Zrušení vyskakování monster při fishingu

Vaše nápady a návrhy
Odpovědět
Smoking
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 16 zář 2006 21:17
Kontaktovat uživatele:

Zrušení vyskakování monster při fishingu

Příspěvek od Smoking »

Chci se zeptat, jestli se neuvažuje o zrušení monster pri fishingu stejně jako u miningu, když už ted mapky skoro nepadaj?
Uživatelský avatar
Driana
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 265
Registrován: 04 čer 2009 13:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení vyskakování monster při fishingu

Příspěvek od Driana »

Smoking píše:Chci se zeptat, jestli se neuvažuje o zrušení monster pri fishingu stejně jako u miningu, když už ted mapky skoro nepadaj?
Nééééééééé :-(((((( Nestačí ti mining?? :evil:
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Zrušení vyskakování monster při fishingu

Příspěvek od erunno »

bych taky zrusil :(
Uživatelský avatar
Driana
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 265
Registrován: 04 čer 2009 13:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení vyskakování monster při fishingu

Příspěvek od Driana »

erunno píše:bych taky zrusil :(
Všude by ste chtěly AFK. Ze začátku udělaly AFK Alchemy, nedávno AFK mining.. tak pro č je vůbec ten AFK zakázanej? když jen GM se musej dřít s tim kontrolovat hráče... lepší aby vyskakovaly monstra, ty toho AFKujcího zabijou za GM.
erunno
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 445
Registrován: 28 zář 2009 15:30

Re: Zrušení vyskakování monster při fishingu

Příspěvek od erunno »

pokud u toho chces bejt afk mluv si za sebe. Vytrenil jsem alchemy, mining, bojovky a spoustu dalsiho a Afk jsem u toho nikdy nebyl.

ps: mimochodem i miningu te nezabilo zadnej mob na jednu ranu, u fishingu me hodnekrat sflusnul kraken a to jsem si myslel ze to neni mozny ze se flusajici neda vytahnout
Naposledy upravil(a) erunno dne 04 úno 2011 17:41, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Hajek II.
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 273
Registrován: 13 zář 2006 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení vyskakování monster při fishingu

Příspěvek od Hajek II. »

Kdo rika ze chtej bejt AFK. Jen ty monstra jsou otravny. Kazdejch 5 minut se tam s necim prat je opravdu uzasny. Jako ta serpenta at tam klidne je, ale flusajici kraken je opravdu moc, i kdyz tu hru sledujes neustale, tak mnohdy se to neda prezit, pokud teda nechytas tim uzasnym stylem ze mas zadek lodi natecenej na molu.
Uživatelský avatar
Driana
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 265
Registrován: 04 čer 2009 13:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení vyskakování monster při fishingu

Příspěvek od Driana »

Hajek II. píše:Kdo rika ze chtej bejt AFK. Jen ty monstra jsou otravny. Kazdejch 5 minut se tam s necim prat je opravdu uzasny. Jako ta serpenta at tam klidne je, ale flusajici kraken je opravdu moc, i kdyz tu hru sledujes neustale, tak mnohdy se to neda prezit, pokud teda nechytas tim uzasnym stylem ze mas zadek lodi natecenej na molu.
S flusacím krakenem bych souhlasil, stačiil by ten normální.
Uživatelský avatar
Mephist
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 541
Registrován: 16 říj 2006 12:04
Bydliště: Templar's Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení vyskakování monster při fishingu

Příspěvek od Mephist »

Staci mit nejakej lepsi script a kraken neni problem. Kdysi jsem videl nekoho, jak mel 3 lode, kdyz vyskocil kraken, tak mu script automaticky skocil na mustek 2. lode a z ni na mustek 3. lode a byl tak behem 2s 2 obrazovky daleko od krakena a chytal spokojene dal :)
Mephist|Phenom|Hammer Maiden|Fanatik|Sin|Ryla|Carokrasna|Amanita|Anicka

True victory is victory over oneself.
Smoking
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 16 zář 2006 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení vyskakování monster při fishingu

Příspěvek od Smoking »

Ja osobně bych zrušil obě dvě monstra, serpenta je fakt otravná a kraken je většinou smrt i když u toho sedíš a čučíš na to.. Však to může být nascriptěne na ty monstra jen při vytažení lahve ne?? Každopádně jak vám padaj mapky mě za 2 dny 3x LvL 1 což mi příjde celkem slabý...

Btw Driano pokud ti tak moc jde o afk ja ti ho klidně kontrolovat budu, místo těch monster... afk kontrolu nepamatuju za posledni půl rok ani jednu...
Uživatelský avatar
Wizzy
Evil League Of Evil
Příspěvky: 1437
Registrován: 07 zář 2006 19:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení vyskakování monster při fishingu

Příspěvek od Wizzy »

Sezente si skript, kterej vas po mobovi hned invisne craft bandanou a sam popojizdi lodi a np.
ICQ:242676139 | IRC: #dp

... Vision vs Speech test ...
Smoking
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 16 zář 2006 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení vyskakování monster při fishingu

Příspěvek od Smoking »

Wizzy píše:Sezente si skript, kterej vas po mobovi hned invisne craft bandanou a sam popojizdi lodi a np.

