Čo bude po UO?

Pokec o všem možném (témata neaktivní po dobu delší než jeden měsíc budou mazána)
Uživatelský avatar
Loozer
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 88
Registrován: 07 zář 2006 19:55

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Loozer »

ne ale mam beta pristup do fm16
The Third
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Sir Artuhr »

Loozer píše:ne ale mam beta pristup do fm16
posli a muzes mi zaplatit.
Uživatelský avatar
Loozer
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 88
Registrován: 07 zář 2006 19:55

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Loozer »

ani ne, sam mam malo.
The Third
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

Dnes bolo na OVERWATCH flagnutych vela uctov a zacina beta test weekend za par hodin, nema niekto pristup? urcite by sme sa dohodli za pozicanie pristupu
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Shadowsong »

Moj bnet acc by som z dp nepozical nikomu ani keby mi kazde rano klacal pod stolom. Aj ked majty pvp god znie zpomedzi dp hracov ako jeden z tych viac solventnych, myslim ze odolam... :D
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

ja som strigwyr :) a nikdy som ani na dp nikoho neojebal ani nikdy nehackoval... aj ked som hraval pk, dovolim si povedat ze som jeden z najcestnejsich hracov pretoze som nikdy nerobil podrazy ani ojeby... vsak sme spolu hrali tak vies ze aj ked si bol hated a hral si vtedy somnou tak bolo vsetko v pohode :) ak naozaj mas ten overwatch flagnuty, urcite by sme sa dohodli... 267316082
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Erik Nighelt »

Mighty PvP GOD píše:ja som strigwyr, dovolim si povedat ze som jeden z najcestnejsich hracov
:mrgreen:
a vesmír ucítil podivný smrádek..
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

ale zabijat hracov v ramci pojazdov a hry to nema nic spolocne :) keby robim to, ze pisem ludom na icq ze podte tam pojdeme spolu dung a nasledne ich pojazdim vtedy by som bol ojebavac... ak by mi niekto pripomenul nejaky moj podraz aky som kedy urobil, tak to by som bol celkom zvedavy... ja si myslim ze aj hatedi hrali cestne, hajzlikov bolo niekolko ale mimo nasich guild... menovat nejdem :)

edit: erik napriklad vtedy ked sme behali spolu asi v 2012 ked nehrali hatedi... nemal nikto somnou problem :)
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Erik Nighelt »

Mighty PvP GOD píše:ale zabijat hracov v ramci pojazdov a hry to nema nic spolocne :) keby robim to, ze pisem ludom na icq ze podte tam pojdeme spolu dung a nasledne ich pojazdim vtedy by som bol ojebavac... ak by mi niekto pripomenul nejaky moj podraz aky som kedy urobil, tak to by som bol celkom zvedavy... ja si myslim ze aj hatedi hrali cestne, hajzlikov bolo niekolko ale mimo nasich guild... menovat nejdem :)

edit: erik napriklad vtedy ked sme behali spolu asi v 2012 ked nehrali hatedi... nemal nikto somnou problem :)
já komentoval tu "samochválu"
ale je vidět že o ten acc fakt stojíš..:P
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Noncompet Ismentis
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 57
Registrován: 10 úno 2014 17:40

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Noncompet Ismentis »

Mighty PvP GOD píše:ja som strigwyr :) a nikdy som ani na dp nikoho neojebal ani nikdy nehackoval... aj ked som hraval pk, dovolim si povedat ze som jeden z najcestnejsich hracov pretoze som nikdy nerobil podrazy ani ojeby... vsak sme spolu hrali tak vies ze aj ked si bol hated a hral si vtedy somnou tak bolo vsetko v pohode :) ak naozaj mas ten overwatch flagnuty, urcite by sme sa dohodli... 267316082
hodne slusne, chlapce.
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Sir Artuhr »

