Cestování po světě...

Než se zeptáte, tak si pročtěte FAQ, zda nebyl váš dotaz již zodpovězen
Odpovědět
lich12
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 10
Registrován: 03 srp 2016 07:52

Cestování po světě...

Příspěvek od lich12 »

Ahojte lidičky,

jak se pls dostanu na ostrov se sopkou u Scara Bre? Vyzkoušel jsem virtue porty i Moongate (nevím, zda jich existuje jen jedna síť - vstupoval jsem do té u Scara Bre). Nechci kupovat loď. Dá se tam teda dostat jinak, pls? Díky.
Smoking
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 63
Registrován: 16 zář 2006 21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování po světě...

Příspěvek od Smoking »

možná by jsi měl zkusit další prostředek cestování - loď :idea: :paranoid:
Programos
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 69
Registrován: 07 dub 2016 23:43

Re: Cestování po světě...

Příspěvek od Programos »

lich12 píše:Ahojte lidičky,

jak se pls dostanu na ostrov se sopkou u Scara Bre? Vyzkoušel jsem virtue porty i Moongate (nevím, zda jich existuje jen jedna síť - vstupoval jsem do té u Scara Bre). Nechci kupovat loď. Dá se tam teda dostat jinak, pls? Díky.

Ahoj, jinak nez lodi se tam dostat neda :]

Kdybys potreboval s necim pomoct nebo mel nejaky dotaz tak napis na icq 325044545
Obcas prej moc kecam. Kdyztak me zastavte.
lich12
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 10
Registrován: 03 srp 2016 07:52

Re: Cestování po světě...

Příspěvek od lich12 »

Díky. Těchle odpovědí jsem se bál. Moc se mi nechce kupovat zatím loď. Ale asi se tomu nevyhnu. Díky za info.
Uživatelský avatar
krysakrys
Elder Letter
Elder Letter
Příspěvky: 233
Registrován: 06 srp 2016 21:12

Re: Cestování po světě...

Příspěvek od krysakrys »

Portů je ve světě opravdu hodně a znát všechny, tak jsi mistr orientačního běhu. Doporučuju zkoumat, na vozítku(lama je nejlevnější) a bez zátěže nad vaši Sílu to jde nejrychleji. Všechny vozítka jsou stejně rychlá, liší se tedy jenom vzhledem.
Naposledy upravil(a) krysakrys dne 16 srp 2016 09:37, celkem upraveno 1 x.
Programos
Orc Writer
Orc Writer
Příspěvky: 69
Registrován: 07 dub 2016 23:43

Re: Cestování po světě...

Příspěvek od Programos »

lich12 píše:Díky. Těchle odpovědí jsem se bál. Moc se mi nechce kupovat zatím loď. Ale asi se tomu nevyhnu. Díky za info.
Lod se da koupit v hospode u mola v Occlu a tusim jeste v magincii. Stoji tusim nejakych 14 000. Popripade nejaky ochotny a sikovny craft ti ji vyrobi i levneji.

Doporucuji vyuzit vykupovacich vendoru na ruzne veci(logy,ingy,regy, a podobne) aby sis nejak efektivne vydelal. Ostrov ve Skara je na harveni fajn a urcite se ti to casem vrati, takze se toho neboj.
Obcas prej moc kecam. Kdyztak me zastavte.
lich12
Slime Flourisher
Slime Flourisher
Příspěvky: 10
Registrován: 03 srp 2016 07:52

Re: Cestování po světě...

Příspěvek od lich12 »

díky. Jak se pls loď balí do kapsy? Zamkl jsem ji na vodě, ale na stránkách není info o tom... Děkuju.
Uživatelský avatar
Xan
Lord Ancestral Grafoman
Lord Ancestral Grafoman
Příspěvky: 1212
Registrován: 20 kvě 2007 16:04
Kontaktovat uživatele:

Re: Cestování po světě...

Příspěvek od Xan »

musíš být na dosah kormidelníka a poklikat na něj, vyskočí ti menu na sbalení, ideální je se vylodit tak, že stojíš jakoby na kormidelníkovi s lodí těsně u břehu a otočíš loď tak, že jseš zádí společně s sebou a kormidelníkem "v" břehu/molu, vylezeš a poklikáš na něj...
Acarus
Nehraju!
Příspěvky: 648
Registrován: 13 bře 2015 08:13

Re: Cestování po světě...

Příspěvek od Acarus »

Obrázek
Obrázek
Obrázek
nabidka vyskoci po klikani na toho panacka s kormidlem. Bud vyskoci, nebo zacne kricet, ze to boli == tak musis zmenit misto, protoze tam zasahuje zona lodi, na te zone to nejde sbalit.

Sbalit to jde i kdyz je lod cela na vode, ale je to celkem komplikovany porod.
Odpovědět