Za Vampa třeba? :p
Uživatelský avatar
Wizzy
Evil League Of Evil
Příspěvky: 1437
Registrován: 07 zář 2006 19:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení vyskakování monster při fishingu

Příspěvek od Wizzy »

Vsechny postavy maji 100.0 Fishing tak co je za problem ?:)
ICQ:242676139 | IRC: #dp

... Vision vs Speech test ...
Smoking
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 16 zář 2006 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení vyskakování monster při fishingu

Příspěvek od Smoking »

Myslel jsem že craft bandana hiduje jen crafty :p nicht?
Uživatelský avatar
Wizzy
Evil League Of Evil
Příspěvky: 1437
Registrován: 07 zář 2006 19:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení vyskakování monster při fishingu

Příspěvek od Wizzy »

Ok promin jinak, co je za problem udelat si crafta na Fishing? Navic nebudes lossovat famu na "hlavnim" charu. (+ +5 fishing na neztratitelny cobbovce)
ICQ:242676139 | IRC: #dp

... Vision vs Speech test ...
Smoking
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 16 zář 2006 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení vyskakování monster při fishingu

Příspěvek od Smoking »

Bo někdo hraje vampa only... nechce treinit další postavu? Nesežene craftí mystik? to je jedno odcházíme tim pořád od problému zrušení těch monster. Když se to zrušilo u miningu tak proč ne u fishingu?

ps. u alchemky taky raraši neskáčou ....
Uživatelský avatar
Wizzy
Evil League Of Evil
Příspěvky: 1437
Registrován: 07 zář 2006 19:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení vyskakování monster při fishingu

Příspěvek od Wizzy »

Protoze fishing ma v podstate neomezene prostory k chytani, pricemz de snadno provozovat u GZ. Mining na druhou stranu je hrozne snadno obihatelnej za PK a monstra proste jen zbytecnej dalsi opruz.

ps. Alchemky stoji reagenty a TMR relativne dost fizzujou, mining stoji 30gp za krumpac ktery vydrzi par hodin.
ICQ:242676139 | IRC: #dp

... Vision vs Speech test ...
Smoking
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 16 zář 2006 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení vyskakování monster při fishingu

Příspěvek od Smoking »

Když si porovnáš dne fishingu a den miningu tak jednoznačně ti mining vydělá 100násobně víc... Mapy se nechytaj nějak často tak proč to ztěžovat monstrama? Jo chápal bych třeba, kdyby si chytil krakena a v něm mapa... nebo kdyby vyskočil kraken kdyz chytneš mapu LVL 4....

Takže vymlouvat se na pk je trošku zcestný.... v homare mi pojeli 1x za 5 let co tam kopu...
Uživatelský avatar
Wizzy
Evil League Of Evil
Příspěvky: 1437
Registrován: 07 zář 2006 19:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení vyskakování monster při fishingu

Příspěvek od Wizzy »

Urcite vis co znamena "100 nasobne"? Ve chvili kdy vytahnes jednu 4ku, se ti fishing hodi na uroven dobrych 8-10 hodin miningu. Nemluve o dalsich mapach. Osobne znam cloveka co pul roku zpatky, s vyse zminenym skriptem, tahal kazdej den 15-20 lahvi s mapama.

Stezovat monstrama se to proste musi, protoze to neni nijak omezeny prostorem. V Homare se klidne potka 4-5 kopacu, u fishingu ti staci 6x6 skript co prejizdi dve mista a muzes lovit do prichodu komety AFK. Mimo Homare je tech dolu jen po par, proto jsem napsal ze to je snadno obihatelny za PK.
ICQ:242676139 | IRC: #dp

... Vision vs Speech test ...
Smoking
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 16 zář 2006 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení vyskakování monster při fishingu

Příspěvek od Smoking »

Vim co to znamená 100 násobně, tak to zkus když kopeš dva dny vykopeš neskutečně mythu a když dva dny budeš rybařit vytáhneš mal lvl 2 uvidíš ten poměr sám. LVL 4 vytáhneš tak max 1 za měsíc, resp. mě se to se 100 fishing ještě nepovedlo a to lovim celkem dlouho... Jo o obíhání dolů s tebou souhlasim.

ps. nezávidim minerum mam 100 taky mining... jen řikam, že by to chtělo fishing nějak oživit :P
Uživatelský avatar
Wizzy
Evil League Of Evil
Příspěvky: 1437
Registrován: 07 zář 2006 19:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení vyskakování monster při fishingu

Příspěvek od Wizzy »

Ano fishing by to ozivit chtelo (dokonce je tu nekde topic s napadama), ale rozhodne ne tim ze se z toho udela jeste vic AFK bezpecnej skill. Rybaril jsem, kopal jsem, pomer znam a proto pisu to co pisu. Neber to tak jako kdyz Retromancer pise k revizi frakci.
ICQ:242676139 | IRC: #dp

... Vision vs Speech test ...
Odpovědět