TOP zbrane na ranga

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

TOP zbrane na ranga

Příspěvek od Strigwyr »

Urcite nie som jediny kto si to vsimol, ale TOP zbrane na ranga - ako je Tempest a Mana Burn pri povolani ostrostrelec davaju proste stale zakladne skilly +9 arch a +10 TC - Nemalo by sa to u ostrostrelca zmenit? ked uz su to aspon tie top zbrane myslim ze teda mohlo lebo ja osobne som 1mega vyhodil za ostrostrelca s ktorym som chcel pouzivat tempest a na koniec mi z toho vyslo ze som sa obral o POGy a nic z toho... Nemalo by sa to napravit? ja si myslim ze by to bolo rozumne lebo teraz nikto toho tempesta ani na pvm ani na pvp nepotiahne takze je to fakt uplne zbytocne, Kazdy radsej vezme elvenu alebo luky/HC co mu daju aj tie skilly.... Chcel by som dake vyjadrenie/odovodnenie GM lebo fakt to takto neni dobre.
Acarus

Re: TOP zbrane na ranga

Příspěvek od Acarus »

Strigwyr píše:Urcite nie som jediny kto si to vsimol, ale TOP zbrane na ranga - ako je Tempest a Mana Burn pri povolani ostrostrelec davaju proste stale zakladne skilly +9 arch a +10 TC - Nemalo by sa to u ostrostrelca zmenit? ked uz su to aspon tie top zbrane myslim ze teda mohlo lebo ja osobne som 1mega vyhodil za ostrostrelca s ktorym som chcel pouzivat tempest a na koniec mi z toho vyslo ze som sa obral o POGy a nic z toho... Nemalo by sa to napravit? ja si myslim ze by to bolo rozumne lebo teraz nikto toho tempesta ani na pvm ani na pvp nepotiahne takze je to fakt uplne zbytocne, Kazdy radsej vezme elvenu alebo luky/HC co mu daju aj tie skilly.... Chcel by som dake vyjadrenie/odovodnenie GM lebo fakt to takto neni dobre.
TOPko Palovi a vampovi take pridava to same a nevim proc by to melo byt u rangera jine.
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: TOP zbrane na ranga

Příspěvek od Strigwyr »

Acarus píše:
Strigwyr píše:Urcite nie som jediny kto si to vsimol, ale TOP zbrane na ranga - ako je Tempest a Mana Burn pri povolani ostrostrelec davaju proste stale zakladne skilly +9 arch a +10 TC - Nemalo by sa to u ostrostrelca zmenit? ked uz su to aspon tie top zbrane myslim ze teda mohlo lebo ja osobne som 1mega vyhodil za ostrostrelca s ktorym som chcel pouzivat tempest a na koniec mi z toho vyslo ze som sa obral o POGy a nic z toho... Nemalo by sa to napravit? ja si myslim ze by to bolo rozumne lebo teraz nikto toho tempesta ani na pvm ani na pvp nepotiahne takze je to fakt uplne zbytocne, Kazdy radsej vezme elvenu alebo luky/HC co mu daju aj tie skilly.... Chcel by som dake vyjadrenie/odovodnenie GM lebo fakt to takto neni dobre.
TOPko Palovi a vampovi take pridava to same a nevim proc by to melo byt u rangera jine.
Ale tu je par podstatnych veci:
1. War a Pal maju sice TOP zbrane ktore nepridavaju skilly - ale oni to ani nepotrebuju tam je dalsia vyhoda ze su to nonfamovky s vysokou DMG a slusne staty a skilly pridavaju. Okrem toho war pal maju celu radu na tieto skilly aby nemissli - medzi nimi naramky, +20 handry, fightky holinesky a z toho rang nic nema preto by som aj povedal ze mu predtym tie veci dali + skilly lebo by sa netrafil

2.Sice by nemuseli davat skilly ale je to dost nerovnovaha ked davaju +9tky a elven zbrane +20 pretoze rozdiel medzi tempestom a +9 lukom bol len v DMG lenze teraz mozem kludne povedat ze do PVM by kazdy radsej zobral +9 luk pretoze s nim da vyssiu DMG ako s tempestom