Mighty PvP GOD píše:ja som strigwyr :) a nikdy som ani na dp nikoho neojebal ani nikdy nehackoval... aj ked som hraval pk, dovolim si povedat ze som jeden z najcestnejsich hracov pretoze som nikdy nerobil podrazy ani ojeby... vsak sme spolu hrali tak vies ze aj ked si bol hated a hral si vtedy somnou tak bolo vsetko v pohode :) ak naozaj mas ten overwatch flagnuty, urcite by sme sa dohodli... 267316082
Jako opravdu jsem seriozne chvili premyslel, ze tohle si dam sem na foru do podpisu:D
Uživatelský avatar
Mighty PvP GOD
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 279
Registrován: 23 dub 2015 00:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Mighty PvP GOD »

sice som velka tlchuba a flamer na fore a bol som zle pk v hre, ale cest som mal :)
wikipedia píše:Čest (od slovesa ctíti) je to, čím si člověk zasluhuje i získává úctu a důvěru a co ztrácí podvodem, zradou, zbabělostí, tedy tam, kde zklamal důvěru druhých, kteří se na něho spoléhali. Patří mezi ty základní lidské pojmy, které je obtížné definovat: Websterův slovník uvádí osm různých významových odstínů slova.
Firestorm - Icestorm - Cherry Kisska
Strigwyr - Ego - Agrael - Raid Trooper - Nelly Wayne - [IRSoul]
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Xan »

Je fakt, že jsi nezklamal nikdy v tom, že když tě někdo zabil, tak jsi měl proto milion výmluv vč. toho, že jsi to vlastně nehrál ty, i když jsi hned relogoval :D
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Erik Nighelt »

Sir Artuhr píše:
Mighty PvP GOD píše:ja som strigwyr :) a nikdy som ani na dp nikoho neojebal ani nikdy nehackoval... aj ked som hraval pk, dovolim si povedat ze som jeden z najcestnejsich hracov pretoze som nikdy nerobil podrazy ani ojeby... vsak sme spolu hrali tak vies ze aj ked si bol hated a hral si vtedy somnou tak bolo vsetko v pohode :) ak naozaj mas ten overwatch flagnuty, urcite by sme sa dohodli... 267316082
Jako opravdu jsem seriozne chvili premyslel, ze tohle si dam sem na foru do podpisu:D
na podpis moc dlouhý, to dneska nikdo nečte..
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Waringull
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 182
Registrován: 15 říj 2015 13:53

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Waringull »

Jako musím se S. zastat, protože on opravdu patřil mezi nejmenší prasátka, a negativní reakce může maximalně schytat za to, že někdy někoho zabil, a za to, že chtěl být kreativní a příjít s nějakou změnou nebo přídaním nějakých pvp vložek či pvp arén, questů potažmo turnajů. Nabízel i svůj majetek, no prostě byl normální hráč s normálními nápady pro nenormální lidi, kteří Ultimu brali z pohledu Diabla aneb PvM a nic jiné. Server byl PvP, PvM proto strach v dungu o EQ nehrozil jen z NPC ale i od hráčů což hru dělalo mnohem napínavější, ale v dnešní době chceme mít raději všechno v pohodlí a bez stresu.. Takže za mě má palec nahoru co se týká nápadů a pojetí hry i z druhé strany (pvp) :mrgreen:

PS: Snažil jsem se být objektivní ke hodnocení hráče nikoliv k topiku :D
STOP SUPPORTU!
Uživatelský avatar
Delarock
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 133
Registrován: 08 zář 2006 15:39
Bydliště: Far, far away...
Kontaktovat uživatele:

Re: Čo bude po UO?

Příspěvek od Delarock »

potopa
[16:37] Nexios: jako ja ho mam rad
[16:37] Mulambo: ja ne, me dycky pojel a pak se mi vysmal, a pak uz me radsi ani nepojizdel a jen se mi vysmal
-
Smazali mi ICQ :(
Odpovědět