p
Mate radi ptacky?
Acarus

Re: Reactivating coze ?????

Příspěvek od Acarus »

Stich píše:jediny kto zatial nesuhlasil je acar a redd nieco na tom asi bude chlapci :p
Nesouhlasit s nazorem, ktery by Havlicek nazval zpatecnicky? Nebo s cim tady, kdo nesouhlasi?
Uživatelský avatar
Johny Matovic
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1317
Registrován: 22 pro 2007 12:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Reactivating coze ?????

Příspěvek od Johny Matovic »

Stich píše:jediny kto zatial nesuhlasil je acar a redd nieco na tom asi bude chlapci :p
Suhlasim ze filter spam je otrava, nesuhlasim ze zmeny na sharde su k horsiemu :P
Sklb - okrasny clovek
Please, for fuck sake, no revolution.
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Reactivating coze ?????

Příspěvek od erunno »

Osobně se vůbec divím že GM ještě fungují!! Furt si na ně někdo stěžuje, já nejsem jinej taky se mi pár věcí nelíbí ale pak je tu zase spousta věcí který se mi líbí!! Obdivuju jejich trpělivost.

např. Ranger postava jako taková se mi hrozně líbila jak byla hrozně mě štvalo co se z ní stalo.. jeden misser s morfem, druhej misser s parou a tretí dmg s přeboost skillem. Osobně jsem si myslel že pokud mají bejt specky tak postava má zůstat taková jaká byla v základu a jen by si hráč mohl ale nemusel zvolit zdali půjde další cestou. Našel jsem si holt specku která se mi líbí i když má hrozně nevýhod a výhod ale už to prostě není ranger.

Další příklad paladin kterej bych řekl že se celkem povedl. I když zase brát něco postavě na úkor přidání se mi zdá opět divné.

Prostě rád bych řekl že i když se někomu něco nelíbí vždycky se dá najít něco co se líbit bude.
Uživatelský avatar
Pheme
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1316
Registrován: 22 led 2007 21:47

Re: Reactivating coze ?????

Příspěvek od Pheme »

Ja treba acarus verim, ze to, co dela ma vzdy nejaky duvod, bohuzel malo kdy na ten duvod prijdu (on ho nenapise). Ale to znamena jen to, ze on ma vetsi prehled nez ja
Odpovědět