3. Okrem toho ako sa pouzivaju ine TOP zbrane ktore nemaju narok na famu sa to ani porovnavat neda... Tempestu moze ostat narok na fame, ale aspon by to chcelo nech pridava +20 skilly ako kazda ina ostrostrelcovi lebo sa potom z neho stava bezvyznamna zbran... Kazda ina top zbran je super na pvp/pvm ale tempest sa stal takto uplnym outsiderom... A to nevravim ze keby to chcelo rovnovahu co sa tyka inych veci tak by mal byt lepsi nez +20 skilly ale to neham samozrejme na inych ...

Len by som to tu chcel prehodnotit pretoze takto je to fakt skoda ked ostrostrelec ani iny rang nevyuzije top zbran... Si myslim ze dat tomu +20 archery a TC by uvitalo vela vela hracov ktory ten tempest ani nevyuzili predtym, teraz by sa to aspon dalo...

Tak poprosil by som nejake to zhodnotenie GM popripade vyjadrenia hracov... Diky...
Knif
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 1
Registrován: 14 úno 2008 21:43

Re: TOP zbrane na ranga

Příspěvek od Knif »

Urcite souhlasím se zlepšením tempesta... takhle jak je stojí za prd.. :?
Uživatelský avatar
Wizzy
Evil League Of Evil
Příspěvky: 1437
Registrován: 07 zář 2006 19:19
Kontaktovat uživatele:

Re: TOP zbrane na ranga

Příspěvek od Wizzy »

Knif píše:Urcite souhlasím se zlepšením tempesta... takhle jak je stojí za prd.. :?
ikckuje jenom prsky a mel by i clery co ?:p
ICQ:242676139 | IRC: #dp

... Vision vs Speech test ...
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: TOP zbrane na ranga

Příspěvek od Strigwyr »

Wizzy píše:
Knif píše:Urcite souhlasím se zlepšením tempesta... takhle jak je stojí za prd.. :?
ikckuje jenom prsky a mel by i clery co ?:p
COZE? :D Wizzy ale seriozne - sak si neskusal toho tempesta? IK Prskovi? v ziadnom pripade... Okrem toho s nim missujes, dokonca jeden kamos nadaval na teba vraj vravis ze rang nemissuje so 120 arch a missuje poriadne teda... a IK clerovi? v poslednych par dnoch som s nim asi 100x a viac krat strielal do vsetkych roznych povolani a zarucujem ti ze IK neda a najvacsiu ranu da 1/25 asi cez armor za 80 inak nic ine...
Uživatelský avatar
Wizzy
Evil League Of Evil
Příspěvky: 1437
Registrován: 07 zář 2006 19:19
Kontaktovat uživatele:

Re: TOP zbrane na ranga

Příspěvek od Wizzy »

Strigwyr píše: COZE? :D Wizzy ale seriozne - sak si neskusal toho tempesta? IK Prskovi? v ziadnom pripade... Okrem toho s nim missujes, dokonca jeden kamos nadaval na teba vraj vravis ze rang nemissuje so 120 arch a missuje poriadne teda... a IK clerovi? v poslednych par dnoch som s nim asi 100x a viac krat strielal do vsetkych roznych povolani a zarucujem ti ze IK neda a najvacsiu ranu da 1/25 asi cez armor za 80 inak nic ine...
seriozne no, pojizdel jsem s tim dost dlouho, takze celkem vim co to umi
na me klidne nadavat muze, ja si behal s 60%mf/90%fenc/100%arch takze pro me je tenhle brekot na pvp miss jenom usmevny

o tom ik clerovi to bylo ze by ste chteli zbrane, se kterejma se postavite, sundate jednim hitem tri prsky, druhym hitem clera, a pak jen bleskem dorazite warry
sou to ranged zbrane proboha, nemuze to delat dmg jako melee zbrane + by je nikdo neobliknul krom ranga

btw, nic proti matematice ze ZS ale 1/25 = 4%
ICQ:242676139 | IRC: #dp

... Vision vs Speech test ...
Rainbow
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 209
Registrován: 08 zář 2009 13:45

