Paladin

Odpovědět
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Paladin

Příspěvek od Sikus »

Jacquelline píše:Mno, zkousela jsem ji pred tim, pro jistotu, jestli jsem se nespletla a zkusila jsem ji i ted a dava vybuch. Pokud chces, ozkousim ji i na tobe :)
To jsou mi veci :-D ... no tak to pak fakt nevim jakou zbran muzu pouzivat ... wf of lightshield zadny vybuch nedava ze? ...
Jacquelline
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 44
Registrován: 20 srp 2007 13:30
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Jacquelline »

Tak lonswod of vampire hunt, doubleaxe od garrou strenhgt, warfork of lightshield a spear of moonshield. To jsou tusim vsecky kamenky bez zlych efektu :)
Nedelej si hlavu s tim, co si o tobe mysli ostatni... Ti maji plnou hlavu toho, co si o nich myslis ty.
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Paladin

Příspěvek od Sikus »

Jacquelline píše:Tak lonswod of vampire hunt, doubleaxe od garrou strenhgt, warfork of lightshield a spear of moonshield. To jsou tusim vsecky kamenky bez zlych efektu :)
myslím, že wf je jasny favorit :-D
Kentak
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 126
Registrován: 20 lis 2006 06:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Kentak »

jediny sutrofky co muzete jsou IJS forky, IJS speara a garou str zbytek maji zly efekt :)
Sikus
Walking Scribbler
Walking Scribbler
Příspěvky: 42
Registrován: 24 zář 2010 19:50

Re: Paladin

Příspěvek od Sikus »

Kentak píše:jediny sutrofky co muzete jsou IJS forky, IJS speara a garou str zbytek maji zly efekt :)
to je dost spatne... no, aspon ty ijs forky :P
Uživatelský avatar
Bereg Sunrise
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 200
Registrován: 07 zář 2006 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Bereg Sunrise »

Jeste neco aspon jedna na Macefighting by se sikla
Kentak
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 126
Registrován: 20 lis 2006 06:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Kentak »

urcite bych souhlasil a byl pro aby to bylo trosicku pozmeneny a aspon jednu sutrofku na to MFko, aby to bylo vyvazeny
Lucyfer
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 16 zář 2006 20:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Lucyfer »

zdravim, som paladin radu iskariot a vcera som isiel po dlhej dobe dung a tie specialky co mam nemaju zadny dmg ak to porovnam z dmg co davali pred cca mesiacom, je to zamer ? a este speara na pavuky mi dava dole staty a nedava skills...neviem ci sa nestala nejaka chybicka :P pretoze mi to malo davat skills, nemalo to brat staty a dokonca by to mohlo mat aj nejake DMG, dokonca to ma menej dmg jak +9 hokejka...co je dost ubohe, ID postavy :0x0010E5E6
id kladiva:x40249A11, id speari:0x40232FA2

dik za odpoved
Acarus

Re: Paladin

Příspěvek od Acarus »

Lucyfer píše:zdravim, som paladin radu iskariot a vcera som isiel po dlhej dobe dung a tie specialky co mam nemaju zadny dmg ak to porovnam z dmg co davali pred cca mesiacom, je to zamer ? a este speara na pavuky mi dava dole staty a nedava skills...neviem ci sa nestala nejaka chybicka :P pretoze mi to malo davat skills, nemalo to brat staty a dokonca by to mohlo mat aj nejake DMG, dokonca to ma menej dmg jak +9 hokejka...co je dost ubohe, ID postavy :0x0010E5E6
id kladiva:x40249A11, id speari:0x40232FA2

dik za odpoved
errrrgh mno vzhledem ke zmene ID se zmenilo i BASEID, takze se z toho stal obycejny short spear, vecer bude na trhu v tom vymenovaci vymena za fcni.

Tyka se to spider impaleru a sw obourucky na draky.
Norad
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 0
Registrován: 27 zář 2010 23:27

Re: Paladin

Příspěvek od Norad »

U řádu Teutónských se zapomělo na stíty z magického dřeva? Nebo je to záměr ? :)
Uživatelský avatar
Bob
Misspelling Chicken
Misspelling Chicken
Příspěvky: 2
Registrován: 22 kvě 2010 15:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Bob »

Proc si paladin bez specializace nemuze vymenit specialky ? Meli by preci mit mensi ucinnost a nepridavat skilly...ok beru, ale mit ted obyc spearu hm
Lucyfer
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 16 zář 2006 20:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Lucyfer »

ak chces tak ti to vymenim :Pmoze ti to aj iny pal iskariotsky...ale urcite by bolo dobre to opravit. ja by som sa chcel spytat ci sa nieco menilo na paladinskom naramku, menil sa nejak ten q ? pretoze ta gate na povodnom zacatku je stale blokla bud mam take nestastie, alebo sa to menilo, alebo sa to nejak bloklo :P dik za odpoved
Acarus

Re: Paladin

Příspěvek od Acarus »

Uplne mi to vypadlo, samozrejme ze vymena bude povolena vsem bez rozdilu, az se vratim, tak to udelam. Momentalne vam to muze vymenit kdokoliv se specializaci.
Bejkal
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 228
Registrován: 13 lis 2006 00:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Bejkal »

Acarus píše: Osobne co se faktu toho morfoani tyka, tak jeste behem zitrka udelam questik ( neco jako maji druidi/ iskarioti), kdy s jeho pomoci by to nezralo fame, ale pouze karmu.
Nevite někdo co ma iskariot za questik ?
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Nagash »

Neplanuje se navrat +20 specialek aspon pro magickeho a teutonskeho pladina? Ze by se dali treba taky obcas provetrat ....
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Lucyfer
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 16 zář 2006 20:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Lucyfer »

neviem ci to je zamerzne, alebo sa priplietla chybicka, a nie ze by sa mi to nepacilo :P ale paladin ma mat 110 tc zaklad ?:)viem o viacerych paladinoch co to maju takze to nebude len u mna...dik
Uživatelský avatar
Driana
Paper Elemental
Paper Elemental
Příspěvky: 265
Registrován: 04 čer 2009 13:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Driana »

Lucyfer píše:neviem ci to je zamerzne, alebo sa priplietla chybicka, a nie ze by sa mi to nepacilo :P ale paladin ma mat 110 tc zaklad ?:)viem o viacerych paladinoch co to maju takze to nebude len u mna...dik
Zkus vyřešit Quest abys měl takhle vysoukou Tactiku...
Lucyfer
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 67
Registrován: 16 zář 2006 20:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Lucyfer »

coze ?:P asi sima nepochopil, logol som pala po dlhej dobe a mam na nom zaklad 110 TC takze to nebude tym ze som splnil nejaky Q, jedine ze by posilnili pal naramky alebo nieco podobne..
Uživatelský avatar
Skuhry
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 196
Registrován: 07 zář 2006 20:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Paladin

Příspěvek od Skuhry »

"Ignac (vrchni predst. Iskariotu) po splneni ukolu nedava zadnou odmenu za knihu o ktere se zminuje..."
Acarus

Re: Paladin

Příspěvek od Acarus »

Skuhry píše:"Ignac (vrchni predst. Iskariotu) po splneni ukolu nedava zadnou odmenu za knihu o ktere se zminuje..."
Quest funguje jak ma ...
Odpovědět