DP na Facebooku ? viz novinky

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Vorlon »

asi si nemáte co vyčítat hele
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Sir Artuhr »

No tak vzhledem k tomu, ze guma je tam psanej Tonda a ja jsem jeho podrizeny, tak ani ne no:p
Jamie
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 118
Registrován: 17 bře 2008 15:27
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Jamie »

Sir Artuhr píše:
Jamie píše: Do háje jsem tě za ty roky poslal asi 20x a kdyby jenom do háje :-)) ... takže si můžeš osvěžit paměť Artůrku. Bohužel ti rozhovory z ICQ nedokážu přeposlat, ale poslední případ byl ten kdy si mi plakal o login na Tatku Šmoulu takže tak brouku.
S láskou Petr aka Jahůdečka
Popravde vubec netusim kdo jsi a ano psal jsem nekomu o pristup na Tatku, protoze jsem ho dostal do spravy zaprve ja (a to v dobe kdy ty jsi podle dnesniho projevu chodil tak do druziny) a zadruhe heslo bylo zmeneno bez meho vedomi. (mohl jsem to klidne resit pres GM jako kradez a myslim ze bys byl bez accountu, ale ze slusnoti vuci Tatkovi a Frostovi jsem to resil pres tebe) A jestli jsi to ty, kdo mel/ma pristup a choval se jako neochotnej a arogantni blb, tak ti gratuluju ze jsi se zde verejne ukazal. Pritom slo jenom o vytazeni mych veci z truhly a mohl jsi dostat zpet skladacku a mystika na tu postavu. (to uz jsem vyresil jinak a ty veci mam) Takze ti nikdo nikde neplakal, ale slusne jsem te pozadal a jeste jsem ti chtel dat zpet link veci. (o ty veci si klidne napis, protoze ja je nevyuziju a trashovat je taky nebudu) Jinak pochybuju, ze bych s tebou nekdy mel potrebu si psat.Takze priste si zjisti jak to bylo cele a zapoj mozek, takze tak brouku.
S laskou Jakub aka Kapusta
Slušne si mi napsal naval heslo vezmu si věci ... :-)) ja ti řekl že nic takovýho nebude ale že ti to klidně vyndám. To se ti nelibílo tak jsme tě poslal do míst kde slunce nesvití. Jestli tohle je podle tebe chování arogantního blba tak je mi velice líto a smutno. A kecy o tom že bych přísel (amonthia) o account ? Prosím tě vzpamatuj se Frost ti pujčil acc z dobré vůle tak si zase sedni dej si kafe a hlavně !! A to je to nejdulezitejsi prestan lhát sobě i vsem ve vsem okolí budes mnohem stastnejsi :wink:
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Sir Artuhr »

Jo takhle to bylo. Tak to jo. Promin asi mi uz pamet neslouzi. A ja si myslel, ze ze dne na den mi nekdo zmenil pristup na acc bez jedinyho slova, na kterej jsem mel pristup roky a ze ten pristup mi urcite nikdo nedal z dobre vule, ale byl mi predan primo majitelem. Jo a byl jsi velice ochotny to je pravda, zvlast kdyz si mi nabidl tu super moznost, ze bych se do sve sekurky po letech dostal s asistenci GM a ze bych si nechal hrabat v sekurce clovekem jako ty. Tak to me asi uz pamet neslouzi vskutku:D Vis co? Ono uz je to dneska uplne jedno, ale spis by si mel napred ziskat nejaky informace, nez zacnes psat o nekom takovydle kydy. Tady neni amon forum.
Uživatelský avatar
Shadowsong
Death Litographer
Death Litographer
Příspěvky: 1695
Registrován: 08 zář 2006 17:56
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Shadowsong »