Re: TOP zbrane na ranga

Příspěvek od Rainbow »

Rád bych odpověd na ty archery zbraně s forem jako má War (dmg jakko +7-+9) co se rozbíjejí jen jako výroba nonfamovky
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: TOP zbrane na ranga

Příspěvek od Strigwyr »

Wizzy píše:
Strigwyr píše: COZE? :D Wizzy ale seriozne - sak si neskusal toho tempesta? IK Prskovi? v ziadnom pripade... Okrem toho s nim missujes, dokonca jeden kamos nadaval na teba vraj vravis ze rang nemissuje so 120 arch a missuje poriadne teda... a IK clerovi? v poslednych par dnoch som s nim asi 100x a viac krat strielal do vsetkych roznych povolani a zarucujem ti ze IK neda a najvacsiu ranu da 1/25 asi cez armor za 80 inak nic ine...
seriozne no, pojizdel jsem s tim dost dlouho, takze celkem vim co to umi
na me klidne nadavat muze, ja si behal s 60%mf/90%fenc/100%arch takze pro me je tenhle brekot na pvp miss jenom usmevny

o tom ik clerovi to bylo ze by ste chteli zbrane, se kterejma se postavite, sundate jednim hitem tri prsky, druhym hitem clera, a pak jen bleskem dorazite warry
sou to ranged zbrane proboha, nemuze to delat dmg jako melee zbrane + by je nikdo neobliknul krom ranga

btw, nic proti matematice ze ZS ale 1/25 = 4%
Po pravde, kedysi som dal s bloody glowkou IK nekrovi cez armor za 88 hp, s midnajtami to iste, aj s dark flame, a teraz tempest tiez neni silny... netvrdim ze si s tym nebehal ale doba sa fakt meni a teraz nestoji za moc... A co sa tyka 1/25 to som tym myslel tak ze jednu ranu z 25 da silnu cez 100armor za 80 Life cca +-
Salvy
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 14
Registrován: 12 led 2007 12:11
Bydliště: Barak
Kontaktovat uživatele:

Re: TOP zbrane na ranga

Příspěvek od Salvy »

nevim jako me prijde uplne spatne to co udelali s tim rangem.. zase se vsim hejbaj.. me prislo ze rang byl vyrovnane povolani.. jediny co se mi libi je ten druid.. jak ma hul na monstra .. i kdyz stim bude moct asi ochocit jen walken spidera:-)))))) a tu hul na 1 taming .. to je hezky jinak mi to prijde jako docela blbost delat takovy zasadni zmeny do ranga.. je mnohem vic povolani co by to potrebovaly..


prijde mi to jako blbost.. ale je to muj nazor :D klidne me ukamenujte... a ten tempest.. by jsem bral aby pridaval skily protoze ho kazdej nema a kdyz ho nekdo ma tak by mel mit + vyhodu .. a porad tam je moznost ze ho nekdo zabije .. a on o nej prijde.. proste top zbrane zlepsit .. a tempest je docla dobrej luk...
cusa :-)) :twisted:
..Salvy..(kler)-(Vamp je nejlepsi klamak)
..Kivan..(Ranger)

Jsem z5 :D bojte se :-))

Zabij Bobra zachranis Strom
sa-team.wz.cz koukne te se
Wrall Nightmare

Re: TOP zbrane na ranga

Příspěvek od Wrall Nightmare »

Salvy píše: jediny co se mi libi je ten druid.. jak ma hul na monstra .. i kdyz stim bude moct asi ochocit jen walken spidera:-)))))) d:
Walking spider dava poison, takze toho nemuzes ;)
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: TOP zbrane na ranga

Příspěvek od Strigwyr »

