Ženské ošacení a dekorace

Vaše nápady a návrhy
Uživatelský avatar
Rampa McKvak
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 214
Registrován: 10 říj 2006 13:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Rampa McKvak »

Atalia píše:Nové šatičky, vázičky, ubrusy... nedělejme z toho prosím Sims. Přijde mi, že výběr je tu tak akorát.
Ouje, word.

To natalie: Ohledne te roby - ta plni predevsim odlisovaci a rozpoznavaci fci... Cili, plni tu samou fci, pro jakou se v historii zavadely uniformy. Naplnuje tedy funkcni podstatu, a proto je v boji jednoznacne pozitivni ji mit :D
Uživatelský avatar
Natalie Sun
Inkless
Inkless
Příspěvky: 31
Registrován: 29 říj 2009 23:40

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Natalie Sun »

Redd píše:Pracujeme na zavedení kovových plain dress.
Omezený výběr rób atd. je také díky tomu, že ne všechny fungují, jak by měly a navíc když přijde na nějakou úpravu, musí se opravovat každý druh robky zvlášť. Tímto se tedy omlouváme našim dámám za omezený výběr.
Bezva...Děkujeme za pochopení a fakt věřím, že se časem podaří zvládnout i nějaké to naše holčičí přání...
Rampa McKvak píše:To natalie: Ohledne te roby - ta plni predevsim odlisovaci a rozpoznavaci fci... Cili, plni tu samou fci, pro jakou se v historii zavadely uniformy. Naplnuje tedy funkcni podstatu, a proto je v boji jednoznacne pozitivni ji mit
Jsem ráda, že to tak vidíš, pak jistě nemáš problém pochopit i naši snahu odlišovací a rozpoznávací...
Atalia píše:Nové šatičky, vázičky, ubrusy... nedělejme z toho prosím Sims. Přijde mi, že výběr je tu tak akorát. Ale ty kovovky by si ženský střih opravdu zasloužily.
Sims? Tak to, myslím, tady opravdu nehrozí, nicméně i kdyby přibyl nějaký item, není přece povinnost si jej hned pořídit a používat a v případě estetického problému bych doporučovala si upravit verdata... :wink:
Věřím ve slunce, i když nesvítí...
Uživatelský avatar
Rampa McKvak
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 214
Registrován: 10 říj 2006 13:32
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Rampa McKvak »

Natalie Sun píše: Jsem ráda, že to tak vidíš, pak jistě nemáš problém pochopit i naši snahu odlišovací a rozpoznávací...
Ne, Tobe se totiz jedna o snahu se odlisit z estetickeho hlediska, mne z funkcniho...

Nicmene, respektuji Tvuj postoj, ale nesouhlasim s nim. U her jsem vzdy koukal na prvnim miste na hratelnost, protoze to dela hru hrou. Kdyby tomu bylo jinak, tak paleolitovou hru typu UO vubec nehraju. To, jak jsou pixely vykresleny, je fakt vedlejsi.
Papez
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 813
Registrován: 19 úno 2007 12:32
Bydliště: Yew
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Papez »

Rampa McKvak píše:
Natalie Sun píše: Jsem ráda, že to tak vidíš, pak jistě nemáš problém pochopit i naši snahu odlišovací a rozpoznávací...
Ne, Tobe se totiz jedna o snahu se odlisit z estetickeho hlediska, mne z funkcniho...

Nicmene, respektuji Tvuj postoj, ale nesouhlasim s nim. U her jsem vzdy koukal na prvnim miste na hratelnost, protoze to dela hru hrou. Kdyby tomu bylo jinak, tak paleolitovou hru typu UO vubec nehraju. To, jak jsou pixely vykresleny, je fakt vedlejsi.
Ona se ale hratelnost a estetická stránka nijak nevylučují, takže co tím chceš říct?
Papez - The Vampire.
Hodny Stistko - The Mage.
Lara Craft - The Craftswoman.
Pytlak Riha - True NB Ranger
Svaty Otec - True NB Cleric
http://www.laracraft.cz
Prafotr Morava
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1667
Registrován: 07 zář 2006 18:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Prafotr Morava »

Teda na muj návrh deštníku gm ani neodpoví ale ještě ho smaže! Diskriminace pánského osazenstva.
[color=green][size=167]Čaj? Pickwick![/size]
[/color]
Uživatelský avatar
Dave Lister
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 1036
Registrován: 31 led 2007 00:38
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Dave Lister »

Prafotr Morava píše:Diskriminace pánského osazenstva.
presne tak! ja chci aby chlapi mohli obliknout damsky roby!!!
hemeneks more gadzo vazelina!
Uživatelský avatar
Redd
Dark Paradise GM
Příspěvky: 480
Registrován: 16 led 2009 14:22
Kontaktovat uživatele:

Re: Ženské ošacení a dekorace

Příspěvek od Redd »

Já jsem tak rád, že ty varování na phpbb3 fungují a že se tedy nemusím zabývat banováním lidí...ušetří to spoustu času a třeba zmizí i takovéhle nesmysly

Edit by Excelsior: Vyjádření Gm bylo. Pak to promažu od nesmyslů a offtopiku.
Zamčeno