Sir Artuhr píše:Eh nevim jestli jsi porad tak mimo, stejne jako kdyz te hated vykopli, protoze si byl nesnesitelne ufnukanej magor, ale zrejme jo :D A vtipny asi prijde jen tobe, zrejne nejake souciteni k spoluobcanovi? A nejsem si vedom kdo me poslal do hajan, ale milerad si pockam jestli mi to nejak dokazes a posles nejake posty nebo tak:p. A zrejme mas v tech lidech trosku zmatek, protoze ja stojim na trhu poslednich 7 let asi jako kdyz se tvuj "bratranec postaral o amon poklad" a uz vubec nechapu jak to souvisi s aktivnim hranim. Takze byt tebou tak se moc neozyvam...
myslis to ako som z hated odisiel? j, to ma strasne vykopli. ale co ja o tom mozem vediet, ja som mimo... clovek co sa k hated navtiral ako socka, smrdel nonstop na cudzej mape, prizivoval sa na aktivite guildy a bol tolerovany len vdaka vseobecnemu nazoru "je to sice deges, ale je mi to uplne jedno ci je na mape abo ne" to urcite vie lepsie ako taky mimo ako ja. predsalen uz len to ako si niesi vedomy toho kto ta poslal do hajan uz nieco nasvedcuje o urovni tvojho vedomia... roky offtopic urazlivych postov len aby si si rypol do ludi ktorym sa ti neoplati liezt medzi polky tiez nieco nasvedcuju.
oh, a gratulujem k tomu ze stale vies postnut nieco o mojom bratrancovi. hej, to sa nikdy nezunuje. vlastne pockaj...
how to play gangrel:
bind greater blood to every key on keyboard
roll your face over the keyboard
...
???
profit
Jamie
Book Snake
Book Snake
Příspěvky: 118
Registrován: 17 bře 2008 15:27
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Jamie »

Sir Artuhr píše:Jo takhle to bylo. Tak to jo. Promin asi mi uz pamet neslouzi. A ja si myslel, ze ze dne na den mi nekdo zmenil pristup na acc bez jedinyho slova, na kterej jsem mel pristup roky a ze ten pristup mi urcite nikdo nedal z dobre vule, ale byl mi predan primo majitelem. Jo a byl jsi velice ochotny to je pravda, zvlast kdyz si mi nabidl tu super moznost, ze bych se do sve sekurky po letech dostal s asistenci GM a ze bych si nechal hrabat v sekurce clovekem jako ty. Tak to me asi uz pamet neslouzi vskutku:D Vis co? Ono uz je to dneska uplne jedno, ale spis by si mel napred ziskat nejaky informace, nez zacnes psat o nekom takovydle kydy. Tady neni amon forum.
Kloučku pleteš si slova pojem a průjem není to samé. Ty si kontaktoval mne s prosbou o něco... To že ti pravděpodobně Frost změnil přístup je asi tvůj problém nikoliv můj. Já jsem byl OCHOTEN ti nějakým způsobem pomoct. To že ti to nebylo po chuti a plácáš tu kraviny to je tvůj boj. Acc má / měla / a vždycky bude mít Amontka (Frost) ve správě. Jediný co mi můžes vysvětlit je to že si nechtěl abych se ti "Já" hrabal v sekurce ! Šasku bav mě !
Erik Nighelt
Undead Scriber
Undead Scriber
Příspěvky: 835
Registrován: 24 zář 2006 22:56
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Erik Nighelt »

Ač jaro dávno skončilo, demence na DP foru stále kvete :paranoid:
Lepší lama kamarát ako skiller debil ;)
[Hated] je totiž něco jako sociální stigma.
-Posledním stupněm závisti je nenávist-

Filjins: Ty jo driv sem vypinal UO protoze proti me bylo moc lidi, tedka vypinam UO protoze neni ani hrac...
Uživatelský avatar
Wraith
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 53
Registrován: 26 led 2014 09:26
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Wraith »

Když prasata chrochtají, řezníci se řechtají :mrgreen:
„Povaha člověka je jeho osudem.“
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Sir Artuhr »

Jamie píše: Kloučku pleteš si slova pojem a průjem není to samé. Ty si kontaktoval mne s prosbou o něco... To že ti pravděpodobně Frost změnil přístup je asi tvůj problém nikoliv můj. Já jsem byl OCHOTEN ti nějakým způsobem pomoct. To že ti to nebylo po chuti a plácáš tu kraviny to je tvůj boj. Acc má / měla / a vždycky bude mít Amontka (Frost) ve správě. Jediný co mi můžes vysvětlit je to že si nechtěl abych se ti "Já" hrabal v sekurce ! Šasku bav mě !
No myslim ze tuhle saradu ukoncime s vedomim, ze asi mame kazdej jiny vzpominky a nazor na slusny jednani. A urcite nekdy opet vyuziju tve vyhlasene "ochoty":D
Shadowsong píše: myslis to ako som z hated odisiel? j, to ma strasne vykopli. ale co ja o tom mozem vediet, ja som mimo... clovek co sa k hated navtiral ako socka, smrdel nonstop na cudzej mape, prizivoval sa na aktivite guildy a bol tolerovany len vdaka vseobecnemu nazoru "je to sice deges, ale je mi to uplne jedno ci je na mape abo ne" to urcite vie lepsie ako taky mimo ako ja. predsalen uz len to ako si niesi vedomy toho kto ta poslal do hajan uz nieco nasvedcuje o urovni tvojho vedomia... roky offtopic urazlivych postov len aby si si rypol do ludi ktorym sa ti neoplati liezt medzi polky tiez nieco nasvedcuju.
oh, a gratulujem k tomu ze stale vies postnut nieco o mojom bratrancovi. hej, to sa nikdy nezunuje. vlastne pockaj...
Tak jsem se zase neco noveho o sobe dozvedel:p Ale s tim lezenim mezi pulky to me urazllo teda! Ja se snazim zasadne rypat uplne do vsech a ty mi reknes takovou vec:( No divej asi zustanu u te definice tve osoby z meho prvniho postu. Akorat ted pridam jeste jeden klasickej fakt, ze tvoje rypani a zivotni a herni pravdy jsou povestne, ale nedej boze kdyz te s nema nekdo posle do haje nebo ti oponuje co?:D
Uživatelský avatar
Strigwyr
Dark Elegizer
Dark Elegizer
Příspěvky: 899
Registrován: 08 říj 2007 22:24
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Strigwyr »