Salvy píše: prijde mi to jako blbost.. ale je to muj nazor :D klidne me ukamenujte... a ten tempest.. by jsem bral aby pridaval skily protoze ho kazdej nema a kdyz ho nekdo ma tak by mel mit + vyhodu .. a porad tam je moznost ze ho nekdo zabije .. a on o nej prijde.. proste top zbrane zlepsit .. a tempest je docla dobrej luk...
cusa :-)) :twisted:
Spravny nazor :) suhlasim s tebou je to tak malo by sa to zlepsit...
Uživatelský avatar
Tommy
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 319
Registrován: 24 říj 2006 21:06

Re: TOP zbrane na ranga

Příspěvek od Tommy »

Co zavést nový typy dřeva ? Trošku tím zviditelnit lumberjacking. Z nových dřev, nové zbraně, klidně i top.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí.
UO - Dark Paradise - YoutubeChannel
https://www.youtube.com/channel/UCDX--rk_wDwG-gYSUyOE_FA
Uživatelský avatar
Wizzy
Evil League Of Evil
Příspěvky: 1437
Registrován: 07 zář 2006 19:19
Kontaktovat uživatele:

Re: TOP zbrane na ranga

Příspěvek od Wizzy »

Tommy píše:Co zavést nový typy dřeva ? Trošku tím zviditelnit lumberjacking. Z nových dřev, nové zbraně, klidně i top.
stacilo by neco udelat s ebony logama
ICQ:242676139 | IRC: #dp

... Vision vs Speech test ...
Uživatelský avatar
Tommy
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 319
Registrován: 24 říj 2006 21:06

Re: TOP zbrane na ranga

Příspěvek od Tommy »

Wizzy píše:
Tommy píše:Co zavést nový typy dřeva ? Trošku tím zviditelnit lumberjacking. Z nových dřev, nové zbraně, klidně i top.
stacilo by neco udelat s ebony logama
Jo, to máš pravdu, když jsem trénoval lumber+dřevo na carpentry, tak jsem jich nasekal celkově asi tak 20. Zkusil jsem s tím nějakej ten enchant a nepovedlo se to ani jednou(prakticky pořád nevím, k čemu jsou).

Ale myslím, že by nebylo od věci trošku ten lumber zvýraznit,nové dřevo/výrobky.... ale to už je trošku off topic :-p
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí.
UO - Dark Paradise - YoutubeChannel
https://www.youtube.com/channel/UCDX--rk_wDwG-gYSUyOE_FA
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: TOP zbrane na ranga

Příspěvek od Strigwyr »

Secko zbytocne... upravit tempesta nech dava viac skillov tak ako ma ako ostatne zbrane popr. pridat daky bonus a je top :)
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: TOP zbrane na ranga

Příspěvek od Strigwyr »

Zacina mi DP forum trosku pripominat miesto, kde sa 99% ludi vyplace a stejne sa s tym nic nespravi... :) Podla mna je tu ,,zbytocne´´ viest forum ked nevieme ani stanovisko GM ci sa bude daco diat a tak...
Uživatelský avatar
Tommy
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 319
Registrován: 24 říj 2006 21:06

Re: TOP zbrane na ranga

Příspěvek od Tommy »

Edit ti nic neříká koukám :-)
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí.
UO - Dark Paradise - YoutubeChannel
https://www.youtube.com/channel/UCDX--rk_wDwG-gYSUyOE_FA
Nelinka
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 2
Registrován: 16 kvě 2009 13:11

Re: TOP zbrane na ranga

Příspěvek od Nelinka »

Strigwyr píše:Secko zbytocne... upravit tempesta nech dava viac skillov tak ako ma ako ostatne zbrane popr. pridat daky bonus a je top :)
suhlasim so strigom
Uživatelský avatar
Big Bud
Pencil Master
Pencil Master
Příspěvky: 576
Registrován: 31 led 2008 10:22
Kontaktovat uživatele:

Re: TOP zbrane na ranga

Příspěvek od Big Bud »

Strigwyr píše:Zacina mi DP forum trosku pripominat miesto, kde sa 99% ludi vyplace a stejne sa s tym nic nespravi... :) Podla mna je tu ,,zbytocne´´ viest forum ked nevieme ani stanovisko GM ci sa bude daco diat a tak...
a to 1% je Wizzy a jeho vamp :p
Odpovědět