rofl.

Syr artuš nevie stale predychat to, ze mu Emp povedal ze ho brali do dungu len kvoli tamingu :D

Ja si ta dobre pamatam z jednej davnej situacie, ako som s jednym nemenovanym typkom hral PK a na presilovku si tam dosiel ty ale vy 3 proti nam 2 bolo asi malo tak si vzal nohy na ramena :D taky sprint ako so speedhackom a ked sme ta za 2 sekundy zosmazili pretoze sme to vedeli hrat a ty si si ani bandu nestihol dat, tak tvoja veta: "Dnesny PK tragedie" :D

Ako vidim stale aj po tych 5 rokoch nevies predychat ked ti niekto povie pravdu :D si iny sef. Este nam nieco zdel pre pobavenie :)
PVP - http://www.fire.websnadno.cz
PVM - http://www.egolego.weblahko.sk

( Firestorm / Icestorm / Cherry Kisska /// Strigwyr / Agrael / Ego / Nelly Wayne / Raid Trooper )
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Sir Artuhr »

Strigwyr píše:rofl.

Syr artuš nevie stale predychat to, ze mu Emp povedal ze ho brali do dungu len kvoli tamingu :D

Ja si ta dobre pamatam z jednej davnej situacie, ako som s jednym nemenovanym typkom hral PK a na presilovku si tam dosiel ty ale vy 3 proti nam 2 bolo asi malo tak si vzal nohy na ramena :D taky sprint ako so speedhackom a ked sme ta za 2 sekundy zosmazili pretoze sme to vedeli hrat a ty si si ani bandu nestihol dat, tak tvoja veta: "Dnesny PK tragedie" :D

Ako vidim stale aj po tych 5 rokoch nevies predychat ked ti niekto povie pravdu :D si iny sef. Este nam nieco zdel pre pobavenie :)
No uz jsem se lekl, ze ten taming nikdo nevytahne:D Ta druha situace to uz si bohuzel nepamatuju, ale urcite tak nejak to bylo. To jsem proste cely ja:D
Uživatelský avatar
Alassea
True frakce
Příspěvky: 338
Registrován: 07 zář 2006 19:50
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Alassea »

Bozsky NooB [True Order] .....
Lady PRASAK Alassea [Tlupa].... po smrti
Uživatelský avatar
Sir Artuhr
Trhovec
Příspěvky: 1290
Registrován: 07 zář 2006 18:41
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Sir Artuhr »

Tohle je moje oblibeny https://www.youtube.com/watch?v=mD0bMHK7ym0 :D Nadesel cas pokecu:D
Uživatelský avatar
Nagash
True frakce
Příspěvky: 300
Registrován: 25 srp 2008 09:13
Bydliště: Nová Nara
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Nagash »

O co jde ? :) Ty xichte jsi ještě v Praze ? Co to pivo co mi dlužíš ? :)
Nagash, Zydar, Bloodthirster, Marlboro, Smoker, Asfix (Amonthia)
Kdo ovlada minulost, ovlada i budoucnost. J.Orwel (1984)
Uživatelský avatar
Vorlon
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 177
Registrován: 03 úno 2014 18:48
Kontaktovat uživatele:

Re: DP na Facebooku ? viz novinky

Příspěvek od Vorlon »

Uz jsem zase na severu docela dlouho, ale kdyz zacnete poradne kupovat cigara, prijedu i do prahy!! :p
Odpovědět